Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Budiš Ti odpuštěno ;-) Peti,tak to je super!Patynce závidím...Já bych teď na sáňkách asi vypadala blbě,ale i tak jsme minulý týden uvažovali,že sundáme sáně z půdy.By mě zajímalo,jestli by se se mnou vůbec rozjely :-D Určitě by se zabořily do sněhu a všichni by z toho měly prču :-D
Odpovědět
kozi, když se nezabořily s manželem, který to párkrát sjel s Pat, tak s tebou už určitě ne x-) a to ikdyby jsi čekala slona, tak budeš lehčí, než on :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Radost: No,nevim,nevim :-D Teď si připadám jak megaslon s megaslůňátkem ;-) Dneska jsem byla u doktora a jedna taková návštěva mě vyšla téměř na 300,- (30Kč vyšetření,pak v lékárně 30Kč za jeden recept,30Kč za druhý recept a zbytek za léky),jó,v dnešní době se nevyplatí být alergik,astmatik.Jen doufám,že naše děťátko bude zdravé...
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem byla u dr. Ale mám smíšené pocity :-|
Odpovědět
Viděla jsem ho krásně na UTZ, taková malá černá tečka. Ale pro mě krásná. Jenomže mu ještě nebilo srdíčko a něco se Dr. asi nelíbilo, protože říkala, ať příjdu za 14 dní na kontrolu na srdíčko a že to vidí na rizikový...
Odpovědět
Profilova fotka
Teri,bobišku,drž se!To bude v pořádku,uvidíš!
Odpovědět
A Verunko, mělo by mu už to srdíčko bít?Dr. nic neříkala. Ale kdyby bylo špatné, nenechá mě čekat, že ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne,určitě by Ti to řekla hned.Mně našel srdíčko až na dalším ultrazvuku.To bylo v 8tt.Za těch 14 dnů už bude mimi víc vidět a vše bude jasnější.Neboj.
Odpovědět
Terezko to bude dobré, ještě je to moc malinké, není to tak dobře vidět ;-) v kolikátém že jsi týdnu? kozi, úplně s tebou cítím, ještě nedávno jsem na tom byla stejně ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstko,dívala jsem se,že prodáváš kočárek-je pěkný.Ty už piškotka nevozíš?Nebo máš jiný kočárek?
Odpovědět
kozi, já ho využila jen chvilku, to byl pro Patynku, ale do roka chodila po svých a pak do kočárku nechtěla a pak jsme museli koupit nový sourozenecký kočárek, takže mají společný a sedí za sebou. ;-)
Odpovědět
jo a ještě měla golfky, ale ten byl spíš takový cestovní :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ju,tak to máš fajné.Máš je tak jak dvojčátka :-)
Odpovědět
ahojda, kozi mám, akorát že to vypadá jako náklaďák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Radost: :-D Máš někde foto?Nebo to vyfoť.Prosim,prosim.
Odpovědět
mám foto, dám to do alba na koníkovi, jo? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ju.Kouknu na něj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně nepříjde tak mega.Je pěkný!A to se dá třeba dát jeden na lehnutí a ten druhý nechat na sednutí?
Odpovědět
už je tam :-)
Odpovědět
Ahoj holky. ;-) Dneska paní prodávala v bazárku kolébku, jsme ji chtěli koupit a ona už nebyla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
To už tak bývá-když je tam něco pěkného a levného,je to hned pryč.Mně dneska došly plínky.Holka je tam prodávala za pěkné penízky.Teď uvažuju nad kolotočem nad postýlku.Nový je dost drahý-teď jsem viděla jeden pěkný v Tescu,ale stál 1.600Kč,tak uvažuju nad starším...
Odpovědět
Profilova fotka
Tady jsem ho našla na netu: http://www.babymax.cz/fisher-price-ko...
Odpovědět
nepřijde ti to, protože to zadní sedadlo je zvednuté, ale když tu podpěrku položíš, tak je trošku o něčem jiném. jinak já koupila nádherný klotoč něco málo přes 500 a nový, doporučuju se mrknout ještě jinam ;-)
Odpovědět
ten je kozi taky krásný, ty jsi chtěla s projekcí? Tak to já mám normální, hraje příjemnou moledii. Projekci jsme kupovali dětem zvlášť k vánocům, můžem pouštět různé motivy, ukolébavky nebo jen poslouchají přírodu, paráda a je to taky od fisher price ;-) takovým krásných věciček co dnes je pro ty prťata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já to zatím nechávám tak.Nemusím mít všo,ale ten se mi moc líbil.Teď ještě půjdem pro kočárek a po porodu ještě kosmetiku.Pak musíme ještě zařídit bydlení-dneska se to hodně pohlo.Už stačí dodělat podlahy,elektřinu,vyzdít jednu zeď a upravit kuchyň a naši se můžou stěhovat.Tak musíme koupit sedačku,obývací stěnu,koberec a ledničku...
Odpovědět
Profilova fotka
Kde jste kdo?Vy to ale flákáte,děvčata!
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky, tak už nám došlo stavební povolení! Takže je to OK – jen tu kartičku „stavba povolena“ budeme mít až za 14 dní! ;-) Tak jedni sousedi jen měli podmínku, aby jsme jim tam zachovali takový jakoby „břeh“ – tak to je jasné, že do toho by jsme jim nelezli a těm druhým se zdálo, že máme malé odstupové hranice – ale to jim stav. úřad zamítl a pak chtějí, aby jsme měli vstup do garáže níž než oni mají zateplení fasády, tak to jediné jim povolil, ale s tím jsme stejně počítali – takže OK!!! Ale tady ti druzí jsou pěkné sv**ě...ale prdím na ně, hlavně, že to máme černé na bílém! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to vám gratuluju!Takže se jen oteplí a stavba může začít,co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo - ale spíš možná počkáme tak na březen - ono se může v únoru oteplit a pak ze dne na den bude zase mrznout...takže to nebudeme asi zas tak honit! a co ty kozi - jak se máš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo.Je fakt,že pak už ustoupí mrazy. Ju,dá se to.Maličká už má málo místa,tak mě už pěkně kopká,lumpík...Už aby byla venku...Jdu si na chvilku lehnout,jsem utahaná-jsem vzhůru od pěti.Pak tady zas kouknu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?