Nevěsty 2020

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsou tu už taky nevěsty, které budou mít svatbu v roce 2020?😊
Odpovědět
@saji ja Praha. A nemela jsem vylozene doredu vyhledleho konkretniho, protoze i zadost o ruku byla prekvapeni, takze jsem nad konktetnim clovekem zacaa uvazovat nedavno. Ale ja obcas chodim "vypomahat" zacinajicim fotografum/fotografkam aby si mohli rozsirit portfolio o ruzne fotky a tak nejak jsem vedela, ze oslovim nekoho kdo nas uz fotil a fotky se nam libily.. Daji se mezi nimi najit vazne sikovni. Nakonec psali i oni nam ze by chteli, pokud bychom meli zajem. Ale jinak jsem mela teda v hlave i par jmen, se kterymi jsem sice nefotila, ale jejich fotografie se mi moc libi.. A ano Praha, ale v hlave jsem mela napr. fotografku z Budejovic. I s platbou za dopravu by vysla v podstate stejne jako primo prazsti forografove, takze na te lokaci asi uplne nesejde, spis jde o to aby se vam fotky a jejich styl libily
Odpovědět
Profilova fotka
@simmons naprosty souhlas. On rok a pul dopredu si clovek ˇuze vymyslet a hledat, aby to vyhovovalo plne. Pozdeji uz musi brat co je a co zbylo. A taky ja treba radsi planuju v klidu a bez stresu😁😁
Odpovědět
Profilova fotka
@saji my mame fotografa, ktereho jsme meli vyhlidleho. Sleduju jeho praci skoro 10 let a uz nas fotil dva roky zpet😊 Myslim, ze prijede po domluve kamkoliv. Fotil svatbu i hokejistovi Smolenakovi😊
Odpovědět
Profilova fotka
@simmons No bohužel Praha. No skvělý, takže ihned začínám řešit místo :D A budu se modlit, že nám na radnici povolí náš termín, pokud nebude mezi vypsanými. Já mám fotografa známého, který točí videa obyčená i z dronu. Kdybyste chtěly, můžu napsat webovky a můžete mrknout. Čistou náhodou ty webovky dělal můj nastávající :D Co se týká líčení, plánuji buď kamarádku (mám dvě, co mají kurz a líčí) a nebo se nalíčím sama. Samozřejmě budu zkoušet dopředu co bych asi tak chtěla.
Odpovědět
Profilova fotka
Týjo holky, tady se to snad konečně rozjíždí. :) Ubíhá to hrozně rychle, už nám zbývá jen 8 měsíců. :-o My hledali místo v Praze a nakonec to bude všechno v Brně. :-D O víkendu se mi oženil bratr, to bylo taky něco... :-) Tak držím palečky holky, ať to všichni zvládneme a nepoto se z toho, už mám občas balón jak hlavu... a raději všechno dřív, než aby bylo pozdě. ;-) :-D
Odpovědět
Taky se divam, ze se to snad konecne vse rozjizdi😊😊. Ja mam uz zadane saty u svadleny, nechavam si sit. Mam vetsi cislo a to, co na me navlikaji v tech salonech, tak je to des🤦‍♀️. Bud nesedi vrsek, nebo spodek, nebo v tom mam pr... jak Semik a nebo zase 🐐 placate. Des bes. Kdybych mela 36, tak jsem za vodou 😂😂😂😂. Tak hazejte, co kdo uz ma. Joooo a nahodou jsme sli kolem zlatnictvi a zaujaly nas snubaky, takze uz se nam vyrabeji i snubacky, ale zadaly jsme si, ze to chceme az na konec roku💍
Odpovědět
Zdravim vas holky, tak my uz mame delsi dobu misto a ja zatim jen vizazistku, ktera ma taky na rok dopredu full. @enninka92 hodis sem odkaz na toho fotografa prosim?
Odpovědět
@enninka92 je na toho kameramana bych kontakt i brala, jeste nevime zda budeme chtit, puvodne jsme nechteli. Ale ted nas nahlodala moje svedkyne, vdavala se loni a ja byla za svedka a rikala, ze je to jediny ceho lituje, ze nema video z obradu. Pry byla v tu chvili tak mimo, ze si to ani nepamatuje.. Vizazistku mam, sama sice mam i kurzy svatebniho liceni a vetsinou se vsude licim sama, ale ten den se tim nechci zabyvat 😂 Jinak my si dneska teda byli uz potvrdit termin matrice..
Odpovědět
@saji holka ani 36 nepomuze. Kdyz jsem byla silnejsi, taky sem si myslela ze s malou velikosti maj holky vyhrano. Ale ver mi, at uz vazis kolik chces, z obchodu odchazis vzdycky frustrovana s tim, ze ti nic neni, neslusi, nesedi a vsechno jsou to navic hadry a jeste drahy :-N .. Saty mam 34 (notmalne nosim ale 36)a co mi bylo od pasu dolu, to mi od pasu nahoru bylo zas velke, v polovine veci jsem vypadala i diky svemu malemu vzrustu proste smesne a a nakonec jsem teda vybrala krasne, ale budou mi vrsek upravovat aby sedel a samozrejme zkracovat :-D...
Odpovědět
@simmons clovek si mysli, ze mensi velikost je vyhra, ale myslim si, ze asi zadna velikost neni idealni, ze kazda z nas resi urcitou cast, se kterou je nespokojena. Jezis, holky, ja se tak hrozne tesim na tu svatbu😂😂 jsem asi magor😂😂. A to jdeme 3.8.tento rok na svatbu skoro svagrove, tak si to uzijeme a podivam se na svatbu z jine strany.
Odpovědět
@saji magor nejsi, prece by bylo divne, kdybyses netesila :-).. Taky ted jdem na nejake svatby a tesim se na ne, vzdycky jsem na ne rada chodila a ted si navic rikam ze i okouknu :-)
Odpovědět
@simmons moje rec a hlavne se budu snazit predejit nejakym chybam. Tohle bude zvlastni svatba, bude tam cimbalovka a to neni muj salek kavy teda🤷‍♀️
Odpovědět
Článek se načítá
@saji ja to uplne moc neresim, protoze my taky budem mit svatbu takovou, ze to asi nesedne kazdemu.. Odpoledne to bereme spis jako normalni rodinnou oslavu (nejsme moc na hostiny, tradice a tak, v tomhle si rikam at si to kazdy udela tak, jak to ma sam rad) ale tesim se az okouknu takovy ty ruzny serepeticky na vyzdobu :-D Popravde ja se na svatbach vzdycky tesim hlavne na to, jsem ujeta i treba na vanocni vyzdobu a tak, tak me to bavi :-D
Odpovědět
@simmons na to se taky moc tesim. A jsem zvedava, jak to cele zapadne do sebe 😂. Na svatbe jsem nebyla 8 let, tak se tesim 😂
Odpovědět
Profilova fotka
@simmons Ono mala velikost fakt neni vyhra. Mam velikost 32/34 a vsechno je mi velke. Od satu az po prstynky. Vse je tak divne zalozene a u prstynku si nejde ani predstavit, jak to bude. Saty si sice budu nechavat sit, ale chci pozkouset pro lepsi prestavu, jak co sedi.
Odpovědět
@iviiiii prstynky na miru nebo zmensovat, zasnubak mam take zmenseny.. Mam navic jen neco malo pres 150 cm takze velke je mi vazne vsechno :-) (i dlouhe), jsem zvykla. Delala jsem si srandu ze si mozna budu muset saty poridit mezi detskymi druzickovymi :-D...
Odpovědět
@iviiiii k tak drobne postave bych urco doporucovala i uzsi prsten, treba jen 3mm, klasika je 5mm. Ja budu mit bud 3,5mm a nebo 4mm, ty tlusty se nam nelibi.
Odpovědět
Profilova fotka
@pinkyy to budu mit urcite😊 Zkousela jsem 3mm a i to se mi zdalo tluste😁 ale to dela hodne to, ze zasnubak mam tenoucky😁byli jsme se mrknout v Rydlovi😊
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se taky zase vrhla na to plánování, už mám po státnicích i po dovče, tak na to konečně mám taky chvíli čas. :-) Tento týden jsme domluvili kameramana a příští týden máme schůzku s DJem. :-) S tím místem se to nakonec po osobní návštěvě vyřešilo, holt v tom měli bordel, protože z jednoho mailu odpovídali 3 lidi, kteří si navzájem nepředávali informace. ;-( Ale z osobní schůzky máme právě dobrý pocit, tak snad už bude vše v pořádku. ;-) Zítra nám bude zbývat přesně rok do svatby. :-) :-) :-)
Odpovědět
Ahoj tak my ještě zatím nemáme nic, ani datum, jen vím, že to chceme buď v dubnu nebo v květnu, nějak mi přijde ještě na všechno brzo, mela jsem v plánu začít po novém roce, ale když to tady čtu, jestli nebude pozdě 🙂 jediné co chci objednat na konci léta, jsou dekorace z Ali, abych si prez zimu vyrobila něco na stoli, věcí do fotokoutku🙂 chtěla bych přírodní svatbu, tak přidám pár fotek, co mě zatím zaujalo, sušenky bych chtěla nějaké podobné jako na fotce, jen v jiné barvě, místo kolacku a líbí se mi toto oznámení 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moc děkuji za tipy míst v Moravskoslezském Kraji. Už se moc těším jak všechno budu plánovat jako jsou svatební šaty a další věci pro nevěsty.
Odpovědět
Profilova fotka
@simmons Tak mrkni na https://frantisekdron.cz/ Někde tam je i záložka Svatby a ukázkové video :)
Odpovědět
Ahojte nevěsty, tak se taky přidávám.... :-D plánujeme svatbu na zimu 2020, případně duben, kdyby se nám nepodařilo najít místo podle našich představ....což jsem zjistila, je docela problém. :-( Chceme to mít blízko, takže Brno a okolí a líbí se nám styl takových těch "barn weddings", jenže bychom to chtěli v zimní verzi. Ten problém je, že většina "stodol" a podobných míst buď nemá zimní provoz vůbec, nebo se to místo nevytápí. Takže zbývají jenom hotely a restaurace, které by měli interiér salonku právě v takovém nádechu. :-( Zatím jsme se byli podívat v Žebětínském dvoře - to by šlo, ale není to úplně ono, takže si to necháváme spíš jen v záloze, kdyby se nic lepšího nenašlo. Pak se mi moc líbí Hostinec slunečnice, ale obávám se, že tam není možnost ubytování, což bychom pro pár hostů potřebovali. Nemáte náhodou některá tip na hezké místo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kukudlanka co Kadlcův Mlýn v Líšni?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky chci se zeptat nemáte někdo tipy na vyzazistsku. Moc děkuji za tipy
Odpovědět
Profilova fotka
@aduskaezrulek A odkud? Kde bude svatba?
Odpovědět
@aduskaezrulek ja mam Barboru Zegzulkovou, najdes na fb i na insta, dlouho jsem hledala vizazistku, co bude umet krasne ucesy a to ona fakt umi.
Odpovědět
Profilova fotka
na tu jsem se divala taky. 😊Ja mam v hledacku Lenku Jelenkovou😊Bude me licit na bratrovu svatbu v zari. Ja puvodne chtela vizazistku a kadernici v jednom. Ale budou se cesat a licit i maminky a druzicky se Svedkyni. A nalicit a ucesat 6 lidi by mohlo byt trochu narocne. Tak jsem od toho upustila
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky ještě nemám vizážistku ani kadeřnici, vůbec nevím koho a v těchto věcech se nevyznám... asi si tu hodím zase inzerát. :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nevite nekdo, kde bych sehnala krajkove ubrusy?? Neco takoveho myslim😊
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?