Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ju,Teri a dívala jsem se na koníkovi,že sháníš nějakou knihu.V těhu Ti mohu doporučit třeba "Kniha o těhotenství @ porodu". Má i elektronickou verzi na www.porodnice.cz.
Odpovědět
kozi, já měla přesně to samé, co ty ;-) Terez, já bych si fotečku nechala udělat, asi tam bude jen taková skvrnka, ale je to příjemné a někdo ty fotky posílá i mailem ;-) jo a nějaké knihy dostanete po porodu v porodnici ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,ale je fajn mít doma jednu knížku o těhu.Když jsem si nebyla něčím jistá,měla jsem ji po ruce.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky! Tak jsem byla včera na oslavě šéfových narozenin - a bylo to úplně super! Měla jsem z toho strach, páč tam bylo pozváno moc kravaťáků (ředitelů firem tady v aerálu), ale bylo to fakt perfektní! Nechala jsem šéfovi udělat kytku a zavázali mi k tomu i čabajky, které jsem k tomu koupila - vypadalo to suprově! No a pak jsme na něj vybrali docla dost peněz, takže jsme mu dali prašulky! ;-) no a včera mi psal projektant, že až na pár drobností od sousedů, bylo jednání o stav. povolení ok a možná příští týden už by mohlo být! x-)
Odpovědět
Peti,jo? PO porodu se dostávají knížky, to je paráda. Ahoj Dedul
Odpovědět
Mám ve svatebním albíčku testík, první. Ale včera jsem dělala pro jistotu ještě do třetice :-D
Odpovědět
Vidím Peti, že si žiješ na vysoké noze :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty si taky vysoká noha! :-D jdu kuknout na testík! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo - nekecá, fakt budou tři!!!! x-)
Odpovědět
Co budou tři :-o
Odpovědět
Profilova fotka
tož vy budete tři...jsem se dívala na ten testík ne!!! ;-)
Odpovědět
Ahááá, no páč holky mě strašily, že budeme mít trojčata, když mám tak silnou čárku :-D Takže říkáš stavba bude povolena,jo? x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no a třeba i tři budou!!!! :-D vypadá to že jo - ťuk-ťuk-ťuk! x-)
Odpovědět
Proboha nestraš :-D Super, takže kdy se začne stavět?
Odpovědět
Profilova fotka
no hned jak přestane mrznout - viděla bych to ale tak na ten březen! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achój cholkí?Taky u vás včera tak mrzlo?Tady bylo -15,5 'C
Odpovědět
ahojda holky ;-) určitě je to fajn mít doma knihu kozi ;-) já jednu doma mám, nahlížela jsem do ní, abych věděla, co vše už mimi vnímá a jak je asi veliké ;-) ale o porodu se tam člověk nic moc nedozví, ta realita je stejně jiná, než si člověk představuje a hlavně každý to má jinak. V porodnicích jsme dostávali takové kufříky, jsou tam testry různých krému ať už pro mimi tak pro maminku, čajíčky, nějaká ta plenka a měli jsem tam knížku o kojení, o výživě miminek a jejich vývoji ;-) :-) dedul, ta taková kytička by se mi taky líbila, to je originální :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Před chvilkou jsem od tety dovezla oblečky-4 pytle+1megapytel-4 igelitky oblečení,2 tašky s botama,1 pytel s plínama-v tom mám ještě peřinky do kočárku a fusak z ovečky.Pak mi ještě dovezou houpací křesílko,nočník a trojkolku.UŽ NIC NEKUPUJU!Většina věcí je ještě po mně-jsem si zavzpomínala a ukápla i slzička... :-)
Odpovědět
Kozi, tý jo, no vidíš. Já bych taky měla dostat od bratránka věci, ale pod vou klucích, tak snad to nebude holčička :-D . I když to je jedno, právě se dívám na metalové oblečky a už už se jen tak tak držím to neobjednat :-D. Jsem cvok. Kam to dáváš prosím tě? Já nevím, kam dáme postýlku, ne tak věci pro malé...
Odpovědět
Profilova fotka
To,co jsem dovezla mám zatím v hale.Až to přeberu,vyperu to a nechám si jen věci do 1.roku-zbytek vytáhnem na hůru...To,co už mám mi zatím leží vyprané a vyžehlené v pytli a musíme koupit komodu.I tak to prďolka všechno nevynosí.Já mám ty věci taky po chlapečcích,ale jsou tam růžové po mně a po sestřence.Na holkách je modrá pěkná,ale kluk by asi v růžové vypadal blbě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Terezko a jak mate velky byt ze nemas kam dast postylku. My mame 3+1 ale ten pokoj kde bude detsky pokojicek jednou tak taky neni moc velky, takze jsem taky dost horkotezko premyslela kde dat jednou postylku, moc jsem toho nevymyslela :-)
Odpovědět
Lin ahojky, máme 3+1, ale je tu s náme ještě ségra, která má vlastně dětský pokoj, ale uvidíme,jak se to vyvine všecko...
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to ja nevedela, ze u vas bydli i sestra. To mi zase nejak uniklo :-) No nejak to vymyslite, zatim mate jeste cas. Ted je dulezite byt v klidku a nestresovat se :-)
Odpovědět
ahojte ;-) Terez, to zvládnete, kamarádka bydlela s manželem a dvěma dětma v 1+kk a taky měli kam dát postýlku ;-) navíc stejně ji asi budeš mít u své postele, ne. kozi, my máme postýlku se šuplíkem, to je bezva věc, ušetří to spoustu místa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky - zdravím vás! ;-) tak ten internet přes tu společnost, přes kterou jsme to měli na bytě nepůjde, - "nevidíme" na vysílač - takže musím zkusit ještě jinou firmu - už na ně mám kontakt, tak uvidím, jak se domluvíme! :-S
Odpovědět
Čauky děvčátka, poupátka :-D. Teda, Ded, to je k vzteku co :-| takový halo a pak ti řeknou, že tam nejde... bych chtěla vidět, jestli jsi ho kopla někam :-D No jinak koukám, že maminy se nám tu hezky rozpovídaly :-) (asi si si založíme soukromou diskuzi, co Ded??) ;-) :-) Ty jo, holky, včera jsme byli dobrý kaskadéři s manžou. Já totiž dostala v pátek nápad, že se chci mrknout do Prahy na slevičky a tak... tak si manža rovnou sjednal nějakej ten kšeftík s mobilem... Takže jsme jeli do Prahy, pak do Kolína a pak zpět do Letňan, nakoupili a jeli dom. Řeknu vám... jet na sněhu je vážně prima!!!! Zadek mi tleskal :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ded: Dobré ranko!Tak to je maras!Hlavně,ať se k tomu staví ta druhá společnost lépe než ta první a máte netík co nejdřív. Sun: Ty jsi ale!Tak Ty by ses nás chtěla zbavit,ju?No počkej!
Odpovědět
ahojte holky, tak si konečně Patynka včera poprvé zasáňkovala, to vám byla sranda ;-) :-D sun, to si představ, že v tom počasí chtěl jet manžel na Moravu. Já mu řekla, že v tom počasí s dětma nikam nejedu a on, že musí odvézt bratra do Ostravy. Podotýkám odvézt ze Šternberka do Ostravy..Tak jsem se s ním dost pohádala(první velká hádka), přijde mi na hlavu, aby jel na Moravu jenom kvůli tomu, když může jeho brácha jet z Olomouce do Ostravy vlakem. A on že mu to už slíbil...Jsem ještě teď pěkně nas...
Odpovědět
Ale kdeže, Verčo.. nikoho se zbavovat neci... to byl jen takový šprým po ránu ;-) Juj Peti, no tak to musela být Patynka hodně veselá (a vy taky) Se ti ani nedivím, že jsi naštvaná... ono to včera bylo dost o pusu... Já jsem taky nechtěla, ale myslela jsem si, že dálnice budou protáhlý a ty hlavní trasy taky (no... opravdu jen myslela) :-N Ale hooolkýýý tady tak nááádherně sněží. Jak z Ladovo obrázků.. To jsou vločky jako sněhové koule :-) to si děcka zasejc zařádí (možná i ty dospělí)
Odpovědět
tady nesněží, spíš to všechno taje. snad si ještě letos zabobujeme, člověk se alespoň na chvíli vrátí do dětských let x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?