Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
barbu: neboj to příde on nám vlastně zaplatil líbánky, takže super, když chce toho vnouče ;-) tak se musí taky snažit ne? :-D jo taky si to dovedu představit :-D i palackej je dobrej ve větším počtu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,teda dočítat nebudu :-D Tak máme rozvoz koláčů za sebou,řeknu Vám masakr,jsem ráda,že todle už máme za sebou. Od 10 h.balení až do 21 hodin rozvozu,než jsme jako vyštavení a unavení psy dorazili domů :-p ,ale jo,každy koho snad známe,dostali koláče,všichni moc děkovali a říkali jak byli výborné :-) Dneska jsme byla na zkoušce šatu a botama+závojem a bižu,no jo,už jsme si ty moje šaty aspon v hlavě zase trochu oživila :-D ,no moje mamka se málem rozbulela,tak to nechci vidět ve svatební den :-D . Jinač já jsem úplně v pohodě,žadná nervoza. Zítra kosmetika a ve čtvrtek balení výslužek. Už se to krátí.....
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm...dobrá taktika:chcete vnouče?......to budu muset taky zkusit ;-) jinak máš recht,pana Palackého mám také ze srdce ráda:o))) tak já to balím holky pa pa zítra
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak jsem se dneska hnala do Hradce na kosmetiku, půl hodiny tam sedim a čekám... pak se paní přišla podívat, a že prý mě vůbec nemá napsanou, že si mě napsala na minulý úterý, takže mi jenom upravila obočí a zas jsem jela domů, takže jsem strávila hodinu zbytečně... ach jo...
Odpovědět
Profilova fotka
prtuni: ale to je teda pěkně sprosté,nezlob se na mě. A opravdu,jste se domluvili na tento týden....?? Takže to ona spletla,no tak to bych ji něco ale řekla asi od plic......... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak jsem mrkla na to počasí a taky máme 20%pravděpodobnost srážek ... ještě že ne 100 ;-) Hosti nám taky zlobí, jedna z družiček (neteř) bleje jak alík a ségra už vyhrožuje, že kvůli tomu nepůjdou na svatbu... už jsem poslala řešit mamku... tak nakonec je nějak zpracovala a neteřinka, že teda nemůže nic jíst a pak když mamka řekla, že tu polívku sníst může, že bude mít aspoň něco kloudnýho k jídlu, tak z ní vypadlo, že bude ta svíčková a že to se nadlábne, takže tak zle jí nebude... jaký bylo zklamání, když zjistila že svíčková nebude (puberťačka jedna). Jinak jsem si dneska ještě u ťamanů pořídila bílý háčkovaný bolerko, abych měla něco přes ramena. Na dnešek jsem měla tak mizerný spaní, že jsem se kolikrát vzbudila, když mě brouček objímal a hladil... prý jsem strašně vyváděla - brečela, křičela.
Odpovědět
Profilova fotka
no určitě jsem jí do telefonu říkala to úterý, co je svatba... hlavně 8. jsem měla zkoušku, ne myšlenky na svatbu a navíc, kdyby mi dělala kosmetiku, tak by to bylo stejně k prdu... hele počásko má být polojasno 22 stupňů... mamka mi ukazovala svoje šatičky na svatbu... a říkala, že teda nechce mít nic navrch... Tkani: jej, no já to měla včera... ale přítula a nastvávající mě utešil a docela mi to pomohlo... jo hold, pokud si to zařizujeme samy,tak hold máme nervy...
Odpovědět
Profilova fotka
na jednu stranu i já se kolikrát spletu, to se stává...:-) když se nestalo nic horšího, hlavně že mě nalíčí v sobotu, ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj Holky,tak se nám to blíží:-) Chtěla bych se zeptat myslíte že musím mít pod šaty silonky??Já bych docela šla i bez nich.myslím si že se budu potit dost:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani: já budu mít jenom punčochy - samodržky... nevím jak ostatní ale za sebe říkám, že i přes to pocení bych bez nich nevylezla... pamatuju se na první hodinu tanečních, jak nám mistr řekl, že kdo nemá silonky nebo aspoň punčochy je nespolečensky oděn a nemá v tanečních a nai společenských akcích co dělat... a podle mě je svatba společenská událost... ale kamarádka se vdávala v srpnu, silonky neměla a říkala, že byla ráda, ale v páskových botkách to vypadalo dost divně...
Odpovědět
Profilova fotka
jani, bude to vidět, že je nebudeš mít? Já sinechci udělat puchýře,tak budu mít samodržící punčochy
Odpovědět
Profilova fotka
petu.... to je právě ten problém ... někdo tvrdí, že v páskových botech by silonky vůbec být neměly
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nj, mě paní v půjčovně říkala, že na svatbu by páskový botky pro nevěstu být rozhodně neměly... tak já nevim, asi jak se kdo cítí, já mám uzavřenou špičku... ty samodržky jsou podle mě pod dlouhé svatební šaty ideální řešení, hlavně u nás v září je počasí vrtkavé a kdoví jeslti ještě za ty punčochy nebudem rády :)
Odpovědět
Profilova fotka
otevřená špička je nespolečenská ... já se do páskových budu přezouvat (do tanečních - v jiných botech na podpadku bych celý den nevydržela) a to půjdou samodržky stopro dolů.
Odpovědět
Profilova fotka
urco si budu brat samodrzky, ono je to i prijemnejsi kdyz by bylo teplo tak se aspon tolik nedrou nohy o sebe... do otevrenych bot bych si silonky v zivote nevzala.. taak uz jenom 3 dny, koukala sme na pocasi a vypada to dobre a to uz by melo byt docela presny..
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak,počasíčko nám holky určo vyjde x-) x-) ,jo a budu mít bíle samodržky,hlavně at nemám moc brzo puchýře :-N . Jinač ráno jsem se vzbudila už v 5 h. (spíše mě teda vzbudil prcek),ale poprvé jsem ucítěla v břiše takovou tu nervozu :-D ,chápete mě? A už jsem nespala,a furt mylsela na to že už to je tady,a co všechno ještě ,musím do pátku udělat.....no jsem pako :-D
Odpovědět
tuli: ty chceš, aby tě hosté probírali jako p. Obamovou ;-) , ty nevíš jaký to byl společenský zážitek, když se v republice objevila a neměla silonky, já bych to neriskovala ;-) :-D :-D Já osobně budu mít samodržky, alespoň doufám, ještě jsem je nezkusila. Včera můj frajírek zkoušel kalhoty, tak mu je zkrátili dobře, uff, nevím co bysme si počali 3 dny před svatbou ;-)
Odpovědět
jani: já tě nechápu, nemůžu s tebou ztotožnit, já jsem pořád v klidu. Počasí bude dobré, nebojte, včera jak sem dávala brumdinka odkaz na předpověď, tak podle včerejška u nás bude v sobotu 17-21°C a 20% pršení a dnes už tam ukazujou 22°C a jasno, prostě jen sluníčko, žádný déšť, kéž by tak vydrželo a dnešní předpověď se vyplnila. Můžeme se spoléhat až tak v pátek
Odpovědět
jo a dar jsme ještě nerozbalili, nebyl čas ;-) třeba tam budeme mít ještě něco horšího než jsou holubičky :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky já osobně silonky nesnáším ale pod svatební šaty prý musí být tak to přežiju na obřad a focení a po obídku je hned sundám..Budu mít taky samodržky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jani z toho si nic nedelej ja sem taky od peti vzhuru a porad premyslim co udelat, tak sem predelavala prekvapko na svatebni noc a kdyz sem to tak videla tak spis umre pritel smichy nez touhou, ale my sme trochu prasteni tak to bude dobry.. na 8 jdu na gelovky tak sem zvedava a odpoledne jedem do kaple aby se fotograf koukl na svetlo.. to neni mozny ze to tak uteklo uz fakt zacinam nervit, poprvi sem zacala premyslet jestli si beru toho pravyho, u nas v rodine jsou temer vsichni rozvedeni ale pak sem prisla na to ze lepsiho partnera najit nemuzu...proste totalne magorim... vcera sem prijela k nasim a budu tu az do svaty a cekalo me nemile prekvapko, pani co nam dela dort se vyjadrila ze bude cena okolo 3000 coz nam vyrazilo dech, svagrova mela sice dort pred 2 lety ale stal ji 1500, tak me tahle cifra dostala, tak doufam ze taky za to bude stat nebo ji reknu od plic co si myslim...zvlast kdyz misto marcipanu bude ta levnejsi nahraska..
Odpovědět
katka: teď jsem ti mrkla do alba, ten váš brouček je roztomilej ;-) , opravdový frajírek, to se takhle fotí a pózuje rád??
Odpovědět
tuli: já jsem koupila nové prádelko na svatební noc, ale moc velkou váhu jsem tomu nedávala, můj nastávající je velký vtipálek. když jsme měli výročí, koupila jsem si hezké prádelko, že mu udělám překvapení. Hned večer jsem zjistila, že jsem vyhodila penízky. Když jsem se mu v něm ukázala, víš co mi řekl? Jako to bylo v Kameňáku. Povídá mi: "Co chceš, Batmane?" Tak to mě fakt dostalo, sice mi vzápětí pověděl, že je to hezké, ale jsem si myslela, že se na mě vrhne a serve to ze mě, tak opravdu neee :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tkani: no na přezutí už je to potom něco jiného, že atmosféra je už uvolněná a hlavně největší "událost" společenská je stejně obřad, takže jde o ten, asi hlavně... tuli: teda to je pálka za kus dortu... já doufám, že my se se všema výslužkama a s minizákuskama ( 240 ks) vejdeme do 7-8 tisíc... no uvidíme... nicméně jsem byla včera u mamky a říkala, že si myslí, že součást hostiny jsou i dorty, zákusky a kapela, takže to pak máme všechno sečíst a oni zaplatí třetinu z toho všeho :-) což je super, hrozně nám to pomůže :-) a šatičky mě zaplatí prý kmplet, se domluvili... nějak tý radosti na mně padá :-) hlavně aby to vydrželo :-)
Odpovědět
petu: no to jsou ceny, to je děs, já jsem platila za 600ks cukrovinek 2400 a dort dostaneme jako svatební dar.
Odpovědět
Profilova fotka
ny jen jeden darem, takže jsem ještě objednávali knihu, ta je asi za 300 a pak ten hlavni třípatrovej... to bude tak do tisícovky... no pak jsme si nadiktovali místo výslužek ty minidorty, jeden stojí stovku a máme jich ke každý pozvánce, takže 25... a pak máš ty minizákusky a to počítám průměrem 4,50 za kus... no takže jestli se vlezem, bude to luxus :-)
Odpovědět
minidortíčky jsou dobrý nápad ;-) Byla to ale krása, když jsem viděla ty krásné zákusky, já bych se s tím dělat nechtěla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no taky nee... ráda upeču, uvařim, ale abych se plácala s větrníčkama, bombičkama nebo já nevim čim, to teda fakt ne, za těch 5 korun si ten minizákusek radši koupim :-D no jak jsme byli na tý svatbě v srpnu, tak dávali klasiku - nějakou roládu, nějaký zákusky, no jenže jak to bylo v tý krabici tak se to cestou domů pomlátilo, omatlalo jeden do druhýho... :( nic moc na první pohled... tak jsme zvolili minidorty, že i když se to v tý krabici malinko hne ( jakože to moc šancí mít nebude) tak to pořád bude vypadat slušně :-) a doufám, že nedostanem pak od někoho vynadáno, že dostal malou výslužku :-D jako mi říkala Zuzka ... to by bylo trapné :-D
Odpovědět
já když jsem balila výslužky, tak jsem si říkala, jak bude vypadat ta poslední, když jsme najeli spoustu kilometrů :-D , ono se všem nezavděčíš, s tím musíš počítat ;-) Ale bylo milé, když jsme někde výslužku vyhodili a za pár minut přišla pochvalná sms, jak je to krásné a výborné :-)
Odpovědět
lowe: prosím tě, jednou jsi tady psala, že bude mít auta zdobené panenkou a panáčkem. A že to máš na přísavkách. Bude to držet nebo je budete ještě nějak jistit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?