Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
budu studovat turismus, šprtit se jazyky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
eTi tak to je super, taky bych něco dělala, ale s těma našima šídlama bych toho moc nenastudovala
Odpovědět
Profilova fotka
a na jak dlouho to máš? :-)
Odpovědět
já spoléhám právě na to, že mi vypomůže tchyně...am, ale bude to asi pěknej záhul, i tak. ded na tři roky, jednou v týdnu ;-) půjdu uklohnit oběd, jahodové taštičky :-p
Odpovědět
Profilova fotka
peti: a to budeš mít ukončené maturitou??? tjo, ale mákneš si! Ale každopádně držím pěsti! A vydrž! ;-) a laskavě nám nedělej chutě, jo! :-D
Odpovědět
ded, poslala bych ti pár knedlíčků, po porodu totiž můžeš na jahůdky zapomenout ;-) jj, maturitní zkouškou. Já co vylezla ze školy, tak pořád jen studuju, to je děs. Musím vydržet, to bych si neodpustila, kdybych toho nechala, když už mě tam přijali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: proooč? jako kvůli tomu, že mimís by mohl dostat vyrážku, když bude kojený????
Odpovědět
přesně tak. Teď už jahody mlsám v pohodě, ale po porodu se to nemá, hlavně hroznové víno, což jsem s Patynkou nevěděla a to bylo snad horší, než kdybych snědla zelí..
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: tjo, díky za radu! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdár!!! :-D Gratuluji k včerejšímu výročí! ;-) Já jsem od Jardy dostala kytičku.Mám ji v albu. Já plně kojím a baštím jahody,maliny,rybíz,třešně a Terka se mi ani jednou neosypala.Taky jím "nadýmací" potraviny-kedluby,vejce,cibuli...A prdíky ji netrápí.
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: jůůůů, tak přece jen mi svitla naděje!!! :-D
Odpovědět
ahoj Veru, tak to patří mezi tu menšinu, i když jde spíš hlavně o to období po porodu, kdy se to mimi ještě nehýbe a trápí ho ty prdíky. Mě se osypal Mates, po zeleninové přesnídávce...
Odpovědět
Článek se načítá
holky nástávající mamky, nebudete mít některá cestu do Prahy? Darovala bych vám vaničku pro mimi, na pojízdným vozíku, pěknou se šuplíkama ;-) nechci to zbytečně tahat na Moravu.
Odpovědět
Profilova fotka
Je to o pokusu.Prostě to risknout.Mně se to vyplatilo ;-) Peťko,jak ještě jen ležela,tak jsem nadýmací jídla nejedla,ale jahody ju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: já bych ji brala, ale do Prahy fakt cestu nemám! :-S
Odpovědět
nevím co sní :-| tak kdyby jste měli třeba známého, který sem cestu má, tak mi dejte vědět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: Ok! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radost : jo tento kocarek mam. Ale doufam, ze se docka sveho majitele. Porad spinim. Jsem z toho takova spatna. pohyby citim, tak to me uklidnuje, ale i tak. Uvidim jeste zitra a kdyz tak zase skocim na vysetreni . nevim jestli to muze byt vazne nebo ne ?? Nevite nekdo jak dlouho to muze delat po vysetreni to spineni??
Odpovědět
Profilova fotka
lin: raději mazej hned ráno k doktorovi...asi to nic nebude, ale jistota je jistota!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky Dneska mi nic netěší, dověděla jsem se blbou zprávu, nemám si tady s kým pokecat nějak vše přestávám zvládat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
am: copak??? =-)
Odpovědět
lin, já to po vyšetření měla den. Raději si zajdi k lékaři, raději zbytečně, než pozdě ;-) am, co se děje?
Odpovědět
ach jo, to je v pytli am :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky a dobre ranko. Tak porad tak nejak spinim, tak uz jsem volala k nam do prace ze me tam dneska zase uvidi. Radeji pojedu zbytecne, nez se doma porad nervovat. Tak az prijedu dam vam vedet jak jsem dopadla. Tak na me myslete . Am , co se stalo, holka nase ??
Odpovědět
Profilova fotka
lin: jj, raději si zajeď - za to nic nedáš - kor, když tam ty lidi znáš! ;-) A co ta fotečka - už tě manža vyfotil?! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeste ne Ded. Od toho pondeli jsem na to nejak nemela naladu. Porad jsem se hlidala. a az mi dneska reknou (doufam ) ze je to v poradku tak mu reknu a nejakou fotecku dodam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: ok, jasný! ;-)
Odpovědět
zdravím, lin, držím palce, ať je vše v pohodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím,mamušky! Lin,držíme Ti pěstičky! Am,co se děje?
Odpovědět
am, tak jak to s váma pokračuje, vyřešili jste už něco?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?