Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
iivet: Docela daleko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky. Můžu se k vám přidat? Také jsme si zvolili toto datum jako datu naší svatby.
Odpovědět
adellaide03 vítej :-D
Odpovědět
adellaide03 , už máte termín zamluvený?
Odpovědět
jéééj, tak teď jsem v televizi zahlídla "super" svatbu v seriálu redakce :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak já se zase odhlašuju z klubu 19.9.2009.. protože žádná svatba nebude.
Odpovědět
sunik, co se děje???
Odpovědět
no... jen to, že se přítel chce rozejít.
Odpovědět
Profilova fotka
třeba to nebude tak horký jak to vypadá,hlavu vzhuru ;-) sunik
Odpovědět
u nás to o víkendu taky vypadalo na rozchod,... třeba to je jen menší krizovka a brzo se to zase urovná,budeme na Tebe myslet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
suníku: držím palečky, aby se to rychle vyřešilo pokud možno co nejlíp ;-)
Odpovědět
dobre ranko suniku, vrat se :-( ach jo, co to ti chlapi vymysli.... :-(
Odpovědět
Článek se načítá
mno jo, takže jsme se rozešli, ale celkem v poklidu..dokonce i majetkově jsme to vyřešili raz dva. Teď si ještě pár dní pobrečím a snad to bude ok. V pondělí si má přijet pro věci tak to zase začnu bulet až ho uvidím, ale snad to nebude dlouho trvat a najdu toho pravého.
Odpovědět
sunik, to mě mrzí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Suníku: to je škoda :-(
Odpovědět
třeba někoho najdu a ještě stihnu ten váš termín..:-)
Odpovědět
sunik: :-) tomu rikam pozitivni mysleni :-) tak budu drzet palce...a treba se tady jeste potkame ;-)
Odpovědět
beruska: Asi nemá cenu se nějak moc trápit. Stejně s tím nic už neudělám. Sice mám ještě každou chvilku vlhké oči, ale to přejde. V sobotu jdu na grilování.. prý se pořádně opijeme.
Odpovědět
sunik, jasně přece nebudeš sedět doma a trápit se, za to žádnej chlap nestojí jen pěkně tady u nás (v diskuzi) zůstaň, ať už termínek stihneš nebo ne, jednou patříš mezi nás a hotovo ;-)
Odpovědět
suníčku... přesně táááák!!!! Jen hlavně sedeď doma a naplakej, vím že se to lehce říká ale je to to nejhorší co pro sebe můžeš udělat! Drž se!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, zítra jedem na Opočno rezervovat termínek a na neděli jsme si pozvali přítelovi rodiče na oběd, abychom jim to řekli, trošku z toho mám strach, ale mám je ráda, jsou v pohpdě a už nám hodně pomohli...tak to snad dopadne dobře, horší budou naši, prtože s námi nemluví ;-(
Odpovědět
petunia: tak drzim prsty at to dopadne dobre :-) u nas to nikdo z rodiny zatim nevi a ani nevim kdy jim to rekneme...asi az si sami vyresime hlavni veci, aby nam do toho nemohli moc kecat ;-) s vasima mate nejaky vazny problem? budete je zvat a tak?
Odpovědět
Profilova fotka
beruska9: no jsem zatím plná ozporů, přeci jen to jsou mí rodičed, co mě vychovali, ale to, co mi máma řekla, když jsem jim chtěla přítele představit mě dost odrazuje, nechci si nechat ten nejkrásnější den zkazit ošklivýma poznámkama typu, že ho jenom využívám... mám rok na rozmyšlení... my jsme si říkali, že by to možná měli asi vědět, když už budeme mít domluvený termín...
Odpovědět
to jse super, tak ať vše vyřídíte :-) s těma rodičema mě to mrzí, ale chápu tě... něco podobného budu řešit taky, ikdyž né zrovna s rodičema, ale se sourozecem :-|
Odpovědět
Profilova fotka
katalines: nj, za rodinu nikdo nemůže, ale docela z toho mám strach... to přiznávám, mám tam rodnej list :-| v tom nejhorším případě si prostě nechám udělat duplikát a bude to:-)
Odpovědět
petunia, třeba to dopadne mnohem lépe lépe než čekáš, budu na Tebe myslet ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katalines: no uvidíme, radši se nechám překvapit:-) a co vaši, ty už to vědí???
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme holky nepořídili, v Opočně je sice hezky, ale bohužel tam nedělají obřady a navíc tam ani není místo venku, kde by se to nechalo udělat... tak budem hledat dál... příští týden zkusíme zajet na Kuks a do Novýho Města nad Metují, pozeptat se a pak se uvidí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
urcite najdete neco peknyho, uvidis, nastesti casu dost :-) My teda rezervovali termin a misto. Rodicum jsme to rekli hned jak me muj drahy pozadal o ruku a vzali to s nadsenim. Drzim pesti at to i u vas probiha dobre ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
iivet: já si myslím, že u přítelových rodičů to taky nebude takový problém... horší budou naši... ale to nějak vyřešíme:-) jsme na to dva ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?