Nevěsty 2020

1 den1633
  • @aduskaezrulek  Taky tě vítám. 😃 Koukám, že se nám to tu pomalu plní. 🙂 Za chvíli tady bude mega babinec! 😃

• Moc děkuji za přijetí

• Ahoj,
    "slavnostně" jsem založila album a hurá k vám 🙂))

• Sponzor fóra
  • Ještě je to teda naprosto předčasné, ale baví mě uvažovat o výzdobě apod.

• @kristynasam  ani ne😁 ja uz mam docela predstavu. Beco budu objednavat z ali, neco vyrabet😊 Radsi v klidu vsechno😊

• Taky se chystám na Ali, jen jsem na takových stránkách ještě nenakupovala...

• Já už jo 😃 nějaký věci do vlasů atd. 🙂 Mají tam toho fakt hodně, určitě se tam něco najde i na svatbu. 😉

• Ahoj holky. Taky se přidám 🙂 my plánujeme svatbu 13. června 2020 ... přítel Angličan tak bude spousta zařizování, ale aspoň na to máme čas 🙂 taky jsme momentálně v procesu hledání kde, ale zítra se mi družička s mamkou jedou podívat na jedno vinařství tak snad se bude líbit...

• My ještě datum ani nemáme, jen rok 🙂 Ale na šaty už dávno koukám! 😃

• Mimochodem... Moje favoritky jsou v albu na 1. místě, ale to se určitě změní po návštěvě salonů 🙂

• @kristynasam  mne se libi ty druhe😊

• U těch nevím, jak by vypadaly na živo, tak se držím zpátky, ale jsou super. Obzvlášť pokud bych se do nich vešla 😃

• Mně se líbí ty třetí. 😃 Ale to záleží na tvé postavě, vkusu a jak se v tom celkově cítíš no. 🙂

• My máme pořád zatím jen datum a fotografa. 😃 Ale už se do toho chci pořádně pustit 🙂

• Jak na to tak koukám, chytá mě panika, že "do roka a do dne" je už skoro pozdě 😃

• Sponzor fóra
  • Taky jsem momentálně ve stadiu projíždění Aliexpressu a vybírání dekorací a jiných blbostí. 😃 Něco už jsem i objednávala a něco ještě budu. 😃

A teda začli jsme vybírat fotografy a kameramany.

Tak mě napadá, jak budete váš svatební den dokumentovat vy? 🙂 My uvažujeme, že by bylo nejlepší mít kameramana po celý svatební den, nejradši bych i s dronem, ale uvidíme, jak to dopadne. Fotografa nejspíš jen na obřad, společné focení, hostinu a focení novomanželů. A pak na večerní zábavu fotobudku místo fotografa. Nebo myslíte, že je lepší mít fotografa také na celý den, i když tam bude fotobudka? 🙂

• @andyiinka  My budeme mít fotografa na celej den. 😃 A o videu ještě přemýšlíme... ale asi taky. 🙂 Taky chceme dron, ale ty ceny jsou pak většinou větší. Fotokoutek chceme a fotografy budeme mít dokonce dva 😃 (pracují spolu, dobrá cena). Uvidíme, jak to dopadne. 😃 😬 😵

• @prdinka314  My budeme mit fotografa cely den😊 a zatim jsme rozhodli, ze kameramena nee. A fotokoutek budem mit s polaroidem😊ten ma segra a pujci mi ho😊ikdyz uvazuju, ze si ho taky poridim😊

• @iviiiii  No já taky moc kameramana nechtěla, ale pak jsem tady někde četla, že je to určitě lepší a že ty, co ho neměly, tak toho litujou... a miláček je taky pro. 😃 Ale zatím nemáme kameramana zamluvenýho...

• @prdinka314  Já si myslím, že to video je hezká památka na celý ten den a mnohem víc z něj sálá ta atmosféra než z fotek. 😉 My máme sestříhané videjko z každé naší dovolené a koukáme na ně dost často, zatímco fotky si téměř vůbec neprohlížíme.. Takže myslím, že svatební video mi tu bude vyhrávat furt. 😃 😃 😃

Ale také zatím nemáme nikoho zamluveného, dost často narážím na to, že když mě něčí fotky a videa zaujmou, tak jsou ti fotografové a kameramani jak naschvál z druhého konce republiky. 😢 😃

• Zatím mluvím jenom za sebe (začneme plánovat v létě), ale bude jen fotograf, spíš z finančních důvodů. I když pěkný by to asi bylo... 🙂

• Tak se hlásím také mezi nevěsty 2020🙂 Termín vidíme na červen či září 🙂

• Taky nás to čeká v roce 2020 už máme termín, místo a fotografa🙂

• Vítejte holky! 😃
    Jinak otázka: máte už namyšleno, jak oblečete ženicha? 🙂 Bude v barvách svatby nebo v klasickém černém obleku, nebo oblek mít nebude, nebo si oblečení vybere sám? 🙂

• My ženicha nemáme, ale jak znám mnoho mužů okolo sebe, tak poslední variantu bych radši nevolila (samozřejmě existují čestné výjimky) 😃

• Ahoj, hlásím se mezi nevěsty roku 2020 🙂 Svatbu plánujeme v březnu/dubnu, místo už máme vybráno, ale problém je s matrikou, kde budou termíny na příští rok vypisovat až v listopadu 😐

• @mockingjay  ja budu volat o prazdninach na matriku😊ale my mame az cervenec😊

• Taky mi to přišlo hrozně pozdě, zvlášt pro zimní/jarní svatby... my ale máme sobotní datum a to na tý matrice ani neoddávaj. 😬 Takže musíme sehnat oddávajícího... a ted něco zařizujte, když napsal, že se máme ozvat až v létě... 😃 😵 😶 😴 🤔

• Ahoj holky,
    potřebovala bych se poradit. Totálně na slepo jsem se zamilovala do těchto šatů... svatba 2020, vlastně se ještě neví kdy... no a já si říkám, jestli to zkusit (koupit hned) nebo "si vyzkoušet x v salonu a pak objednávat"...
    Na druhou stranu na šaty, které by se mi tak líbily jsem narazila prvně a to že jich mám zkouknuto dost 🙂

• @kristynasam  ja bych asi pockala, treba me se kazdej tyden libi neco jineho, takze co bych si vybrala ted, tak za rok bude vse jinak 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Rádi pro Vás zajistíme obřad na zahrádce, hostinu, raut, zábavu, ubytování. Za prostory neúčtujeme pronájem a nabízíme apartmá pro novomanžele zdarma.
    Vkusné a nepřehnané svatební fotografie od mladé vystudované fotografky z Prahy.
    Svatební, rodinná a newborn fotografka
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů