Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petu: budu drzet palecky vim jaky to je bojovat se skolou, ja porad jeste bojuju uz 5 let na bakalari :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Obdivuju každýho, kdo se donutí učit :-N Já se vyučila, pak jsem si při zaměstnání dodělala aspoň maturu a tím to haslo :-N ještě mě jednou za čas chytí choutky na studium, ale pak mě to rychle zase přejde :-D Možná kdybych neměla malýho, tak se donutím, ale teď už pravděpodobně ne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no já bych měla máknout, mám jen gympl a to moc šancí sehnat práci nemám... takže bych aspoň toho bakaláře mít chtěla, no,.. uvidíme... pokud to nedopadne, tak si stejně práci budu muset nějakou najít...
Odpovědět
Profilova fotka
lowe - prstýnky hezké i když fotka je trochu rozmazaná :-) petu - to určitě dáš, držíme palec ;-) tuliss - z toho si nic nedělej já taky bakaláře dělala dlouho (už přesně nevim, ale těch 5 let i s přestávkou určitě - nebyl čas no :-N), nejdřív při práci, pak sem kvůli porodu na rok přerušila a pak znova při mateřský, státnice sem udělala v lednu 2008 pak po půl roce přišla o práci a byla rok bez ní, tak sem ani nepokračovala dál a ted´sem si zas dala přilášku a od října začínám magisterský - kvůli svatbě pojedu až na druhou společnou konzultaci (jelikož první je zrovna 19.9. :-D) - takže svatba, práce, škola, malej, vělkej (protože s chlapama jsou stejný starosti jak s dětma :-D) - se mi to hezky nakupilo :-D ale já jsem ráda aspon se konečně něco děje a žije to, né jak ten blbej rok před tim :-) ted´jsem dala malýho do školky, děda mu ale odnes v pátek bačkorky, což sem netušila, tak byl chudák bez nich - no tak sem se pro něj vrátila a šli sme radši k zubaři (naštěstí měl volno) - Jiřík narazil na kolečko a zčernal mu přední zub - no zubař říkal, že to nechá bejt, jen ho musí šetřit a stejně za rok vypadne :-) no dala sem dohromady včera večer tu hudbu a poslala to paní co bude hrát meilem, tak sem zvědavá zda to vůbec pude a jak to bude vypadat, ted´jsem chtěla zas další věci i s mužskym, ale ten má najednou děsně práce na baráku s dlaždičkama :-D zařizování svatby jaksi nechává na mě - a já už toho mám plný zuby - nejradši bych tam přišla řekla ano a nazdar :-D no a jak mi ten můj naznačuje, že sem celá žhavá se jmenovat Fejtková :-D , tak pak pořád uvažuju o těch dvou jménech a zubař na mě no vidíte aspon budu vědět kam Vás zařadit :-D - tak fakt nevim, ach jo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - k počasí to říkám pořád, že bude krásný babí léto :-) prostě 19-24 stupnu a sluníčko, nebo polojasno a bez děště ;-) jestli konečně dodělam to oznamko :-D, tak ho hodim pak do alba :-) Mějte se všichni krásně.
Odpovědět
mě to ještě nedochází, včera jsme večer leželi v posteli a přítel říkal, že je to hustý, že tady za 14 dní bude ležet jako manžel, já si to uvědomuji, ale pořád to se mnou nic nedělá.
Odpovědět
ke studujícím: taky před vámi smekám, já bych to nedala a ještě při zaměstnání, takhle mám sotva čas a ještě škola jo, počasí bude hezké, nebojte ;-) vždyť ho máme objednané, ne??
Odpovědět
Profilova fotka
holky jestli mate chvilku tak kouknete do volne diskuze na tema lhani o rozlucce....prave sem zjisitla ze sem asi zarliva hysterka nebo co, uz se vubec nedivim proc je v dnesni dobe tolik rozsireny mit milenku a podvadet... uplne me nazory tech zenskych dostavaji.
Odpovědět
Profilova fotka
tuli - no chvilku sem takm nakoukla, ale nechce se mi to číst o co tam vůbec jde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no pritel pisatelky byl na rozlucce se stripterkou(byla to rozlucka kamose), no a slibil ze se stripterky nedotkne a ze se proste bude chovat slusne...no a o den pozdeji videla fotky kde pritel strpterce olizuje bradavky kde byla slehacka a tak celkove.... uplne me dostavaji realkce ze to byla jenom zabava a ze to ze ji lizal bradavky prece neni ze by ji podvadel...asi sem divna ale me by tot teda pekelne vadilo a nepresla bych to jenom tim ze je lepsi nevedet co dela...
Odpovědět
Profilova fotka
celkove kdyz tam popisuje ten "striptyz" tak mi prijde ze spis mely slapku nez stripterku protoze nechat si tam neco strkat mi prijde nechutny a to by stripterka nedovolila...
Odpovědět
Profilova fotka
tuli neboj ;-) pokud se tě nic takového netýká, jakože určo ne a tvůj nastávající je normální chlap, tak to vůbec neřeš ;-) Mě by teda taky vadilo, kdyby jí olizoval bradavky, ale naštěstí nic tak primitivního doma nemám, tak to nemusím řešit ;-) Protože tohle udělá jen primitiv :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tuli -- ted´jsem na to trochu mrkla a musim tam souhlasit s vanusakem a ivett jinak já si taky představuju pod něverou něco jinýho, ale striptýz taky vypadá trochu jinak, takže to že jí lízal bradavky by mi teda vadilo na druhou stranu, já bych se ho prostě neptala navíc, když ho tam sama poslala jak píše :-N no co se týče nás za 1. stejně žádnou rozlučku ten můj mít nebude, stejně jako já, jelikož se s ničim neloučíme - u nás se kromě legislativních změn nic nezmění aspon dopufám :-D a za 2. mu věřim a za 3.) sem na tom asi tak jako vanusak - mám toho za sebou spoustu, takže možná to jen tak někdo nepochopí, ale prostě bych to řešila trochu jinak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
spis me uplne vydesilo to jak to nektere zenske berou, uz chapu proc je tolik rozvodu...
Odpovědět
Profilova fotka
Brumdi, taky toho máme za sebou hafo a naštěstí na 100% vím, že by tohle neudělal, ale díky bohu to řešit nemusím, páč taky žádnou rozlučku nemáme :-D jako vy se nemáme s čím loučit. Asi si jen otevřu něco k pití, abych se rozloučila se svým rodným jménem a hotovo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tuliss - jinak máš pravdu, byla to lehká šlapka, jelikož striptýz je zásadně bez jákehokoliv kontaktu - jediný kontakt je tam dát striptérce peníze za kalhotky :-) mimochodem píše tam, že to bylo v Německu - takže to bych byla vůbec v klidu pokud tvůj přítel bude mít normální rozlučku tady u nás - oni totiž němci jsou prasata, proto tady u nás u hranic taky tak hezky bordely a špapky prosperujou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
makak - no právě tak nějak sem to myalela :-) - s tim dobrym pitím je to náhodou dobrej nápad - nějaký dobrý vínečko, no x-)
Odpovědět
Profilova fotka
my uz mame po rozlucce a byla spolecna :-) a vzhledem k tomu ze byla venku a byla fakt kosa tak by ani stripterka nepripadala v uvahu, zvlast kdyz na rozlucce byly i pritelovi rodice :-), bylo to spis takovy posezeni s kamaradama co nejdou na svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
Tuli tak takovou rozlučku bych možná klidně i dala, ale u nás je to fakt zbytečný :-) Brumdi já to vidím spíš na nějakou limču, páč stále kojím :-D :-D A decentně jsem tam přešla ty názory a taky mě teda dost zarazili, jakože odsuzujou tu holku, čemu se diví =-) Dělali to všichni tak on "musel" taky...dost primitivní...fakt radši nekomentovat :-p jeden ubohej chlapec vedle druhýho :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tuli - no tak vidíš, jinak já myslela žes tu psala, že chceji přítelovo kamarádi taky něco takovýho provézt :-N mno - já ted´v sobotu mám vystoupení na tom country festivalu v Aši, takže si jen tak trošku zapaříme tam a Jirka chce jet před svatbou ke svýmu kámošovi z dětství do Prahy,ale to pudou max. na pivo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
makak - jednu skleničku vína nebo jedno pivo si můžeš dát i v těhotenství - doktoři doporučujou, aspon mě to tak bylo řečeno, když sem se ptala - kojila jsem totiž malýho do jeho 20 ti měsíců a když mu byl asi rok, tak sem byla na svatbě mé svědkyně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum: no oni chteli ale my sme to udelali tak aby nemohly, tak vymysleli ze ve ctvrtek pred svatbou...no jasne kdyz je nejvic prace, je videt ze nemaj co na praci tak vymysli kraviny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum - jé já píšu kraviny :-D nechtěla jsem napsat v těhotenství, ale když kojíš - teda jsem dneska jak tatar :-D :-D tuli - to chce kámoše zaměstnat, aby je ty roupy přešli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maki - doufám, žes pochopila, že ten příspěvek byl na Teb, né na mě - píšu jak po více skleničkách vína :-D :-D :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Jasně že pochopila :-D Vím, že si alkohol dát můžu, ale nějak vůbec nejsem zvyklá na pití, tak s tím teď nezačnu :-D ;-) Ale ráda si dám třeba nealko pivčo ;-) cuftom: přesně tak...proti kvalitnímu striptýzu ano slovo, ale šlapka je prostě šlapka :-S
Odpovědět
tak já jsem si taky přečetla pár řádků a hned jsem se pěkně, napíšu to otevřeně, nasr.... K tomuto tématu jsem se už vyjadřovala, není to tak dlouho, co jsme to tady probírali, ale tohle je fakt hnusárna. A ty "ženy" co v té diskuzi tvrdí, že by jim to nevydilo, proč to tedy holčina chtěla vědět, bych pak ráda viděla v její situaci. Určitě by toho svého nepochválily, neříkaly by mu: Pepčo, ty jsi tak šikovnej, žes jí taky oblizoval bradavky, když to dělali všichni. A určitě by to ty ženy jen tak nepřešly.
Odpovědět
tuli: tak taková rozlučka jako jste měli vy, čeká i nás, v pátek. S kamarádama, co nebudou na svatbě :-) a protože to bude u něj doma, tak i s rodičema :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak sem konečně dodělala oznamko - házim do alba ;-) a čekám na vše názory :-) zatim je to verze pro email - pak to jen změnim a někomu pošlem jen meila, že sme se vzali a pro těch pár lidí to doma vytisknu - jen musim letět ještě vyměnit černou barvu v tiskárně včera sem řešila hudbu, ted´ po obědě zaběhnu do města a asi se stavim cestou v květinářství :-)
Odpovědět
brumdinka: oznámko pěkné a text nemá chybu, je jedinečný
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?