Menu Forum

Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

11. lis 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pavla.
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky a 2 alba.
  • Svatba byla 1. srpna 2009
    San Florianu (Italii)
fotoportrét
fotoportrét
pavla.
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky a 2 alba.
    San Florianu (Italii)
 Pridavam se do prizpevku ke svatbam v srpnu 09... Docela me prekvapilo kolik z vas uz ma presny plany!! Ja stale jeste tapam. emoticon Chtela bych mit vybrane a zamluvene aspon misto, ostatni uz se pak pomalu doladi...

Situace je komplikovana tim, ze bydlime ve Svycarsku a pritel je anglican.... Vybirani mista takhle nadalku je vazne slozuity, prohlizim alba a debaty na beremese.cz a snazim se najit nejakou inspiraci... ale musim prizat ze to neni jednoduche a casove narocne.
Budeme mit asi 80-100 hostu, spousta cizincu, takze bychom chteli ubytovani, hostinu i obrad na jednom miste... A pochopitelne mam vysnenou krasnou svatbu na zamku, nebo prekrasnym parku... tak nevim jak to vse skloubit dohromady! Moc rada si necham poradit!!
Puvodni plan byla svatba v Italii, kde jsme se poznali... ale to by uz byl skutecny zmatek kultur emoticon a i financne mnohem narocnejsi...
28. zář 2008 v 19:02  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlinka.ma
Registrovala se 15. září 2008 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Trutnov.
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
pavlinka.ma
Registrovala se 15. září 2008 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Trutnov.
    Region Trutnov
 Ahoj holky. Můžu se přidat? Mám termín 1. 8. 2009. Doufám, že nám srpen všem přinese štestí a taky hezké počasí. Chceme to pod širým nebem, tak bych nerada vykročila do společného života jako zmoklá slepice emoticon
30. zář 2008 v 10:25  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucil
1
Registrovala se 16. března 2007 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
lucil
1
Registrovala se 16. března 2007 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
 Ahojky, tak já se přidávám k srpnovým nevěstám. Zasnoubená jsem už téměř 2 roky. Občas jsem na nějaké přípravy pomyslela, ale stále si říkala je dost času.Ale když už jsme si řekli kdy přesně a kde, začínám celkem panikařit, že ještě nic není hotové a to mi zbývá rok do svadby... emoticon Jinak plánujeme svatbu v Mikulově, v sobotu jdeme čučnout na matriku a vybrat přesný termín. Docela jste mě vystrašily s tím, že někde ještě nemají naplánovaný oddávací kalendář...
30. zář 2008 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lollia
Registrovala se 22. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 705 příspěvků. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
lollia
Registrovala se 22. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 705 příspěvků. Má 5 přátel.
 lucil: nepanikař, za rok se toho stihne emoticon. Jediné, co jsem zařídila, je restaurace, protože bývá poměrně plná, ale jinak to nehrotím. Pokud by mne něco praštilo do očí v rámci dekorace, koupím to. Jinak obřad bude doufám v kostele, takže tam to hrocení také není na místě a pokud by byla radnice, termíny se stejně ještě nevypisují. A na šaty je dost času někdy v únoru, stejně se mi ještě desetkrát změní postava emoticon
1. říj 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
escabarajito
Registrovala se 23. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 158 příspěvků a 4 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
    Ve Viničním altánu v Praze 2, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
escabarajito
Registrovala se 23. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 158 příspěvků a 4 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
    Ve Viničním altánu v Praze 2, Region Praha
 ahoj, já se taky přidám. my máme termín 7.8.2009 a přípravy jsem si schválně natáhla na celou dobu před svatbou, protože je to hezké období, navíc čím víc času tím víc možností. nemusím kývnout na první předraženou nabídku, navíc tady z brms jsem poznala že budoucích nevěst co svou svatbu plánují dost dopředu je víc než dost. takže jsem věděla že s rezervací různých služeb je lepší si pospíšit, protože pak může být pozdě. abych neplašila, většina lidí - jako budoucích dodavatelů má samozřejmě srpen volný, ale na matrice prahy dvě se termíny vypisovaly začátkem září a když jsem se náhodou podívala pátého září zjistila jsem že ve dvanáct hodin je ten den už plno a plno je i ve tři. takže jsem si pospíšila s rezervací abysme nepřišli o termín, kameramana mi vyfoukli před nosem a tak. takže jsem teď víc ostražitá a to co mám vybrané si radši rezervuji už teď emoticon
jinak já už mám šaty, máme zamluvené místo, termín, kameramana, fotografa, vybranou cukrárnu na koláčky, svatební bublifuky, čokoládovou fontánu a pár drobností na výzdobu. mám toho docela dost, ale na druhou stranu toho pořád spousta zbývá, ale zatím je čas, i když letí jako splašený emoticon
1. říj 2008 v 11:09  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
Registrovala se 30. června 2008 na beremese.cz. Přidala 380 příspěvků. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
Registrovala se 30. června 2008 na beremese.cz. Přidala 380 příspěvků. Region Ostrava.
 ahoj holky, pridavam se k vam, termin svatby 15.8.2009
6. říj 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eponinne
Registrovala se 2. března 2007 na beremese.cz. Přidala 317 příspěvků a 1 album. Region Nymburk.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
eponinne
Registrovala se 2. března 2007 na beremese.cz. Přidala 317 příspěvků a 1 album. Region Nymburk.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj všechny, tak vás zdravím po delší době emoticon Včera jsem se nad sklenkou bavila s kamarádkou, co měla svatbu loni-má tu i album, její nick je peskova, kdybste se chtěly kouknout-mno a říkala, že je to celé vyšlo asi na 50 tisíc se vším všudy, což mě docela překvapilo, protože to měli fakt hezký-obřad venku pod hradbama, což je docela netradiční tady u nás, krásnou výzdobu aut, oběd s rodinou, grilovaný prase, sudy piva, kapelu u nich doma.... takže moje pesimistický vyhlídky, že svatba nebude kvůli financím padly.. emoticon
10. říj 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cutce
Registrovala se 30. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 925 příspěvků a 4 alba. Má 141 přátel.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Hluboka nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
cutce
Registrovala se 30. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 925 příspěvků a 4 alba. Má 141 přátel.
    Hluboka nad Vltavou, Region České Budějovice
 Pavla: jojo je to narocne ale da se, kdyz mas na pripravy 1.5 roku emoticon
10. říj 2008 ve 12:35  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
grafka
Registrovala se 12. října 2008 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků a 1 album. Region Most.
  • Svatba byla 8. srpna 2009
    Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Region Most
fotoportrét
fotoportrét
grafka
Registrovala se 12. října 2008 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků a 1 album. Region Most.
 Ahoj holky, tak i já se hlásím na srpen 2009 emoticon konkrétně 8.8. a na svůj slib jsme si vybrali Děkanský kostel v Mostě emoticon)) tak snad nám to neproprší emoticon jinak se musím pochlubit zásnubním prstýnkem který zdobí diamant... hoky já si připadám jako v pohádce emoticon)
12. říj 2008 ve 22:18  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
macinka2
Registrovala se 24. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 1031 příspěvků. Region Znojmo.
    Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
macinka2
Registrovala se 24. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 1031 příspěvků. Region Znojmo.
    Region Znojmo
 Ono to je pohádkaemoticon))
13. říj 2008 v 17:50  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majatob
17
Registrovala se 18. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 954 příspěvků a 2 alba. Má 73 přátel. Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
majatob
17
Registrovala se 18. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 954 příspěvků a 2 alba. Má 73 přátel. Olomouc.
 Ahojte všechny nevěsty emoticon my se budeme brat 15.8.2009, v den kdy jsmem spolu zacali chodit emoticon Uz mame rezervovane misto na obrad i restauraci, zamluvene saty, vybranou hudbu, s kvetinarkou diskutujeme nad vyzdobou i kytici, vyrabime svatebni oznameni a jmenovky na stul...koukam, ze uz je toho dost..emoticon Protoze planujeme dost velkou svatbu (pres 80 hostu), zacali jsme dost v predstihu emoticon navic jsme oba jeste studenti a mame male miminko, takze casu moc neni a tak to chci mit vsechno radsi driv a uz se pak nestresovat emoticon
19. říj 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ladycroft
Registrovala se 14. října 2008 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků a 1 album. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
ladycroft
Registrovala se 14. října 2008 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků a 1 album. Region Praha.
 Tak já se sem hlásím také....již máme domluvený termín na 7.8.2009 máme místo obřadu-jako datum s matrikářkou i místo hostiny, ale detaily ještě musíme probrat...tak snad vyjde vše jak má:_)
19. říj 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
macinka2
    Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
macinka2
    Region Znojmo
 Tak se tak dívám,že mají hodně družičky...malé děti v rodině nemáme,jsem první na řadě,kdo se má o to postaratemoticon) a zase kamarádky...to mi přijde divné,už jsme velké kozy na družičky,ne?A na co vlastně družičky jsou???Co vy na to...třeba změním názoremoticon)
19. říj 2008 v 11:17  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majatob
17
fotoportrét
fotoportrét
majatob
17
 macinka-ja druzicky mit budu, tri holcicky od 5 do 7 let, pujdou prede mnou a budou rozhazovat listky ruzi, prijde mi to krasne romanticky emoticon akorat jeste nevim co s chlapeckama, chtela jsem aby mi nesli zavoj, ale dlouhej nakonec mit nebudu, takze nevim cim je zaukolovat (ty mame v rodine 3 - zatim dvoulety), no mozna je napareckuju s holcickama, jeste nevim... no a ti nejmladsi, co maji kolem toho pul roku, ti budu rada kdyz vydrzi potichu hacat u maminek (2 holcicky a muj broucek) emoticon
19. říj 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
macinka2
    Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
macinka2
    Region Znojmo
 Jo,tak malé děti jsou roztomiléemoticon) Ale nědo má družičky svoje kamarádky,to mi přijde zbytečné..nebo ne?emoticon
19. říj 2008 ve 12:49  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majatob
17
fotoportrét
fotoportrét
majatob
17
 hm, tak to asi jo, ikdyz segra bude mit i ty velke, asi zalezi jak se na to podivas emoticon jeste ze mame spousty deticek emoticon)
19. říj 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
macinka2
    Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
macinka2
    Region Znojmo
 To máte štěstíemoticon)
19. říj 2008 v 16:09  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
grafka
fotoportrét
fotoportrét
grafka
 tak nevěstinky já vám o sobě také řeknu emoticon mám 15 měsíční dcerku a vyvdám si 7letého synaemoticon s přítelem jsme se také poznali 15.8. tohoto roku emoticon ta naše svatba bude 8.8.09 od 10:00hod v Děkanském kostele v Mostě emoticon to už máme zajištěné jinak nic.... emoticon)))) nevím co naplánovat dříve emoticon je toho tolik že už teď se v noci budím a přemýšlím co jak budeemoticon také to tak máte nebo jen já tak plašim??
19. říj 2008 ve 20:57  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
macinka2
    Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
macinka2
    Region Znojmo
 Já jsem z toho nespala 14 dní od zásnub,ale ted je to už dobrý,,ted si užívám kravinek na internetu..obrázky nápady a tak .Už to mám v paži..zatím,protože důležité je zařízené.
20. říj 2008 ve 12:17  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
 ahoj holky, jsem na tom asi podobne jako macinka, taky ze zacatku jsem z toho byla uplne na vetvi, ted, kdyz uz mame misto a datum, tak jsem vic v klidu. tak si brouzdam po netu, stahuju inspiraci, tvorim albicko...ale jinak nic vic. emoticon emoticon
20. říj 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzabra
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 146 příspěvků a 3 alba. Region Olomouc.
    V Horizontu Olomouc, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
zuzabra
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 146 příspěvků a 3 alba. Region Olomouc.
 Ahoj holky! My jsme měli termín 11.července, jenže chceme svatbu mimo radnici a všechny termíny jsou u nás v Ol už zabraný, takže můžeme jen 29.8.2009 vyloženě na nás zbyl emoticon
21. říj 2008 v 10:05  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzabra
fotoportrét
fotoportrét
zuzabra
 My jediný co máme, je teď už pevný datum a hodina a místo obřadu, mám ho v albu, je to na Floře v Olomouci v altánku, teď se opravuje, ale už v březnu má být hotoví. A ještě jsem si objednala z netu pár věciček na stůl a podvazek a tím jsem na čas skončila, teď si jen vyberu šaty a do prosince si je chci zarezervovat, mám z toho trošku obavy, že už by pak nebyli, protože všechny to řešíme zhruba v tuhle dobu a pak si myslím, že po novým roce bude menší výběr a nerada bych si řekla jo to jsou ony, ale na můj termín nejsou volný emoticon to by to se mnou asi seklo!
Přítel je z mých předčasných příprav, fakt hodně nadšený emoticon emoticon takže se teď budu krotit a nebudu nic kupovat, jen jsme si řekli že do konce roku musíme udělat seznam hostů, najít místo na hostinu a moje šaty. Pak budeme řešit prstýnky, fotografa, chceme ho mít jen přes obřad, pak fotky ve Floře a pak na oběd a první tanec a pak už bude fotit jen rodina.
21. říj 2008 ve 12:11  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luphen
Registrovala se 27. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 598 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
luphen
Registrovala se 27. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 598 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojda srpňačky.) tak já už mám zařízené skoro všeemoticon dokonce už mám i svoje šaty!!! emoticon nějak sem se do toho opřelaemoticon jediné co nemám zařízené jsou prstýnky, kytky, oblek pro ženicha a zamluvenou matriku - páč ta naše matrika vypisuje termíny až po novém roce emoticon ale kapli zamluvenou máme a je to jediné místo kde matrika oddává takže v tom nebude problém!! jupí už aby to bylo emoticon
21. říj 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
 luphen, to jsi teda fakt popredu emoticon ja ted zrovna brouzdam po netu a hledam tipy na fotografa, na saty se chystam koncem listopadu kouknout se, jaky typ mi vubec sedi a pak se rozhodnu, jestli pujcit nebo nechat usit. muj drahy rika, ze vsechno necha az po novem roce, ted akorat bude shanet kapelu. taky se mu moc nezda, ze vsechno resim tak brzo, ale nakoce termin mame jen diky tomu, ze jsem zacla brzo, tak co emoticon emoticon
21. říj 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
macinka2
    Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
macinka2
    Region Znojmo
 Jo ti chlapi,,,já se už ani o svatbě nemůžu zmínit..je na to alergický...jsem zvědavá,kdy on začne něco vymýšletemoticon)Nechám se překvapit a až si řekne sám,budu něco kupovat.
21. říj 2008 v 15:56  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
 maci, reknu ti jednu velkou pravdu...nikdy emoticon emoticon
21. říj 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
macinka2
    Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
macinka2
    Region Znojmo
 Taky si myslímemoticon) Ale na ty utrpné ksichtíky je hrůza se dívatemoticon)
21. říj 2008 v 16:10  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eponinne
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
eponinne
  • Neví, kdy bude svatba
 Já pořád nevím, esli svatba bude nebo ne, nejdřív měl plnou hubu keců, že ano, ale poslední dobou je ticho po pěšině a nějak se o tom u nás nemluví... tak se bojím, abych pak nelítala a na poslední chvíli nesháněla všecko možný emoticon
21. říj 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzabra
fotoportrét
fotoportrét
zuzabra
 Jo jo holky máme to s těma chlapama těžký, nejlepší, je být potichu bavit se jen s kamarádkama a postupně všechno kupovat a chlapům nic neříkat: líbí se ti to? a tenhle dort by jsme mohli mít, že? emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon jsem teď den mlčela a zítra mu zase něco ukážu, musíme jim chudáčkům dopřát chvilku, aby si mysleli, že nic neřešíme emoticon
21. říj 2008 ve 23:14  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luphen
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
luphen
  • Neví, kdy bude svatba
 lenajs: to víš...sem šla s holkama na zkoušení šatů a pak se to nějak spustilo samoemoticon chtěla jsem si nechat ušít šaty od maggie sottero které sem si zkoušela - od Asapa nebo od Milly ale pak sem našla inzerát tady na beremku kde právě tyhle šaty jedna paní prodávala a v mé velikosti, tak sem k ní jela na vyzkoušení a už sem je tam nemohla nechat emoticon
jinak fotografa sem zamlouvala skoro jako první věc - manželé potůčkovi, maj moc krásný fotky emoticon
22. říj 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš