Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
lowe:To já si budu ten závoj upravovat..takže se na něm pěkně vyřádím.. :-)
Odpovědět
Jina bižu si budu dělat sama...aranžérské práce budou pod vedením mači a dědy...pečení babička a její sestra...vaření tchýně a brácha...takže největší pohoda :-)
Odpovědět
tam má být mamči :-D
Odpovědět
já už nic neopravuju...těch překlepů vidím víc :-D Tak se omlouvám...Jejda jsem dnes nějaká ukecaná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
z toho si nic nedělej, to já jsem taky ukecená taky to máš dobře zmáklý, já jsem taky rozdala funkce
Odpovědět
lowe: :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
chjo, ja dneska byla koukat v dalsich salonech a neodolala jsem a zas jsem si nejaky ty saticky vyzkousela a bude to asi krizovka az se budu muset pro jedny rozhodnout- vsude jsou nadherny...... a hlavne vyber..... no i kdyz jak kde. V jednom salonu mi rovnou rekli ze moji velikost ani nekupuji :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, zase jste se nějak rozepsaly :-D člověk je celej den zavřenej v práci bez netu a vy mu dáte ;-) jinak mě docela překvapuje, že dost nás mladších už se taky chystá na svatbičku, mě bude za tři týdny 21, takže deset dní před svatbou oslavím 22, ale myslela jsem si, že jen my jsme tak hrr do vdávání a ženění... všichni okolo nijak nic moc... ale to datum je fakt luxus... Jinak já už mám vytvořen první vývazek, foto zatím bohužel není, tak snad časem, je v barvách svatby celkově - oranžovo bílá
Odpovědět
Profilova fotka
no ja cekam az dostuduju, takze vdavat se budu v 26 - coz jsem si vzdycky tak nejak predstavovala. Prvne dostudovat a pak svatba..... zatim to jde podle planu tak uvidim jak to bude pokracovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
iivet: musím říct že vždycky jsem taky myslela na školu na prvním místě, ale mým životem se za poslední rok protočilo tolik událostí a zvratů, že už radši nic neplánuju...a teď, když s přítelem bydlíme sami ve svym bytečku jsme si řekli, proč bychom se nevzali...no a tak jo... co na tom, že pak dodělám ještě dva roky školy... ono to nějak půjde, když to šlo už teď jen se prostě budu jmenovat jinak... ;-)
Odpovědět
Ahojda zlatíčka...To já jsem tady taková mládě :-D Jako vždy a všude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek, tak to já vždy patřila mezi ty starší a tady taky 8-) Iivet. taky si většinu věcí plánuji dopředu, musím vědět co bude, no jiná už nebudu takže vdávat jsem se chtěla nejdřív 25, tak to se mi trochu protáhlo ale vůbec nevadí 28 taky není špatný ne?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
petunia, taky už mám hotové vývazky, koukni se do alba mám tam fotky, myslím, že si mi docela i povedli, jen jsem zapomněla na našeho mazlíčka, tak musím vyrobit ještě jeden větší pro hafánku Žolinku
Odpovědět
Tak dnes jsem se rozhodla pro kámínky místo jmenovek...Vy už děláte vývazky?Chjo jsem pozadu :-( ;-) Co ještě už teď chystáte? Pořád nevím kde začít
Odpovědět
Profilova fotka
to treisi: v klidu....mame na to rok :-) my mame zarezerovany jen misto a saty a zbytek budem resit az pozdeji. Ja musim makat na diplomce takze na to stejne nemam cas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to lowe: Krasny....povedly se ti, sikulka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
iivet, děkuji ;-) já taky nic moc nemám, přítel spíš šílí ze mě, že pořád něco vymýšlím, včera jsem zkoušela vlizelín na židli, ale nevím jestli to nakonec uděláme jinak máme taky místo, obřad a nic víc, šaty vůbec zatím neřeším
Odpovědět
jsme včera s přítelem udělali to nejhlavnější..seznam hostů a zasedací pořádak...Jedna osoba z mé strany je pěkná potvora co se týče chlapů i když je vdaná tak jsme museli přemýšlet kde ji posadit...nakonec jsem zjistila,že ani tak to nepůjde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak tu potvoru bych nepozvala a měla bych vyřešeno já zvu jen lidičky, které máme oba rádi, se kterýma si rozumíme a zasmějeme se, je to náš den ne?
Odpovědět
mno ona to je nevlastní ségra..mám strach ať nezačne nabalovat někoho od přítel..to by bylo hrozný
Odpovědět
Profilova fotka
no tak co, to bych jí to rovnou řekla
Odpovědět
no uvidím jak to udělám...musí si uvědomi,že je to můj a přítelův den a ne její ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, holky vývazky začínám dělat, mám první, jinak máme doma papíry na svatbu a zamluvený místo obřadu, zatím nevíme kde udělat hostinu... Tresi: jo, my máme zase problém s našima, ale už jsme se s přítelem rozhodli, že když mě v březnu vyhodili dá se říct na dlažbu a do teĎ s námi nemluví, že prostě na svatbě nebudou... jsem zvědavá jak to vezmou, ale můžou si za to sami... je mi líto, že u toho nebudou mí rodiče, ale nějak jsem si za svůj život už zvykla, že to krásný, co mi život dal, kdy měli příležitost být na mě hrdí, se mnou spíš prožívala babička s dědou než rodiče...
Odpovědět
petunia:něco podobného máme i s rodiči mého přítele ;-) už mám doma závoj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky neřešte to, je to váš den a oni pak jen budou litovat, že s Vámi nebyli já se taky nebavím od jisté doby s mojí nejstarší sestrou, no co, oznámení jí pošlu, a buď příjde nebo ne, bude to její chyba, a jinak mě by tam ani moc nechyběla
Odpovědět
Lowe:jjj pravda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky poslední dobou jsem tak líná, máme tak obrovskou zahradu a já ne a ne si na ní máknout, to ne že do svatby zhubnu já budu mít snad metrák :-(
Odpovědět
HOLKY VYBRALI STE SI SKUTEČNĚ KRÁSNÉ DATUM URČITĚ TO BUDE SUPER DEN MÁM TOTIŽ NAROZKY, TAKY SEM O TOMHLE DATUMU PŘEMÝŠLELA VYPADÁ SKUTEČNĚ DOBŘE, ALE PŘECE SI NENECHÁM UJÍT JEDNU Z OSLAV ROKU NE? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to víš, že jo tak si to posuň o týden dopředu 9.9. nebo do zadu 29.9. to je taky dobrý ne?
Odpovědět
Ahoj nevěstinky, pár dnů tu nejsem a tady takových příspěvků :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?