Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
zdravím Janču1, to mi naštěstí termín i hospodu zamluvenou už máme, šaty já mám také, ale stejně ten dlouhý seznam, co mám nachystanej, se nezmenšuje. Včera nám padl muzikant na štando :-( tak další věc navíc
Odpovědět
my to budeme mít do světle žluťounké barvičky. Hospoda je vymalovaná do světle žluté a hnědé, tak si myslím, že to bude pěkné. S tou bílo zelenou máš pravdu ;-)
Odpovědět
lenusko..: takže my jsme objednávali oznámení přes internet. Taky jsem se toho trochu bála, ale bylo to bez problémů a do 4 dnů bylo doma. Vybírali jsme na www.stloukalovi.cz, vyplníš objednávku a oni ti pošlou na mail grafický návrh a tan vypadá skoro jako origoš. Ve skutečnosti je ale hezčí, alespoň to naše. A jsou i levnější. To naše oznámení měli nejlevnější, co jsem našla. Sice musíš zaplatit dopravu, ale to dělá tak 100,-. Návrh zaplatíš stejně všude.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky, zdravim vas a jsem tu u vas nova.Poradite mi prosim vas kam mam jit na svatebni oznameni.Resim to uz nejaky cas a jsem z toho nejaka zmatena.Dikes ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nově příchozí holky :) já jenom hledím, kolik vás tu přibylo :-) mimochodem jaktože se vám podařilo dostat tenhle populární termín i tak pozdě? =-) my ho zamlouvali v lednu a už bylo plno, sehnali jsme tenhle termín po jednom páru, který si to rozmyslel :-) letuskaeva: stačí zajít do jakéhokoliv grafického studia a tam ti půjčí sebou domů šanony s oznámkama a ty si jenom v klidečku vybereš :) nebo si je objednáš přes internet nebo vyrobíš sama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
yourly: nemáte to v kostele nebo na zámku? Na úřadě to není problém, tam takový nával nebývá. Na nás se v březnu matrikářka dívala jakobysme se zbláznili a že máme čas a můžeme si to ještě rozmyslet.
Odpovědět
Profilova fotka
tkanicka: právěže to máme na radnici :) všude bylo plno :) a ještě, že jsem hnedka v lednu zamluvila fotografa jinak by nás nevzali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
yourly : to máte nějakou svatební horečku u vás :-D. Kde to budete mít? (jestli to není tajemství) My měli problém akorát s hudbou, ale nakonec jsme na tom vydělali ;-)
Odpovědět
nazdárek, tak to zírám! Restauraci jsem si vyhlídla ve středu, tak jsem to zkusila a byla volá, tak to je jediný co ´mám. Kde bude obřad zatím netuším, páč na zámku ten den je TV, tak neoddávají ;-( . Barvy jsem ještě neřešila. Prosím porad´te kam se podívat na ty doplńky a ostatní serepetičky. No mám co dělat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tkanicka: asi všem ruplo v bedně :) budeme to mít v Kroměříži na radnici, zámek jsem zamítla, protože tam měl nedávno svatbu brácha a byla to docela hrůza fakt se mi to nelíbilo.. vrzaly parkety, oddávající mluvil tak potichu, že ho pomalu neslyšeli ani ženich a nevěsta... sedělo se do půlkruhu, nástup naprosto neklasickej no prostě zámek ne :) radnice je podle představ :)
Odpovědět
Profilova fotka
zizlka: serepetičky najdeš i tady v bazárku, je tam i spousta svatebních obchůdků, který tam inzerují svoje zboží. yourly: mně se zámek taky právě nezamlouvá, jezdili jsme loni v létě po vlastech českých a pořád se jim tam courají cizí lidi mezi svatebčany, v jednom parku nás před sebou hnala fotografka s nevěstou a ženichem... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak jsem hodila do alba naše oznámka :) už je pěkně dávám dokupy, ale ještě to bude chvilku trvat než je poskládám všechny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
yourly: kolik budete mít hostů, že máte tolik oznámení? nám stačilo 35ks my tedy budeme mít na zámku, protože když bude špatné počasí jsou tam krásné komnaty, kde se dají udělat taky super fotečky, ale bude prý krásně...jak si tu všechny přejeme
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: no hostů bude mít asi jenom kolem 60 :) ale nechci nikoho známýho ochudit o oznámko :) dostala jsem už spoustu oznámek od spolužaček a tak, tak se musím revanžovat :-D jinak přítel vlastně dělá na letišti takže tam je ten počet taky docela vysokej no :) a máme strašně rozvětvený příbuzenstvo, který ani na svatbu nepůjde, ale prostě aspoň to oznámko jim dát musíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, nám to vychází tak 45-50, a oznámení posílám do rodiny jedno a pár kamarádům, asi jich moc nemáme, když nám stačí 35 ks :-D jinak jsme taky rozvětvený¨ taky chci poslat ostatním příbuzným oznámení ale jak to udělat, aby si nemysleli, že jsou hnedka pozvaní na svatbu ostatním tam dáme kartičku s tím že jsou zvání.... ale jak to udělat s těmito, aby měli oznámení, ale v září k nám nepřifrčeli, že jdou jako na svatbu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: s tím si nedělej hlavu, je naprosto jasný, že pokud tam není kartička s pozváním ke svatebnímu stolu tak na svatbu zvaní nejsou. To je obecná pravda a každej to ví - a pokud ne tak bych jim to normálně řekla, že jen pro nejbližší
Odpovědět
Profilova fotka
no řekla, to se řekne, mě to taky příde jasný, že když u toho není pozvání ke stolu tak nejsou "zvaní" jenže pro nejbližší, třeba zveme jednu sestřenici s rodinou z mé strany a ostatní ne, protože se nima nestýkáme, u nás to všichni ví, kdo je zván a kdo ne od přítele to samé, jenže tam si nejsem tak jistá, že by nedorazily, to si bude muset přítel asi vyřídit sám
Odpovědět
Profilova fotka
ještě kdy je budete posílat?
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: no těm nejbližším co je zveme na hostinu - babičky, rodiče, sourozenci je dáme už teď, zbytku pozvaných na svatbu asi tak někdy v červenci a posílat poštou budu asi tak červenec-srpen :) ale jestli to nevydržím tak kamarádům pošlu poštou už ted :)
Odpovědět
Profilova fotka
díky, taky si myslím, že ostatním to stačí i v srpnu dík a měj se zatím
Odpovědět
Profilova fotka
Podívej my se taky s některýma nestýkáme, oznámko jim ale dám a jim je 100% jasný, že zvaní nejsou když se nestýkáme.. co by taky chtěli? vůbec se toho neboj
Odpovědět
Profilova fotka
jinak ještě těm co se snima nestýkáme ho hodíme do schránky, žádný osobně tak to by snad mohlo být uplně výmluvný
Odpovědět
Profilova fotka
já myslela, že když je někdo na svatbu zván, tak se zve i osobně ... teda aspoň mi to tak až na jedno telefonický pozvání dělali. To kdy budete oznámka posílat by mě taky zajímalo.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo na svatbu se zve osobně :) nebo aspon se to tak teda dělává :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,jen jsem nakukla a musím říct (že budu asi jediná),ale my už oznámení rozdáváme. vím,že jsou to ještě 3 měsíce,ale co. Stejně o tom všichni vědí,a aby se mi na to doma prášilo :-N . Ale sklízíme samé úspěchy na oznámko,tak jsem ráda,že se líbí. Zase letím.......mějte se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych ho taky nejraději dala všem už teď , ale furt mě někdo brzdí, že je ještě čas :) Prý, že se dává tak měsíc předem což se mi zdá málo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
yourly. no prý se dávají 2 měsíce předem.......Ale tak jsme to trošku popotáhli :-N ,ale nikdo neremca. vždyt co,jak už jsem psala všichni o tom ví..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my se na to budeme chystat konec června asi
Odpovědět
Profilova fotka
jééééé, u nás budem chodit s oznámkama a koláčema asi až první týden v září... teda aspoň tak zatím plánuje budoucí tchýně pečení koláčů :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?