Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
tulikiss: to bude asi oříšek ;-) Ale napadá mě přilepit je oboustrankou - lepenkou, jestli to bude držet a nebo třeba do té lavice připíchnout napínáček a z druhé strany mašle udělat očko a pověsit, ale to by chtělo asi se s nima domluvit, abys jim nerozpíchala lavice :-) Jinak mě bohužel nic nenapadá
Odpovědět
Profilova fotka
jitaurbanova: Obřad budeme mít na malém zámečku u nás v Litvínově, jsou tam nově zrekonstruované obřadní místnosti, tak jsem volila toto, místo klasické obřadní síně na radnici, která je u nás hrozně komunistická. Ty píšeš, že budeš mít hostinu v Katovicích, i když jsem z druhé strany republiky, tak jsem o této vesničce slyšela. Kamarádka tam jezdí za svou kamarádkou, která tam má shodou okolností hospůdku. Tak se jen tak pro zajímavost jestli je opravdu ten svět tak malý zeptam, jestli není majitelka té hospůdky kde budeš mít hostinu Dáša?... Silonky jednoznačně tělový, bílé jsou podle mě už dávno pryč a je to nemoderní... nevim. A i kdyby, tak já osobně bych si bílé stejně nemohla vzít... mám šampaň šaty.
Odpovědět
lenuska.rosi: jo, o tom, že je svět malý bych mohla vyprávět :-) Tu "naší" :-) hospůdku má jeden známej, má manželku a ta se jmenuje Blanka. Ale Dáša?? Příjmení nevíš?? Pak tam jsou ještě dvě hospody, ale tam si svatbu představit nedovedu a ani jedna se Dáša taky nejmenuje. Pokud mi slouží pamět, ale zkus to dyštak vyzjistit ;-) Teď jsem volala do zlatnictví, kde jsme si objedávali prstýnky a už jsou, tak pro ně odpoledne jedeme. Strašně se těším, ale zároveň i bojím, aby nám byly. Vy už je máte??
Odpovědět
Tak prstýnky jsou doma :-) Jsou mooooc pěkný a cena byla taky dobrá, platili jsme 9500,-
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,dneska to máme "myslím" za 100 !!! :-D takže zítra 99.....
Odpovědět
Profilova fotka
Jani až zítra to máme za 100 :) počítala jsem to několikrát nedočkavostí :)
Odpovědět
Ahoj holky, jakmile to bylo ještě přes 100, tak jsem si to nepřipouštěla. Včera jsem pročítala nějaké diskuze a už to na mě dolehlo. Odpoledne jsme byli koupit oblek a když jsem viděla dojatou " skoro tchýni", tak už mi to docvalko :-) No potěš!!!
Odpovědět
Profilova fotka
No pomalu ale jistě se nám to krátí :) včera jsem dodělala knihu hostů tak hodím fotečku do alba potom :-) jinak když nad tím tak přemýšlím tak je vlastně už skoro všechno hotovo kromě prstýnků a ženichova obleku :-) takže to se ještě nějak doladí a pak už tradááá :) Jinak holky jak to budete mít s líčením? Já pořád nevím jestli se nechat nalíčit od nějaké kosmetičky nebo sama (podotýkám, že sama líčím plesy nebo nevěsty na svatby) jde mi spíš o ten komfort jako užít si to se vším všudy, že ten den jsem já nevěsta tak všeci skákejte kolem mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Yourly. Jéé ja se spletla,dneska to máme za 100 hihihi :-N jitka: tý jo,ani nemluv. To letí jak blázen. Jeden den se těším,druhý zase né a chci to mít za sebou. Nevím....No po 19 červnu jden pro papíry,takže se to rozjede. Určo budeme chodit na ponaučení do kostela. Dneska se chystám obvolat paní co nám budou zdobit kostel,zdobit restauraci jestli na to "nezapoměli" trošku se připomenu. :-D Pro malého jsem už konečně sehnala bílou košili,botičky už taky máme (sice trošku velké),ale snad za ty 3 měsíce mu ještě nožka poroste. Za to skoromanža?? Ten ještě nemá nic...... Mě ještě chybí koupit bižu na krk + náušnice (korunku si budu půjčovat). No a co se týče výzdoby,to mi ještě chybí organza na stůl a zlaté čokol.mince. Jinak myslím,že je to vše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
yourly: no tak s líčením. Sama nevím jak to udělat. Mám známou kosmetičku,což mi už před 2 lety slýbila,že mě na mou svatbu nalíčí.Ale v prosinci se ji narodilo mimi,takže nemá už taký čas.Sice jsem u ni byla se zeptat co a jak.Ale prostě nemá furt čas (sice to chápu,s miminkem+ješte práce),ale přece jen,chci vidět jak mě nalíčí. Jinak se taky maluju sama (a myslím si že dobře,už jsem byla hodně krát pochválena :-D ). Ale přece,je to můj svatební den,jak píšeš,nechat se hýčkat ;-) . No nic musím ji brnknout a prubnout toho scuka.....
Odpovědět
yourly: Já se budu malovat sama, nebudu to přehánět, protože stějně až uvidím maminy jak bulí, tak se k nim přidám a bude hotovo :-) No, a teď jsme zase zařídili nějaké věci, takže kromě věcí na výzdobu už máme asi vše. A jak budete zdobit auta, už jsem nad tím trochu dumala a nic.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jitaurbanova: já jsem předevčírem objednala cylindr na ženichovo auto a pořád přemýšlím o tom mojem :) vyhlídla jsem si na netu takový krásný srdce z růží, ale nevím jestli nezkusím něco vyrobit sama.. v diskuzi právě na toto téma měla v labu jedna holčina moc pěkný srdce jakoby vyřezaný z kartonu a omotaný stuhama a perličkama a vypadalo to taky moc fajn no :) akorát nevím pořád jestli by spíš nebylo lepší něco 3D než takhle placatý...
Odpovědět
Článek se načítá
yourly: já budu mít na autě panenku, kytku nechci. Loni jsme byli na svatbě, nevěsta si nechala za velký peníze udělat kytku na auto a vůbec jí tam nedržela, tak jí museli sundat a nandali jí tam až před vjezdem na ono místo. Asi to měli špatně přidělané, ale než se obávat, tak se tam přiváže panenka a bude po. Jinak ženich na auto nic nechce, jeho mamina mi povídala, že bysme mu něco pořídit mohli, tak nevím. Auto bude mít černé, tak jedině bílej klobouk. A ostatní auta zdobit budete?? o tom srdíčku, co píšeš, tak jsem ho asi viděla, vypadalo pěkně. Ale já mám panenku od kamarádky, co měla na svatbě ona, tak jak říkám, už to neřeším.
Odpovědět
Profilova fotka
jita: no právě,že já chci kytku + stuhy (něco podobného co mám v albu). Doufám,že to držet snad bude ne?? přece v tom květinářství musí vědět,jak to přidělat!!" ]-( No máme kostel od baráku,tak cca 200 metrů :-D ,a pak akorát at to vydrží cestu na hostinu a focení. Budu asi s ženichem sedět v autě,nehrotím to. Stejně jak už jsem psala,do kostela od nás je to jako bys kamenem dohodil. A po obřadě se už stejně sedí spolu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se pochlubím svým nápadem... když budeme dávat ženichovi na auto cylindr, tak jsem si na svůj vybrala bílej dámskej (dětskej) slamáček, oba ozdobím podobně
Odpovědět
tkanicka: to nemusí vypadat vůbec špatně. jani: ta kamarádka to měla ny přísavky a ta kytka dost placatá, takže se vzduchem obracela. Ujeli s tím asi kilometr a pak to sundavali. My to budeme mít na obřad asi do 15 km, tak nechci nic riskovat :-) Ale tvoje květinářka bude určitě šikovnější.
Odpovědět
Profilova fotka
jita: jojo určitě budeme zdobit i ostatní auta :) ale přemýšlím jestli tylem nebo obyč stužkama.. každopádně o tohle se bude muset postarat už někdo jinej, protože já budu mít uplně jiný starosti tou dobou :-) jinak jsem tak holky přemýšlela, že to vlastně bude strašně těžký pro mě... jsem zvyklá si všechno organizovat sama, všechno sama zařídit a když jsem měla někdy delegovat pravomoci tak mě ti lidi vždycky zklamali.. takže přenést všechny představy jak to chci, co se musí udělat na někoho jinýho je pro mě trošku noční můra... Spoléhám se hlavně na svědky a v tom mě napadla další věc, že když tak zaúkoluju svědkyni kdo mi bude pomáhat s oblíkáním a přípravou asi fakt budu muset povolat nějaké velké "družičky" prostě některý věci nemám domyšlený :) ještě jsem se nikdy nevdávala :-D
Odpovědět
yourly: já bych to asi viděla následovně: všem autíčkům udělat z "něčeho" (asi širší stuha v barvě svatby) klasické "V" na kapotě a mě panenku a třeba ženichovi ještě klobouk, když bude chtít. Jo, to s tebou souhlasím, jsem zvyklá se spoléhat na sebe a když má člověk jasnou představu, tak se to na ostatní špatně převádí. Jasně rozdáme úkoly a bude to :-) !!! Mě bude oblékat nastávající švagrová. Její přítel nám to vše nafotí, takže k nám budou muset přiject dřív, aby mě nafotil, tak jsem se s ní domluvila, že mě zašněruje. Ona to moc velká práce nebude, nemám klasické šaty, ale sukni a korzet. A jakou barvu jste si zvolili?? my vše ženeme do světle žluté, včera jak jsme byl pro oblek, tak jsme koupili i nádhernou kravatu, přesně takovou jsem si představovala.
Odpovědět
yourly: vy budete mít na svatbě hafíka?? mezi fotkama jsem našla i psíky. My máme mopsinku a chtěla bych jí pořídit nějaké bomba šatička, jenže to vše vychází tak, že se možná bude hárat a bude mít po hehe :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jitaurbanova: no svatbu máme v takové te lila fialkové barvě :) a hafáky máme jack russella a německýho ovčáka, ale každej u rodičů takže pejsani budou svatebně laděni taktéž, ale právě jenom u rodičů :) malá dostane asi kolem krku podvazek a velkej dostane asi kravatu ať je trochu sranda :-D a doufám teda, že hárat zrovna nebude i když sakriš taky to tak vychází.. tak dostane kalhotky a mašli na ně :-D jinak já šaty šněrovací nemám tak to snad nebude takovej problém, ale budou mi muset holky trochu popravit závoj, protože ten nakonec bude až na zem... to je taky jedna věc o které pořád přemýšlím.. moc bych chtěla, aby mě všichni viděli až na radnici což se mi asi nepovede tak jsem si říkala, že teda aspon ten závoj bych si dala až před obřadem ať hnedka všichni neví jaká bude moje finální podoba :)
Odpovědět
yourly: ale to by mohlo vypadat bombasticky :-) naše mopsinda v bombarďákách a mašli na zadečku :-) Já jsem myslela pořídit nějakou sukničku nebo nějakou mašli na krk. Na to je ještě času..... Jak to udělat, aby tě neviděli, to opravdu nevím. Ženich si pro tebe přijede?? Jedině se dolmuvit s ním, všechny z baráku vypakovat a pak dorazit :-) Já budu mít taky závoj, sice kratší než ty, ale taky mě ho tam pak bude muset někdo naaranžovat. A šaty si půjčuješ?? Já jsem si je koupila. Jela jsem pro ně do Plzně, měli tam výprodej stavebního salonu. Sukně je tedy použitá, ale korzet je úplně nový, krásně bílý a závoj je taky bez vady a nechala jsem tam za to 3800. Kolik stojí u vás půjčení, jestli se můžu zeptat.
Odpovědět
Profilova fotka
jitaurbanova: no nejraději bych aby mě viděl i ženich až na radnici.. ale znáš to ještě před obřadem se musí odevzdat občanky a podepsat jakýsi papíry takže prt prt... A já jsem si šaty půjčila, protože co bych s nima pak dělala? Znova je prodala? to se mi moc nechtělo.. přiznávám, že za cenu půjčovného bych si mohla klidně nechat ušít na míru, ale čert to vem... Měla jsem na šaty celkem vysoký nároky - hlavně na kvalitu látky a výšivky takže jsem nechtěla jen tak nějaký.. Navíc jsem už dlouho snila o modelu od San Patrick x-) takže když v KM chtěli v jednom salonu za půjčení šatů 10 tis. a materiál nic moc tak byla volba UH jasná a cena stejná.. V brně bych za moje šaty (v letošní kolekce) dala asi tak dvacku, takhle jsem se sice i díky závoji a doplnkum vyšplhala na něco kolem 15tisíc, ale nelituju ten materiál za to stojí. Navíc jsou pošitý kamínkama z komponent swarovski takže cena úžasná
Odpovědět
yourly: já jsem na jednoduchost. Mě načančané šaty nic neříkají. A jsou strašně těžké, aspoň ty dvoje, co jsem zkoušela, byly těžké. Moje sukně je hladká a korzet má drobné vyšívání. Já si je chci užít celý večer a nechci se pořád strachovat, že se s nima něco stane a pak se člověk nedoplatí. A jestli si je nechám nebo prodám, to ještě nevím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Yourly: souhlas,taky mám půjčené. Co pak stím,že? Ale tedkom na jedné diskusi psala nevěsta (měla svatbu 6.6),že se večer musela převlíkat,že ty šaty co měla (měla jé své-ušité),bude vyhazovat !!! No že prý jak bylo mokro,tak že měla spodek těch šatů úplně černý a ještě že ji mamka prý polila kavou....Tak že prý neví co by dělala,že kdyby je měla půjčené....No holky,snad s tím půjčovny musí počítat ne,že když je třeba hnusně a mokro,že se ten spodek asi ušpiní ......
Odpovědět
Profilova fotka
jita: já nemám načančané šaty, nejsou na nich žádné volány, ani kanýry ani jinačí zdobítka jsou jenom čistě rovné jednoduché - pouze celé pošité kamínky na krajce a odlehčené takže nevidím sebemenší důvod proč bych si to neměla užít a strachovala se :-)
Odpovědět
yourly: v pohodě, já neříkám, že je máš načančané ;-) jana: to je přesně ten případ, že se bojím, že mě je někdo poleje nebo propálí cigaretou. já když jsem měla možnost si koupit šaty za takovou cenu, tak jsem do toho šla.
Odpovědět
Profilova fotka
jana1k: Mě v půjčovně řekli, že s ušpiněním se prostě počítá, mokro, zelené od trávy atd. že si s tím umí poradit a pokud je nevěsta slušná tak s těma šatama zachází dobře a opatrně ať už jsou její nebo půjčený. Řekli mi taky, že prostě polití něčím se může stát vždycky a pak se to řeší individuálně, když vidí, že tě to fakt mrzí a že je ti to jedno tak pak podle toho s tebou jednají že
Odpovědět
yourly: tak by se mělo zacházet se zákaznicí, kamarádka si půjčovala šaty a když je vracela (a to nebyly ušmudlané, ale prostě jak píšeš, zaprášené od země a tak) tak skoro doplácela čtvrtinu ceny, co dala za půjčovné. Tak to je pak špatná zkušenost.
Odpovědět
Profilova fotka
jitaurbanova: já tomu naprosto věřím, švagrová byla uplně na prášky celej den, že ty šaty zašpiní a k tomu ještě když si pro ně přišla tak jí řekli, že chtějí ještě vratnou kauci 7 tisíc! právě jako pojištění proti zašpinění to je prostě horor.. tak proto byla celej den uplně nesvá potom a hlavně nedokážu si představit, že si dojdu pro zaplacený šaty a ještě na mě vytasí zálohu na špínu jinak mi je nedají... fakt mazec.. ptala jsme se na to právě té paní od které mám ze salonu ty šaty a ona řekla, že tuhle kauci nevedou. Jedná s každou zákaznicí individuálně, takže možná když vidí jak už se ta holka chová v těch šatech jenom při zkoušení tak možná podle toho k tomu taky přistupuje, nevim :-)
Odpovědět
yourly: tak to máš opravdu štěstí na půjčovnu. A ono těch případů je, je třeba se zeptat hned než si s nima něco začneš :-) Já když si představím svého bratránka, kterej cigaretu z ruky nedá, jak mě bude chtít objímat po nějakém tom pivku, tak už je mám propálené jen při té představě ;-) Dám na zkušenosti ostatních, to je jako s tou kytkou, jak jsem psala :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?