Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sas: boční okna nebudeme zdobit,si jen ten předek a zadní okno. Tak možná by mělo stačit i 5m. Ale raději přeměřim a zeptám se ještě v prodejně se svatebníma mašlema. Snad to bude prodavačka vědět tak nějak odhadem. Ano nevím jestli se dělá vpředu véčko nebo jen křížem. Už jsem byla na pár svtbách a ani jednou jsem si toho nevšimla. Takovej jsem lempl. :-N Teď vim prd. Naštěstí to zdobit bude už někdo jinej. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Na mým autě bude klasická panenka,takže tam asi véčko bude. Jinak by to vypadalo blbě. Ale u ostatních nevim,no.
Odpovědět
Tak to fakt nevim, o auta se radsi moc nestaram, to ma na starosti pritel.Vecer az dorazi tak se ho zeptam.
Odpovědět
tayllorka: Já budu mít menší kytku na autě, má úzký předek, tak se tam toho moc nevejde. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vidím, že probírát vše možné.....já tu delší dobu nebyla a trvalo, než jsem se dočetla až sem :-D Musím říct, že já tedy už menší nervičky mám a to mám až 22.8., ale asi je to tím, že si zařizuji vše sama a zdá se mi, že stále nevím...jestli je to vše nebo ještě něco a pak zjistím, že ještě něco... atd. Ženicha máme už naštěstí komplet vyřízeného, já ještě nějaké doplňky, ale stále netrpělivě očekávám botičky. Prsteny také ještě nemáme, ale ty by se měly v poho stihnout. Dnes jsem závazně objednala dorty. Na jmenovky a zasedací pořádek jsem ještě vůbec nepomyslela, ale stále ještě nemáme ani pozvané všechny hosty. Máme jich cca 60, takže to dá zabrat, než to objedeme :-N A to jsem se ještě ani nerozhodla, zda dělat nějaké dárečky pro rodiče...Budete něco dělat..? Myslela jsem nějakou koláž nebo CD s fotkama od dětství až po teď....ale kdy jim to dát..? zároveň při děkování za vychování a předání dortů..?
Odpovědět
zdenula2: Rodičům nic dávat nebudeme. U nás se to nedrží. Také všechno zařizuji sama, teď budu objednávat kameramana, dort a svat. koláčky.
Odpovědět
Profilova fotka
no, celkem se mi líbí tady ty tipy s fotkama na dortech, to jsem ještě neviděla :-) nebo na té vlaječce... Holky, máte někdo foto...?
Odpovědět
mara15,cuketacek,browneye : holky, tak to rozhodně ne! Žádný řízky navíc se rozhodně smažit nebudou!!!! :-D Asi budu hnusná, ale nějak mě to nezajímá, prostě aspoň na hostině budou jenom ti lidé, které tam opravdu chceme ;-) Ale řekla bych, že zatím snad ještě není důvod panikařit, oddávajícímu jsem dala trošku kapky, že to vykecal :-D a zatím se mě nikdo na nic neptal, a když tak neví datum, takže snad dobrý.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdenula2:, vy budete davat taky rodicum dorty? my taky, ale vubec nevim, jak to bude probihat. myslela jsem, ze nez se zacne krajet dort, tak jim ho predame. a jeliikoz mame dvojsrdce a to je dost tezky, tak to budeme muset nest oba a predat jim to. ale co potom s nim? jen aby se koukli a pak ho zase odnest pryc aby se neroztekl? a co oni s nim potom budou delat? my jsme mysleli, ze bysme ho rozkrajeli do vysluzek. protoze domu si ho urcite nepovezou. nebo jo? jak to vidis ty? díky
Odpovědět
Tak ještě 3 cedulky a budu mít pro nastávajícího tu "Tichou domácnost" hotovou :-) Včera jsem objednala pana kameramana, dneska ještě ten dort a koláčky :-|
Odpovědět
Jo a prstýnky budou 30.7. nebo až 10.8., snad to pan zlatník zvládne do konce července, alespoň bude mít peníze na dovolenou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sas: ty teda jedeš, já se včera nedostala ani do tý cukrárny. Drahý pracoval do noci,tak snad dneska. Chci abysme dort vybrali společně,ať má trochu pocit, že do toho může mluvit (ale stejnak to nechá na mě) :-D Prstýnky jsme měli skoro jako první,jsem byla hrozně nedočkavá, občas si ho navlíknu a prohlížim. No magor,no. :-N
Odpovědět
Článek se načítá
tayllorka: Pořád si nejsem jistá, kolik bude potřeba koláčků, tak pořád kombinuju a počítám. Nejpozději do zítra chci dodělat pro nastávajícího Kopulační průkaz, musím tam jen vložit fotku. Potřebuji ji zmenšit, aby byla vpředu větší a vzadu menší jako na občance, ale nějak se mi nedaří :-(
Odpovědět
Sasina, teda koukam co ty mas za napady...Das fotku do alba? Koukam, ze nastavajici se fakt nudit nebude... Jen bacha aby ti neumrel smichy ;-) , to by byla skoda kdyz jsi do toho dala tolik energie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sas: co to? Kopulační průkaz? Co to je? =-)
Odpovědět
cuketacek: To mu ne hroží, po těch 16-ti letech, co se známe, už je otrlý :-) A do alba zase něco šoupnu ;-) tayllorka: Kopulační průkaz, tenhle obdobný název jsem objevila v jedné sci-fi knížce S. Lema. Strašně se mi to líbilo, tak jsem to chtěla zrealizovat. Prostě bude mít průkaz na to, aby mohl kopulovat, ale jen se mnou :-D
Odpovědět
Tak me napada, uz jste premysleli kam na svatebni cestu nebo uz to mate dokonce zamluveny? U nas je to porad ve fazi reseni a jeste do svatebni cesty budu muset nejak vmacknout zapis do skoly.Hezky se nam to komplikuje.
Odpovědět
Profilova fotka
cuketacek: letos nikam nejedeme. Nejdřív jsme přemýšleli o něčem tady v ČR,ale asi si raději penízky schováme a pojedeme příští léto celá rodina. Možná budeme muset něco přišetřit,jelikož jsme 4. Už to není jen o nás dvou. Takže žádný klasický líbánky se konat nebudou. Ale nevadí. Užijeme si to všichni příští rok. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se tedy musim priznat, ze zadne dorty ani jine dary rodicum nedavame...dohodli jsme se s pritelem, ze vsechny hosty v pocas naseho foceni posleme na prohlidku nedalekeho zamku a budeme za vsechny platit, takze vice uz vazne nedelame. Navic, ja trochu nechapu darovani dortu rodicum...ale to je jen muj nazor. Proste jsou pozvani a vse je stejne jako pro ostatni hosty. Jinak svatebni minidorticky delam sama dva dny pred veselkou, tak to bude sranda! Svatebni cestu jeste taky nemame doresenou, ale snad se nam nekam alespon kratce podari vyrazit! Preji hezke pripravy!
Odpovědět
U mě to vypadá, že budu také před svatbou něco péct. Včera mi ještě volala kamarádka, že objevila zajímavou cukrárnu, tak se tam jdu dneska podívat a pak se o svat. dortu, cukroví a koláčcích definitivně rozhodnu. Na svat. cestu pojedeme do Říma, doufám, že to vyjde, už se moc těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, my na sv.cestu do Francie. Poznávací zájezd - Paříž.
Odpovědět
maja.mr: Víno, příroda, levandulová pole, architektura, Francie je krásná :-) My jsme s přítelem ujetí na památky, hlavně Řecko a Itálie.
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: Rim je nadherny, my se tam zasnoubili! Opravdu krasne mistecko, ona vubec Italie je kouzelna.
Odpovědět
To se nedivím, je to velká romantika. ;-) Přítel procestoval celou Evropu, ale v Římě nebyl, když jsem mu Řím navrhla jako svatební cestu, okamžitě souhlasil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, no máte pěkný svatební cesty, brala bych oboje, Francii i Řím :-D Jinak co se týče dortů,tak my taky nebudeme mít spešl pro rodiče. Dostanou ukrojenej dort,jako všichni ostatní. U nás se na to nehraje. Ani jsme se o tom nijak zvlášť nebavili a neviděla jsem to ani u ostatních na svatbách co jsem byla. Ale proti gustu....Každej si to dělá jak chce a cejtí sám. :-p :-) Už se nám to blíží kvapem, holky, moje počítadlo ukazuje už jen 29 dní =-)
Odpovědět
tayllorka: Neděs mě, ještě potřebuju přesvědčit přítele, aby si do obleku vzal vestu, on potřebuje přesvědčit mě, že kytka, co vybere, bude fakt pěkná :-) atd....
Odpovědět
Profilova fotka
sas: tak to je to nejmenší néé :-D My stále nemáme boty pro ženicha a dort vybranej taky ne,ani tu kytku. Musíme příští týden. Fakt už musíme,nebo ho zaškrtim :-N
Odpovědět
tayllorka: Jestli sháníš černé boty, tak v Humanicu jsme koupili po slevě za cca 1000 Kč. A to má přítel vždycky hodně velký problém s botama, protože má vysoký nárt.
Odpovědět
ahojky, my máme svatbu 15. srpna. Ještě nemáme boty, košili pro ženicha. Nemáme kytku (ani její podobu), ozdoby na auta, nemám hotové šaty, domluvené detaily v restauraci (pouze zamluvené místo). Jinak vše zatím zamluvené (cukroví, dorty). Nějak to neřešíme. Z počátku jsem byla nadšená, teď mě to nějak přestalo bavit nebo co... Navíc v sobotu máme u nás svícu, tak spíš zařizování ohledně toho. :-)
Odpovědět
Košili jsem taky ještě nekoupila :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?