Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lin: taky miluju MMB!!! x-) Hned jak budu vědět pohlaví, tak se rozšoupnu! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ja tam nakupovala i v neutralnich barvach i pred tim nez jsem vedela pohlavi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: já bych taky nakupovala, ale mám to od J. zakázené, prý až budeme vědět pohlaví! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pak ti to neda, ver tomu :-) To pak zacnes ve velkem, jak ja. Ja uz mam celkove zakazane na prcka nakupovat, mame toho miliony. Po segre , z aukra , MMb a neco noveho. Tak pry uz mam koncit, ale kdyz ja nemuzu ododat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: no já mám jen pár věcí po kolegových dětech, ale jsou to spíš starší kousky (ale stále hezké...vybrala jsem jen ty nejlepší :-D ) tak na doma a na spaní...jinak těch svých nových mám jen 3 kousky- nic víc! takže se pak rozjedu! hlavně musím koupit nějakou kombinézku, bundičku a tak... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to je dulezite na zimu !! Ja uz mam 3. A to mam vsechny z aukra. Tam jich je plno. A jsou krasne a jako nove.
Odpovědět
Profilova fotka
lin: když mě nebaví to dražení...já mám ráda, když uvidím věc, napíšu paní že to beru a hotovo a né ještě hlídat a přihazovat...to mě prostě neba! :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No u tech detskych veci jsem jeste nedrazila. Vzdycky jsem koukla kdy konci aukce a nikdo neprihazoval, tak jsem prihodila a bylo to moje. Me taky nebavi na to cekat a snekym bojovat :-) Vetsinou jdu po tom, co vidim ze nikdo nechce a me se to libi.
Odpovědět
Profilova fotka
lin: no tak to potom jo! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zrovna taky koukam co bych zase prikoupila :-) Za chvili bude vyplata tak bych zase nejaky kousek mohla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: já už výplatu mám, ale chci to všechno (co zbyde) nechat na dovču, ať nemusíme šetřit a naposledy ti prachy pořádně rozfofrovat.... :-D ;-) takže nákupy vidím až v té srpnové výplatě! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my se na dovolenou nedostaneme. Kvuli tomu nedoplatku za tu vodu, co musime zaplatit za tchanovce. Jak jsem psala ze nas pekne vypekli. A kam pojedete ?? Nekam k mori jeste ??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lin: o tom nedoplatku nějak nevím..jsem to asi přehlédla...co se stalo?! =-) k moři by jsme rádi, ale nemáme pořádné auto a busem teda jet nechci - takže jedeme sem...http://www.hotelpolanka.cz/reserve/ jak jsou úplně dole ty fotky té chatky! jedeme ještě s jedním párem! ;-)
Odpovědět
zdravím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je vypada to pekne. No za lonsky rok prisel nedoplatek 4500 tisice za vodu. A tchan nam t o dal zaplatit. Bydleli jsme tam pul roku my a pul roku oni. Tak jsem si myslela ze se s nama rozdeli a zaplatime to napul. Ale on nam rekl, ze jsem si meli dat jine zalohy ( jak asi, kdyz byt byl na neho a my jeste nebyli na byte napsani a jeste jsme nebyli svoji, ze ) A pak nam rekl ze nam prispejou. A dal nam 1000. Takze je to spravedlive jako blazen. Nemeli jsme opsane merice, coz me ted mrzi. Takze my platime 3500 a oni 1000,- dobre ze. A to tak doplaceli kazdy rok, a letos rekli ze jsme si to vyplytvali my. Hlavne ze kazdy rok meli tak 3500 doplacet. Takze bych rekla ze meli zaplatit 3500 oni a 1000 my. Nebo to rozdelit na pul 2250 my a 2250 oni. A bylo by to spravedlive a ne ze ja za nekoho musim doplacet. Tak samo s plynem a elektrinou. Za tu jsme taky za ne doplaceli 1500. To my nevadilo. To jsme necekali male a nebyla jsem na nemocenske a nelepila vsechno jak mohla, ze. Misto aby nam pomohli nam my to musime zaplatit a ona si jede letos na dovolenou do Egypta a tchan na chatu na 14 dni a nakupujou si do bytu. Fakt hruza. Aspon kvuli diteti mohli pomoct. A to mi jeste ani nic nekoupili. Ani nejakou blbost.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Radustko. Holky ja se musim rozloucit. Musim jit neco uvarit na obed. Nevim sice co, protoze v lednici nic moc, spis nic nez moc a v penezence nic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj PEti lin: tý jo -tak to je od nich fakt hnusné! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No to teda je. Ja je od te doby co nam to tak podali, nemusim. Mela jsem je rada, ale ted si myslim svoje. A nazor uz nezmenim. Ted mi nezbyva nic jineho nez se pretvarovat . No ale jeste ze mam svoje rodice, kteri mi pomuzou. Mamka nam pomaha jak muze . Pujcila nam dost penez my ji to splaccime. pokud nemame nevadi dame jindy. Takze od nasich je pomoc super. aspon ze tak. Jeste ze si to Ondra uvedomuje. Vcera me taky tchyne namichla. Rekla nam at prijdeme vetri na obed. Tak ja nejedla na obed, Ondra taky ne. Pak nam volala ze mame prijit az ve ctyri. My prijdeme hladovi, v domeni ze nam da najist a ona jeste nemela nic uvareneho a zacala teprve pect maso. Fakt super. Do sesti hodin jsem tam sedela o hladu a to jsem jedla naposledy v 11. mela jsem hlad jak blazen. Tak jsem to snedla a vypadal hned po jidle. uz jsem potrebovala vyletet. Fakt super reseni pozvat nas na obed a dat nam jidlo v 6 vecer. mohla aspon uvarit eco rychleho a ne jidlo na 3 hodiny pripravy.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ted uz letim, jinak se zase rozzurim :-) Tak zatim papa. Jdu uz asi zkontrolovat Ondru, jeste porad spi :-) Nejake podezrele.
Odpovědět
lin, já dnes taky vařím jen takový levný oběd, fazolovou kaši nakyselo a párek ;-) tak jak se máte, nastávající maminy? Psala mi kamarádka, její sousedka čekala holčičku, měla to dvakrát potvrzené svým gynekologem, a před pár dny dostala kamarádka sms, že se té známé narodil Karel, tak jestli měli nakoupenou růžovou výbavičku, tak je to docela smůla :-x
Odpovědět
Profilova fotka
lin: fíha, teda nemáš to s tchánama jednoduché! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No Radost tak to jsi me teda potesila. Ja mam uz taky dvakrat potvrzenou holcicku. A jestli to bude kluk, tak nevim. Mam uz taky ruzovo ve skrini .
Odpovědět
Profilova fotka
radost: nooo, tak to je opravdu radost! :-D
Odpovědět
já předpokládám, že toto se stává jenom výjimečně ;-) v každém případě to musel být pořádný poporodní šok =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: no to jo, člověk k tomu mimču už mluví jako k holce a ono je to nakonec chlap.... :-D
Odpovědět
a pak, že se holky nepletou x-) holky, koukala jsem na mimibazaru na ty hodniny s fotkou vašich dětí, to je krásný, uvažuju, že bych je mohla objednat tchyni k narozkám :-) co vše se dá dnes vytvořit, to je paráda.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: hoď odkaz!!! jo holky - kolik je teď vůbec porodné....?
Odpovědět
Profilova fotka
tak našla jsem, že 13 tis.!!! to se docela dá! ;-)
Odpovědět
ded: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?id=...
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: hezké! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?