Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenu: já vstávám o půl šestý a v šest mám být u kadeřnice... tak chce zas hodinu, zkoušku jsme sice dělaly, ale jen na hrubo, abych plus mínus věděla... teď do toho přijde závoj a růžičky :-) pak nalíčení a doma počítám budu tak kolem půl devátý, obřad máme v 11 a vyrážet z domu budem asi kolem čtvrt na jedenáct, ať máme rezervu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak sem chvilku zpět ale zas poletim pro malýho do školky + zařídit spoustu dalších věcí - u nás dneska leje jako z konve a je pěkná klendra - takže takhle teda ne :-p - ale to má být prý tak 2, 3 dny a pak se má zas oteplovat k tý dvacítce - takže sobota bude určitě ukázková :-) ;-) no líčení dobrý, jen si připadám děsně zmalovaná, jak nejsem zvyklá :-D a taky mi slečna pošle fotky jinak ten účes mi řikala tak hodinku, ale kvůli tomu natočení at´přídu trochu dřív - tekže tam mám bejt v půl 8, max.v 8, tak na půl 9, 9 na líčení a nehtíky (udělá mi jen francouzskou) a po 10 bych měla bejt doma - v půl 11 přijde moje svědkyně mě nasoukat do šatů - jinak sme řešili odkud vyjíždět, zda od našich nebo od nás - ale pojede jen asi 5 aut a ty se k nám před barák víc vejdou, u našich v paneláku je to parkoviště zasekaný a zvlášt´v sobotu - takže asi pojedu normálně od nás z baráku :-) jen mi jaksi přišla poštou spodnice od jedný holčiny tady z beremka a přišla ve stavu osmy 8-( - pěkně pokroucená, takže nedělám nic jinýho než rovnám spodnici - snad se do soboty vyrovná - zatim vypadá, že by snad měla. no tak se zatím mějte fajn ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe:v pátek jsem byla na poslední zkoušce šatů a u nás byla mrha a pršlo v 05:50...v Plzni v 08:30 bylo docela hezky.U nás v 12:00 opět prší...takže pokud budu mít ošklivo,tak ty budeš mít hezky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
barbu: to tak vůbec nemusí být, bude hezky všude neboj
Odpovědět
Profilova fotka
jeee vubec vas nestiham, vcera sem prijela od nasich domu a cekalo me sami prekvapeni, na pritele to asi zacina dopadat i kdyz to neprizna, cekal me darecek a byl strasne pritulnej :-), bylo to mily..a jeste prisel s tim ze si v nedeli udelame vylet, objedname hotel a uzijem si posvatebni noc..uplne me tim prekvapil jaky je z nej najednou romantik... jinak kdyz resite uces, ja budu mit taky drdol, takovy ten slozitejsi tak snad to kadernice za 3,5 hodiny stihne, mam totiz vlasy po pas tak to nebude sranda... lowe: uces je supr nejdriv sem taky takovy chtela..
Odpovědět
ahoj holky, jdu vas pozdravit, kdysi jsem k vam patrila ale pak jsme zmenili termin, nicmene bych vam chtela poprat pevne nervy do poslednich dni a nadherne svatby, at si to krasne uzijete a vsechno vam vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
beruska: to je od tebe mily, ani nevis jak ti zavidim ze mas jeste tolik casu a si jeste vklidu.. nam vsem uz pekne nervy pracujou :-)
Odpovědět
tuli: no ale budete to mit za sebou...a ja budu silet za 2 mesice :-D hlavne at to vyjde...a kdyz se neco maleho pokazi, tak z toho nevysilujte ;-) (a pripomente mi to v listopadu :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
mám hudbu na obřad :-) sice něco úplně jinýho než jsem chtěla, ale zní to super :-) takže spokojenost :) a holky, kdo nesedí ať si sedne - chlap můj mi dneska cestou domů řekl, že se na tu svatbu těší, že máme všechno krásný, připravený :-) akorát prej kdyby nemusel tancovat :-D ale bylo to hrozně milý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petu to je krásný x-) Ten můj mi říká, že už to chce mít za sebou :-D :-D Ale v tom se oba shodneme :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petu: to je krasny.. ten muj to neprizna ale taky je uz nervni a jinej..uplne koukam jak je pozornej a hodnej to je skoro jako na zacaktu kdyz sme spolu zacinaly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe... účes musím pochválit, protože ho budeme mít skoro stejný. Já měla původně za čelenkou vyčesanej drdůlek, ale ostřelovala jsem vlásenkama okolí, tak jsem to stáhla jen na bouli do švindl culíku. Holky já se tak těším až bude sobota. Už mě to připravování nějak nebaví... vytiskla jsem poděkování rodičům. Drahá polovička se celý odpoledne pere s videem, včera jsme skládali košíčky (až jsem koukala, jak se činil), dneska jsme na ně nalepili kytičky. A abych nezapomněla, ještě dneska zvládli vybetonovat strop. Taky už mám fotky na občanku. Ty jo... to vypadá jako bych dneska nic jinýho nedělala než připravovala svatbu. Ještě musím zítra na matriku s CD...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nj, potěšilo mě to, hlavně jak přijel odpolko domů a utěšoval mě, jak jsem byla nervozní :-) jsem zvědavá jak budu vypadat v pátek :-) ale taky se těším až už to bude :) jen mě mrzí, že to pak tak rychle uteče...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, no já byla před chvíli úplně nemožně nervní a hnusná až sme se chytli a šel radši spát, s tim že dohromady to dáme až zejtra - mě s tim tak točí jak má na všechno děsně času a nic neni problém :-p začíná mi celá svatba lézt na nervy, už aby byla neděle a klid :-D
Odpovědět
nazdárek nevěstinky, jak se tady beze mne máte :-D ?? Já jsem v pátek totálně nestíhala, měla jsem moooc práce. Odpoledne jsme měli společnou rozlučku, mě i ženichovi postavili bránu a pak jsme jeli k ženichovi na pařbu. Upřímně, mě to moc nebavilo, skončili jsme v 5 ráno, v sobotu jsem se dozvěděla, že mu blbý kamarádi chtěli objednat striptérku, ale ženichovo svědek jim to rozmluvil a zakázal, takže jsem byla nasr... , Ale ještě že to tak dopadlo. V neděli jsme pekli koláče a balili výslužky. Rozváželi jsme v neděli a včera a mám toho dost. Upřímně, svatební stres na mě ještě pořád nedolelh, akorát jsem včera byla vyčerpaná a nasraná. Dnes jsem v práci, zítra též a od čtvrtka jsem doma. A jak vy?? Bylo tady nějaké ožehavé téma, ke kterému bych se měla vyjádřit?? Omlouvám se, ale dočítat se mi nechce. Jo, a včera jsem byla na melírku a dopadl dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
brumdinka:tak u nás to bylo úplně stejné...večer na h..... a noc taky,vůbec jsem se nevyspala. rano jsme se k sobě přitulili a k tématu jsme se nevraceli.Bylo to fakt hrozný....Už aby byla sobota...
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak to my to mame naopak, jeste pred mesicem byly porad nejaky hadky ze ma na vsechno cas a ze ja moc stresuju a ted je to jak kdyby sme se znaly par tydnu, jak dva zamilovani blazni..
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: u nás je to taky, pořád zamilovaní a hádky se u nás moc nevedou, ale když tak to pak stojí za to :-D , většinou je to jak jinak než kvůli blbosti jinak už druhý den nespím a konečně možná i vlivem stresu jdu s váhou trošičku dolů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak u nás to je pořád stejný. Já zařizuji všechno a přítel to neřeší... mám vše naplánované a od zítra mám dovolenou, tak začne koloběh vyzvedávání a zařizování. Přítel nemá řidičák, tak je to vše na mě. Včera se divil, že si se mnou musí jet vyzvednout oblek. Pak pochopil, že je potřeba poslední finální zkoušky. Když jsem mu říikala, že to všechno budu zařizovat já a nevím co bude dělat on, tak řekl, že doma udělá velký úklid... tak jsem na to zvědavá. Modlim se za počasí... tady neustále od včera prší. Bydlim v Litvínově a pracuju v Chomutově a to je od sebe cca 30 km a prší všude. Doufám, že se do pátku vyprší a v sobotu ráno bude sluníčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
barbuch - no aspon ste se přitulili, to ten můj šel v 5 do práce, tak žádný tulení nebylo :-N příde až večer, takže je zas všechno na mě - mám všeho plný zuby, zvlášt´když vidim, že jedinej kdo to prožívá jsem asi jenom já :-N mamka tak před 2 dny - ste si to měli udělat jen ve 4 a já na ní, no a ž to jako dělám taky kvůli Tobě a tátovi ti nedošlo, že :-| svědkyně - pomalu abych za ní běhala já a přinesla jí ještě zdobení na auta a věci na maylýho - sakra o to se vůbec nemá starat nevědsta atdpod............. do toho nastupuju zejtra do nový práce a ještě nebudu ani u nás ve městě, ale budu muset bejt 100 kiláků od domova, ráno v pondělí odjedu a vrátim se v pátek večer a takhle 2 měsíce - kdy a jak si vyřídim papíry atd... k tomu jsou najednou všichni nachcípaný - švagr měl v pondělí 40, ted´mi psala svědkyně, že je taky na hromadě a malej má rýmu jak hrom.... večerní akci sme úplně zrušili - jaksi jim nestojíme za to vůbec přijít nebo se vůbec ozvat 8-( - takže bude jen obřad, hostina tak do 5, 6 hodin a endešlus prostě nejradši bych všechno zrušila a odjela někam hodně daleko :-p no nic, musim se trochu uklidnit, přestat plašit a zkusit aspon něco dát do kupy dneska a zbytek hodim Jirkovi na papír - at´se kouká taky starat - já jaksi už si do svatby neškrtnu - ach jo, už aby byla neděle nebo aspon sobota večer 8-) tuli - tak tohle Ti v dobrym slova smyslu závidim - to u nás ted´momentálně vážně nehrozí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenu: neboj koukala sem na predpoved a vypada to hoooodne nadejne, tak doufam ze jim tahle predpoved vyjde..
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - k tomu ještě vstal malej dneska levou zadní a byl tak děsně protivnej, místo oblíkání řval jak tur a do školky sme přišli snad poprvý v životě o půl hodiny pozdějc - fakt strašný :-p No nic, mějte se v rámci možností fajn - já se jdu hodit do klidu 8-) , abych se z toho všeho nezbláznila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Tak u nás to taky pomalu odpadá :-S Včera jsem se dozvěděla, že se bráška rozchází s přítelkyní (on mi má svědčit a ona fotit při obřadu) tak mi bude svědčit někdo jiný a bráška bude fotit :-) Dneska se ozval přítelův svěděk, že jsou nemocní :-S nu což, nakonec tam zůstanou lidi, kteří s námi opravdu chtějí být :-) brumdi, u nás se o všechno stará nevěsta :-N čili já :-p :-N ani mi to tak nepřijde...co zapomenu nebo neudělám, to není důležité 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
makak - no právě - ale neměla by - Jirka na mě včera, že zas všechno zbytečně komplikuju - jenže já holt chci, když už se vdávám po tolika letech at´to prostě stojí za to - on by se nejradši neženil vůbec :-D - no a nakonec jsem zjistila, že prostě někdo si ani nenamáhá zvednout zadek nebo telefon a omluvit se :-N - prostě je mi z těch lidí špatně :-p nic dám si kafíčko a vklidu si to sepíšu a obvolám, jinak potřebuju aby konečně vykouklo sluníčko, jestli bude pršet, tak veteránek nepojede a když bude zima jako ted´(je tu jen 10 stupnu), tak než dojedem na obřad zmrznu no snad to nějak dopadne, ale v životě by mě nenapadlo, že se budu tak těšit, až bude po všem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenuska: tak na tom jsme úplně stejně, a pak řekne před příbuznými, že je toho hodně, no to mě fakt pobavil, jako kdyby něco dělal on, když mu to 2x nepřipomenu, tak to neřeší jo s tím počasím jsme na tom stejně, prší od včerejška, taky si říkám, že se to snad do pátku vyprší a v sobotu bude pěkně, taky mi to dělá vrásky na čele brumdi: tak to je jasný, že nejvíc to prožívá nevěsta makak21: z toho si nic nedělej, nám už odřeklo 8 lidí, tak jsme místo nich pozvali lidi, které jsme původně ani zvát nechtěli, ale co uděláme nic navíc mi omarodila moje neteřinka (15) moc se na svatbu těší, tak teď ani nevíme jestli tam bude moc jít, a má přitom tak krásný šaty a moc jí to sluší, ach jo je mi hrozně líto
Odpovědět
Profilova fotka
Brumdi mě z toho přítelova svědka...už v neděli, když jsem u nich byla, tak mi říkal, že pojedou jen na obřad a domů =-) TO pak nemusí jezdit vůbec :-p No a nakonec fakt nepojedou :-p Oni tam opravdu zůstanou lidi, kteří tam být chtějí a to asi bude nejlepší :-) Já ani moc nechci, aby to stálo za to :-N chci to minimalizovat a přitom si tom užít ;-) A ohledně toho, co mám dělat svědek...já bych si to stejně i tak všechno dělala sama :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lowe já si z toho nic nedělám, jen si (upřímně) ;-) říkám, jak se to krásně eliminuje :-N lidí ubývá a i když mě to na jednu stranu mrzí, na druhou ani moc ne :-N aspoň těch lidí bude míň :-N A mě se líbí tchýňka, která mi říká, že se těší, až bude po všem a přitom nic nedělá :-N doteď neudělala ohledně svatby nic :-N ale abyhc jí nekřivdila, tak mi napeče koláčky (který jsem původně vůbec nechtěla :-p) takže asi pak zbytek života uslyším, že mi na svatbu pekla koláčky :-p :-D A že moje mamča připravila naprosto všechno ostatní nějak neřeší :-N
Odpovědět
Profilova fotka
makak21: tak to máš pravdu, stejně tam zůstanou jen lidi kteří tam chtějí být a užít si to s náma ne? na ostatní se můžeme :-p
Odpovědět
Profilova fotka
makak - no asi sem se špatně vyjádřila, tim aby to stálo za to, mám právě na mysli to, abych si to užila - protože jak ne, tak tu svatbu nemusim dělat :-D se svědkem - jak sem psala, že jel kvůli tomu Jirka do Prahy, tak samozřejmě přijel a řiká mi, že svědek nechce a ani mu pořádně neřek důvody proč? - tak má jinýho svědka - za což jsem já osobně ráda, jelikož tenhle jeho svědek je mě osobně mnohem bližší (prostě náš společnej kamarád) - já sem tam na toho pána v Praze alegická za celou dobu co s Jirkou jsme a nikdy sem mu nepřišla na jméno :-D - prostě takovej libovej frajírek - takže mě vůbec nepřekvapuje, že to Jirkovi odmítl - ale byl z toho Jirka docela vedle, chudák :-| jinak jsem Vám chtěla holky moc poděkovat, jak sem se tu trochu vykecala, je mi mnohem líp a už sem se uklidnila i bez kafe :-D takže nadechnout a do toho, mějte se krásně, přeju všem hezký den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe přesně tak... Jinak ten přítelův svěděk je taky náš společný kamarád, ale třeba měsíc trvalo, než se vyjádřil, jestli to odsvědčí a podobně... :-p prostě je líp, že nejede...svědčit mu asi bude bratránek...ten měl z pozvání na svatbu upřímnou radost, tak tohle myslím taky rád udělá :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?