Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, fotky mám v albu tak čekám na kritiku
Odpovědět
Profilova fotka
lowe- jsi krásná holka s krásnýma očima a ty smetáky místo řas ani kmentovat nebudu :-D ! Moc ti to sluší a není k tomu co dodat!!!!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já ani zkoušku líčení mít nebudu. Kamoška co mě bude líčit, tak řekla, že má přesnou představu a tu zrealizujeme až v den D :-D . Tak snad to dobře dopadne :-D
Odpovědět
lowe: ty chceš kritiku?? Ráda bych, ale nejde to :-) , sekne ti to, ty řasy jsou sexy, ale fakt (nejsem lesba, nebojte!!!!!!) jinak k příjmení, já to beru jako čest, že se budu jmenovat jako manžel a všichni hned budou vědět, že jsme manželé, já se na to hrozně těším. Nikdy mi nenapadlo, že bych si nechala svoje příjmení nebo měla dvě. Společné příjmení vyjadřuje jako že jsme jeden, takhle na to pohlížím já.
Odpovědět
já jsem asi divná, ale já ještě pořád nejsem nervozní a kdyby se pořád někdo neptala, jak se cítím, tak bych o žádné svatbě asi ani nevěděla. Ale aby to na mě nedolehlo den před a nebyla pak vyklepaná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No když jste u toho líčení, tak já taky přemejšlim, že ji mít nebudu, paní kosmetička jaksi chce moc peněz na víc za tu zkoušku - no ještě uvidim do té doby ;-) jinak se jménem sem se už rozhodla i když mi to přijde divný, sem zvědavá jak si zvyknu :-N a ted´ řešim tu hudbu s paní na varhany po meilíkách - tak Vám pak dám vědět co sme nakonec vymysleli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jita- Když jsme se rozhodli, že se vezneme, tak jsem samou nervozitou nemohla spávat! Jedna nervozita mě zachvátila tak před měsícem a do té doby jsem jaksi v klidu, což je u mě divné!!! Já jsem strašná témistka a pořád ve stresu. Asi přilde až dva dny před svatbou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, no já právě byla až do ted´ka úplně v klidu a to až dneska si nějak začínám uvědomovat, že už fakt jo :-N a začínám bejt trochu nervní, mám stejně pitomej pocit jak před státnicema - snad to přejde :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No nic já se s Váma pro dnešek loučim, musim do toho Chebu - hudbu vyřešim přes meil, tak do Frantovek už nemusim a pak mi přijede po tejdnu mužskej, takže už se dneska asi k PC nedostanu, tak přeji všem hezkej den ;-)
Odpovědět
já taky nemám sebevědomí na rozdávání, proto se divím, že ještě nic. Před maturitou jsem byla pomalu na prášky. A když jsem nastoupila do zaměstnání, jsem tady už pět let, tak jsem si musela zvyknout na lidi, spíš na chlapi. Jsme tu 3 ženský na cca 40 chlapů. A to jsem se ze začátku pohybovala po dílně mezi nima. Každou chvilku na mě někdo něco zahlásil a já byla rudá až na pr.... :-D Tak jestli jsem si za ta léta zvkla a teď mi to nepřipadá
Odpovědět
Profilova fotka
jita - už to vypínám :-D , ale tvůj příspěvek jsem ještě přečtla - to máš dobrý takový zaměstnání by se mi taky líbilo 8-) - dělala jsem všude možně taky i mezi chlapama a to sem tam byla jediná :-D taky do dneška na mě žádnej z nich neuzapoměl :-D :-D a je fakt, že je mám mnohem radši - tedy lépe řečeno mužský nebo smíšený kolektiv než čistě ženský - tam pak bují jen nenávist a pomluvy a děkuji to nemusím ;-) přeju krásnej den ;-)
Odpovědět
přesně tak, já na mužský kolektiv nedám dopustit, nic proti ženám :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
teda holky :-) dneska odpoledne se chystáme rozvážet ty zvací koláče, teď jsem si do tašky připravila oznámka v obálkách i ten zbytek co jsou navíc, kdyby náhodou :-) ubrousky do košíčků, košíčky, mašličky na rohové a špendlíky, ještě něco??? :D a odpollko až je vyzvednem, jedem s tim k našim, nastříháme myrtu na roháky a nazdobíme to a začne se :) zvát a roznášet :) a zítra odpolko už od toho snad bude zas na týden pokoj :D nerozní nejsem, jen mi nějak nejde se učit na tu zkoušku... mam pocit, že se mi to stejně jak to do hlavy leju, tak se to druhou stranou leje ven, takže nevim nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
put - ty děláš ještě nějakou zkoušku :-N no to seš fakt dobrá, si to neumim představit - no i když já zas nastupuju 3 dny před svatbou do nový práce - hlavně at´to zmákneš ;-) jíta - a ty to budeš mít jak s příjmením - já fakt nevim, mě to furt straší v hlavě, jmenovat se po 30 letech jinak, zvášt´když jsem hradá na scvoje současný jméno - ach jo - že sem do tý svatby lezla :-| :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíte to jakej sem závislák na beremku :-D :-D - nic vážně už musim končit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brumdi: já se taky těším až se budu jmenovat stejně jako manžel, konečně všichni budou vědět, že my dva patříme k sobě a jsme jedna rodina, ne??? a tak to má být, na každý sám za sebe... právě svatbou "zakládáme rodinu" teda jak kdo, ale říkaj to v proslovech :D:D:D i když jsi hrdá na své současné příjmení, myslím, že není nic špatného na tom, že budeš hrdá na to, že jsi maželkou svého muže, ne??? tak proč to nedat najevo tím, že si vezmeš jeho jméno...
Odpovědět
Profilova fotka
petu - no to jo, to já jsem - jen rodinu jsme založili dávno před svatbou :-D právě proto pořád uvažuju o těch dvou jménech - já nevim příde mi to divný jako bych najednou s tou Součkovou nechtěla mít nic společnýho :-D , jestli mě aspon trochu chápeš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, chápu, když jsem odešla od našich, jak jsme se rok nebavili, taky jsem se těšila, až už budu Škarytková, abych neměla se svým současným jménem nic společnýho... ale zas na druhou stranu... teď když už jsme zase usmířený, tak ale stejně pořád chci být po manželovi :-) já nevim, mě to přijde prostě normální, takový ten zvyk, že prostě si vezmu jméno manžela... vždycky to tak bylo... a kdybychom už prcka měli, tak bych chtěla, abychom se všichni jmenovali stejně ...
Odpovědět
brum: ty jsi ještě tady :-D ? Já se budu jmenovat po manžílkovi, jinak bych to ani nechtěla. Ale jestli to takhle cítíš, tak si nech obě. Nebo já kdybych měla takový pocity a nechtěla přijít o své rodné příjmení, tak bych si nechala radši obě, aby se tam manželovo jméno podílelo.
Odpovědět
Profilova fotka
dala bych hlasovat: komu z vás se libí mé pravé oko (na fotografii levé) je s provdlouženýma řasama a komu to druhé, prosím?
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: me se libi to leve, teda leve kdyz se na tebe divam takze prave v realu :-) snad to pochopis..
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: takže mé normální řasy, ne to s těma prodlouženýma jo?
Odpovědět
já jsem pro prodloužené
Odpovědět
holky, poradtě, jak se motají vývazky, prosím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita, já jsem našla tady u jedný holčiny obrázek jak na to... na kus polystyrenu nakreslíš čtevereček, podle toho jak chceš velký mašličky, do rohů zapícháš špendlíky. Těma spodníma připíchneš konce stuhy a kolem horních obtočíš. Můžeš fixovat i mašličku uprostřed špendlíkem (doporučuju). Je to návod na ty co mám v albu. Ty s tou mašličkou uprostřed potřebují těch špendlíků někam zapíchlejch ještě víc.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a někdo to propichuje jenom špendlíkem, já to radši sešila a ozdobila korálkem
Odpovědět
tkanička: tak to už jsem taky viděla, obrázek mám doma, teď tady v práci u klávesnice něco motám a zdá se že se zadařilo. Zkouška vyšla. Nevěděla jsem, jestli jte je některá nezkoušela. A taky je radši sešiji, aby se pak nerozpadly.
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: tak presne naopak :-) asi sem to blbe popsala me se libis s tema umelyma rasama..
Odpovědět
Profilova fotka
lowe, já bych taky volila ty tvoje řasy ;-) Jinak já už mám objednané ode dneška :-N veškeré květiny x-) maminka je prostě zlato x-)
Odpovědět
už to všechno vrcholí, jsem asi jiná, těším se na svatební den, ale bude milé až budu mít v neděli po čistou hlavu :-) Až tedy zaplatíme hospodu, půjdeme ji platit až v neděli
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?