Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to já si zřejmě budu brát celý týden dovču před svatbou a pak další 2 týdny na svatební cestu, tedy bych chtěla, ale zatím ještě nevím jak budou zájezdy majina, nehtíky si dělám sama, tak snad se mi tak den dva před svatbou nebudou moc klepat ručičky
Odpovědět
Tak to já celý týden nééé protože nevím co bych dělala a bylo by to pro mě horší, spíš si vezmu dovču na pondělí :-D :-D :-D ale to ještě uvidím jak to všechno bude ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak jestli budeš mít všechno objednané,tak proč taky, ale my si budeme téměř všechno dělat sami, takže se nudit určitě nebudu
Odpovědět
No právě... vy máte plno práce s tím co já si objednám, je mi to jasný! Kdepak je naše školačka Maruška????
Odpovědět
Profilova fotka
Maji: Maruška má zase školní povinnosti, stejně tak jako začaly mně, jsem sice na opačný straně než Maruška, ale je to super, hrozně mě to baví...
Odpovědět
ahojky...jdu se s Váma na pár dní rozloučit...bohužel se mi vrátilo něco co jsem myslela,že už je pryč a teď musím lítat po doktorech...pá sluníčka moje ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Maruško... držím ti moc moc palečky! Ať všechno dopbře dopadne... drž se kočko moje! ;-) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Maruško: připojuji se k Majině, držím taky palečky, drž se a ať se ti daří... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer berušky... tak jsem tento víkend oslavili moje 21 narozeniny... a sdělili jsme, že za rok se slavit nebudou, páč se o deset dní později oslaví rovnou svatbička ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem se vrátila z dovolené.... když si představím že příští rok bude možná svatební :-) i když možná předsvatební...uvidíme jak to vyjde v práci... já to mám hold hooodně komplikované
Odpovědět
Péti, kdepak jste byli?
Odpovědět
ahoj holky :-) treisi: drzim palecky at je to zle brzy pryc petu: jsem si vcera na tebe vzpomela, byli jsme u pritele a jeli jsme kolem Ratiboric :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
beru: júúúúúúúúúúú.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majinko byli jsme v crkvenici v chorvatsku...super.... ted uz zase bohuzel v plném pracovním nasazení. od 6.10. budem rekonstruovat takže svatební přípravy půjdou trochu do pozadí... snad nám to nenabourá svatební rozpočet
Odpovědět
Profilova fotka
Holky v sobotu na me myslete jdeme to oficialne oznamit pritelovym rodicum tak se toho docela bojim, jsou sice zatim vpohode, ale urcite budou mit reci ze nam bude teprve 24, ze jsme oba na vysce a zatim nemame kde bydlet.. Ale my uz proste nechcem cekat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: budu na tebe moc myslet, já sama dnes slavím teprve 21, jsem na VŠ, bydlím s přítelem a jeho rodiče to vzali v pohodě. tak snad to u vás bude taky tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jee to si hodna, a vsechno nejlepsi :-)
Odpovědět
Péti, všechno nej.. nej... nej... k tvým narozeninám ;-) tuli... tak budu držet pěstičky :-) Jinak mě dneska začala hokejová sezóna takže to zase bude promrhaného času na stadionech nebo u televize :-D :-D :-D Tím bych se ani neměla chlubit co? :-D No tak každý máme své odreagování :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majina: to me sezona porad bezi, formule konci az v rijnu takze opravdu kazdej mame na odreagovani neco jinyho :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: my taky koukáme na formule:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a díky za přáníčko:-) ;-)
Odpovědět
tuli... taky koukám na formule :-D
Odpovědět
zdravím nevěstinky :-D dlouho jsem tu nebyla, tak snad Vás někdy dočtu, kecalky :-D :-D :-D co je u Vás nového, jak pokračujete v přípravách?
Odpovědět
Profilova fotka
Katy: dneska jsem byla koukat zase po šatičkách, ale paní byla taková nesypatická... no tak tam si asi vybrat nebudu... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tedy, já se chystám na šatičky až někdy v lednu, tak snad ještě nějaké seženu, ted mi to příde až moc brzo, no ale do svatby nám holky zbývá rok a týden
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: já taky, zatím jenom chodím sbírat inspiraci a špehovat, kam si je nakonec půjdu vybrat... včera ta baba byla fkt silně nepříjemná: "Vždyť to máte až za rok, tak co se do toho tak hrnete" a podobný styl...
Odpovědět
Profilova fotka
petunia: to by bylo neco na me kdyby mela nejaky kecy ze jdu brzo, sem snad zakaznik tak at se nestara... ja se chystam na saty tak za mesic, ale jenom okouknout co mi slusi, protoze si je stejne objednam z ebay, ale to jim pri zkousce rikat nebudu :-D :-D
Odpovědět
ja uz sice jedny saty doma mam ale stejne chci absolvovat nejake salony :-) ale zatim nejak neni cas :-( ale ja jsem na pristup prodavacek/cisniku atd. hodne citliva, jak bude nekdo neprijemny, otacim se a padam...jsem jednou zakaznik tak co...
Odpovědět
Profilova fotka
holky přesně tak, jednou jim chcem udělat kšeft, tak si nás maj obskakovat nehledě na to, že pokud budou někde vstřícní doporučíme je kamarádkám a budou mít další kšefty, takhle víte, že do HK do Prstýnku na Gočárovce nemáte chodit, páč je tam baba nepříjemná! Vím i bez ní, že mám dost času, ale chcí mít nějakou představu co a jak, abych to pak měla jednodušší...
Odpovědět
Profilova fotka
nevim o co jim jde, podle satu se dela hodne veci, kupuje zavoj, bizu, boty, podle satu by mel byt i uces, liceni a kytka. Ma byt rada ze tam nejdes v lednu kdy tam bude hafo lidi a nebodou vedet co driv.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?