Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
my máme ještě štěstí, že jsou naši pod náma, ale stejně jsem zvědyvá, jak se taková reklamace řeší, jestli jim ho přivezeme a oni do měsíce vyřeší reklamaci .....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak my bydlíkujeme v paneláku,tak že teplá voda není problém,ale ikdyž nám zateplili panelák,tak tam zrovna vedrem nepadáme.Normálně to nevadí,protože příjdu domů a stejně začnu vařit,žehlit nebo něco a zastavím se až večer.Ale pak když příjde návštěva a máme si chvilku posedět,tak nic moc... Co se týká dárků,tak jsem manželovi koupila vinotéku a byla jsem z ní tak nadšená,že jsem mu ji už dala :-N Tak že pod stromečkem bude mít už jen drobnost. Cukroví nepeču,protože ho u nás nikdo nejí,jen pár kousků dostanu od mamky,aby to mělo vánoční atmosféru. počasí mě štve,chtěla bych už na lyže a až zase napadne v února,tak já už jsem naladěná na jaro ]-( Lowe:jak dopadl večírek?My ho máme ve čtvrtek,už jsem si zajistila odvoz,tak že si dám také do trumpetky:o)))
Odpovědět
My už máme taky teplou vodu :-) huráááááá, oprava byla rychlá a naštěstí to šlo ještě na záruku. Holky, loni jsme byli na svatbě, já jsem chytila kytku a letos jsem se vdala. Ta nevěsta, co po mě hodila kytku včera porodila chlapečka, mohla by házet i plenkama, abych jí taky chytila :-D Nebo radši dudlíkem. Budu jí to muset navrhnout
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji spíše ten dudlík:o))))
Odpovědět
Profilova fotka
nevěstě- mamince gratuluji k miminku, a tobě Jíťo doporučuje jako barbu převzít spíše štafetní dudlík :-) i když já tenkrát ještě na gymplu dostala od dcery mojí kamarádky dudlík, asi dva roky byly malé, že už ho nepotřebuje... nosila jsem ho až skoro do maturity na batohu a pořád nic... ale už to vypadá... manžílek slíbil v létě moře a že prej si tam to mimčo zkusíme uplácat :-) tak jsem zvědavá :-)
Odpovědět
dobře, tak radši budu chytat dudlík, zítra se na malého uůjdu podívat :-) Já si taky myslím, že bysme to mohli do roka a půl po svatbě zvládnout. barbu: a co vy??
Odpovědět
Profilova fotka
tak dárečky nějaké máme kupovali jsme poslední vybavení do bytu, ale manžílek dostane ještě nový fusak na pruty, je vášnivej rybář tak snad bude mít radost a svetřík, tak na ryby barbu: večírek dopadl skvěle, byla jsem v náladě, vínečko bílé :-D a manžel pro mě přijel, no zase trošku žárlil, ale to je u něho normální :-p taky jsme se dozvěděli, že náš nový šéf (od července) končí, tak mám radost, protože tu dělal hodně zle mezi lidma
Odpovědět
holky, tak jsem se včera byla podívat na mrňouska a totálně mě to chytlo, teď to se mnou bude mít manžílek těžké. Byla jsem z toho ještě doma taková rozladěná a nakřáplá, hned to na mě poznal a povídal mi, ať ještě chvíli počkám. Každej máme ale o chvilce jiné přestavy :-D Ale jinak malinkej byl krásnej, co vám budu povídat
Odpovědět
Profilova fotka
jíťo, to znám, Pavel má malého bratrance Filípka, na svatbě mu byly 3 měsíce a vždycky mě to taky začne chytat... nebo když u jeho kolegy malá roční Viktorka :) bych si s ní mohla hrát pořád :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to uplne chapu, ja mam synovecka co ma rok a 7 mesicu a je uplne uzasnej, vzdycky kdyz sem chvilku s nim tak pak to se mnou ma manza tezky.. taky rika ze musime jeste chvilku pockat nez dostudujem, to ja vim, ale stejne me stve jak mi to furt rika ze at nespecham ze neni kam chvatat. nejvic se bojim toho aby sme se pak nekolik let nesnazily a ono nic, tak si pak budem vycitat ze kdyby sme zacaly driv tak by se to uz treba davno resilo..
Odpovědět
Profilova fotka
jo mimi, u nás téma každý den, já se na to nemám soustředit, od manžílka jen slyším, že jsem na to moc uplá, asi ho moc chci tuli: nechci malovat čerta na zeď, ale my to taky řešíme, sice se snažíme 5. měsíc, což je normální, ale stejně, myslím, že v těch 25 letech by to bylo něco jiného, no uvidíme, co nám příroda připraví
Odpovědět
Tak se podržte, holky. Před hodinkou jsme s manžílkem jeli pro jedno auto na opravu, s tím, že já ho tam vysadím a on to auto přiveze, což to není podstatné. Ale jak jsme tak jeli, tak mi povídá. Miláčku :-) , tak co my s tím miminkem? a já mu povídám, co jako?, vždyť jsme říkali, že ještě počkáme, tak čekám, a on začal, že by ho i chtěl a že se to stejně nepovede hned a ten rok než se to narodí uběhne jako voda. Holky, já začala řvát jak pipka, mokrý oči, ale jak řídil, tak si toho nevšiml. Takže jsme to probrali, říkala jsem mu, co ho čeká, že se bude muset taky trochu o mimi starat, ne že si ho jen udělá a pak nic, že tak to tedy nechci, a abych to zkrátila, domluva zní: mám doma 4 platíčka anti a pak v březnu jdu na cyto a velkou prohlídku, tak se nechám pořádně vyšetřit a už je budu vysazovat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jito, tak kdo si tu chvilku z vás dvou představoval kratší? :-D jestli vám to klapne hned tak to budete mít pod stromeček, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
jita: tak to je super, teda ja ti zavidim, ja minimalne do cervna anti brat budu..achjo doufam ze uz vic z ni nepriberu tech 10 kilo staci :-(..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte děvčata :-D tak já mám dnes super náladičku :-) poprvý co sem nastoupila byla dneska pohodová směna - potřebovala bych takový všechny a v práci mě to dnes i výjmečně bavilo :-) jinak jestli toužíte po dětičkách já vám na chvíli pučim mýho malýho čertíka - však ono Vás to rychle přejde :-D :-D :-D né vážně dětičky jsou fajn, já mám HA vysazeno a třeba se povede druhý - necháváme to přírodě i když s naší frekvencí (jaksi neni na nic čas včetně sexu) si to mimi budeme muset jít někam koupit :-p :-D :-D myčku zapojenou ještě nemám, musí se kvůli tomu předělat odpad (tak zase bordel v kuchyni) ale prej do vánoc se možná dočkám :-D cukroví nepeču, budem ho od babiček jíst až do velikonoc :-D, udělám maximálně nepečený rafaelo či čoko kuličky a včera měl malej zpívání u stromečku ve školce - každej rok pro rodiče dělaj takovou besídku, kde dětičky zpívaj koledy venku u stromku - letos kdy to bylo naposled (příští rok už pude Jiřík do školy) tak nám celou dobu lilo jako z konve :-( dětičkám to ale nevadilo a řádili stejně a to tak, že se malej celej vymáchal v bahně - takže mám co prát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já si teď byla na kontrole a pro anti baby system, jak to s oblibou nazývá manžílek a máme dohodu takovou, že teď taky ten půl rok vydržíme a pak vysadíme a necháme to osudu, sice bych chtěla ( jako zdravotník) pro jistotu nechat chvíli jiný druh ochrany, aby se nejdřív vzpamatovalo moje tělo, ale uvidíme, jak se přírodě bude chtít :-) a jak se nám zadaří :-) chtěli bychom mimi porodit spíš na jaro, ale člověk míní ... znáte to :-D
Odpovědět
tkani: tak to máš pravdu, že "chvilka" uteče tak rychle, to jsem nečekala, ale stejně jsem se nechala pěkně zvyklat. Jak jsem tady psávávala, že nepospíchám a zatím mimi nechci.... A ono to tak rychlé nebude, taky bych spíš chtěla jarního potomka. tuli: nemáš mi co závidět, taky se dočkáš, abys mě ještě nepředběhla.
Odpovědět
Profilova fotka
jita: moc gratuluji, že jste k tomu velkému rozhodnutí dospěli oba ;-) no já neberu HA od srpna, a pořád nic, takže nevím co se děje, ted tedy mám léčbu, jelikož jsem měla nějaký nález, tak doufáme, že se tělo brzo vzpamatuje, no po těch 11 letech je asi ještě dost zamrzlí ]-( ale jinak souhlasím s tím, že bych tak raději na jaro než na podzim tak tak koukám, že se nás hodně přesune na modrého koníka, že? tedy já už tam jsem :-p
Odpovědět
holky, kde jste??? Snad vás nepohltil vánoční shon???
Odpovědět
Profilova fotka
jita - ale pohltil, a nejen ten vánoční :-D
Odpovědět
já se musím přiznat, že jsem tomu taky trochu podlehla, napekla jsem cukroví, s mamkou jsme si to pěkně rozdělili :-D , ona zadělala těsta a já to napekla, teď o víkendu taky ještě něco zkusím, ale vánoční úklid jsem zavrhla. I když třeba to ještě přehodnotím, manžel bude mít celý víkend práci, tak než se nudit, možná na to vlítnu. Ještě dokoupit nějaké dárky....... a je hotovo
Odpovědět
Profilova fotka
no tím, že napadlo trochu sněhu, tak se to i ve mně nějak otočilo, včera večer jsem balila nějaký dárečky, ale musim ještě dokoupit balící papír, pak ještě nějakou izolepku a dneska odpolko jedem s manžou na nákup ještě pro nějaký ty dárečky :) a večer mám noční, takže přestože mám prázdniny, tak už jsem se začla trochu učit a připravovat na zápočty, co mě čekají po novym roce... ale jedem na hory, od 28. do 30. :) takže si i trošku odpočnem ( od tchýně :-) ) a užijem si to spolu, na horách jsme spolu byli jen v létě :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, taky mě to konečně chytlo, pár cm toho svinstva jak říkají naši řidiči a člověk se hned cítí lépe. Mám radost, že konečně napadnul sníh, jen mě mrzí, že nám asi nevydrží jinak jsem taky balila pár dárečků, napečeno máme a úklid jsem taky nějak zvládla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na úklid já letos kašlim a to hodně z výšky :-) jelikož u tchýně máme hotovou pouze ložnici a ččástečně chodbu, tak radši máknu na něčem, abychom zase trošku pohnuli spíš se stavbou :-) tchýně na to všechno taky hází bobek ( ona ale celoročně, takže jí nic nerozhodí) tak si z toho nic nedělám... v naší budoucí koupelně není beton, obývák je zmrzlej jako venku, protože místo okna je tam zatím jen díra do zdi a tak, takže úklid neřeším, stejně se nám Ježíšek narodil na seně v chlévě :-D
Odpovědět
no, já jsem celkem vtipná :-D pořád si říkám, že dárečky mám skoro všechny nakoupené, ale to, že je musím ještě zabalit jsem do svého rozvrhu nezařadila. manžílkovi zabalím dírky o víkendu, až budu sama doma a proo zbytek rodiny je můžu balit před ním. U nás je sněhu taky poskromnu a jak ukazuje předpověď, tak ani ta trocha nevydrží, ale hned se to podobá vánočnímu času, co?
Odpovědět
Profilova fotka
jita: tak já včera balila právě dárečky pro manžílka, když nebyl doma, že? jinak u nás celý den sněží, je to nádhera, o to víc mě štve že to nevydrží ]-(
Odpovědět
jako u nás je taky pěkná chumelenice, fakt paráda, až se mi nechtělo jet do města, jak to drží na silnici. Budeme doufat a třeba to vydrží. lowe: děkuji za přáníčko :-) krásné
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak jak jste na tom před vánocema? :-) já nic nestíhám, furt smrdim v práci, dnes mám den volna jinak od zejtřka až dostředy a hezky pomalu celej den 8-( volno mám jen 24,25 a pak zas až do silvestra, kdy mám 2 dny volna :-p takže neuklízim, nepeču - mám na to lidi :-D , nemám kdy; jen mě štve že mi chybí spousta dárků :-| dneska ještě musim připravit pohoštění pro naše a segru, jak si už je mi dneska 30 :-N :-D dárky od mých kluků už sem dostala, no u nás je krásně konečně napadl sníh a venku je - 8 stupnu, takže odpo se pudem projít s malym a večer prej jen sami dva s flaškou šampána místo každoroční večeře v restauračce - tak doufám, že někde nepřimrznem - v noci má bejt kolem - 20 :-D tak se mějte krásně a užijte si vánoce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak koukám, že jsem asi jediná tady, kdo tohle počasí moc nemusí. Jsem vysoce teplomilná a sníh mě nějak zvlášť taky radost nepřináší. U nás je -12 a kupodivu sníh (napadne málo kdy a obvykle drží jenom za městem). Autíčko dneska ani nechtělo nastartovat, už jsem myslela, že na nákupy budem muset pěšky, ale nakonec se dalo přemluvit. Tohle počasí mělo jednu jedninou výhodu - poloprázdný parkoviště a obchody. Už aby bylo jaro.
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak uz jsme ctvrt roku vdane pani..silene to leti... vcera sme byly kupovat darky a tech lidi, jeste ze sme chtely jenom par veci, ostani sme objednali pres net :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?