Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak děvčata kdopak plánujete svatbu příští rok stejně jako já?
Odpovědět
No, já si na jednu stranu taky přeju, aby to už bylo ale bojím se toho, co bude pak .. takže na to radši nemyslím, užívám si brouzdání po netu a hledání krásný věcí a tak a svatbou teď vlastně žiju :-D Akorát mě příští týden zase začíná škola, tak to bude mazec .. na to už asi nebude ani energie a čas, abych brouzdala po netu a snila o své svatební pohádce ... tak uvidíme. Každopádně, pomalinku nakupujeme aby toho pak nebylo moc. Máme ženichovu kravatu, teď by mě snad mohly dojít botičky z Aukra, za chvilu budu mít doma od Mertulinky šatky ... ale jinak jen pokoukáváme. Jo, koukala jsem se na netu na svatbu v Letovicích na zámku ale venku .. nevíte někdo o tom něco? Vypadalo to tam nádherně, tak jsem psala mailíka, jak to chodí. Tak jsem zvědavá, jestli mě odpoví.
Odpovědět
slunickowww: My jsme byli na zámku v Letovicích na jedné svatbě, obřad měli taky venku. Tedy, na tom nádvoří. Prostředí je pěkný, ale co mi vadilo, tak venkovní zahrádka od jejich restaurace, která byla těsně u místa obřadu a mohl tam kdokoli být, a taky na mě docela rušivě působil vlak, který za ten obřad cca třikrát projížděl a bylo to docela slyšet. Možná to jsou jen blbosti, to co tady píšu, ale pro mě to je docela důležitý ;-) Uživejte příprav holky, vdáváme se jen jednou (pevně v to doufám :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak fotečky jsou v albu, tak můžete mrknout, ještě časem dodám dodavatele ;-) slunickowww: co myslíš, že bude po svatbě? u nás pořád dobrý ;-) Uklidili a rozmístili jsme po bytě svatební dary a jedem dál :-) ještě se teda těšíme na svatební cestu - jedem do Thajska - a musíme ji naplánovat, protože zatím máme jen letenky :-D No a děsný je teda to nový jméno, co se podepisování a představování do telefonu týče :-D
Odpovědět
Ahojky, moc pěkné fotky, musela jsem ti to projít dvakrát, moc Vám to slušelo... Gratuluji! 8-)
Odpovědět
Fotečky jsou paráda moc vám to sluší! Mám pocit že ženicha od vidění znám, asi ze Salmovky ;-) Tak všechno nej do dalšího života...
Odpovědět
Káti, moc a moc gratuluju a fotečky jsou opravdu nádherný. Mám pocit, že ženicha taky znám ... Blansko je moc malinký :-D A ta svatební cesta bude určitě úžasná. My jsme si říkali, že bysme se plácli přes kapsu a vyrazili přejít Himaláje jako svatebku ale uvidíme. Cenově je to dost náročné ale myslím, že to stojí za to :-D A s Aquaparkem teda spokojenost? my to máme mít v té Sladovně ale pořád se tak nějak děsím ceny :-( Nemůžeš mi prosím do IP písnou kolik jste cca platili za osobu nebo cena vs. počet hostů? ... Teda, pokud nevadí. Nemusí to být přesně ale abych si tak nějak udělala obrázek 8-) Děkuji moc a moc.
Odpovědět
Kackabk: moc gratuluju, fotky jsou moc pěkný. Můžu tě taky poprosit, stejně jako slunicowww, o informaci ohledně ceny na aquaparku. Děkuji moc
Odpovědět
kackabk: díky za info, prosím tě chtěla jsem se zeptat ohledně toho obřadu na zámku. Když jste si to dopoledne v zámku nachystali, zůstal tam někdo hlídat, aby to náhodou nějací kolem jdoucí neponičili, nebo jste v klidu odešli..
Odpovědět
Profilova fotka
koopretina: :-D asi jsem špatně popsala, jak se to nestíhalo... :-D chystalo se to tak pozdě, že už tam bylo i pár svatebních hostů, takže hlídání nám odpadlo. jinak bych to tam asi radši samotný nenechávala - naplánovat to tak, aby to bylo hotové třeba hodinu před obřadem a na tu hoďku tam posadit někoho s knížkou... klidně se hlásím jako dobrovolník - na své svatbě jsem se chystání obřadu v parku vyhla a mě by to přitom moc bavilo ;-) jinak jak jsem vám do IP psala o tom rozpisu cen, tak v něm nic zajímavého není, je tam sáhlodlouze rozepsané akorát pití+slané pochutiny, které z celé částky dělájí 10tis., prase s rautem jsou shrnuté do jedné částky a hostina do druhé. takže nic moc dalších info se z toho nevyčte...
Odpovědět
Profilova fotka
Téda, jako bych tu diskuzi tady nějak ukousla...Copak, nic se neděje? Žádné vybírání, zkoušení, rozhodování a tak?
Odpovědět
NO, je teda pravda, že taky číhám, která napíše něco nového a nic ... :-) Ono je to asi tím, že se všechny vdáváme až příští rok a zase takhle moc dopředu ... mě hlavně už moc nenapadá, co bych si měla kupovat. Botky mám už z Aukra doma, šatky jenom čekají na vyčištění a předání, ... a to je asi všechno. Jinak vše zamluvené, domluvené ... Takže teď se jenom čeká. Jinak, byla jsem se minulý víkend mrknout na oddávání v Lysicích a bylo to celkem zajímavé. Ale tobrý. Kočenka z beremka mě tam protáhla zadem, abysme viděli jak to vypadá bez svatebčanů a pak jak probíhá svatba a fakt to bylo super. Tak uvidíme. Ještě teď v sobotu jdeme mrknou na svatbu kamarádce do Rájce, tak aspoň budeme moct porovnat a pak jen budeme doufat, aby nám buď tam nebo tam vyšel termín :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U mě nové, že jsem napsala k albu dodavatele, tak třeba můžete mrknout, jestli by se vám něco nehodilo..Pravda, že do června příštího roku máte spoooustu času, nejblíž to má asi koopretina a i tak je to daleko :-) A co třeba šperky? a účes? vymýšlíte? my s mamčou koupily ty moje na výstavě paličkované krajky v zámku v Rájci - měla jsem z nich moc radost, že to bylo něco krásnýho a navíc žádná běžná bižuterka ;-) A co oznamka? kupovat nebo vyrábět? My napůl vyráběli a spokojenost :-) Kupovaná mi přišla až překvapivě drahá... slunickowww: teda těch svateb teďka je, že? tak to pěkně omrkněte, ale mám pocit, že krásná svatba se prostě může udělat kdekoliv ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásně se to čte,jak to máte všechno naplánovaný a některé věci domluvený :-) My pořád jen vybíráme místo na obřad a hostinu a nějak jsme se zasekli :-( Nějak se neumím rozhoupat :-(
Odpovědět
slunickowww: Nejmenují se náhodou ti co se budou brát v sobotu v Rájci Jana a Karel? Protože jestli jo, tak je taky znám. ;-) Jinak mně příjde, že se letos se svatbama opravdu roztrhl pytel. Jo a my teď taky nic co se týče svatby neplánujeme a asi ani do Vánoc moc plánovat nebudeme, spíš teď řešíme úpravy v bydlení, ale hlavní je, že to nejdůležitější jako obřad, hostina, foto... už je zamluvené.
Odpovědět
dulík: Jo jo, ti známí jsou opravdu Janča s Kájem. Ale chtěla bych jít mrknout jen na obřad, jak to vlastně vypadá. takže to je hlavně ze sobeckého důvodu ale moc se těším, jestli to výjde a budu jim moct popřád do "nového" života hodně štěstí. No, my tak nějak vybíráme a vybíráme. Např. pozvánky. Dívali jsme se už na netu a pár favoritů máme. Asi to prubneme v Rájci - Jestřebí. Nechávala jsem si poslat i nějaké vzorky z Kuřimi ale nic moc :-( Tak pak ještě mrkneme v tom Rájci. Na netu mají celkem hezký věci. Ale chceme to max. do 20,-Kč za kus i s tiskem. Tak snad do té ceny najdeme něco hezkýho. Samozřejmě, čím levnější, tím lepší :-D Jinak, už pokukuju po vývazkách. Jen nevím, jestli mám mít jenom ty, co mám v albíčku nebo objednat nějaký jiný, nebo k tomu ještě někde nenápadně naškubat takový to zelený 8-) Je to fajn to takhle řešit pomalinku dopředu .. jen je opravu děsiví, jak to utíká. Všechny kamarádky, co to mají za sebou, tak říkají jak mi závidí, že to mám před sebou ale že ty nervy by nechtěly už znovu prožívat ... tak uvidíme. Já vím, že si to chci užít. Vím, že díky naší rodině to bude hodně náročné a s přítelovou rodinou se taky asi nudit nebudeme .. ale budeme tam snad mít lidi, co máme rádi a oni mají rádi nás a to stačí, ne? ... no, uvidíme uvidíme. každopádně KatyBK, to víš, že se dívám po bižuterce a tak .. dívám se na Swarovskyho a tak ale ten je šíleně drahej .. takže spíš jen slintám. Až budu mít doma šatky od Mertulinky, tak uvidím, jestli se k nim hodí perličky, co mám doma, nebo budu shánět bižu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
slunickowww: s těma pozvánkama asi hrozně záleží na představě. pokud vám stačí jednostranné, které bývají taky pěkné, tak se do těch 20 asi vlezete. já chtěla zavírací, fotku, k tomu obrázky a vlastní text... když jsme v albech oznamek našli 2, které se nám líbily, jedno bylo za 26 bez tisku a druhý dokonce za 53! No a nebyli by schopni nám tam vytisknout tu fotku a podobně. tak jsme se na to vykašlali, nechali si v tiskárně v bk navrhnout uspořádání, vytisknout a narýhovat na bílý papír a to jsme pak dotvořili. a supr Co se týče té zelené věci k vývazkům (nějak buksus se tomu myslím říká), tak to kamarádce roste na zahradě, říkala ať si tam na svatbu orvem, co chcem, aspoň by se to zastřihlo. my to nakonec neměli od ní, neb zastřihávala i mamčina kamoška, takže si myslím, že by to má kamoška klidně příští rok poskytla ;-)
Odpovědět
Kackabk: Tý jo, tak to by bylo super s tím buksusem .. kdybch nenašla něco blízko, určo bych se ozvala :-D JInak, s těma oznamkama máš pravdu. My se teda asi s tím jednostranným budeme muset spokojit protože víc do toho penízků rvát nechceme a o vlastním tvoření jsme tak nějak nepřemýšleli. Hlavně asi nebude čas. Já bych to asi nezvládla a přítelovi by se asi nechtělo .. no, uvidíme :-) Ale ty ceny jak píšeš, jsou teda fakt šílený :-(
Odpovědět
ahojík budoucí nevěstinky =) přišla jsem se tu k Vám podívat.. ;-) jak tady píšete o tom buksusu, tak nám ho dali tady v Bk v Helence ke kyticím zadarmo.. takže tím bych se až tak netrápila :-) jinak my měli oznámky od Stloukalů z Rájce a naprostá spokojenost.. chtěli jsme obyčejné za málo peněz.. mají opravdu velký výběr..www.stloukalovi.cz, můžete mrknout, zda Vás něco zaujme..Přeji krásné přípravy ;-)
Odpovědět
ahoj holky, my si nechali dělat oznámení u jedné začínající firmy z Brna. Jedno oznámení nás vyšlo na 25 Kč i s pozvánkou ke stolu. A co bylo dobrý, že to oznámení bylo dělaný přesně podle nás - vybrali jsme barvu, pozadí, texty.... Kdybys Kačko chtěla kontakt nebo odkaz na facebook (tam mají fotogalerii udělaných oznámení, webovky nemají ještě úplně hotový), tak se ozvi :-)
Odpovědět
jééé, teď jsem si všimla, že ten můj příspěvek nebyl pro Kačku, ale pro slunickowww ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
slunickowww: my jsme v letovicích na zámku obřad měli teď v srpnu, na nádvoří jízdárny. já jsem byla naprosto spokojená se vším. od domluvy s matrikářkou až po domluvy s paní Krčovou ze zámku. v ničem nebyl problém a obě ženský naprosto v pohodě. samotný obřad taky bez problémů, oddávající byl moc velkej sympaťák a paní z matriky taky v pohodě. že by jel v době obřadu vlak, to jsem teda nezaregistrovala, taky to je možná tím, že bydlím kousek od vlaku, takže mi to přijde normální :-) jediný, co mě po obřadu upozorňovala tchýně, že prý kytky (ty v květináčích co tam mívají na ozdobu) byly trochu odkvetlý. já jsem si toho teda vůbec nevšimla, takže nevím. každopádně jsme tam byli maximálně spokojení. jediné, co mohlo být lepší, bylo počasí. ale s tím nikdo nic nenadělá ;-)
Odpovědět
Pavlikce: Ahojky, dívala jsem se na fotky a vypadá to v Letovicích moc hezky!!! Jen jak říkáš, to počasí .. To jediný mě dělá starosti. Neměli jste nějakej náhradní plán, co se dělá v případě, když opravdu leje jako z konve? 8-) S naším štěstím si totiž myslím, že budou zrovna přívalové deště a povodně ... fakt by mě to ani nepřekvapilo ale i tak bych byla asi naštvaná :-(
Odpovědět
Kdyby pršelo jen lehce tak by se dali schovat hosté pod takový ten bílý stan, bývá hodně často součástí venkovních obřadů, kdyby byl velkej liják tak by se to dalo snad přesunout dovnitř do zámku nebo do jiné obřadky... Každopádně doufám že nám všem co plánujeme venkovní obřady počasí vyjde. ;-)
Odpovědět
Dulík: Kéž by ... Zkusím to nadhodit před přítelem .. Myslím, že mu by se to venku taky moc líbilo. Uvidíme .. Mě by se to líbilo i v Lysicích v zahradě nebo v Rájci u rybníčku ale tam teda nevím nevím ... a vzhledem k tomu, že máme mít tu operní pěvkyni, tak to asi venku tak nevynikne, co? A jak se ven vůbec tahají např. klávesy? Normálně prodlužka? :-D Já bych přála nám všem, co se budeme vdávat, ať je to opravdu takové, jaké si přejeme. Vím, že to nebude dokonalé ale ... aspoň jednou prožít svou vlastní pohádku, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
slunickowww: Minulý víkend jsme se byli ptát v Rájci a dalších...V Rájci nám řekli,že obřad v zahradě je většinou problém a dělá se jen minimálně.Musí se domluvit s kastelánkou,ale nebývá to často :-( Jinak prostory uvnitř jsou docela malé..
Odpovědět
Profilova fotka
slunickowww: v Letovicích mají nějakou obřadní síň, tu jsem viděla jen na fotce a pak ještě oddávají v pokoji před manželským apartmá. můj vkus to teda není, ale když bude lít, tak jsi ráda, že jsi pod střechou :-) jinak samozřejmě se v Letovicích s mokrou variantou automaticky počítá. mě 2 hodiny před obřadem volala paní Krčová, jestli to má nachystat venku dle domluvy anebo dovnitř, protože počasí bylo takový všelijaký. věřila jsem, že už pršet nebude, tak jsem řekla venku a výsledek? 5 minut před obřadem začalo :-D ale v pohodě, svatebčani se schovali pod deštníky, ženichovi to nevadilo, já jak jsem měla nalakovaný vlasy, tak se mi krásně zabetonoval účes a vydržel až do 4 do rána a trochu se nám zředilo šampaňský na připitek, ale jinak pohoda :-D a s hudbou venku .. v Letovicích mají kousek od místa, kde stává oddávající, zásuvku. normálně jsme tam píchli rádio, schovali pod deštník a bylo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vercach, slunickowww: k tomu obřadu venku v Rájci....tam je spíš problém s nazvučením hudby. Jinak problém není :-) Pokud budete si seženete nějakou hudbu co nepotřebule el. proud, tak určo nebudou nělat problém. Nebo aspoň tomu tak nebylo. Já měla strach se jich na matrice vůbec zeptat na venkovní obřad...a bylo mi řečeno, když si zařídíte hudbu ven, tak není problém :-) A k tomu zámku vevnitř...je tu možnost, kterou leckdo neví, ale dá se oddávat v kterékoliv místnosti na zámku. Jde jen o domluvu. Takže myslím, že třeba prostory ve vrchním patře nejsou zas až tak k zahození ;-)
Odpovědět
nikaa666: Tý jo, to myslíš vážně? Opravdu to jde? Jako to, se v Rájci vzít úplně v jiné, než v té tmavé místnosti? Tak na to se pak zkusím zeptat protože kdyby nám nevyšli Lysice nebo tak něco, tak to stojí opravdu za zváženou. Tak moc děkuji za info ;-) A jak jinak holky pokračují přípravy? Máte už některá doma něco nového? Moje maminka objevila v Blansku nějaký obchod se svatebníma a společenskejma věcima, tak v úterý vyrážíme :-) Tak uvidíme, co bude a nebu. Ale je teda pravda, že už nic moc k šatkům, kromě prádla a silonek, kupovat nechci. Nechci, aby se mě to prodražilo na desetitisíce :-) No, říkám si, kdo šetří má za tři .. ha ha .. :-) Tak snad tím nebude naše svatba moc poznamenaná :-D
Odpovědět
slunickowww: Mohla bys mi prosímtě říct, kde je ten obchod se svatebníma věcičkama v Blansku? Taky bych se tam koukla :-) děkujíííí
Odpovědět
slunickowww: mě by ten obchod taky zajímal :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?