Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
to máš pravdu, nevztahuje ;-) spíš je zmatek v tom, pokud máš recept, jestli tě to vůbec s tím receptem ten lék vyjde levněji nebo je to lepší bez receptu...
Odpovědět
Kozi, na koníkovi holky psaly, že se to na těhotenské kontroly nevztahuje, že na nich neplatíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo,Teri,ale asi u toho alergiologa asi platit budu :-( A co Ty,jak je?Nevolnostmi netrpíš? Peti,u těch receptů hodně záleží na lékaři.Oni mají info o cenách.Třeba Paralen je levnější bez receptu.
Odpovědět
no právě mi dnes jeden dával, tak pak rozmýšlel, jestli mě to s tím receptem nevyjde dráž, ale vyšlo by to nastejno ;-) jsme se ptali v lékárně :-) jdu udělat véču, kotlety na pomerančích :-p
Odpovědět
Kozi, zatím netrpím na nic ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Téda,vy si papkáte!Já dneska zvažuju,jestli si udělám těstoviny,nebo krupičku...Anebo nic.V poslední době jím jen kvůli malé,nemám hlad. Teri,to je dobře.Přeji Ti,abys měla takové těhu jako já-alespoň si ho užiješ.Kdy jdeš k lékaři?Už jsi objednaná?
Odpovědět
Nejsem, je tam až zítra, dneska tak nebyla, tak až zítra se objednám a to zas bude tak 14 dní :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je blbé,ten můj bere hned.Možná,že Tě taky vezme hned.
Odpovědět
Teri, co kdyby to byla dvojčata, byla by jsi ráda? ;-) :-) To by bylo překvápko, že x-) A jak na tu novinku vlastně ragoval manžel a tvoje maminka? :-)
Odpovědět
Jé, krupicu bych si dala x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teri,to je přesně to,co si asi dám ;-) Jsem po ní v těhu šílená,i po těstovinách.Jinak jen jím víc ovoce a nechutná mi moc sladké-to mi před těhu hodně chutnalo a teď nic.
Odpovědět
kozi, to bych potřebovala, aby mě přešla chuť na sladké ;-) :-D k tomu alergiologovi budeš mít doporučení od lékaře?na to EKG bych raději zašla, nikdy nevíš, zda nenastanou během porodu nějaké komplikace a nebude se muset provést císařský řez ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Peti,nebudu.Jsem u něj vedená,takže doporučení nepotřebuji.Jsem zvědavá,co mi řekne.Na něm dost záleží,jestli půjdu na císaře nebo ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko holky!Vstávat a cvičit! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hojky!
Odpovědět
Profilova fotka
No nazdárek!Kde jste všechny?Já už jsem byla i na preventivce u lékaře .Že jsem tam vůbec chodila!Mám nějaký šelest na srdci,tak ještě dnes odpoledne musím na ECHO.
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: držím pěsti, aby to dopadlo dobře - můj Jarda měl "prý" taky šelest na srdci - tak taky kamsi šel - jen se zbytečně nervoval a tam mu řekli, že srdíčko má OK! Uvidíš, bude to dobré! ;-)
Odpovědět
Kozi, neboj neboj, já taky měla šelest, to máš od těhu ;-)
Odpovědět
Ahojky :-). Jééé šelest na srdci. Já měla taky (možná ještě mám strunku na srdíčku), ale nic to nebylo. Normálně jsem mohla sportovat a vyvádět jak bylo libo, jen mi (jak říkal doktor) hrálo srdíčko balady :-D tak si myslím, že to nic vážného nebude ;-)
Odpovědět
Přesně tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Ju,doktorka taky říkala,že se to v těhu stává,ale právě proto mě pro jistotu posílá.Ještě mi to schválně domluvila na dnešek.Je strašně hodná.Dlouho jsem u ní nebyla,tak ani nevěděla,že jsem těhu.Hned,jak jsem přišla,tak se usmála-"tak to vy jste paní Vajdová,byla jsem zvědavá kdo to je" Hned se ptala jak mi je,jak to snáším a tak a strašně mi blahopřála :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tož jsem se vztekla ]-( , tak měsíc nám nejsou schopni zapojit net a teď, když už za mnou konečně přišel se domluvit, a chtěl abych mu na netu přesně ukázala, kde bydlím, tak mi řekl, že neví, jestli tam bude signál... 8-( no ale aspoň to půjde dnes změřit! takže jestli to nepůjde, tak ho kopnu někam, páč to jsme rovnou mohli oslovit jinou firmu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to k vzteku!
Odpovědět
Holky, tak jdu v pondělí na gyndu-bojim :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Teri,neboj,to bude dobré!Uvidíš,že všechno dobře dopadne a ještě uvidíš prcka na UTZ. Za chvilku jedem na srdíčko,tak mi držte pěstičky! Zatím pa!Večer se ozvu.
Odpovědět
ahojda ;-) kozi, já měla taky šelest na srdci a nebylo to ani v těhotenství, naopak když jsem čekala Matese, tak jsem měla EKG v naprostým pořádku ;-) má to snad každý druhý, ničeho se neboj. Teri, třeba ti zrovinka lékař udělá fotečku, my máme Patynku i na videu, jak v bříšku hopsá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Kozi neměj strach, já když čekasla Nikolku tak jsem taky měla šelest, to nic není ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám po vyšetření.Malé se to moc nelíbilo-kopala tak,že to šlo vidět i přes svetr.Nakonec mám jen slabou nedomykavost chlopně,ale je to prý jen "kosmetická"vada,která nevyžaduje žádné omezení a nemá vliv ani na těhu.Manža se smál.Jak na mě čekal,říkal,že to moje srdíčko slyšel až do čekárny. :-D
Odpovědět
No super Verunko, to jsem ráda. Myslíte, že už mi udělá UTZ?Že už půjde něco vidět? To bych strašně ráda, chci fotečku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Záleží,jestli má Tvůj gynekolog v ordinaci UTZ.Já jsem měla první UTZ v 5tt-bylo to v pondělí před svatbou.To jsem si taky byla ověřit těhu.Maličká tam už byla vidět.Bylo to takové maličké nic a přesto důkaz o tom,že tam je.Dokonce mi doktor řekl,že jsem otěhotněla z pravého vaječníku.Bylo to všechno tak dojemné,že jsem bulela jak malé děcko :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?