Nevěsty 2020

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsou tu už taky nevěsty, které budou mít svatbu v roce 2020?😊
Odpovědět
@nikolka008 taky jsme úplně na začátku chtěli tu ze zlatovlasky i z lotranda a zubejdy😀☺☺.. ale nakonec jsme měli varhaníka s houslistkou,kteří nám dali seznam,ze kterého si máme vybrat..měli jsme Let it go, pak od Gotta Jdi za štěstím, od Vondráčkové Lásku na sto let a na odchod od oltáře A thousand Years☺.. varhany a housle byly ta nejlepší kombinace,znělo to snad ještě dojemněji i beze slov😀☺ i když teda u písně od Káji nám varhaník i zazpíval☺
Odpovědět
Profilova fotka
My máme svatbu teď v sobotu. Budeme mít housle a violoncello 🙂 klidně můžu napsat náš seznam 🙂
Odpovědět
@anetkka92 jee to by si byla zlata😍
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolka008 tak napíšu v neděli 🙂 řeknu vám jak nám náš výběr zněl
Odpovědět
Profilova fotka
@makky225 My jsme teda lidí měli 80, dohromady to bylo asi 14 pivních setů. Moc jsme to nepřeháněli, ale kytky byly jedna z nejlevnějších záležitostí. Záleží, co člověk chce. Já teda rozhodně odmítám kupovat kytky za 10 000 a druhej den to vyhodit. Takže my nakoupili hodne bylinek, takova hypernova měla třeba hezký vzrostlý za pár šupů.... kolem toho se omotala juta a bylo. Po svatbě jsme to rozdali, lidi to brali radši než alkohol a sladký 😅 Takže jediná "kytice" byla ta moje, manžel měl korzáž, svědkyně náramek a hotovo. Vlastně jsem ještě měla věneček. Sestřenka floristka přivezla pár sušených kytek, zbytek natrhala na louce a kytice se aspoň dala hezky usušit, tak jí mám na památku. Ale samozřejmě ne všude se taková výzdoba hodí 🤷🏼‍♀️
Odpovědět
Profilova fotka
jen pro představu, že kytice ze sušených kytek nemusi vypadat jak sušená kytka od babičky a že bylinky na stole nejsou jak oškubaný bylinky co máme v kuchyni....
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolka008 já měla na příchod pachelbel canon a přítel měl píseň Jawa 250 od Špinarové 😄 a ještě jsem chtěla od Kryštofa Ty a já no výběr je těžký
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolka008 my jsme na vyber písní byli též tragédi 🙈 každý nám říkal, že si máme vybrat tu "naší", my ale žádnou naší nemáme 🤷🏼‍♀️ takže jsme to ladili s muzikantama, aby tam byly písně, co zahrajou. No a třeba píseň na první tanec jsme si vybrali až poslední večer před svatbou, když jsme s kamarádama seděli a hráli u táboráku. Jeden náš kamarád zrovna zahrál písničku, kterou mám fakt ráda. A bylo vybráno. Naštěstí jsme mezi hosty měli opravdu hodně muzikantů, takže se takový spontánní rychlovýběr písně dal provést. A je pravda, že když obřad a první tanec doprovodil kamarád, bylo to ještě o stupeň dojemnější 🥰 Nicméně, jak někdo moudrý řekl, je stejne fuk co si vybereš (pokud ti to není vyloženě proti srsti), protože to stejne nebudes mít moc čas vnímat. Takže no stres a hlavně tam řekni "ano", pokud je to teda chtěné 🤗
Odpovědět
Ahoj včera jsem zažila neuvěřitelné překvapení, sedíme u hospody s pár lidmi, najednou přijeli 2 auta, na nich z oken balónky, mých 7 top kamarádek, vyskakalo, naložily mě, prevlekly a jelo se na rozlučku, plnou alkoholu, dárečků, úkolů a tance. Bylo to skvělé, vůbec nic jsem netušila 🙂
Odpovědět
@nikolka008 já tu hudbu vybírala a stahovala den před svatbou 😬
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolka008 Ahojky, my budeme mít k obřadu živou hudbu, housle a piano. Zatím máme takový výběr: Usazování hostů- Forrest Gump suite Příchod svědků a ženicha s dětmi- Someone you loved (vybral si sám ženich) Příchod nevěsty- to zatím nejsem uplně rozhodnutá, mám napsáno Thousand years nebo Shallow, ale nevím jestli se to hodí Během obřadu bych chtěla aby hráli- Now we are free a (nebo) Can´t help falling in love A u gratulací mám naše srdcovky- Something just like this a Say you won´t let go a pak mám ještě napsanou záložní- You are the reason Taky jsme dlouho nevěděli a pak jsme si jeden den sedli a asi za hodinu jsme mělli tento seznam, nám hodně pomohlo si ty pisničky poslechnout bez textu a ve verzi housle a piano, tak jak to budeme mít.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolka008 náš seznam písní 🙂 hráli nám je na housle a violoncello Příchod ženicha, svědci, svatební hosté Concerning hobbits z filmu Pán Prstenů Příchod nevěsty a družiček Kánon D dur - J. Pachelbel Proslov oddávajícího G. Hansard a M. Irglová Falling Slowly Prstýnky, polibek, podpisy, přípitek Lana Del Rey Young and Beatiful¨ Gratulace Ed Sheeran Perfect, Robbie Williams Angels, Yiruma River flows in You Odchod novomanželů One Republic Secret
Odpovědět
Článek se načítá
6 dní do svatby 🙂 Pomalu začínám něco vyrábět a dnes natrhana zkušební kytka do vaziček🙂
Odpovědět
Holky prosim jeste dotaz, kdyz mam male druzicky, ktere jdou pred nevestou, jdou na hudbu nevesty nebo zenicha??
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolka008 Podle mě buď těsně před nevěstou na hudbu nevěsty nebo půjdou rovnou za ženichem, takže na jeho hudbu. Myslím, že to je na vás jak to chcete 🙂
Odpovědět
Ahojte, tak co říkáte na to, že budeme muset v září mít roušky??? Já jsem docela v šoku, doufala jsem, že se tomu vyhneme.
Odpovědět
@kamcasti Ahoj, no já jsem to tak trochu čekala, ale spíš jsem sázela až na říjen. Každopádně restaurace se zatím tváří, že tam roušky nebudou třeba. Takže obřad asi nějak přežijeme, fotky si uděláme venku a pak to snad bude fajn 🙂 Hlavně, že se zase nic nezavírá ... Každopádně to bude opravdu nezapomenutelná svatba ... 😄
Odpovědět
@nikca_k Jo no, doufám, že se půjde nějak domluvit a nebude se to moc hrotit. Uvidíme... Budete lidem třeba nakupovat roušky ve stejném odstínu? Nebo ať si každý vezme co chce?
Odpovědět
@kamcasti Nakupovat vyloženě ne, jen pro rodiče seženeme stejnou, ať máme 🙂 A pak je mi to jedno, hlavně, ať se všichni ve zdraví sejdeme 🙂
Odpovědět
To uz je uplne k smichu. Mame svatbu v rijnu, cekali sme to. Ale doufala jsem, ze to bude az tak od pulky rijna. Zatim rousky neresim. Protoze do rijna se to jeste 100x zmeni. Nakonec vse zakazou, takze se veznem na urade a tam bude jedno jakou ma kdo rousku. Jinak svatbu mame zatim v zahrade zamku a hostinu v restauracce.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nás to čeká příští sobotu 😊 prstynky připravené, jen mi natekly prsty a je mi dost na tesno, tak si musím dát nějakou odvodnovacku ještě asi 😆 jinak už máme asi vše připravené, dneska ještě rozlucku a v neděli posledni nákup. A nervózní jsem spíše z toho, abych se zenichovi líbila a abych se dobře cítila, než z toho že se něco pokazí 😀 koho to taky čeká v nejbližších dnech? 😊
Odpovědět
@raduushka ahoj, nás to čeká taky příští sobotu 🙂 měli jsme mít svatbu už v dubnu, ale kvůli koroně to nebylo možný. takže už v podstatě vše máme hotové. už jen dolaďuju - vytisknout svatební noviny atd 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@mirca_l Noviny naštěstí nemám, už vidím jak by mi tady ležely nedodělané a já na ně neměla ani pomyšlení :/ Mě zbývá doladit závěsné lapače a sundat etikety ze sklenic od vína a do toho se mi nechce ani za prd 😄 ale musím to dát, do středy mám ještě relativně čas a od čtvrtka už je to na prd 😄
Odpovědět
@mirca_l @raduushka My jsme také měli mít v dubnu a teď jsme přesouvali na 19.9., tak se modlím, aby to všechno vydrželo v takovém stavu, jak to je a hlavně se už nic nezavíralo....jinak mě klepne 😄
Odpovědět
Ahojkyy 🙂 My to máme 3.9. takže se to blíží, ale ještě mám pár dní na dodělání věcí. jediné z čeho mám obavu je počasí. Svatbu máme venku ve stanu. A vyhlídkově straší s tím že první týden září bude pršet. 😄 😄 Jinak jsme už díky koroně přesouvali ze 6.6. 🤔 Každopádně dodělávám poslední dekorace. Takový ty blbosti bez kterých ta svatba klidně proběhne, ale já si je vymyslela že jo 😄 😄
Odpovědět
My mame v rijnu a vse mam hotove tak od cervna 😄 takze su zvedava na co jsem zapomnela 😄
Odpovědět
Ahoj přidávám pár fotek od nás 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@kimh Krásné fotky 🙂
Odpovědět
@difo Dobře ty 😄 To fakt nechápu jako.. 😄
Odpovědět
@kimh Máte super stojan na dort
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?