Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
epon: jak jsem koukala, svatbu budeme mít asi den po vás. Chceme to mít v Ploskovicích na zámku. Zatím jen spíš přemýšlíme...ale už máme polštářek a dneska jsem koupila klobouček na ženichovo auto. Moje mamka je proti svatbě a tak snad to rozdýchá a pak bude ještě ráda...abysme mohli dál plánovat. Jinak jsem předběžně zamluvila fotografa...a jak Vy? nějako jsem to podrobně nečetla
Odpovědět
Profilova fotka
Právě mám na sebe ukrutnej vztek: napsala jsem tu dlouhej vzkaz, do toho se mi doinstaloval antivir a já bezmyšlenkovitě odklikla restart :-( dneska jsem doazila z práce a v úterý zas do neděle razím, tak asi to bude tím :-) ruzenkas: svatbu chceme v Benátkách nad Jizerou, já chci na zámku, navíc tady u nás v Nymburce je ta obřadka nic moc a je to den před máminejma pětačtyřicátinama, tak snad to klapne. Poslední dobou totiž mamina dělá, že je pro ní svatba novinkou, ačkoliv jsem jí to jasně říkala několikrát. Já se těším až odmakám tenhle tejden a půjdu si asi zkusit někam do půjčovny šaty, úplně se na to klepu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky muzu se pridat? Sice este porad nevime datum, ale zatim to na ten srpen vypada
Odpovědět
Profilova fotka
evic.ka: jasne ze muzes :-)
Odpovědět
Profilova fotka
evic.ka: to je jasný, čím víc nás tu bude tím líp :-) a víš už kde svatba bude?
Odpovědět
Profilova fotka
Prave ze je vsechno takovy nejisty, nak se na tom nemuzem doma shodnout
Odpovědět
Profilova fotka
evic.ka: Tak to mame podobny problem...porad se neco resi a snad se to vyresi :-) hlavne aby pak byl termin...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my termín máme, ale ten zbytek nějak vázne, zas o víkendu drahá polovička prohlašovala, že si mě nevezme, že nejsem dobrá hospodyňka-protože fakt nebudu kopie jeho matky, která denně vaří teplý večeře a to mu vadí. Ještě že jsem tej na tejden v práci, třeba až se v neděli vrátím, bude všecko jinak...
Odpovědět
Profilova fotka
Zas nám to tu umírá... Ale já mám dnes dobrou náladu, páč ode dneška už jen 365 dní do svatby!!! ;-)
Odpovědět
epo: ,,Jen" :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
veru: jj :-D hned to bude rychlejc utíkat... akorát včera jsem to řekla mezi kamarádama, že za rok bude svatba a nastávající začal držkovat, že to teda ne, že si mě nevezme a bla bla bla, tak doufám, že jen machroval před kamarádama...
Odpovědět
epo: kecy, fakt? to je trdýlko:o))) a to nevíš jistě?:o))) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
veru: jemu prostě leží v žaludku, že mám spoustu zájmů a fakt nejsem jeho mamina, která přijde v půl čtvrtý z práce a skáče kolem jeho táty, dokud jsme bydleli u nich, tak to neviděl, páč se starala ona, ale co bydlíme sami, tak najednou zjišťuje, že mu večeři nedonesu až pod nos, protože jsem třeba v divadle bo tak... ale svatba byl jeho nápad, termín vymyslel taky on a zásnubák nosím už druhým rokem a už mi to přijde dlouho :-)
Odpovědět
epo: no jo, jen ať si zvyká kluk jeden ušatej.....pak bys byla jeho sluška....:o)))) to to mý pako musí mít vše pod frňák......:o) ale tak mně to neva..jen občas se na něj vykašlu, ať si nezvyká....ale on už si zvykl..bohužel 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
veru: já mít čas, tak je mi to jedno, vařím poměrně ráda, ale dokonalá hospodyňka jako jeho mamka nebudu nikdy, mám jiný starosti než každej den lítat s vysavačem, prachovkou a leštěnkou, hlavně, že tu je jakž takž uklizeno, ale jemu je to asi málo.. těžko se odvyká modelu maminky a já si naivně myslela, jak to bude v pohodě...
Odpovědět
Profilova fotka
epo: ahojky, jak jste spolu dlouho? A jak dlouho spolu zijete, ze si jeste nezvykl? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cutce: jsme spolu tři roky a asi dva tejdny :-) zhruba rok a půl jsme bydleli u jeho rodičů a od března spolu bydlíme sami v bytečku, co jsem nám koupila... tak jemu bylo jedno, že mám svý zájmy a málo času, když jsme bydleli u jeho rodičů a starala se maminka, já jsem občas taky vařila, když jsem byla dřív doma, ale nebylo to každej den, tam hrála prostě prim mamina... a tejkon ve svým uvařím, to jo, třeba za chvíli jdu na to, aby měl véču, ale každej den to fakt nestíhám a on se s tím nedokáže nějak smířit...
Odpovědět
Profilova fotka
epo: tak si vymente roly na chvily at vi jake to je. ja treba skoro vubec nevarim, jen prez vikendy. myho to bavi.
Odpovědět
Profilova fotka
cutce: on je vyučenej kuchař, jemu by to nevadilo, ale problém je, že jezdí kamionem, takže v noci jede, přijede třeba v pět, v šest večer a chce se najíst a jít spát, protože v noci zas jede... a když mu říkám, že si může udělat jídlo sám, tak si vyslechnu, že on celej den tvrdě maká narozdíl ode mě a že si přece pak eště nebude dělat jídlo, že to je snad moje starost... tyjo ani nevíš, jak mě to hrozně štve, včera mě to dorazilo jak prohlásil, že si mě nevezme, leda až se změním na hospodyňku před všema těma lidma, co vědí, jak svatbu prožívám...
Odpovědět
Profilova fotka
epo: tak to je mi lito :-(
Odpovědět
Profilova fotka
cutce: mě taky... připadám si pak jak největší blbec, když vyprávím kamarádce, jak mám už zajištěnou kapelu a vymyšlenej program na večer a on pak před ní dělá, že žádná svatba nepřichází v úvahu... :-(
Odpovědět
epo: to se na mě nezlob, ale když takhle mluví před vašemi kamarády, tak je to vůl!! nedovedu si představit, že by ten můj takhle mluvil!! to kdyby řekl jednou, tak byc ho poslala k šípku, že si ho teda taky nevezmu a jen tak bych si ho nevzala.........asi o to moc nestojí.....! |-| tak uvař odpoledne když bude čas a ať si to večer ohřeje, ne??
Odpovědět
Profilova fotka
epo: aby se takhle choval, dokazes si predstavit delat mu tu hospodyni cely zivot? Veru ma pravdu
Odpovědět
epo: já ho chápu, že je zvyklej z domova...to ten můj taky.....a že maká a jezdí....že je unavenej......ale mohl y se aspoň trošku snažit ne!! ;-) cut: vím, že mám pravdu....jsem totiž nejchytřejší blondýna na světě :-N :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Veru: zas si tak nemysli, ju :-D epo: a ty nepracujes? Co delas?
Odpovědět
Profilova fotka
cutce: mno pracuju i nepracuju... studuju VŠ, ale tej mám do října volno. mám už 12 let angažmá v divadle, tej jsou divadelní prázdniny, ale já tam chodím pomáhat řediteli divadla sestavovat novou sezónu, zadarmo, ale protože mu chci pomoct a baví mě to. od pondělka nastupuju na stáž jako vychovatelka ve věznici s ostrahou, taky zadarmo... jediný, za co beru peníze, je, že makám jako průvodkyně na hradě Český Šternberk, byla jsem tam celej minulej týden a pak jsem tam celý září (tip na výlet, jestli budeš v čechách :-)).. mno a to je problém: kdybych chodila do divadla a brala za to peníze, tak vydělávám a je jasný, že nemám čas mu vařit, ale jelikož tam chodím zadarmo, tak můžu trávit čas užitečnejší prací domácí puťky-o to v podstatě jde, na věznici bude mít kecy taky, budu tam od 7 od rána do 4 odpol. a domů odtamtud to mám autem tak půl hodinky, vlakem dýl, nestihnu uvařit a je to zadarmo... veru: jj je to vůl, přiznávám... ale pokud nejde o teplý večeře, tak je to moc milej vůl :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
j a btw: právě jsem dovařila obědovečeři, páč večer mám zkoušku v divadle, tak aby viděl, že když to jde a čas mám, že se postarám :-)
Odpovědět
eponinne : Ahojky, jaj, tak to máš teda "chápavého" přítele.. :-S Nechci tě strašit, ale jestli je pro něj už od mala standart to, že každý den dostane teplou večeři a doma to je jako ze škatulky, aniž by přiložil i on ruku k dílu, tak to už nezměníš... :-| Jediné, co ti můžu poradit je uvařit větší množství na 2-3 dny nebo část zamrazit a pak jen vytáhnout, když nestíháš... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lafemme: já tak nějak věřím, že si zvykne... teď od pondělí jsem na pracovní stáží ve věznici-náročná práce, vracím se hotová a dlouho, hned jdu spát, protože ráno brzo vstávám a nemám čas pomalu ani na sebe-a doma je klídek, uklizeno, pohoda :-) takže si myslím, že je to na dobré cestě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte vsechny nevesty :-D nahodou jsem zabloudila na tyhle stranky a koukam, ze nejsem jedina, kdo se bude pristi srpen vdavat :-D :-D :-D a tak jsem se chtela zeptat jak jste na tom s pripravama, co uz mate, co nemate... ja jsem puvodne mela byt uz 4 dny vdana, ale nejak se prihodilo, ze se nase rodinka v dubnu rozrostla o mrnouska a tak byla svatba o rok odlozena.. :-) nejste nahodou nektera z Olomouce nebo Ostravy? Kde se budete brat? My mame predbezne domluveny termin na zamku Kacina u Kutne Hory, restauraci vybranou a ted jsem se vrhla na vyber svatebnich satu, uz mam predstavu, tak se tesim az obehnu par svatebnich salonu a zjistim, ze mi presne tenhle styl vubec neslusi :-N do jakych barev budete ladit svatbu? a kolik hostu budete zvat?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?