Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Peťule a očekávám foto v šatičkách jako :-D.
Odpovědět
Lin a tobě je fajn?
Odpovědět
Profilova fotka
rez: jj, myslela jsem na to, ale když já jsem tááááák děsně líná! :-N ale o víku se snad dokopu! :-D
Odpovědět
Teda, to je fakt hrozná oběť zmáčknout foťák, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rez: o ten foťák nejde - ale já se sama jaksi nevyfotím, že - musím říct Jájovi - ten je taky furt v chéru, a taky se do toho musím nasoukat...a to se mi po sprchování už většinou nechce! hodím na sebe domácí "úbor" a lapnu na postel! :-D :-N
Odpovědět
holky, všimly jste si inzerce na Koníkovi, kde slečna nebo paní nabízí práci pro maminky...já bych nějakou domácí práci brala, ale nevím, tomuhle moc nevěřím, co si myslíte vy, neslyšely jste o této práci něco?
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: já bych tomu taky moc nevěřila - budeš muset určo hledat potencionální kupující... :-p já bych tohle dělat nemohla! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No Peti, ja se na to taky koukala, ona ti posle myslim nezavazne informace o co se jedna. Tak ji zkus napsat a sama uvidis co je to zac. rez : Ja se citim dobre, az na bolesti zad. Uz se mi pravda briskem meni teziste a ja na ty zada celkem trpim, takze me to docel atrapi. Ale jinak v pohode.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky - mám dotaz - je možné, že mi už natíkají nohy??? =-) mně se zdá, že po noci (jak se člověk nehýbe) je mám napuchlé (hlavně chodidla) ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,je to možné.Mně třeba natíkaly hlavně na začátku těhu a pak až ke konci. Holky,hodila jsem na koně profi fotečky: http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: tý jo, to jsou krásný fotečky!!! Já ti nevím holka, ale myslím, že od Terezky budeš ty nápadníky muset odkazovat lopatou!!!! :-N ona je tááák pěkný mimino! x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,kují ! :-D Vy budete mít taky krásné mimi. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kozi: můj J. říkal: snad bude krásný po mě a chytrý po tobě, když to bude naopak - bude to průser! :-N tak mu říkám: cos tím jako myslel 8-( a on mi řekl: no kdyby bylo krásný po tobě a blbý po mě, tak by to byl průser.... :-N potvora jedna! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ded, :-D Manža je vtipálek, co :-N
Odpovědět
Hojos hojos, tak dneska jsme byli v poradně, máme už 2100g a jsme o týden napřed. Nepříjemnou zprávou je, že mám placentu dole, takže mi hrozí císař :-(. A 22.7. nastupujeme MD ;-). Jinak se na nás Tobeš mračil na UTZ, je to celej Karel, ze mě nemá teda nic, já jsem jen baťoh na něho :-D.
Odpovědět
ahoj holky. kozi - náááááádhera. Jedním dechem je to tak úžasná slečinka, že to snad ani nejni možné. x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky rez: třeba to nakonec půjde normálně...a i když ne, tak hlavně, že bude Tobís ok! ;-) kozi: jo a jak ja na kobyle ta diskuse o nejhezčí mimi, tak na tvou terezku tam taky někdo dával odkaz! x-) helenko: ahojky! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko holky. ahoj Peti, ahoj Heli. No Ded. Jsme na tom stejne. Jen manzel rika, ze to musi byt hezke i chytre po me :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: ahojky!!!! jak se čítíš - vše je ok!? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Dede, citim se dobre. Vse je o.k. Tebe natekaji nohy ja zase trpim bolestma zad :-) To je hruza . ale jinak je to v pohode. Prestala jsem spinit. Pry to ale muze zase zacit pri podrazdeni cipku, ale neni to nic vazneho. Takze ted uz jsem klidna. Mimi mi da sem tam o sobe vedet tak to me uklidnuje .
Odpovědět
Profilova fotka
lin: tak to jsem ráda, že už nešpiníš! x-) dnes to tak není hrozné s těma nohama...zajímavé je, že jak to rozchodím, tak splasknou... i ruce jsem dnes měla nejaké pofidérní! :-D já teď psala na kobylu, že jsem právě dostala pořádnou pecku do břicha...už to nebylo jen takové to bublání! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
TAk to je super, ted budes mit kazdy den o mimcu prehled !!! Ja na ty pohyby cekam kazdy den, vzdycky se strasne tesim.
Odpovědět
Profilova fotka
lin: doufám, že mě nekopne třeba až za týden a bude to teď každý den - kéž by! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ja jsem to od te doby co jsem to zacala citit, citila zatim kazdy den. Tak taky doufam, ze to tak zustane.
Odpovědět
Profilova fotka
lin: super, tak to už se teda těším! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, mas na co. Ja dostavam hlavne pecky do mocaku a nekdy mam pocit ze nestihnu ani dobehnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: no já teď chodím furt na wecko...mám vždy pocit, že se mi chce moc a pak lapnu na wécé a ono skoro nic!!!! si teda ještě užiju! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to jsem mela presne to same. Taky jsem tam vzdycky dosla a skoro nic. a ted uz musim ze tam fakt neco je , a je to dost casto. Nez dojdu do obchodaku tak se mi zase chce .A to jsembyla doma a mam to asi 10 minut pesky. Tak si ted musim vybirat cesty kde jsou zachody :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: taky jsem teď úplně zblblá a první co hledám, jsou záchody!!! :-N a co - už nakupuješ víc, když víš pohlaví?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jeste porad tak nejak ne. Neni ted moc penez. musime zaplatit tento mesic zaluzie a zaplatit ten nedoplatek za vodu, jak jsem psala. A to bude docela dost velka castka. Ale neco urcite zase prikoupim. Alespon jednu vecicku. Nakupuju hlavne na mimibazaru a aukru.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?