Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj holky, tak už jsem konečně tuuu, teda ale měla jsem po vás absťák!!! Musím to tu všechno dočíst!!! :-D Jinak přeji moc štěstí a zdraví do nového roku! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to dočetla - a Teréééézko - moc gratuluji!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko,Peťulko!A šťastný Nový rok!
Odpovědět
Děkuju Peti a přeji krásná Nový rok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuji holky!!!! :-)
Odpovědět
Jak si to všecko oslavila?
Odpovědět
Profilova fotka
tak nějak v klidu - objeli jsme všechny rodiny a na Silvestra jsme byli doma...ale taková pohodka! Ale už jsem byla přeležená a jakási shnilá, tak jsem i ráda v práci! ale nevím, jak mi to dlouho vydrží! :-D co ty - jak se cítíš? :-)
Odpovědět
Já jsem taky zhnilá a tlustá už preventivně dopředu :-D Já se cítím naprosto normálně, no :-N, chudáček, byl s nama na tom koncertě rockovým a pak pěkně o vánocích pil mojito a víno, než jsem přišla na to, že tam je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tlustá preventivně dopředu jo... :-D to je hezký! :-D tak já myslím, že mu trošička alkoholu určo neublíží!!! a kdy se chystáš k MUDr? :-)
Odpovědět
Nevím Peti, dnes tam budu volat, tak doufám, že mě vezme co nejdřív, mám strach, že to je třeba mimoděložní nebo tak :-|
Odpovědět
Profilova fotka
a tfuj - neplaš! Uvidíš, že vše bude OK! Hlavně se nestresuj! ;-)
Odpovědět
To nejdeeee :-D A jak pokračujete s domečkem? A jaké byli vánoce s tchánama?Dostalas mobil?
Odpovědět
Článek se načítá
ahojte holky ;-) Terez, já měla taky strach, zda nejde o mimoděložní těhotenství, přeci jenom, dokud to není potvrzené od lékaře, tak se bojí každá nastávající mamina ;-) dedul, je to s tchánovcema pod jednou střechou v poho? kozi, co ta tvá záda, jak tu zátěž snáší?
Odpovědět
Profilova fotka
Rez: chápu! ;-) No dneska se řeší stavební povolení - mají tam přijít i všichni sousedé, tak se bojím, aby nedělali problémy - dnes se ukáže! Vánoce s tchánama byli fajn - střídali jsme se v uklízení, vaření -takže si vždy ta jedna oddechla - zatím si na nic nemůžu stěžovat! Mobil dostal Jarda - já od něj dostala foťák! x-) a voňavku David Beckham Intimately Night - já mu dala tu samou - ale samo v pánském provedení! :-D Pak jsem mu ještě dala obal na mobil, zimní čepičku nike (si na to potrpí), koženou peněženku a to je myslím vše! ;-) radost: hojky - tcháni jsou stále v poho! a copak jste dostaly vy holky? :-)
Odpovědět
Radůstko přesně tak, dneska tak taky chci volat, měla bych být v 5tt, tak to už by mohlo být něco vidět i na UTZ, ne?
Odpovědět
to jo Rez, ale to bude jen malinký hrášek ;-) bereš nějaké vitamíny?Chce to papkat kyselinu lstovou :-) nám se to stěhování taky blíží a abych řekla pravdu, začínám mít z toho společného soužití docela vítr =-) jiank já dostala od Ježíška krásné náušnice, řetízek s přívěskem srdíčka s kamínky, pak tři svetříky, zimní bundu. Ale musím Ježíška pochválit za jeho výborný vkus :-)
Odpovědět
Jé, taky jsem dostala náušnice, asi jsme byly hodné :-D Papám Calibrum Babyplan. Společnýho soužití?Proč?
Odpovědět
Terez a lékař tě určitě vyšetří a měl by poznat, zda je ta děloha zvětšená, jestli to je o.k. ;-) ale průkazku dávají myslím až po 10 nebo 12 týdnu. Jak to budeš mít s prací, chtěla bys to vydržet pracovat až do mateřské?
Odpovědět
Já bych chtěla být doma, přeci jen průvodcuju a lítat po schodech celej den. nevim nevim...Ale těžko mě nechá doma,když mi nic nebude :-|
Odpovědět
no my budeme bydlet s tchyní, než postavíme. A v minulý vztah, který trval přes devět let mi rozbila právě tchyně, se kterou jsme společně žili :-| Mám obavu, aby z toho nebyly problémy, já mám přeci jen ráda své soukromí a o to hůř, když jsou děti, aby mi nechtěla ničit autoritu tím, že je bude příliš rozmazlovat..
Odpovědět
Nazdáááááááááááááááár děvčata :-). Tak se taky přidávám k blahopřání, Terezko!!! Ty jo, to jsou mi věci. Člověk na pár dní odejde a ty už čekáš kulihráška :-) Jinak všem také přeji šťastný nový rok (i když to nebude asi s tím zdražováním tak moc radostné)!!! Koukám, že jste v pohodě přežily svátky a tak to má být. Hlavně, že bylo veselo! Já jsem po tom týdnu tak zlenivěla... no hrozný :-D
Odpovědět
No jo Peti, to je úděl, ale snad rychle postavíte ;-) SUUUUN ahoj beruško, děkuju a přeji taky krásný rok 2008 8-)
Odpovědět
lékař se tě zeptá, zda chceš napsat rizikovku kvůli tvému povolání ;-) dnes se to tak normálně dělá. ahoj sun, tobě taky přeju bezvadný rok 2008! :-)
Odpovědět
A jak si to ověří?
Odpovědět
Profilova fotka
hojky Sun! rez: já si taky myslím, že pokud máš dobrého doktora a budeš chtít být doma, tak to nebude problém! ;-)
Odpovědět
No chtěla bych, tady je zima, běhání a tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radost:záda to nesou těžko.Teď už vydržím sedět jen na balóně :-) Nejhorší jsou ale kyčle a už mám problém vyjít schody a to jsem přibrala jen 10kg. Teri,v 5tt uvidíš na UTZ takové maličké "něco",ale je to super-já jsem malou viděla taky v 5tt poprvé.Průkazku jsem dostala hned další kontrolu(8tt),ale je to u každého doktora jinak.Držím pěstičky!
Odpovědět
10kg? To je pěkné, jsem zvědavá, kolik přiberu já :-D
Odpovědět
co myslíš, že si ověří? Lékař se tě jen zeptá, jaké máš povolání a jestli budeš chtít napsat neschopenku do mateřské. Nevýhoda je, že je to jako klasická neschopenka, takže máš jen nějaké vycházky. Na mě zaměstnavatel poslal dokonce kontrolu.
Odpovědět
Fákt?No tý jo :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?