Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
no to sice jo...ale u nas to bude docela boj ;-) ale jedno vim ze nechci na 100% - fotky z atelieru...fuj fuj...alespon ty co jsem v posledni dobe videla
Odpovědět
jéé, já zase píšu, promin "suniku" ;-)
Odpovědět
Jéééé... ono tu už je i něco takového :-D Někdo mě zná už z roku 2009, někdo ne... tak se na vás přijdu občas mrknout ;-)
Odpovědět
beruska9: fotky z atelieru bych taky nechtěla, připadají mi takové strojené. majina: ;-)
Odpovědět
majina, jasně :-) šup,šup mezi nás :-D
Odpovědět
sunik: slabe slovo ;-) (teda alespon ty co jsem videla ja, nekdo ma treba i hezke) majina: zrovna jsem ti koukala do albicka :-)
Odpovědět
No my teda ještě termín nemáme jistý protože chceme mít svatbu na zámku ale ještě nejsou vypsané termíny takže je možné že se to změní ale byla bych dost zklamaná... no uvidíme, podle mého to bude jedeno z nejchtěnějších datumů a tak se bude oddávat skoro všude :-N :-D :-D :-D Taky vám kuknu do albíček :-D
Odpovědět
majina: my to taky nemame jisty...taky planujeme na zamku a standardne tam oddavaji jeden ctvrtek do mesice, cokoliv dalsiho za poplatek...tak doufame ze za poplatek to 19.9. bude :-p no a koukni...i kdyz ja treba tam toho moc nemam...chci tam davat jenom to co realne mam nebo o cem vazne uvazuji
Odpovědět
No já doufám že za nějaký příplatek to snad taky půjde....
Odpovědět
ja myslim ze jo...maji na webu "Ostatní dny a hodiny dle domluvy / obvykle pátek a sobota od 11.00 -14.00 hodin /." ale je to od nich hezke...bez poplatku pouze ve ctvrtek... :-S to si asi vydelaji...no ale co uz, kolem svateb se toci tolik penez ze se jim nedivim
Odpovědět
No to mě dostává... svatby v týdnu zdarma :-S :-D :-D :-D pátek, sobota za poplatek!!! :-D :-D :-D Kde chcete mít obřad?
Odpovědět
na zamku v Brandyse nad Labem...asi
Odpovědět
Článek se načítá
mrknu ;-)
Odpovědět
beruska: A kam že se to stěhujete??
Odpovědět
Jééééé.... tam je to krásný! Do toho bych šla!
Odpovědět
no stavime barak za Prahou-Vinori, vesnice se jmenuje Podolanka
Odpovědět
beruska: Tak na to koukám a je to 18 km od nás..:-)
Odpovědět
sunik: fakt jo? no to jsme temer sousedky :-D kde presne bydlis? v tom Kostelci kde planujes svatbu?
Odpovědět
beruska9: nene, já bydlím v Úvalech..:-)
Odpovědět
sunik: no jo, to uz jsi asi i psala...ale nejak si to vsechno nepamatuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, chíli je člověk mimo net a vy se takhle rozepíšete ;-) parádka :-) akorát jste tu zatím tak nějak všechyn z Prahy a okolí... asi je mi tu zatím smutno...
Odpovědět
petunia: muj nastavajici je z Podkrkonosi, pomuze to? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak trochu:) my bydlíme kousíček za Jaroměří :-) malá vesnička, ale máme tu jen byt, tak bychom chtěli postavit domeček, asi vedle ve vesnici, je tam lepš spojení se světem...
Odpovědět
Profilova fotka
Aspoň zatím nemám strach, že by nám ten termínek někdo vyfoukl, když tady u nás není moc nevěst ;-)
Odpovědět
petinia: no jo, ja mam sice v pasu Praha ale nakonec to asi bude Brandys nad Labem...a tam tech nevest taky moc neni, alespon tady jsem jich nasla jenom par...tak v to taky doufam...i kdyz je mozne ze 19.9.2009 jich nakonec bude vsude dost (nicmene myslim ze 7.7.2007 neprekoname ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Beruska9: No to se nám asi nepovede, kdyby vyšlo 9.9. 2009 na sobotu, tak asi bychom byli slušná konkurence, ale takhle... a to mám narozky a svátek, tak jsem řekla, že to 19. bude lepší... takovej kompromis ;-)
Odpovědět
to je asi pravda...ale mne se stejne libi 19.9. vic (19. mam narozky, i kdyz ted v cervenci ne v zari) ;-)
Odpovědět
Vítám další příchozí :-D pomalu se tu začínáme scházet :-D
Odpovědět
už jsem si tu všimla,že je tu téma rok 2010, tak že až tak dopředu zase neplánujeme :-D :-D myslím,že to uteče rychleji než si myslíme...
Odpovědět
Profilova fotka
petunia: ja jsem z Brna :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?