Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak děvčata kdopak plánujete svatbu příští rok stejně jako já?
Odpovědět
slunicko: takze jestli to chapu dobre, tak si to cukrovi budes kupovat, ne ze ti to daji jen tak? jinak uz se tesim az mi povypravis o te sladovne, jdete tam dnes ze? budu na vas myslet, at dobre poridite:). jinak jsem byla v te evanii a taky dobry, pekny satky, ale porad nevim, neumim se rozhodnout. uz jsem jich mela na sobe minimalne 20, predstava se zhruba rysuje, ale fakt se mi libi vetsina z nich, takze je to tezky :-p
Odpovědět
veruska26: jj tak stejně rozhodná jsem i já.., nebo spíš nerozhodná :-), mě se líbí asi 4 na každých je prostě něco... jsem sama zvědavá jak to nakonec dopadne :-)
Odpovědět
koopretina: a ty jsi teda byla jeste kde? vim, ze jsi byla v te evanii ze? tam se mi libily hodne takovy princeznovsky se spadenyma rukavama a pak dalsi tak takovy princeznovsky, vsechno je to trosku obtahly i pres boky. asi udelam fakt nejake album, kam to nahazim, at se o tom muzeme vsechny pobavit ;-)
Odpovědět
veruska26: byla jsem v evanii a palomě, a pak jsem byla v salonech ve vyškově ve Vivien a v Orfee. Taky bych si nejradši udělala album, abysme to mohli společně rozebrat, ale mam strach, aby náhodou můj milej nezavítal na tyto stránky a neviděl to dřív jak ve svatební den... to bych byla nerada...
Odpovědět
koopretina: jo to me taky napadlo, ale myslim, ze u nas to nehrozi:). muj pritel akorat vi, ze chodim na nejake diskuze, ale i kdyz mu o tom celkem podrobne vykladam, tak myslim, ze to do vteriny zapomene a uz vubec by ho nenapadlo se sem podivat :-D . a kdyby, tak bych mu to zakazala ;-) . ty to udelat nemuzes? proste rict, at sem nechodi, pripadne nekoukat na blansko?
Odpovědět
veruska26: no samozřejmě, že můžu, a taky si myslím že se sem nedívá, ale nikdy nevím... na druhou stranu si myslím, že kdybych mu řekla aby sem nechodil, tak mu to nedá a mrkne se... No uvidíme, ještě to promyslím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) ahojky nevěsty, jsem zpět ze svatební cesty, bylo to super, bylo tam teplo a teď šup zpátky do reality.. veruska26: díky za pochvalu foteček ;-) asi už jsi sama zjistila, že do salonů až tak netřeba se objednávat - já se neobjednala ani do jednoho, kde jsem byla se vám to pěkně rýsuje - domlouvání hostiny, šatičky, kytičky - jé, vy se máte - mě to taky bavilo :-) kdyby mě taky tak bavilo vybírání fotek na vyvolání - víc jak měsíc po svatbě a ani jednu nemáme - baví mě tím listovat, ale zvolit jestli tuhle jo a tuhle ne..
Odpovědět
kacka: jj zjistila :-) . vytusila jsem ze budes asi na svatebce ;-) . kde jste vubec byli a jak dlouho? slunicko: jak jste vcera poridili v te sladovne? podel se se mnou o info, uz jsem na to uplne natesena :-D
Odpovědět
Ahojek, Kočenky chtěla bych se zeptat jakej názor máte na svatbu v Květnu?
Odpovědět
mischell.m: super měsíc, původně jsem chtěla svatbu v květnu, ale protože můj děda a přítelova babička i maminka pověře o svatbě v květnu věří, tak jsme vybrali radši duben, aby byli všichni vklidu a neměli náhodou nějaký obavy.. Je to krásnej měsíc, všechno kvete, travička už je krásná zelená, fotky jsou nádherný, jo prostě super
Odpovědět
Veruska26: Ahojky, promiň, že píšu až teď ale ve Sladovně jsme byli ve čtvrtek pozdě večer a v pátek jsem odjela na slovensko do škole a vrátila se až včera v noci :-( Ze Sladovny jsme s přítelem totálně nadšení. Došli jsme tam a už na nás čekala paní, se kterou jsem si po mailu dohodla rezervaci termínu ... takže super. Už jsme se tam rovnou na všem domluvili, řekli nám jak to chodí ... Taneční parket je tam, jak je koberec, hostina je hned na začátku jak je dlažba. Stůl budeme mít do U. Na jídlo jsme se domluvili, že budeme mít předkrm šumkovou rolku, polívka s játrovým manželským knedlíkem a klasika svíčkovou s karlovarským knedlíkem ... takže fakt vše dohodlé. Dokonce ti tam i nazdobí stůl. Den pedtím jim tam dovezeš cukroví, víno, dekoraci ... vše udělají ... Pokud si domluvíš květinovou dekoraci z Černé Hory, tak pro tu se staví a naaranžují na stůl .. fakt vše zařídí, takže super. Budeme mít venkovní grilování. Chtěli jsme sele nakonec jsme se domluvili na kýtě a na grilovaným kuřecím masu, vepřovým masu a na grilovaném hermelínu ... teď čekám, jak mě pošle přibližnou cenovou nabídku .. proto jsme to vlastně domlouvali .. abysme věděli co a jak finančně. No, klasicky říkala, že to vychází min. tisíc korun na osobu... No, budeme se snažit ušetřit někde jinde ale už mě nenapadá kde :-) Takže my fakt už všechny důležité věci snad máme domluvený ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veruska26: byli jsme skoro 3týdny v Thajsku - na jihu, vystřídali jsme 3místa, pevninu i ostrovy a fakt super - ohřáli jsme se, zalezli jsme si, šnorchlovali, mlsali místní stravu, jeli na slonovi, nechali se masírovat, relaxovali a užívali si to :-)
Odpovědět
Článek se načítá
koopretina: No bojím se odezy od ostatních ale o té pověře sem si něco přečetla takže se toho zas tak nebojím a snad na to ostatní přistoupí bez výčitek. Kvůli všemu kvetoucímu pučícímu bych to chtěla a hlavně hostinu venku, ale s čím si nevím rady tak je obřad. Radnice mi příjde taková neosobní, do kostela se mi moc nechce. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mischell.m: tak to udělejte na zámku nebo v zámecké zahradě, jako asi tak všechny holky tady :-D Nebo na úplně jiném místě někde v přírodě, jestli o takovém víte - pro obřad nemusí být potřeba elektřina, takže jedinou nevýhodou je závislost na počasí. Pro nás byl blanenský zámecký park dost osobní, neb tam jsme si dali první pusu a řekli, že to spolu zkusíme - a po šesti a půl letech tam byla první manželská pusa :-) Květen je fakt krásnej, jděte do toho ;-) Třeba číslo 13 má spousta lidí za nešťastný a jiná spousta naopak za šťastný, tak zrovna pro vás bude květen šťastnej ;-)
Odpovědět
Holky, tak mě psala paní z matriky, že na náš termín a hodinu, kdy to chceme mít, mají již minimálně deset zájemců :-( Tak to je hustý. No, takže aby to nedodlo tak, že nás nakonec nebudou mít kde oddat. Máme všechno zařízený, jen matrika není jistá a teď ... :-( Vůbec nevím, co bysme dělali, kdybych se nedovolala první pracovní pondělí v lednu ... tak jsme fakt v háji. Ach jo ... Jak to můžou vyhlašovat až tak pozdě? To je fakt něco. Teď jsem úplně naštvaná ale spíš mě to mrzí protože fak nevím co :-( No, asi musíme jen doufat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
slunickowww: no jo, máte fakt pěkný datum, se není čemu divit, neplánujete to i na 11h? :-D a pro které místo obřadu že jste se nakonec rozhodli? nebyla druhá alternativa?
Odpovědět
Né, máme to na 12hod :-) To víš, chtěli jsme to mít původně 4.6.2011 ale kvůli jiné akci v to datum jsme to museli přehodit. No, je jasný, že to datum bude hodně chtěný ale když my už jsme na matriku psali snad tři měsíce dopředu a i přesto si to nejde nějakým způsobem předrezervovat. no, chápu to ale takováhle nejistota je fakt šílená. Nevím co dělat, kdyby to nevyšlo .. tak asi musíme jen doufat :-) Jo, druhá varianta je Rájec-Jestřebí zámek a když to taky né ... tak se vezmeme někde před barákem a bude to :-) I když ... chtěla bych to mít asi jako každá nevěsta - princeznovský .. tak se fakt necháme překvapit. Takže 3.1. budu sedět ráno na telefonu a budu jako ústředna :-) Jen je fakt blbí, že to nemůžou dát vědět dýl.
Odpovědět
mischell: to my presne resim taky, kde obrad:(. jinak kveten dobry mesic, nemej obavy ;-) kacka: jee tak to jste si to opravdu uzili, do thajska bych se taky rada nekdy podivala :-) . jo chci se te zeptat, jak jste to meli s letenkama a hlavne pasem, mela jsi ho jeste na svy stary jmeno nebo muzes letet az si ho vymenis? slunicko: moc ti dekuju za info o sladovne, jenom mi prijde zvlastni ta cena tisic za osobu a to jeste rikas, ze minimalne. nam vsude, kde jsme se predtim byli ptat na hostinu, tak rikali tak 700-800 max. vcetne piti a to dokonce i na 4* Panorame. to se mi zda teda moc ta tisicovka :-( . jinak s tim terminem, vy to chcete v lysicich asi, ze? snad ti to vyjde, kdyztak zmenite hodinu, hlavne aby vyslo datum ne? ja uz zacinam byt zoufala, protoze porad nevime, kde to mit. radnice urco ne, chtela bych to mi taky princeznovsky, jenze na tech zamcich se mi nelibi, ze se tam stridaji nevesty jedna za druhou a taky, ze vlastne oddava nekdo z uradu, coz mi prijde stejny jak na radnici, neosobni a kratky. nevite nekdo, jestli by sel domluvit knez do zamku? to je asi blbost, co? ja uz fakt nevim, kde :-(
Odpovědět
veruska26: No, mě teda zase všichni, co se kdy vdávali říkali, že ať fakt počítám tak 1.000,-Kč na osobotu. Jako na mě je to fakt hodně. Přítel teda říká, že se mu to tam opravdu moc líbí a všechno ale ta cena je fakt hustá zvlášť, když si představím, že tam budeme mít na oběd 60lidí a na večer pak celkem asi 80. To bude fakt něco. takže to mám jako počítat cca s 80.000,-Kč? Tak to je teda mazec !!! Říkám si, že je to tam opravdu krásný. Nevím teda, jak se vám líbil ten prostor ale my jsme z toho fakt nadšení. Zkusím naťuknout přítele, že bysme se podívali ještě jinde ale myslím si, že asi nebude chtít. A co jinak? Jak jde shánění věcí? Mám pocit, že se nám to začíná blížit. Strašně to letí. Za chvilku konec týdne, pak Mikuláš, Vánoce, Nový rok a už to pofrčí ... a hurá panika :-) Mě dneska došly objednaný ozdoby na auto a jsem z toho malinko v rozpacích protože absolutně netuším, jak se ty šepry přidělávají :-) To bude fakt něco. Budeme to muset asi nějak pak zkusit :-) Takže zase další věc .. teď jsem se dívala na ozdůbky na dort. Chtěla bych asi něco na kole ale to jsem viděla jen jednu jedinou ozdobu a ta se mě moc nelíbí, tak musím asi hledat dál nebo se smířit s klasikou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veruska26: my letenky kupovali už v únoru (byly levné), takže byly na mý starý jméno, tak jsem ani neměla na vybranou, jela na starej pas, kterej má platnost ještě příští rok a nikdo to nijak neřešil. Víza a podobný formality v Thajsku jsem podepisovala starým jménem. Doklady dostaneš 30dní po tom, co si o ně zažádáš. Já třeba o občanku žádala až těsně před odletem a pořád ji nemám ;-) Myslím, že s tím úřady musí počítat, že se holt na svatební cestu jezdí po svatbě. slunickowww: já myslím, že nemůžeš násobit těch 80lidí tisícovkou, to je divný. tuším že nějaká holčina už tu psala, že ji to i na té Panoramě pro podobný počet lidí vyšlo na 60tis. I to je dost... Však svůj rozpočet jsem vám psala a to jsme fakt nehladověli :-D jen v tom teda nebylo víno a tvrdej...Ale že by to udělalo takovou sumu? Už ti poslali přesný rozpis cen?
Odpovědět
ahojky holky, přemýšlíme, že bychom změnili místo hostiny ze Sudickýho dvora na Sladovnu v ČH. Chtěla jsem Tě poprosit, slunickowww, kdybys měla ještě nějaký info k té Sladovně, jestli bys mi to nemohla napsat. Tvoje příspěvky si tady pročítám ,ale přece jenom, kdyby bylo ještě něco, třeba ohledně rozpočtu, špuntovnýho a tak ;-) díky moc.
Odpovědět
hanik.s: NO, k té sladovně ... nevím co víc napsat. Je tam opravdu moc příjemná paní, která nám se vším poradila a řekla, jak to tam chodí a co a jak. Budeme mít možnost tam používat bowling, tak kdyby někdo chtěl, je to tam .. taky jsme se bavili o tom co chceme my a co je tradice nebo co má být .. Já jsem původně nechtěla předkrm ale pak jsme se s přítelem a s ní shodli, že by to bylo divný, kdyby nebyl .. taky jsme jí řekli, že chceme venku grilovat prase. Na to řekla, že si myslí, že je rozhodně lepší dělat kýtu protože je na ní víc masa a pro ten počet lidí bude stačit jedna a pak další masíčka a grilovaný hermelín a tak ... Takže fakt super ... Budeme mít vlastní víno, které tam dovezeme v demižónech a oni je tam budou přelívat do nějakých džbánů .. špuntovné se neplatí, pokud bude jediné vlastní to víno a zbytek bude od nich. Cukroví a dorty si tam vzít je prý samozřejmost. Výzdobu stolů také zajistí, jen den předem musíš dovést věci na to vyzdobení, zasedací pořádek a tak ... takže super přístup. No a k té ceně .. já radši počítám s víc než s míň abych nebyla nepříjemně překvapená. Tak uvidíme. Asi dáme i zvlášť placení tvrdého .. uvidíme .. namyslíme časem. Tu cenovou nabídku mě zatím neposlali, tak se nechám překvapit :o) Prostředí je tam opravdu krásné a myslím si, že to bude působit hodně luxusně .. obsluha taky moc příjemná ... :o) No, nějak nevím, co víc napsat :-)
Odpovědět
slunickowww: díky moc za info, to bohatě stačí :-) My tam tedy ještě nikdy nebyli, ale vzhledem k tomu, že Sudický dvůr, respektive paní provozní s námi vůbec nekomunikuje, a na Sladovnu slyším (tedy spíš čtu) víceméně pozitivní ohlasy, půjdeme se tam podívat a rozhodneme se ;-) Mě osobně se už teď víc zamlouvá Sladovna, když to porovnávám s tím, jaký podmínky mají na tom Sudickým dvoře. No uvidíme.... :-)
Odpovědět
hanik.s. No, uvidíš sama, jak tam pojedete. Mě úplně překvapil můj přítel .. Jeli jsme tam jen s tím, že se zeptáme a vyptáme na vše co jde a podle toho se teda na 100% rozhodneme. Místo toho jsme odjížděli už s hotovým jídelníčkem, organizací a tak .. ha ha .. a to víc ja půl roku dopředu :-D No, ale o tom to je. A vzhledem k tomu, že teď budeme mít hodně těžké období, tak je fakt dobře, že jsme na té svatbě mákli takhle ze začátku.No, uvidíš. Pak určo písni, jak se vám tam líbilo. Každopádně je lepší si do sladovny zavolat a domluvit s schůzku s někým, kdo to má nastarosti ať víte co a jak :-D
Odpovědět
slunickowww: No souhlasím, že je lepší počítat s větší částkou než s menší za hostinu, ale teda 1.000 Kč na osobu a ještě při takovým množství hostů, to by mě asi ranilo! :-) Já teda slyšela, že se počítá tak 1.500 Kč (i víc) na osobu ale i s přípravama, prostě se vším, ale konkrétně jen za hostinu je to na mě moc, když už 3* hotel Panorama, Stará škola nebo Skalní mlýn vychází průměrně do 800 Kč za osobu...
Odpovědět
dulik: no prave to mi prijde taky divne, na panorame, stare skole a skalaku jsme byli a rekli presne tohle. no uvidime, do sladovny pojedem pristi tyden, ale uz to menit nebudem, proste budem mit sladovnu, at uz to stoji cokoliv. haniks: pak ti taky muzu napsat, jestli se dozvime jeste nejake info navic nez rikala slunicko ;-) jinak holky nevite, jestli by byla mozna ta svatba na zamku s knezem, jak jsem se tady uz ptala? asi bych chtela taky ty lysice, ale urcite s knezem.
Odpovědět
slunickowww: to je super, že už to máte takhle zařízený a víte, jak všechno bude probíhat. Pak ti dám vědět, jak jsme na Sladovně pořídili my :-) Chceme se s paní provozní domluvit na 17.11., tak snad tam bude. veruska26: samozřejmě budu ráda, když se podělíš s informacemi navíc. Čím víc toho budeme vědět, tím líp ;-) A co se týká toho kněze na zámku, mám takový pocit, že může oddávat jen na vysvěcených místech. Tak třeba jestli v Lysicích mají kapli... Ale asi by bylo nejlepší se zeptat přímo na tom zámku
Odpovědět
Veruska26 a hanik.s: Holky, tak mě právě ze Sladovny poslali návrh naší svatby a jsem nadšená. Cena cca 27.000,-Kč za 50lidí na obědě a 80lidí na večer. Samozřejmě bez pití. Kdyby ste chtěli poslat mailíkem co nám poslala, písnite do IP a já vám pošlu návrh, ju? Byli jsme s ní domluvení na hlavně grilovaných věcech a to opravdu dodržela, takže to fakt vypadá super. No, uvidíte, jak budete mít zájem. Jo, a vyrazilo mě dech, že novomanželský pokoj je zdarma. na to se ještě musím zeptat. Nebo Verusko, nechces se zeptat ty, když tam půjdeš osobně? :-D No, tak snad to byla opravdu dobrá volba :-D
Odpovědět
slunickowww: no to zní fakt výborně, za jídlo pro tolik lidí je ta cena skoro neuvěřitelná ;-) Byla bych moc ráda, kdybys mi mohla poslat Váš návrh, jestli by Ti to nevadilo :-) Taky chceme na večer grilovaná jídla, tak by mě docela zajímalo, co Vám nabídli. A kdyby byl i novomanželský pokoj zdarma, no to by bylo úplně super :-D
Odpovědět
slunicko: souhlasim s hanik, je to uplne super, taky mi to prosim posli. jinak my se chcem domluvit na tenhle ctvrtek, ze bysme tam zasli, tak kdybyste jeste neco chteli vedet, tak se muzem zeptat. na ten pokoj se zeptam, ale myslim, ze na to rikali uz minule, kdyz jsme tam byli, ze je to fakt zadarmo 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?