Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
to mi ale gynekolog řekl, že to se může stát jen v Praze, aby někdo posílal na těhotnou kontroly.. já měla hrozné problémy s kyčlema, teda s Matýskem. Taky moje původní váha byla 54 kg a před porodem jsem měla nějakých 70 8-( Terez, každý lékař to má fakt jinak, ale myslím, že by s tím rizikovým něměl být problém, že ti to vypíše ;-)
Odpovědět
Ok,
Odpovědět
já si kdyžtak přidám, že mě něco bolí :-D
Odpovědět
já bych to spíš hodila na tu náročnou práci, aby tě ještě nehospitalizovali, když jim řekneš, že máš bolesti...
Odpovědět
No to jsou teda ale maňasové. Poslat kontrolu na těhotnou. Jako že těhotenství jen předstíráš ne? :-D
Odpovědět
jestli náhodou nejsem venku. Bohužel jsme v domě měli nějaké puberťáky, kteří nám pořád sundávali jméno ze zvonků, bydleli jsme tam v podnájmu, takže jsme ho mohli mít jen nalepený. Samozřejmě mě kontrola nenašla, tak mi odebrali veškeré dávky a dělej si co chceš, to jsem si prošla tenkrát neskutečýma nervama :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no tý jo Peti - tak to je tedy drsné! 8-(
Odpovědět
jj, lidi jsou různí :-( bohužel, když si zaměstanvatel usmyslí, může tu kontrolu poslat kdykoliv, neschopenka jako neschopenka, teda pro ně. Se asi blbě vyspal, tak se potřeboval vybít takhle.
Odpovědět
a to jsem ještě začátek těhotenství proležela v nemocnici, protože mi hrozilo potracení plodu, i přesto pak na mě zaměstnavatel tu kontrolu poslal.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to musel být tedy prvotřídní magor! ]-(
Odpovědět
no byl to pan inženýr, který si myslel, že nikdo kdo u něj pracuje nesmí otěhotnět :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ajáj, tak takové blby mám nejradši! :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mně doktor napsal nemocenskou bez problémů.Dokonce mi ji nabízel hned od začátku.Dneska to berou tak,že jsou rádi,když se mimi podaří.Vycházky mi napsal dost blbě-10:00-12:00 a pak 14:00-16:00.Za 2 hoďky člověk ani nenakoupí.Když jsem pak za ním byla,jestli by mi to nezměnil,tak řekl,že už to nejde a kontroly prý chodí jen na ty problémové,a když bych měla problém,ať zavolám,že to za mě zařídí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ju a z práce by na mě kontrolu neposlali,protože byli rádi,že jim tam chodím alespoň ve vycházkách.
Odpovědět
už je to pryč, ale když si na to vzpomenu, ještě dnes mi je z toho zle 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: tak to máš dobré, že jsi narazila na čupr doktora ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radost:tak to se Ti nedivím. Dedul:To jo,sama jsem ráda.Říkala jsem mu,že to nezneužívám,ale stane se,že třeba půlhoďky přetáhnu,tak na mě jen sestřička mrkla,že kdyby náhodou,tak jsou tam každý den.
Odpovědět
Profilova fotka
super sestřička - to je dobré vědět! ;-) ale za chvíli už bude mimi na světe a budeš moct chodit kdy se ti zachce - kam se ti zachce - tedy v rámci možností :-D
Odpovědět
to máš tedy super lékaře, jenže já měla tu smůlu, že mi ta kontrola nenechala lístek, rovnou mi stáhli peníze, takže jsem se dozvěděla až potom, že tam vůbec byla... holky, jdu obléknout děti, razíme k pediatrovi na očkování, ještě jsem se ho chtěla zeptat na očkování proti klíšťatům a pneumokokům ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nic,jdu si lehnout,holky.Teď mě nervnul otec.Po dlouhé době jsem si půjčila auto,jen abych si odvezla lístek na peníze a jak na schvál mi praskla hadice od chladiče.Ona by praskla komukoliv,kdo by s tím teď jel,ale jela jsem s tím já,tak za to můžu já.Ať si to auto příště narve do chřtánu!Raději budu chodit pěšky.
Odpovědět
Se vsadim, že to byl nějakej bezdětnej blb. :-| Kozi, tak to je supr čupr doktor. No, tak takový debilní náhody se mi stávaj dost často. Vždycky za to můžu já. Pokaždý se to stane mě (praskne žárovka, vyhodí se pojistky rupne tamto a támhleto :-( ) mám na to fakt štígro :-(
Odpovědět
kozi klídek, chlapi se o svý auta bojí jako o vlastní dtě ;-) sun, já jsem na tom podobně :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Sun:ju,jenže stát se to jemu,tak se prostě stalo...Mamča se ho chudák ptala,jestli jsme to mohly nějak zachytit,nebo ovlivnit,tak po ní začal řvát,že je to starý křáp,tak se to dalo čekat,že to zas bude stát peněz a že musíme auto zkontrolovat,než vyjedem,že se mohl odrovnat motor(jakoby to on někdy kontroloval)!Ale že bych si asi tak všimla nějaké prasklé spony,která je navíc zespod auta!
Odpovědět
no to by na to spíš měl mrknout s prominutím on, dokud s tím někdo nevyjede..
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak.Manža mi říkal,ať se nerozčiluju,že jsem to ovlivnit nemohla a příště,až budu potřebovat auto,ať ho raději odvezu a vezmu si naše.
Odpovědět
no teda, takhle vás seřvat :-(. To asi fakt v tu chvíli moc nemyslel :-| Ale jak říká tvůj drahý, raději se nečílit. Ty jo, stejně si odvážná takhle v pokročilém stádiu sednout za volant :-)
Odpovědět
Nó jo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Sun:nic jiného mi nezbývá...Autobusy tady moc nejezdí a jinak se nikam nedostanu.Manža je furt v práci...Bych se nedivila,kdybych se nakonec odvezla i k porodu :-D Ne,sámo si dělám legraci.Už to začínáme řešit.Manža si bude asi muset přehodit směny...
Odpovědět
já taky jezdila do poslední chvíle autem, musím říct, že je to mnohem příjemnější, než přeplněný autobus ;-) tak holky, Mates má skoro 6,5 kg, to je kus chlapa, co... :-D s těmi poplatky tam mají pěkné zmatky, pomalu ani sami lékaři nevědí co a jak :-.
Odpovědět
Profilova fotka
No,taky jsem na ty poplatky zvědavá.Psali,že na preventivky se to nevztahuje,tak bych asi neměla platit,když mám jako těhotná povinou kontrolu u praktického lékaře,ne?Pak musím na alergiologii-kvůli astmatu a ještě tam mám EKG,ale nevím,jestli na něj musím.Zubaře mám už za sebou... Peťko,tak to už je kus chlapa! :-D Strašně to letí,tos byla ještě nedavno těhulka :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?