Nevěsty 2020

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsou tu už taky nevěsty, které budou mít svatbu v roce 2020?😊
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 My taky meli v zaloze misto, kde mely svatbu dve sestrenky😊A dokonce v jednom roce😁 Jestli se vam to libi, tak bezte do toho😊
Odpovědět
@prdinka314 ahoj jsem sice letošní nevěsta, ale my měli stejnou situaci. Dlouho jsme chodili, než jsme vybrali místo pro oslavu. Až při rozvazeni oznámení nám moje sestřenice řekla, že tam měli oslavu taky a že se taky fotili tam kde budeme my a že taky chtěli mít obřad tam kde my, ale tenkrát to ještě nešlo... Mě bylo 6 let a byla jsem jim za družičku. Mě to ale vůbec nepřišlo jako kopírování... Prostě to vzešlo z nás a ne z jejich svatby. No a jim to taky nepřišlo divné... Taky se rádi podívají na místa, kde prožili svůj svatební den. Navíc přece to, že máme podobný vkus a nároky neznamená, že předělám svatbu. Peirovnala bych to k šatům. To že si někdo koupí stejné šaty jako já, přece neznamená že se hned opičí... Prostě stejný vkus... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím holky, nevzdám se toho místa jen proto, že tam měla ségra oslavu, ale chápete tu náhodu... :-D :-D
Odpovědět
Zdravím holky 😊 tak se k Vám přidám, svatbu budeme mít taky příští rok a to v červnu a s přítelem teď řešíme kdy rozeslat pozvánky. Přemýšlela jsem že by jsme je rozdaly někdy na podzim, ale nevím zda to není moc brzy. Na druhou stranu tím že svatba bude koncem června v období už dovolených, tak by bylo lepší jim to oznámit už dřív ne? Kdy budete vy rozdávat pozvánky? 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@ivushka_a tak jim reknete datum a pak oznamko😊svatebni oznameni se dava tak 3 mesice pred. My mame v cervenci a uz ted, kdyz se nekdo zepta, rikame datum. At s tim pocitaji😊
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mám dotaz na všechny co už mají rezervované místo a přitom na matrice ještě datum rezervovat nejde - platili jste v místě zálohu už teď s tím, že pokud by v ten váš den matrika neoddávala, tak vám záloha propadne nebo budete platit zálohu až bude termín potvrzený od matriky? My máme nezávazně rezervované místo už od listopadu a dohoda byla, že záloha se bude platit až budeme mít potvrzené datum od matriky, vyloženě jsem se jich na to ptala a v mailu mi to takhle potvrdili, že je to v pořádku. Ale teď mi napsali, že požadují do konce příštího týdne zaplatit 20.000 Kč zálohu za místo, že mají další 2 zájemce na stejné datum. Přitom matrika bude potvrzovat termíny až na konci letošního roku, dřív to prostě nedělají (volala jsem s matrikářkou). Kdyby to napsali hned na začátku, že zálohu chtějí hned, tak je to něco jiného. Ale takhle měnit podmínky za chodu mi přijde dost neprofesionální a upřímně začínám pochybovat, jestli tam svatbu vůbec chci dělat... aby pak za chodu neměnili také další podmínky. ;-( Na to jsem jim odpověděla, že v předchozí mailové konverzaci mi potvrdili, že zálohu lze platit, až bude termín potvrzený od matriky. A oni mi na to ani neodpověděli a jen znova napsali do jakého data a na jaké číslo účtu máme poslat zálohu??? Přítel říkal, že se mu to jednání taky nelíbí, ale že klidně 20.000 zaplatí a že to prostě nejspíš vyjde. Ale nechává to na mě, abych se rozhodla jestli to chci pořád tam a nebo ne. Je teda pravda, že jsme toho prohlídli a projeli hodně a všude nám něco nevyhovovalo, tohle bylo jediné místo, o kterém jsme oba měli hned od začátku jasno, že tam svatbu chceme a doteď nám tam vše vyhovovalo.. a tak v podstatě ani nemáme nějakou náhradní variantu. ;-( Budu ráda za každý názor. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andyiinka Za mě bych to vypustila, takový jednání je fakt podraz. Pokud máš ještě čas vybrat něco jiného, poohlidla bych se. Pokud je to místo, které fakt hodně chceš, tak pak leda spoléhat na to, že ten termín vyjde. U nás je to pak za správní poplatek, matrika napsala, že termín, který bych chtěla, má velkou šanci na schválení mimo oficiální plán .
Odpovědět
Profilova fotka
@andyiinka Tak se jich zeptej, jestli je záloha plně vratná (popř. i do kdy) v případě, že byste nesehnali oddávajícího nebo by se prostě něco pokazilo. My v podstatě to místo budeme rezervovat a platit základní balíček a až pak nám dají jejich kontakty na oddávající, matrika tam vypisuje termíny pozdě a navíc hrozně málo, dycky tam prej byly problémy. Jinak chceme církevního oddávajícího, je to osobnější, není problém s matrikou a některým nevadí, že oddávají nevěřící atd, ale to záleží na domluvě. :-) Neuvažovali jste třeba o církevním oddávajícím? :-)
Odpovědět
@ivushka_a Budeme rozdávat po prázdninách "save the date". Termín máme v květnu, jak je prodloužený víkend svátkem, a máme akční známé, tak aby si tam nic nenaplánovali :) Oznámení pak asi až tak 2 měsíce před. @andyiinka Za tohle jednání bych se na ně vyprdla.
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 Napadlo nás to, ale asi bychom se po něm poohlídli až v případě, že by ta matrika fakt nevyšla. A nevíš jak moc dopředu bývají ti církevní oddávající obsazení? :-) Máme totiž datum, které bude asi dost oblíbené, tak si říkám, aby se nestalo, že ke konci roku už nebude mít čas ani žádný církevní oddávající a ani matrika zrovna v náš termín oddávat nebude. :-| A záloha si myslím, že říkali, že je právě nevratná, ale ještě to ověřím raději. :-) Kdyby byla vratná do doby než matrika vypíše termíny, tak bychom jí samozřejmě zaplatili, s tím problém nemáme.
Odpovědět
Profilova fotka
@andyiinka No já když psala jednomu oddávajícímu v zimě, tak mi napsal, že si mám napsat až v létě. :-N Ale to asi záleží na každým... je to jedna z těch fakt důležitých věcí, tak bych to moc neodkládala. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak my jsme taky ted v reseni mista atd. Takze, nas termin 4.7.,uz byl na nasem vybranem hotelu obsazen, svatbu jsme tedy posunuli na 25.7., ale misto obradu porad nevime. Resp.mame vybrano, ale nikde jeste nemaji terminy a budou je mit zacatkem roku. Takze vlastne jsme se nikam nehli, protoze skloubit obrad a hostinu bude orisek🤦‍♀️🤦‍♀️. To je teprve zacatek a uz mi z toho jde hlava kolem. Nakonec uvazujeme o nejakem zameckem parku s tim, ze to nejak dopadne. Hrady, zamky a skanzeny to maji vypsano v lednu 2020 a polovina mist pres leto obrady nekona.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Milé nevěsty, pokud sháníte krásné místo v blízkosti Prahy, podívejte se na naše webové stránky. Místo je nové. Zatím ,zde svatba neproběhla. Celý den se o Vás budeme starat, pomůžu Vám s výběrem dodavatelů. Jen 20 minut od Prahy. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Ahoj také plánujeme svatbu na jaro 2020, někdy mezi koncem března a půlkou května, už začínám koukat po dekoracich na Ali, abych pomalu začala objednávat a vyrobila si dekorace prez zimu 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky také plánujeme svatbu na podzim 2020. Někdy v půlce Září a Října. Už začínám koukat po dekoracích ale problém je že ještě nemáme vybranou barvu svatby a styl. Ale asi si nechám vyrobit dekorací od vzdálené sestřenice
Odpovědět
Holky, tak my uz mame rezervovano misto 😊. Meli jsme jasno hned od zacatku, ale byl to boj o termin. Na cele leto 2020 uz tam mani plno. Zvlast je restaurace, zvlast je ubytovani a budeme mit cely areal jen pro sebe😊. Pridam par fotek. Maji tam dva prirodni bazenky, ktere naplnuje voda z hor 😊. A premyslim, ze bychom ho vyuzili, mate nekdo zkusenost? Svatbu mame planovanou na 25.7.😊.
Odpovědět
@saji To je krásné místo, kde to je?
Odpovědět
@snahnah na Čeladné, Moravskoslezsky kraj 😊. Zamilovala jsem se na prvni pohled💕
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nemáte někdo tip na místo na svatbu v Moravskoslezském Kraji
Odpovědět
@aduskaezrulek zalezi kde by to melo byt 😊, ja pridam tipy, ktere jsem mela ja . Celadna - U Holubu, Celadenka, Hukvaldy, Trojanovice hotel Troyer nebo Rekovice
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkuji za odpověď a přeji hezký den 😉
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkuji za krásné tipy míst.
Odpovědět
Ahoj holky. My mame termin pristi rok v kvetnu, ale vazne me prekvapilo, kolik napr.cateringu uz ma ted plno. A to na matrice sice termin mame prislibeny, ale budou je ofiko mit take az na podzim.. Nekdy mam pocit, ze clovek aby si snad vsechni rezervoval uz v puberte a proste doufal, ze do toho daneho data najde zenicha :-D.. A to jsem si myslela, ze nechcem nic vylozene extra a resim to "zbytecne dopredu" ted jsem za to ale rada..
Odpovědět
Profilova fotka
@simmons no tak to mi ani neříkej, já zatím mám jen datum a radnici budu řešit taky až v listopadu. To abych teda začala něco dělat už :-D
Odpovědět
@enninka92 Možná záleží i odkud jsi, ale v Praze nás na to upozorňovali už u termínu, ať moc nečekáme.. Myslela jsem, že přehání ale ono ne :-) ... Hlavně ubytování pro přespolní byl docela oříšek (když nechcem moc drahé, ale zase chceme blízko místa konání) - ještě že jich je jen úplně málo, vlastně jen moje teta se strejdou a babi s dědou. Počítala jsem s tím, že fotografa a vizážistku musím mít brzo, sama jsem vizážistku dělala, tak vím, že ty šikovné mají klidně i na rok a půl zadáno ale třeba ten catering mě fakt překvapil :-D ...
Odpovědět
@simmons teeeeda, ty me desis 😮😮😮😮. My mame trda misto, ale nic dalsiho jsem teda jeste neresila😮😮😮😮😮
Odpovědět
@aduskaezrulek my měli obřad ve Frýdlantu nad Ostravicí (krásná obřadní síň) a hostinu v hotelu Freud na Ostravici a byli jsme nadšení ze služeb i ceny. Můžu s klidným srdcem doporučit :-) Nebo Panský mlýn u Opavy byl pěkný, byli jsme tam na svatbě loni.
Odpovědět
Profilova fotka
@saji my jsme treba naseho fotografa zamlouvali skoro dva roky dopredu, je vyhlaseny. A stejne jako penzion. U nas je spis problem sehnat meco pro vetsi pocet lidi a aby to nebylo uplne proflakle, tj svatby jak na bezicim pasu
Odpovědět
@saji kamaradka se bude vdavat 2020 zari a resi taky misto a fotografa uz ted.. Ono je to spis pro jistotu, aby to dane datum mohl presne ten koho chces a nemusela si pak hledat a resit nekoho jineho.. Navic uprimne rikam ze slo i o to, abychom se s cenou pak pozdeji nedostali zbytecne vys, nez by se nam libilo :-)
Odpovědět
@simmons @iviiiii wow, holky, to jste me sokly teda 🤦‍♀️. My si teda svatbu zadali svatebni agenture, tak snad to maji pod palcem a vi, co a jak. My jsme lotrebovali prave vyresit misto, proroze to tam maji obsazene hooodne dlouho dopredu. Ake fotograf me vubec nenapadl. Ani nevim jakeho bych chtela🤷‍♀️😂 . Vy jste ho mely vyhkednuteho uz dopredu? A jaka jste oblast? Praha?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?