Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
petunia: každá snaha je plusko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tresi: to je taky fakt, mě to baví, když na to mám chuť, ale školu na to nemám, tak to podle toho vypadá :)
Odpovědět
petunia: mě třeba mrzí,že si nemůžu šít sama šaty-nosí to smůlu,jinak bych je ještě protáhla přes všechny možné soutěže :-D
Odpovědět
Profilova fotka
moje baleni spociva v tom ze darky nahazu do tech tasek a je zabaleno :-)
Odpovědět
to po mě se očekává,že zabalím dárky nějak extrovně ]-( Minulej rok jsem balila svatební dar pro jeden páreček z Brna,byl to toustovač a měla jsem k němu nějak přibalit peníze,takže jsem mezi dva celofány naskládala papírové peníze a pak jsem to pracně do toho balila. Bylo to složité ale pěkné ;-) Minulé vánoce jsem balila vše do novin a místo jmenovky tam byla malinká knížečka udělaná z novin a v ní jméno..Jsem prostě cvok :-D Pak mě chytá amok když vidím jak to každej trhá ]-( :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tresi to já zas ne, u mě se bojej, aby si to nepoškodili, tak to radši jenom nechaj na ozdobu a do samotnýho dárku se jim už pak nechce...
Odpovědět
Urazil se na mne kapr, že ho vážně neberem, nejvíc se ho však dotklo, že ho večer sežerem. Tvářil se moc potměšile, když mě viděl s paličkou, ukazoval na mne z vany sprostá gesta ploutvičkou. Vyhrožoval sebevraždou, že vypustí si vanu, nechce župan ze strouhanky, nesnese tu hanbu! I vyhověli jsme mu přece - v obýváku bazének, ať si s námi oslavuje, ten náš rybí kretének... Krásné Vánoce všem spřízněným duším. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
treisi to je dobré... my koupili dva kapríky a do rána nam už skoro nedýchali.... asi taky nechtěli skončit na talíři :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo jen zlobil, tomu nic a Nám hodným o to víc. Zdraví, lásku, peněz dost, Štěstí ať je stálý host. Radostné vánoce a šťastný nový rok 2009 Vám Všem přeje lowe ;-)
Odpovědět
Ahojky.... Všem vám přeji překrásné "poslední svobodné" vánoce ;-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... Ať je hodně dárečků i u Tvého stromečku. V každém ať je zabalen jeden šťastný všední den. Krásné Vánoce Vám všem x-)
Odpovědět
Ahojda děvčata! Tak jak se daří? Já lezu bolestma už po zdi,měla jsem nějaké problémy tak jsem dostala minulý týden vyvolávací injekci na mrchu a teď ani nemůžu chodit :-( Už aby bylo po tom lítání kolem vánoc nebo je snad nepřežiju ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
treisi: tak nic nepřáháněj a odpočin si, ono se to taky nepose..ne? klíííííííd
Odpovědět
lowe: taky už jsem říkala,že jim na všechno kašlu,teď jsem si v klidečku poslala přání k vánocům a jdu se nasnídat ;-)
Odpovědět
treisi, jen hezky odpočívej, vím přesně jak ti je, tyhle injekce sou fakt síla, já vždycky potom "umírala" bolestí
Odpovědět
katalines: mě ji ještě k tomu píchal medik a já mám pořád nateklej bok tak u pc sedím na plyšovém méďovi :-D
Odpovědět
treisi: no jo, když už, tak už, co? :-D
Odpovědět
zpráva z bojiště: Stromek ozdobenej,já kaput a v telce Kobra 11 ]-( :-D
Odpovědět
jo jinak dnes jsme s Přemou dva roky a 10 měsíců,to tak strašně uteklo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, ja teda prani posilam az na stedrej den, ale ze ste to vy tak udelam vyjimku::-))) Pod stromecek balik zdravi - vzacny poklad, jak se pravi. Lasku, stesti, zadne hadky, spokojenost - hezke svatky. hlavne to vsechny ve zdravi prezijte..
Odpovědět
Profilova fotka
Bohatého Jěžíška, hodně klidu a pohody a mějte se rádi :)
Odpovědět
Profilova fotka
doufám, že jsteholky zažily svátky tak suprové jako já. sice jsme chvílema necítila záda ani nohy ruky a ani hlavu a momentálně léčim plné bříško, ale to k vánocum patří. svatební oznámení rozdáno a nakonec nás tam bude víc než jsme plánovali páč někteří hned počítali s tím že tam musí být a nám bylo hloupé že s níma jsme jaksi nepo
Odpovědět
Profilova fotka
poslední část věty má být - a nám bylo hloupé říct že se s níma nepočítalo...
Odpovědět
Ahojda holky, tak mamka s tátou už chystají na svatbu,dokonce mi příští týden příjde panenka na auto :-D Jsem šťastná,že se konečně začli zapojovat :-) :-) :-) petra8619:jééé ty už máš i oznámka? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky mě Ježíšek nadělil krsnou vánoční chřipku, až jsme jeli s miláčkem na pohotovost... takže mám antibiotika a ležim....tak se držte :)
Odpovědět
petunia: tak to je mi mooc líto :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tresi:njn, s tim nic neuděláme ... už mi to zabírá, tak snad bude líp...
Odpovědět
petunia:neboj za pár dní seš jako rybka ;-)
Odpovědět
jo, tak v tomhle threadu jsem původně taky chtěla být... Jenže termín mi vyfoukla sestřenka, tak to máme o týden dříve.
Odpovědět
Profilova fotka
iwci: teda, tak to jste asi prováhali... moje kamarádka a kolegyně z práce se taky bude vdávat o týden dřív :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?