Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Zdravím, také se hlásím k srpnu 2008......a to hlavně k Brňačkám :).
Odpovědět
Profilova fotka
majatob: Kačina je prej krásná, ale máš to tam docela daleko z ostravy, což?! jinak co se mě týče, zatím nějak ticho po pěšině, termín na zámku v benátkách, kde se chceme brát, vypisujou až v říjnu a listopadu, tak čekám a nebudu nic zařizovat dřív, než bude nabeton termín... i když poslední dobou dost přemýšlím, že nakonec žádná svatba nebude...
Odpovědět
epo: ahoj kočko! jak asi nebude?? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
veru: ahojda, mno poslední dobou dost řešíme finance, minulej tejden Luky ztratil peněženku s vejplatou-prej-a to je pořád něco a mě to nějak přestává bavit řešit... nehledě na to, že co aktivně makám, se doma jen potkáváme... dneska jsem přijela z práce a myla po něm nádobí z jeho vaření, záchod-kam ,,omylem" vysypal celej kočkolit a ucpal ho-a on šel za kámošema do hospody... najednou nám to do sebe nějak přestává zapadat.. :-(
Odpovědět
epo: a jak dlouho jste vlastně spolu? a to spolu bydlíte až teď? to je mi líto :-|
Odpovědět
Profilova fotka
veru: mno dneska tři roky a měsíc... bydleli jsme dlouho u jeho rodičů, od března jsme ve svým a je to fakt jiný než to, na co jsme byli celý dva roky u nich zvyklí, ale já už se tak nějak adaptuju... jenže včera provedl něco, že má kliku, že jezdí kamionem a odveleli ho pryč a domů přijede až zítra až ze mě vztek vyprchá... nechci to psát tady, kdyžtak esli budeš chtít, bude tě to zajímat, napíšu do IP
Odpovědět
Profilova fotka
epo: me to zajima co ti provedl? Tak uz te vztek presel, kdyz se vratil?
Odpovědět
Profilova fotka
epo: tak to bych si asi nenechala libit, aby mi delal jen bordel a ja to uklizela a on sel do hospody. Nejdriv povinosti a pak zabava, vzdyt tam bydlite oba dva a ne jen ty. To je mi lito, az ted jsem si to precetla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
cutce: oukej, napíšu to tady, už to není tak čerstvý... máme kocourka, kotě, dostal ho on od svý tety a minulou středu jsme přišli večer domů a kocourek se vykadil na koberec(přitom je naučenej na kočkolit) a vedle se válel zničenej kaktus, co dostal Lukáš od svý zemřelý babičky (na tu je dost háklivej, řekne se babička a on má na krajíčku, takže to pro něj dost znamenalo), kolem hlína, květináč napadrť, mno spoušť... a Lukášovi se zatmělo před očima, popad kocoura a začal ho řezat přes zadek a pak ho zahodil, že ho nechce vidět... jenže mu nadvakrát přerazil nožičku v kloubu :-( bylo dost pozdě večer, já měla ve tři v noci vstávat do práce, takže jsem šla spát, ale druhej den jsem jela na veterinu a tam mi řekli, že jediný řešení je operace za 4000,-.samosebou jsem to zaplatila, kocourka zoperovali, ale doma mi lukáš řekl, že on by za to ty peníze nedal, že se s jeho maminkou shodli, že je to moc a že jsem se s ním měla poradit než jsem ho dala operovat a že mi na tu operaci (půjčila jsem si to od otce mý nej kámošky)nedá ani korunu...a naznačoval něco, že jsem ho měla dát utratit, páč je to levnější... byla jsem vytočená, vzteklá, šokovaná, eště že to kotě nebude mrzák, mno kdybych nemakala ve věznici a nevěděla, jak to tam chodí, tak ho snad zabiju a jdu sedět... takhle si říkám, že si tu svatbu asi setsakra rozmyslím...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to chudak kotatko, mi jsme ted prisli o nasi kocicku nedavno, ale aby se mi takhle zachoval, co by udelal, kdyby to bylo vase mimco? To by taky zmlatil a zahodil? Protoze ziju v cizine, taky jsem hakliva na svou rodinu, protoze je vubec nevidim, ale abych nekoho kvuli tomu mlatila, to ne. To bych si byt tebou tu svatbu poradne promyslela. je mi to lito, ale tohle bych asi nezvladla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
cutce: mno právě, jeho to pak mrzelo, dokonce i brečel a tej si to vyčítá, ale stalo se, spíš si říkám, aby jednou takhle nevyjel i na mě... hlavně taky měl v krvi něco okolo tří piv, to si myslím taky sehrálo roli, ale aby do malýho kotěte řezal jak hluchej do vrat... já tuhle taky přišla a byl bobek na linu, tak jsem Mazlíčka chytla, vymáchala mu v tom čumák a lehce ho třikrát pleskla přes zadek a položila na zem, aby si to pamatoval, ale tohle je extrém... takže zatím jsem v pozici, že svatba na 80 procent NE! Uvidíme jak se to bude vyvíjet dál, říkám si, že na srpnovou svatbu mám tak do začátku roku 2009 s přípravama ještě čas, kdyžtak by se stihla, ale to by se musela rapidně změnit situace btw: co bylo tvej kočičce?
Odpovědět
Profilova fotka
Byla nemocna, dostala nejakou nervovou chorobu, je to nemoc o ktere nic nevi, jak ji ziskala a ani nejni protilatka, takze nam nic jinyho nezbyvalo. Bylo to sileny, jeste ted se mi po ni styska. Byla to moje prvni kocicka :-(
Odpovědět
Článek se načítá
epo: no to je teda debil!! kvůli nějaký posraný kytce zmlátit živé stvoření?!! :-o dobře, bylo od jeho babči mrtvý, ale i přesto si musel uvědomit co dělá!! dobře, zmlátim kočce prdel za to,a le určo jí ta¨khle nedorazím.....to bych ho teda poslala tam, kam nidko nevidí!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
cutce: panejo :-( nedivím se ti, já bych břečela jak želva eště dobu potom.. a plánuješ pořídit další? veru: mno šak jsme se hádali brutálně, už to utichlo, ale spousta našich známých tej an něj kouká skrz prsty a já ho ani neobhajuju, ať si to vyžere, co si nadrobil... jediný štěstí, že kocourek je plnej energie, lítá po bytě jak divej a vůbec nepřipomíná těžce zraněnýho pacienta :-)
Odpovědět
epo: je to smutný no ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
veru: mno ale mrzí ho to, aspoň že tak... tej nejsem doma, jsem celej měsíc pryč na brigádě na hradě, takže si jen voláme a po tom telefonu je miloučkej a já se přiznám, že mi docela chybí, že se mi stýská... jen doufám, že to není proto, že jsme na sebe zvyklí... ale koukám, kdys psala příspěvek-ty seš to ranní ptáče ;-)
Odpovědět
ahoj holčiny... tak si tu pročítám tuto diskuzi a jsem teda opravdu v šoku...jako zapřísáhlej ochránce a milovník zvířátek - obzvláště kočiček (jednoho kocourka máme taky doma) nevím co říct epo...kdyby se tohle stalo u mě doma a přítel tohleto provedl tak si druhej den balím kufry nebo jemu balím kufry a končím to... když toto dokáže udělat němé tváři a ještě mláďátku co pak asi provede mě až mu udělám blbě večeři a on bude v sobě mít pár piv a bude v ráně...
Odpovědět
já bych ho taky nechala...to by si zkusil jen jednou takhle sáhnout na mazíčka! :-p ale co, už se stalo a epon si tomusí promyslet sama:o) epo: no ranní ptáče....co mi zbývá...musím do práce ne:o))) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já vás chápu, taky si říkám, že udělal to zvířeti, může i mě, ale zas je vidět, že ho to fakt mrzí, dneska volal jen tak, že je mu ze všeho smutno, že je d*bil a ví to, i když to nijak napravit nemůže... hlavně, že kočičák je oukej, doktor říkal, že se to hojí perfektně, že ani nebude kulhat :-N veru: týýýjo tak brzo? já taky pracuju, ale v tý době, cos psala, jsem se ještě válela :-) jinak holky: kašlete na práci, přijeďte se za mnou podívat na hrad, turistů je málo, tak ať se tu nenudím ;-)
Odpovědět
epo: a co jsi řekla doktorovi, jak se jí to stalo....?????
Odpovědět
Profilova fotka
epo: na jakym hrade jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
veru: že nevím, že jsem přijela z práce a už to měl a že ho pouštíme aj ven, tak možná se mu něco stalo venku... bála jsem se, že když bych napráskala, jak to bylo, že by se aj ten doktor na mě koukal blbě... cutce: Český šternberk v posázaví :-) ty jsi teď v čechách?
Odpovědět
epo: no to by koukal asi blbě no :-N to máš za rohem neee, Mončo? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
veru: právě a eště by na mě zavolal benga :-N mnojo to je fakt, i kdyby nebyla zrovna v čechách, tak o co go? sednu na letadlo, na šternberk a domů :-D dneska tady byl pán s paní a říkali, že jsou od Londýna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak čtu tady tu diskusi a nevím jak začít. původně jsem se chtěla podělit o svou radost, že od dnešního rána mám ezarezervovaný termín na matrice i v místě oddání a jsem z toho úplně vedle :-D epo: to mě mrzí, vůbec si nedovedu představit, že by můj přítel tohle udělal naší čičině. je to jeho mazel a je to vidět. mě majda zdaleka nemá ráda jako jeho a on by jí v životě neublížil. nevím jak bych se zachovala kdyby mě potkalo co tebe, ale hlavní je že bude kocourek v pořádku. český šternberk? to je dobrý, tam to znám. léta jsem tam jezdila, měli jsme tam chatu. je to krásný hrad.
Odpovědět
epo: cutce dnes letí domů víš, do ČR:o))
Odpovědět
Profilova fotka
Verco: ty jses takova drbna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
escabarajito: to je super a kde to máte? já s termínem váhám jednak pro to, co se děje, ale hlavně i kdyby to bylo oukej, tak se bojím, že je ještě brzo a aby mě nevyhodili... to samý se šatama, když čtu tu diskuzi byla jsem nespokojená v tomto svatebním salonu, jak tam ty holky vyhazujou a jsou na ně drsný, když maj datum až za dlouho anebo si hned nechtěj rezervovat šaty, tak se bojím jít zkoušet, aby mě někdo nevytočil... jj český šternberk je nádherný, je to vevnitř spíš zámek než hrad a hlavně je tam dost co vyprávět z historek, nemám ráda takový ty suchý výklady o nábytku a letopočtech.. ale když pak jdu popátý říkat to samý za jeden den, nadšení opadá :-D cutce: mno super, tak to máš fakt kousek sem na hrad-mnohem blíž než z anglie rozhodně :-D
Odpovědět
Ahoj, koukala jsem jak brzy jste založili diskuzy, každopádně můžu říct, že ted už vím že to bude srpen 2009.Myslím že 13.8. by byl ideální datum ale ještě do přesně nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, přidávám se k srpnovým nevěstám!!! Doufám že tu budeme společně řešit naše představy a nápady a taky jak to vypadá v reálu...Kde to plánujete? A co už máte všechno zařízené?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?