Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
1
183
184
Profilova fotka
am., ale je. Já bych psala, ale nikdo mi neodepisuje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky - kdepak jsou ty časy, kdy jsme tady dokázaly prokecat několik stránek denně, co?! x-) :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahojte maminy 8-) 8-) tak mi včera něco trklo a řeklo, že bych se sem měla juknout... ani jsem si nemohla vzpomenout na stránky jak se jmenujou :-x :-x ostuda... Jak se pořád máte?? U nás vše při starém... bezdětní... stále spolu a myslím, že i milující se pořád stejně krásně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sun: ahojky, aspoň, že někdo sem nakoukne :-D my se máme fajn, já už půjdu 8.12 do práce, tak se těším, že z MD už vypadnu, bo mi z toho hrabe :-) - a to jsem na MD necelé dva roky :-N a co vy - plánujete mimíska nebo je ještě čas?? ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Ahojte holky - teda jestli ještě některá zajdete. Největší novinou u nás je, že 13.9. máme první termín porodu, takže čekáme malé Zemaňátko :D Nenechali jsme si říct pohlaví, takže překvápko :D
Odpovědět
@sunvice jéééééé, tak to moooc gratuluji!!!! To je krásná zprávička :-) Tak co, už je prďolka na světě a jak se daří mamince a prckovi? Já už mám dítka 2 - Terinku a loni v prosinci k ní přibyla Terezka :-)
Odpovědět
Ahojky:-) jj prcek je už na světě a je to kluk jako buk a přišel na svět 10.9.:-) Je to zlobidlo,ale je to poklad:-) Ty jo, vy se taky dobře činíte :-). Tak hlavně ať nám dobře rostou a jsou zdraví ;-)
Odpovědět
@sunvice Teď čtu, co jsem napsala za blbost :-D Samozřejmě k ní nepřibyla Terezka, ale Kristýnka :-D K chlapečkovi moc gratuluji!!! Přeji vám všem zdravíčko a ať moc nezlobí, ale trošičku prostě musí - ať víte, že ho máte ;-)
Odpovědět
No já si říkala,že máte skoro stejný jména : :-D :-D . Děkuji za přáníčko, už se to zlobení trochu ustálilo, ale jak říkáš, aspoň víme,že ho máme. Ona by to byla nuda mít doma jen spící a krmící se mimčo :-) :-) Už se moc těším, až začne žvatlat a objevovat svět - už jsou tam malé náznaky, takže to brzo bude. A jak vůbec jsou holky věkově??
Odpovědět
Profilova fotka
to je krásný termín, my budeme mít 7.7.2012
Odpovědět
no tak nám to přineslo štěstí, takže přeju, aby i tobě všechno vyšlo a byli jste oba spokojení :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Ahoooj, holky, jak žijete, jak se daří? @sunvice @rezetka @dedulka @ambret @helisek84
Odpovědět
Článek se načítá
a ještě @radost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jesterka_v nazdárek - daří se dobře, nedávno jsem se vdala, ale jinak nového nic... co ty? ;-)
Odpovědět
čááááu ženy. no žijem jak se dá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@helisek84 nazdárek heli, co ty kočko, jak žiješ? ;)
Odpovědět
@dedulka no jak se dá...žádná sláva. většina bab vdaných, rodí druhé-třetí dítě...tak já místo toho stále úspěšně rozvedená (už bych ten stav i vyměnila), bezdětná, s diagnozou další nezvratné nemoci...ale úspěšně studující vysokou, učím se znakový jazyk, mám toho času v podstatě tři zaměstnání, sem tam ještě něco vyfotím... takže ano, žiju...žiju jak se dá. co nového u tebe? byla jsi krásná nevěsta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@helisek84 rozvedená, ale zadaná, ne? ;-) Viděla jsem albíčko z příprav...tak snad se tak něco rýsuje? 8-) ;-) A jakápak další nemoc? :-S Vím, o té štítné žláze....myslela jsem, že už budeš mít pokoj a zas něco jo? sakra, tak tfuj tfuj tfuj, ať se brzy uzdravíš! téééda, to musíš být pěkně na roztrhání...jsi šikula...do toho škola - no klobouk dolů! :-) u nás korm té svatby nic (děkuji za kompliment), druhé dítě neplánujem, asi zůstaneme jen u jednoho, nějak nám to naše sviště dává moooc zabrat :-D
Odpovědět
@dedulka album mám, ale dávám si tam jen věci, co se mi líbí...není to rozhodně "hot topic"... no, s tou štítnou žlázou se prostě se.e celé tělo...nefunguje mi metabolismus, přidaly se vnitřní křečové žíly...čekám, co přijde příště :-S ale snažím se, 3x týdně předcvičuju tady na sportcentru, takže že bych byla nemocná nějak nehrotím, cítím se dobře a kdyby se někdy neobjevilo něco, co mě donutí jít k dr., tak ani fakt nevím. no koukala jsem, Max už je chlapák ;-) takže chodíš do práce už?
Odpovědět
Profilova fotka
@helisek84 sakra, to je nepříjemné :-| , snad se ti dá tělo brzy do pořádku! jj, je to chlapisko, vždyť už má skoro 20 kilo - :-D . JJ, v práci jsem už skoro dva roky. Já šla do práce v jeho dvou letech, on byl pak ještě cca 3 měsíce doma s tatínkem a pak šupajdil do školky. ;-) Já bych doma déle nevydržela, strašně mě ta mateřská nebavila, já potřebuju kolem sebe lidi :-D
Odpovědět
No hurá, vy mi děláte radost :D @dedulka Tak já už mám druhé dítko, ale to jsem tady tuším psala :-) Kiki už bude mít v prosinci 2 roky a je to pěkný sígr :D Truc kluka :D Rozhodně se nenudím. Pořád makáme na baráčku, ale to hlavní je už hotovo. Loni jsme dodělali fasádu, letos balkon. Od března jsem začla péct ve větší míře dortíky :-) Teď mám od června klid a listopad mám narvaný :D Jinak vše při starém, stále se svým mladým - letí to jak voda, 5 let v čudu, ani nevím jak :D Pořád jsem ve spojení s Linduškou, občas se vídáme, nedávno byla tady u nás na návštěvě :-) @helisek84 To mě mrzí, Heli :-( Mě taky zdravíčko po druhém porodu zlobí, už v těhu zlobilo a tak nějak se to se.e na jednu hromadu, ale nic vážného. O mě se štítná žláza pokoušela před těhu s Terinkou, ale naštěstí na to doktor přišel hodně brzy, u mě se to totiž začlo šíleně projevovat a jediný můj zlatý alergolog hned přišel na problém a zaléčil vše včas. Já četla tvé albíčko a bylo mi to děsně líto, že tě zdravíčko tak zlobí. Jinak teda hledím, co vše stíháš :-o Jsi skvělá :-) Já nestíhám ani blbé fitko a anglinu :-( Anglinu si slibuju od těhu s Terkou a fitko od porodu s Kiki.
Odpovědět
Profilova fotka
@jesterka_v ahojky, jj o druhém mimču jsi myslím psala...i tom, že je živější :-D teda ta štítná žláza trápí tolik lidí, to je strašné :-S no my na baráčku taky stále doděláváme a furt nevidím konec :-D
Odpovědět
@dedulka No, já doufám, že už to fakt ukončíme :D To nejhorší máme za sebou, ta přestavba byla už nekonečná :D
Odpovědět
ženy, zblbnula jsem uplně...dělám rekvalifikaci, ruštinu a ještě chci dodělat němčinu...asi mi jeblo :-D
Odpovědět
1
183
184
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?