Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jíťo nejsi jiná :-D Já se na svatbu moc těším, ale nejvíc asi až budu mávat hostům při jejich odjezdu :-D
Odpovědět
jsi hezky upřímná :-D , ale je to tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,nějak nestíhám... Lowe : tak mě více líbí ty tvé řasy,nevím. Máš je krásné :-) ,dlouhé,tak mi přijde zbytečné si nalepovat umělé ;-) ,ale jinak paráda,stíny atd...... :-) . A co prstýnky....?? Bude fotečka??? Jinak děvčátka,jsem už trochu nervozní,teda na venek to nedávám najevo,ale uvnitř to začíná vřít. Dot oho začínám být jakási marod,tak jestli lehnu tak mě jebne ]-( ....to jsou ty nervy + počasí + únava :-S ,to není moc dobrá kombinace. Jinak souhlas s Jitkou + makak : jasně,že se těším,ale až to bude za mnou,tak si opravdu oddechnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe,jak už jsem psala,mě se víc líbí tvoje,ale já třeba budu mít jen krajní nalepené,tak to kdyžtak ještě zkus.Jen ten jeden trsík na konci.....
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem taky pro prodloužené řasy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: takže s dlouhýme makak, mé..kratší
Odpovědět
Profilova fotka
Jíťo ono to tak opravdu je :-N :-D Až budou odjíždět, bude uklizeno a klid tak to bude nejlepší a pak si to všechno asi pořádně vychutnám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak je to tak půl na půl já se cítím dobře v těch dlouhých, tak uvidíme jak to dopadne, třeba se kosmetičce budou klepat ruce a ani mi je nenalepí, prý bude nervozní víc než já a budu mít své ale na fotkách by to vypadalo hezky moc se mi líbí ty sklopené, to vystínovaní, to se jí povedlo jana1k: já ty prstýnky nedokážu vyfotit, mám jen mobil a tím to moc dobře nejde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já se taky těším, až ten blázinec pomine! Ale z druhé stránky se těším, jak si budu užívat každou minutu toho dne, přece neplánuju každý detajl a každý moment jen proto, abych si oddechla a řekla už to mám za sebou. To si řeknu maximálně po obřadu! Když to připravuju tři mesíce, tak si to chci opravdu vychutnat a užít si to plnými doušky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lowe, mně se na té první fotce líbí ty krátké a na ostatních dlouhé... takže jsem ti moc nepomohla. Jinak se těším na svatební den, ale mnohem víc, až na něj budu vzpomínat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tkanicka díky to asi všechny, hlavně aby to dopadlo OK
Odpovědět
Profilova fotka
holky pádím dom tak hezký víkend
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky ja uz normalne magorim, prave sem se vzbudila uplne vynervovana ze mam zeleny saty a ze se mi nelibi...vubec nevim jak sem na takovou kravinu prisla... holky uz vite co bude mit na sobe vase tchyne?.. ta moje za mnou pred tydnem prisla jestli nevadi ze si poridila tyhle saty (jsou bily a maji na sobe cerny tenky carky vsema smeram, ale prevazuje bila) hlavne ze sem rikala at si nikdo neporizuje na svatbu bily saty, a ona ze jestli to vadi tak si teda poridi jeste jedny...nechtela sem delat problemy tak sme rekla at to tak necha, ale stve me i kdyz sem rekla at si nekupuje nic bilyho tak stejne koupi...
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss- to jsem trochu nepochopila, však ty šaty nemá čistě bílé. Vyprdni se nato ať je má třeba ze zlata, stejně si všichni budou všímat vás a ne toho jestli má na sobě někdo bílé šaty. Ten den je o nevěstě a žěnichovi, ne o jiných lidech a šatech! Tak si to nenech zkazit! To je rozkaz ]-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam saty bily ale byla sem z toho snu tak zmatena ze sem se musela jit presvedcit, tak sem volala mamince abych se ujistila, koukala na me jak na blazna..
Odpovědět
Profilova fotka
tuli- děláš šoky mámě po ránu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: já bych to asi tak neřešila, čistě bílý stejně nejsou. Já neukočírovala ani družičky, tak tchýni vůbec neřeším, ale bude mít nějaký kalhotový kostým (to zase bude terno), a já pak mamku horem dolem přemlouvala, aby šla v sukni, topu a takovým krajkovým sáčku, co mi měla na maturák - moc jí to sluší. Jenže pořád mlela, že je to černý s vínovým a že tchýni budu mít v něčem světlým... No snad už se nebude cukat... teď už stejně nic jinýho nesplaší (doufám).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Tak už jen 2týdny!!! Vůbec těm dnešním nevěstám to počasí nezávidím :-p :-S Nám to snad vyjde líp ;-) Já nevím, v čem půjde tchýně a moje mamča bude mít takový zelenkavý šaty pod kolena :-) Ptala se mě, jestli se to hodí a je to super. Moc jí to sluší a i kdyby měla něco bílého, tak mi to tak nějak bude šumák :-N já mám totiž modrý šaty :-D Ale i kdyby byly klasicky bílé, tak tohle bych neřešila ;-) hlavní je stejně nevěsta a tu si určo nikdo nesplete ;-)
Odpovědět
ženichovo maminka bude mít kostýmek, tak trochu smetanový nebo zlatavý, přesně si ho už nevybavuji, její manžel, ženichovo taťka mi na to řekl, že vypadá, jak kdyby se vdávala ona. A moje mamka bude mít kostýmek s kytkama, špatně se to popiusuje, ale moderní a jí sluší, dělá jí mladší. makak: jo, za dva týdny touto dobou na sebe budeme vzpomínat. Tohle počasí je ee. Dnes se zrovna vdává moje spolužačka se střední školy. Jdete po svatbě v pondělí do práce nebo máte volno???
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem na mateřský, takže budu doma :-) A budoucí manža je na neschopence, tak bude taky doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co mate proti pocasi? u nas je od rana pekne sice trochu fouka ale je pomerne teplo a polojasno..
Odpovědět
Profilova fotka
tuli tak to se máš...tady je od rána zima, vítr a déšť :-S
Odpovědět
no, u nás je taky hnusně, fouká vítr, po slunci ani památky a chodím v teplákách a mikině, protože mi je kosa :-)
Odpovědět
včera večer jsme s přítelem dělali krabici na přáníčka, už je hotová, teď se snad vrhnu na jmenovky a taky je dodělám, jdu na věc
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jen sem Vás chtěla pozdravit, letim s malym na chvilku k babičce jinak my měli včera a dnes - teda hlavně já trocha předstvatební depky a nervů a tim pádem sme se trochu více pohádali :-p , ale už je to v pohodě a příští týden začnem zařizovat ten zbytek co chybí, tak se zatim mějte fajn, dočtu Vás později :-)
Odpovědět
hádky, ale jen malé musí být, my jsme se taky včera porafali,když jsme dělali tu krabici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky se přidávám,včera večer jsme se po dlouhé doby poštěkali :-N (byli asi nějaké erupce na slunci :-) )....ted momentálně se chystám trochu poklidit,malého si vyzvedli naši, chlopek usíná, a v 18 h.máme zapíječku.....moc se mi teda nechce. Což je dobré znamení,minulý týden jsem se těšila a bylo to také nic moc....tak se mějte. Hezký zbytek víkendu....PS: jinač tady je sice kosa a vítr,ale většinou svítí slunko.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás je tak hnusně. Měli jsme vystoupení u nás na výstavišti a zítra znova, tak doufám, že to neodstonám... špíčky mi pěkně přemrzly.
Odpovědět
Profilova fotka
jej, holky my naštěstí a ťukám v pohodě, včera jsme rozváželi koláče do půl devátý a dneska do pěti :D takže jsme oba utahaní jako koťata, nicméně ženichovi svědek na dnešek organizuje rozlučku se svobodou, takže se šel bavit :) prý pánská jízda :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak na mojí tchýni nemáte..koupila si nějakou béžovou halenu a jsou na ní hnědé pavučiny a pavouci.Myslela jsem že omdlím když jsem to viděla :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?