Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
ahoj, ja moc nestiham ale tu a tam nakouknu...jinak s pripravama jsme uplne v haji...premyslime jestli to prece jenom neudelame na Slovensku...takze jsme vlastne na zacatku
Odpovědět
beru, ještě je čas ;-)
Odpovědět
kat: no jo, ale borti se mi predstavy...no jo, ale holt uz jsem dospela, musim se s tim poprat ;-) a treba to jeste bude uplne jinak ;-)
Odpovědět
u nás taky byla verze, že bychom to přesunuli na slovensko, aspoň bychom měli vyřešené ubytování hostů :-D , ale ... začátkem měsíce si jdeme zamluvit termín a pak už snad nějak začneme něco řešit
Odpovědět
kat: no prave...jenze my jsme navic vymysleli verzi "ani u nas, ani u pritele" takze by jsme museli zorganizovat a ubytovat vsechny...a to by jsme se asi zblaznili...vy to budete mit "u vas" ?
Odpovědět
no na 99% jo, a právě je tady problém s ubytováním hostů, nedaří se nám nsehnat nic, co by nám fakt vyhovovalo
Odpovědět
jééé, já už mám 1000 příspěvků, teda tento už je 1001 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy: no to ubytování je fakt masakr, naštěstí teď ještě do konce srpna dělám v jednom docela milym motelu, tak snad by mi tam šéfová sestřenice mohla pro takovou událost udělat cenu pro pár kamarádů z daleka... ale ještě uvidíme jak to bude... Beru: no tak dekorace si můžeš začít dělat, barvu máte a pak ti bude jedno jestli použiješ vývazky v Čechách nebo na Slovensku:-)
Odpovědět
jééé to je příspěvků :-D
Odpovědět
petunia, tak to snad jo ;-)
Odpovědět
treisi :-D
Odpovědět
já viděla poprvé v životě tátu brečet...Stačilo se mu ukázat v závoji ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
treisi , jéééj :-) počkej až tě uvidí ve svatebním ;-)
Odpovědět
katalines:To mě stačí si uvědomit,že se budu vdávat a jsem totálně kaput :-D Co teprve on :-D
Odpovědět
:-D
Odpovědět
Tak jsem díky jedná hodné dušičce sehnala na netu truhličku na přání :-)
Odpovědět
joo? dej tip i nám :-)
Odpovědět
http://www.darkovebaleni.cz/shop/obch...
Odpovědět
petunia: no jo, ale jsem ted z toho takova nejaka zmatena...ani do diskusi jsem par dni moc nelezla... ;-) ted se ale musim rozhodnout, jestli to uz nasim reknu...ale kdyz zvolime domaci variantu, tak nebudu mit na vyber...tata dela na radnici takze bych to nejspis neutajila, kdybych si sla rezervovat termin :-D :-D :-D a pak to bude u nas vypadat jako ve filmu Moje tlusta recka svatba...mamka vsecho zaridi a my se jenom zucastnime :-D
Odpovědět
treisi a kterou sis vybrala?
Odpovědět
katalines:Zatím žádnou :-(
Odpovědět
treisi , jo ták, já myslela, že už máš vybráno
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme zase zůstali paf z budoucí tchýně, už prý zkoušela péct koláče :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak u nás je to asi takové, že si raději všechno zařídím sama, ale dostala mě mamka, když mi řekla že by její setru tam vůbec nemusela mít, tak to bylo fakt hustý, protože já s ní vůbec nepočítám, taky jsem jí to hned řekla, asi myslela, že si tam pozve koho chce ona, nebo co, to mě fakt dostala, já jí tam nechci a to z jednoho prostého důvodu, pořád si jen stěžuje, a to já fakt nemám náladu no ale druhá teta je super, taky už má seznam cukroví co mi bude péct, má vynikající koláčky a dorty
Odpovědět
bre ranko :-) my jsme se dner rano domluvili ze to asi konecne rekenme rodicum, za mesic se chystame k nam, takze budeme mit moznost spachat oznameni typu "do roka a do dne" :-D tak pak budu asi pridavat taky vtipne historky, cekam hlavne od mamky hodne kvalitnich komentaru :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
berusko jak jste spolu dlouho
Odpovědět
lowe: od ledna 2004
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je pěkný, a to myslíš, že jako budou proti? nebo budou tak štastný?
Odpovědět
lowe: nee, proti nebudou, v tom to neni...nasi jsou fajn a Petra maji radi... ale cekam ze mamka bude chtit vsechno organizovat :-D a my se nechceme tak uplne drzet tradic a navic mam s mamkou trochu jiny vkus takze to bude boj...tipuji neco jako Moje tlusta recka svatba jestli jsi to videla: "Tak si chceme vybrat oznameni...Uz jsem vam jich 200 objednala" a podobne ;-) uz jsem to zazila pred 2 lety kdyz se zenil bracha...dost husty to bylo...musela jsem mamce pripominat ze to neni JEJI svatba a ze nevesta ma nejake svoje predstavy...ale nakonec to dopadlo dobre ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to jo tak jí to řekni hned na začátku, ať si je vědoma, a když bude chtít něco udělat tak ať s tebou všechno konzultuje a je to. to u nás je to jednoduchý, my si všechno děláme sami, mamima na to moc není, a hlavně vkus? nevím ale je to rozdíl generací, takže je jasné že je jiný
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?