Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Ahojky, já jsem teda zatím, jak tomu říkám, ve fázi snění. Ale možná mě ještě přítel překvapí a svatba bude už příští rok. Každopádně bych měla svatbu také ráda v srpnu. Vlastně už mám všechno do posledního detailu vymyšlené! :-) Ale ráda se tu nechám inspirovat a pokud budu moct, poradím a ráda se i seznám ;-) Přeju hezký sluníčkový den. L.
Odpovědět
Profilova fotka
Já se vdávám 1. a mám vybrané šaty, fotografa,samozřejmě místo a mušličky a kamínky na svatební tabuli.Svatbu chci mít tmavě fialovou:)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nahodou jsme narazila na tuhle debatu.A to co tady jsitá osoba psala o té kočičce je dost humus. Opravdu se tě nechci nějak dotknout, ale myslím že tvůj přítel je pěkný idiot..Tohle by můj zkusil jednou a šel by. Na tohle neexistuje naprosto žádná, ale žádná výmluva nic co by ho omluvilo...A to, že měl tři piva a jako co?????Nechápuu jak vůbec s ním můžeš fungovat. Měla bys urychleně vycouvat a být ráda, že to byl "jenom"ten kocourek. Psychopat se projevil a další na řadě můžes být ty nebo Vaše děti...Já bych dávno byla fuč...Tohle rozhodně není normální chování!!!!!!!Je to blázen. Chudák kocourek příště ho zabije :-( ....Na tohle neexistuje žádná omluva!!!Vzala bych kotě a už bych ho ani nepozdravila na ulici. Z takových lidí jako je tvůj přítel se mi chce zvracet.Zakomplexovaní chudáci a slaboši, kteří si vybíjí vztek na malém kotěti --fakt ubožák!!! A tvoje další zkušenosti s kočkolitem to snad ani není potřeba komentovat.... :-( ...od takového chlapa bych utíkal o stošest a né plánovala svatbu.. :-( :-( :-( .......
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, jsem tady dnes poprvé. já se vdávám 8.8.2009 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak máme konečně datum, ale dneska sem dostala 1. a rozhodně ne poslední spršku v téhle akci. Chceme mít svatbu 22.8.2009 na zámečku v Líšni. Žádné zvláštní datum dalo by se říct, ale na matrice v Brně - Líšni mi řekli, že záznamy na termíny jaro, léto 2009 berou až po 15.10. 2008. Celkem to nechápu 15.10. tam bude volat půlka Brna a nechápu podle čeho to jako budou brát jako kdo dřív zavolá nebo jak. Sem z toho trochu jelen. Chtěli sme to už oznámit rodině, ale dokud nemáme jistý termín tak asi nic. Fakt nevím nemáte někdo podobnou zkušenost. Třeba už panikařím dopředu. Jenže já v životě dělám všechno na poslendí chvilku a říkala sem si, že aspoň tu svatbu si naplánuju do detailů podle svýho a pořádně. No a už se mi to nedaří :-| .
Odpovědět
oliv: ahoj:o) je to normální! někde vypisují termíny až příští rok...tak buď ráda, že u vás v listopadu:o) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, ale mě jímá celkem děs, co když nebudou mít volno. Je to totiž výročí našeho seznámení a docela na něm trvám. Teda já ženichovi je to jaksi jedno. Klidně týden před nebo po, ale mě to teda jedno není a pokud slevím už ted co mě ještě čeká za ústupky :-o . :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo,my jsme na tom stejně:) Na úřadě mi řekli,že ještě nemají kalendář:))) To mě pobavilo v téhle době:))Ale máme to na malém městečku na zámku,tak snad se tam tolik lidí nebere:))Ale je to sranda,všude straší vše rok dopředu a pak se na mě dívají jak na blázna:)
Odpovědět
Profilova fotka
i my to máme podobně, zjišťovala jsem to už loni, psala jsem tam někdy začátkem října a oni mi řekli, že ještě nemají termíny, že se mám stavit nejlíp osobně v listopadu... tkže počítáms tím, že to bude letos taky tak, takže ještě termín zamlouvat nezkouším... navíc tej otevřeli novej zámek kousek od nás, kde by se dala svatba taky zvládnout, tak se tam musím jet kouknout a třeba bude nakonec i změna místa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No nazdar a já už si myslela, že čím dřív tím líp. Každý mi říká jak máš termín tak už to de samo.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo,tak to si musíme ještě počkat až si koupí na úřadě kalendář:)
Odpovědět
Profilova fotka
No a pak nám řeknou, že svatby budou 1, 14, 31, a když chcete jindy máte smolíka :-S .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím se k "srpnovkám" :-) Plánujeme to na 07.08.09, aby se nám to dobře pamatovalo :-) Bude to po dvou a půl letech vztahu a datum jsme si určilï už někdy po měsíci chození jen tak z legrace a teď se nám to plní :-) Chceme obřad na zámku Lemberk u Liberce a hostinu a večerní raut v Polesí, kousek od Lemberka, kde máme chalupu. Teď o víkendu už jsem si sehnala korálky na krk a naušničky a mamka koupila látku na polštářek pod prstýnky :-), zkusila si potáhnout dortový korpus marcipánem, prý aby věděla, jak to má za rok udělat, píše si seznam, co všechno napeče :-) No, legrace. Včera jsme dali dohromady seznam hostů a na oběd vychází 20 včetně nás a na večer +18, tak to snad zvládnem. Šaty plánuju jít zkoušet v lednu, snad to bude ok.
Odpovědět
Tak já mám datum naplánováný zatím na 12.8.2009 v Okhrouhličce ve starým mlýně.Celou svatbu bych chtěla v v barvě champagne.Na oběd chci maximálně 10 lidí a na hostinu asi + 30 nemám seznam ještě přesně vymyšlený.Je to celkem těžké chceme mít na svatbě maximálně 50 lidí.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo,tak to jsem ráda,že neplánuju tak brzo sama:)) Naši mi říkají,že šílím:)) Nám chtě nechtě vychází asi tak 40 lidí.Přítel má velkou rodinu....
Odpovědět
Profilova fotka
Tyjo jak se hezky rozrůstáme :-) mno my jsme se předvčírem tak nějak bavili o všem možným, aj o svatbě a vypadá to, že svatba možná ztroskotá na naprosto přízemní věci a to jsou finance :-( kdybych chtěla malou komorní svatbičku, tak by to šlo, ale to, co si vysnívám asi neutáhneme :-( tak uvidím, zatím budu plánovat a zkoušet šaty a přinejhorším si pak vezmu úvěr :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, my musíme většinu naplánovat přes zimu, jelikož stavíme baráček, chodim na VŠ a mám dost náročnou práci a chceme se příští rok v červenci stěhovat, akorát před svatbou, takže žádný nechávání na poslední chvíli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzaaanka: panejo to máš náročný.. ale baráček bych si taky dala líbit, my máme byt a je to takový nanic, dvě místnosti a žádná zahrádka, ale v budoucnu baráček plánujeme, otázka je, kdy nám to vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
Eponinne: domeček je fakt super, já bych totiž v paneláku umřela :-) Je to sice spousta práce, ale nás to baví, tak neni co řešit. Mrkni se na http://www.modrastrecha.cz/album/albu... tam je náš domeček :-) No, takže se mi vlastně příbuzní a známí nediví, že už shánim na svatbu všechno teď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzaaanka: jj kouknu na to.. mno mě by ta práce bavila taky, přece jen by to bylo ,,moje", kdežto panelák je dá se říct všech a my jsme navíc družstevní byt, takže vlastně náš není... zase budeš mít všecko zařízený v zimě a nebudeš se stresovat později. a kd chceš jít zkoušet šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: tyjo tej sem na to koukla, jde vám to pěkně od ruky! Za chvíli budete bydlet :-) a kde stavíte?
Odpovědět
Profilova fotka
No,náš byt má být dostavěný31.7.2009 a my se 1.8.2009 berem,takže jsme si taky naplánovali pěknej frmol:))
Odpovědět
Profilova fotka
macinka2: to máte teda tip top... tyjo že bysme taky už začali stavět? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No moc nevěřím,že noc bude v novém:))
Odpovědět
Profilova fotka
my se bereme 8.8. (lidi říkají, že je to neštastný datum, myslíte si to taky?), byli jsme na urade uz v srpnu a taky neměli kalendář, tak si to napsali na kus papíru a na jaře se máme stavit. Tak doufám, že ten papírek neztratí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maja.mr: nešťastný datum to prej bylo letos, jak se sešlo moc osmiček pohromadě, ale za rok by to mohlo být oukej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eponinne: no, snad se budem stěhovat za rok v létě, hm, to ude honička s plánováním svatby a do toho stěhování, zkoušky ve škole, no, aspoň se nebudu nudit :-) Jinak stavíme kousek za Úvalama u Prahy.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzaaanka: to tě obdivuju, jestli to zmákneš, já budu mít když to dobře půjde zkoušky ve škole a svatbu a myslím, že budu ráda, že jsem ráda :-) už tejkon mám pocit, že to nějak nezvládám...
Odpovědět
Ahoj holky...přídává se jeden kluk...my máme svatbu 30.8.2009 takže těsně ale v srpnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda vodaku,obdivuju tě:)Mů zatím o přípravách svatby ani nechce slyšet...na vše času dost:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?