Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: přesně tak, podle šatů se řídí všechno, tak se nemůže divit, že si to chci ošpehovat už teď, abych věděla jak zajistit to ostatní, nemáme na práci jen shánění šatů... o tom svatba není...
Odpovědět
Profilova fotka
navic ja studuju, takze od ledna do unora bude zkouskovy a snad konecne statnice a to opravdu nebudu mit cas litat po salonech. A takovych nevest je vic..
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to znám, zkouškové je mazec, akorát stíhám válet se v učebnicích... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky.... já koukám ráda na hokej hlavně na NHL... a můj fandi ještě víc... a taky chodíme na naši kometu ale ted o víkendu zajdem na fotbal... hraje brno a sparta..tak uvidíme...sparta je můj oblíbený tým ale ted sem Brnanda... jinak šaty bych taky chtěla už prubnout... určitě budu mít půjčené a ne vlastní... ale na šatech nechci šetřit ale zase v jednoduchosti je krása tak uvidím...ale určitě se znám a do svatby přiběru tak asi půjdu zkoušet po vánocích :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, kvuli skole jsem se snazila zaridit dulezity veci uz ted. Navic mam smolit diplomku takze cas vazne nebude:-( Takze saticky uz mam predbezne zarezervovany a zadny problem nemeli, naopak rikali, ze kdyz mame tak dobry datum tak je dobry ze jdu tak brzo. Spis jim slo o to, ze jim prijdou novy kolekce, coz je pravda ze pak clovek muze vybirat z jinych kousku-chystam se na druhy kolo v lednu :-) ale absolutne nechapu proc vas odrazovali od toho, aby jste si je vyzkouseli uz ted. No jejich chyba...oni prijdou o kseft ;-) A holky studentky.....nebojte se, vseczhno zvladnem..... mame na to jeste rok:-)
Odpovědět
Profilova fotka
iivet: no jasný, e všechno zvládnem, jsme holky šikulky a máme vedle sebe chlapa na podporu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz mam za sebou oznameni pritelovim rodicum....a musim rict ze sem z toho uplne hotova, cekala sem ze budou mit reci ze jeste studujem, ale jejich reakce byla nijaka. Rekli jsem jim to a ptali se koho by tam treba z rodiny chteli a vlastne sem se nic nedozvedeli, porad menili tema a bylo videt ze je to nezajima ze se chceme brat a ze o tom nechteji nic vedet. Mozna to potrebujou jenom trochu vstrebat, ale me to totalne rozhodilo. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss. tak to je asi tím, že doopravdy ještě oba studujete, jinak nevím u nás to bylo zase naopak, u nás všichní zase říkali, tak kdy se už vezmete a tak, otravovali nás tak pět let, jenže to jsme na svatbu neměli vůbec myšlenky, takže když jsme jim loni řekli už, tak byli všichni štastní a už začal kolotoč co všechno zařídit a tak, no bude to možná i tím, že jsme už spolu dloouuuho ;-)
Odpovědět
my jsme to nasim jeste nerekli ale pobavila me mamka, zrovna minuly tyden jsme si volaly a ptala se, jestli se nechceme vzit ted v rijnu, prijedou totiz i s brachou na par dni na navstevu sem do Prahy...pry oslavit to muzeme nekdy v lete ve velkym ale at uz se konecne vezmeme :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: tak chapala bych kdyby nam to kvuli skole vymlouvali ale oni to uplne ignorovali jako by sme vubec nic nerekli.
Odpovědět
tuli: mozna to opravdu potrebuji jenom "zpracovat"... uvidis...ja bych jima dala par dni cas
Odpovědět
Profilova fotka
beru: nic jinyho mi nezbyva, aspon mi tchyne do niceho nekeca :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
tuli: no jo :-) ale pokud by se to nezmenilo, tak nevim, aby pak nezacali tyden pred svatbou delat nejake blbosti jak se tady clovek obcas docte....no ale nechci syckovat, uvidis jak se to vyvine
Odpovědět
Profilova fotka
Tuli: no můj táta měl dost podobnou reakci jak tady líčíš, ale u mě se to dalo čekat, protože mě vykopli z baráku a už víc jak půl roku se s námi nebaví, věřím tomu, že to vstřebají a časem se to změní, ono je přeci jen rok času, na něco moc a na něco málo...to dopadne, uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi dneska aspon neco udelalo radost, prisla mi cokofontanka a je uplne super, zitra musim koupit cokoladu at ji hned zkusime..
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeee:) no vidíš, ono se to spraví ;-)
Odpovědět
kuk :-) tuli: tak co, fontanka vyzkousena? ja bych ji mit nemohla, jsem totiz strasny prase a svatebni saty s fleky od cokolady by asi nebyly to prave...ale jinak bych se v cokolade klidne koupala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak fontanka uplne super, jenom se bojim abych pak na svatbe nebyla furt u fontanky a venovala se taky trochu lidem:-).. jinak v sobotu se jdeme podivat na restauraci a ubytovani kde by sme meli mit hostinu tak sem zvedava.
Odpovědět
Ahoooj holky, tak co říkáte na počasíčko? 8-( myslím,že přští rok to bude podobné :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja rikam porad ze me na svatbu bude snezit:-))))
Odpovědět
:-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bracha ji mel totiz loni zacatkem cervna a mel pres 30 vedro tak sem prohlasila ze kdyz on ma vedro tak ja budu mit zimu, nase rodina musi mit vzdycky neco extra :-D :-D
Odpovědět
tuli: my jsme na tom podobne, bracha mel v cervnu pred 2 lety a bylo tak 35 a vic...takze nasi rekli at na leto zapomenu, ze v zime se da byt vevnitr a ohrat se ale s vedrem nic neudelas...ale ten termin jsem stejne vymyslela kvuli uplne jinym vecem ;-) jinak podle historickych tabulek muze byt cokoliv mezi tusim 3 a 20 stupni ;-) blbe je akorat foceni v zime...jenze to mas prast jak uhod, kamaradky sestrenka se vdavala ted v srpnu - zrovna ten vikend jak bylo tech 15 stupnu...takze nikdy nevis ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky: přesně tak, navíc říkaj, že zase od soboty má být babí léto, tak jsem na ně zvědavá, jestli jim to vyjde... jo a to si představte, mít obřad v takovýhle zimě venku...bude stačit ta chvilka, co se budem fotit...brrrrrrr
Odpovědět
ahoooj tak holky....do roka a do dne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beru: jj, to to utíká.... až začne ještě škola, tak to pak poletí jako voda... :-)
Odpovědět
petu: no my se to hlavne chystame rict ted o vikendu mim rodicum, poku to bude vsechno v pohode, tak se muzu konecne vrhnout do priprav :-) tak na me myslete :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beru: jasný, budu držet palec ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
beru: ja taky budu drzet at dopadnes lip nez ja minuly vikend.
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, už nám dali na net rozvrh pro zimní semestr ak. roku 2008/2009 vypadá to docela slibně, bude dost času vydělat nějakou korunku a přilepšit tak našemu svatebnímu rozpočtu, což se nikdy nemůže ztratit :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?