Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vladuš snad ano, věřím tomu Jsem teď probírala věci, co jsem kupovala na to mimi co se mělo narodit v listopadu, mám tu spoustu krásných zimních věciček na holčičku a teď nevím co s tím
Odpovědět
Profilova fotka
Am, tak to zkus prodat na mimibazaru. Nebo tady na konikovi nebo na Aukru ?? Urcite to prodas.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko holky, tak to vypada ze se to uklidnilo , to je dobre. Zase jsem dneska prvni ranni ptace ? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: já už jsem tady, ale ještě se mi sem nechtělo psát...poslala jsem ti včera fotku na mail! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, prave jsem koukala. Ja zadnou ted nemam. Musim rict manzelovi at me vyble¨jske a pak ti taky nejakou poslu.
Odpovědět
Profilova fotka
lin: ok! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem nejaka hladova. Musim se jit neceho napapat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: já už zdlábla jogurt, pletýnku a jabko! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ja uz mam ipo snidani :-) Dva rohliky s pastikou a k tomu mrkvicku :-) Na te jsem ted zavisla.
Odpovědět
Profilova fotka
Asi se pujdu projit nekam po obchodech. Maji tady same slevy tak kouknu. At nesedim doma. je dneska krasne tak je treba to vyuzit. Nez se to zase pokazi.
Odpovědět
Profilova fotka
lin: běž, venku je fakt hezky - taky bych šla...dnes tady od rána usínám...to je hrůůůza! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No musim ale pockat na Ondru, pujde ted cvicit tak jeste dve hodky musim vydrzet. Pak ho asi ukecam at jde kouknout se mnou.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lin: tak to já bych radši mrkla sama...ten můj v těch obchodech furt pospíchá a když se na něco dívám a prohlížím, tak mi furt stojí za zadkem a já jsem z něj akorát tak nervozní! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to me se s Ondrou nakupuje dobre. On po obchodech chodi rad.
Odpovědět
Profilova fotka
ted se prave pustil do cisteni podlahy :-) Tak ja mu jdu pomoct aspon tim, ze mu reknu kde jeste pritlacit :-) Tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
lin: :-D pa a ať přitlačí pořádně! :-D
Odpovědět
ahojte, já jsem vzhůru od šesti, Mates je ranní ptáče, takže mi dělá budíčka. Já taky raději nakupuju sama v klidu, nejlepší je, když můžu manžovi nechat dítka doma a vyrazím si jenom já :-) to je děs, týden nám nepoteče teplá voda, dost mi to přidělává práci :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: týden??? no ty bláho! :-x Ale je fakt, že nám na bytě taky na týden vypli teplou a to bylo šílené...furt ohřívat v kastrolech vodu... =-) :-p a ty ještě s prckama...no dej pokoj! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Peťo týden bez teplé vody? To bych se zbláznila
Odpovědět
mě to taky pěkně s... to je už letos podruhý, prostě mají dovolenou a šmitec ]-( hlavu si umýt nemůžu vůbec a děti můžu akorát otírat žínkou. Už abychom byli z té Prahy pryč, fakt :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Am: ahojky!!!! 8-) Peti: to ti věřím!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Ded mi to zase nechce připisovat příspěvky, chjo ]-(
Odpovědět
jsem jukla na ty kočárky a za dobrou cenu a celkem pěkný je kočárek Atlantic Espiro. Ženský já bych tak potřebovala nějakou dovolenou :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo, vždyť jí máš- mateřskou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: ten si myslím koupila Lindex! ;-)
Odpovědět
aha, já na něj koukala mńa mimibazaru, byla tam nabídka nějakých nových typů a jsou fakt pěkný. am, no právě ;-) :-D už se táák těším do školy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: do školy??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty budeš dělat školu?
Odpovědět
jj, já se budu opět od září vzdělávat ;-) x-) a chci si najít práci na půl úvazku, ale to možná nechám až na leden příštího roku, kdy tchyně půjde do důchodu.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: a co budeš dělat za školu! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?