Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radost zatím nic, večer jsem volala manžílkovi, že už je toho na mě moc, že tohle už nezvládnu, řekl mi, že až v pátek přijede, dojde si za majitelem a promluví si s ním co a jak a jak si to vlastně představuje. Mám hrozný strach co bude dál
Odpovědět
je to blbí, že vás neinformoval dřív, kdy vám to končí?
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě přesně nic nevíme, vůbec nevím co bude, smlouvu nám neprodloužil už před 2 roky, pořád se na něco vymlouval. Kdybych věděla co chce udělat, tak jsem ho k tomu dotlačila
Odpovědět
bohužel, sama jsem se přesvědčila, že v dnešní době to chce mít všechno písemně, aby měl člověk trochu klid, protože pak když třebas přijde na věc, je to slovo proti slovu a nejhorší je, že biti na tom budete právě vy. Manža už si dnes také nechává potvrdit vše písemně, ať jde o cokoliv, je to fakt nejlepší. Snad se s ním ještě nějako rozumně dohodnete, v každém případě, i to, co vám řekne, chtějte písemně, pokud ještě přistoupí na to, že tam můžete zůstat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ale na jak dlouho, protože nový majitel to tu chce kompletně celé zbourat. By mě fakt zajímalo, jestli už je prodaný a nebo ještě ne. Nám se tady nikdy nic neřekne, já nevím jak si to pan majitel vůbec představuje
Odpovědět
chce se to s ním dohodnout, pokud je to prodané, tak i s novým majitelem.Ten si myslím asi s váma novou smlouvu nepodepíše, když si to tam chce přestavovat. V každém případě přece jenom bych se po nečem poohlédla, kdyby náhodou vám od pana majitele přišel dopis, že se máte okamžitě vystěhovat. Tím, že už s ním nemáte sepsanou smlouvu, tak vlastně nic neporušuje, je to blbí :-| ještě bych trvala na tom, aby s váma sepsal alespoň nějakou výpovědní dobu..ale jde o to, zda už není vlastníkem někdo jiný. Budu držet palce a hlavně si to chce zjistit co nejdříve.
Odpovědět
Profilova fotka
My už máme stejně na úřadě zamluvený jiný byt, ale bydlí tam ještě rodina, která dodělává rod. barák a budou se stěhovat někdy na vánoce. Tak snad do té doby tu ještě budeme moct být
Odpovědět
budu vám držet pěsti a pokud na to přijde, aby jste byli už na Vánoce v novém. Hlavně se mamko moc nestresuj, potřebuješ klid ;-) uvidíš, jak se to bude dál vyvíjet a podle toho to pak řeště.
Odpovědět
ahoj holky, jdu vás po delší době pozdravit...jak se tady máte?
Odpovědět
heli, my fajn, čeká nás velká stěhovací akce x-) koukám, máš novou fotečku, je moc krásná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj helenko - já se mám taky fajně... a jak válčíš ty?! :-)
Odpovědět
radůstko, děkuju...sem se fotila sama pro manžela k výročí... x-) takže bude akce "kulový blesk", jo? těšíš se? dedy, no válčím...to je ten správný termín...v práci žádný med. dávám dokupy to, na co se půl roku prdělo a je tu pěkný bordel, chybí věci, kalkulace...mazec. a jinak máme polovinu čekací doby za sebou...byla jsem ještě na revizi, nevím, jestli to víte...tak teď čekám za 14 dní první ms...no jsem zvědavá.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
heli: hlavně se v práci nestresuj - nestojí to za to a držím pěsti, ať vše proběhne jak má!!!! x-)
Odpovědět
ale jo, já to beru tak nějak v klidu...vzpomněla sem si na slova bývalého ředitele "práce není to nejdůležitější, heleno". pochopila sem, proč to říkal.
Odpovědět
Profilova fotka
heli: šéf měl pravdu, no! :-| ale ono se vše v dobré obrátí - uvidíš!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Heli. To je fajn, ze ses na nas prisla podivat :-) Hlavne v praci v klidecku!! Jinak jsem zpatky od doktora. Vsechno je v poradku , mala se ma cile k svetu. Mam jen neco na cipku, co mi bude ted dlouho spinit a muze se stat, ze az do konce tehotenstvi. Ale neohrozuje to me ani mimi, tak to je dulezite. To jsem si oddychla a jsem klidnejsi.
Odpovědět
Čauky ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Helenko, moc Tě zdravíme - dodatečně vše nej k výročí ;-) Na fotce ti to mooooc sluší :-D Lin, to je fajn, že je to v pořádku. Dneska jedu pro Jarka do práce. Jestli mi to vyjde, vyjela bych dříve abys alespoň před ATU zkoukla Terku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teri,čauky! :-D
Odpovědět
heli, netěším, než postavíme vlastní domek, budeme bydlet u tchyně a mám z toho obavy, je to velká ztráta soukromí :-| lin, vidíš, je to dobré, ještě, že jsi tam zašla, máš alespoň klid, že je vše, jak má být ;-) Veru a co vy s Terezkou, japak vám se daří?
Odpovědět
Profilova fotka
Teď už skvěle,Peťko :-) Terezka se už umí pěkně zabavit,tak se tak často unaví,že mi usne pod hrazdičkou.Už sedí a pokouší se lézt-místo toho se plazí pozpátku :-D Je kouzelná :-D Někdy se na ni dokážu dlouze dívat,jak sladce spinká.Je jako panenka :-)
Odpovědět
to znám Veru, Patynka taky lezla pozpátku, je to sranda ty děti pozorovat :-D když jsou děti, tak už si ten život bez nich neumíme představit, viď? :-)
Odpovědět
Holky, je normální, že mi zase začíná být špatně jak na začátku těhu? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ani mi nemluv.S Terezkou je život mnohem krásnější :-) Najednou jsem si uvědomila,že bych nic neudělala v životě neměnila :-D
Odpovědět
Děti jsou zázrak x-) /Budu tak mluvit i až budu vyflustlá kojná? :-D /
Odpovědět
Profilova fotka
Teri,tak to Ti neporadím.Já jsem s nevolností neměla vůbec problém.Ale může to dělat to dusno,nízký tlak.... Loučím se,fičím za kámoškou.
Odpovědět
Jj, mám nízky tlak. ;-)
Odpovědět
Terez, jak jsem psala, mě bylo blbě a zvracela jsem až do porodu :-| tak stát se to může :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Terezko , muze se to stat. Nemuselo ti sednouit jidlo, spatny tlak , i ten tvuj nizky. Pokud by to trvalo delsi dobu zkakni k lekari. Ale myslim ze to neni nic vazneho. Muze se to stat. Prece jenom cim jsi vice tehu tim to telo reaguje jinak a hure. neni na to zvykle.
Odpovědět
Profilova fotka
lin: tak to je super, že je vše ok x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?