Nevěsty 2020

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsou tu už taky nevěsty, které budou mít svatbu v roce 2020?😊
Odpovědět
Profilova fotka
Z Moravskoslezskeho kraje svatba bude v Čeladné
Odpovědět
Profilova fotka
@iviiiii to jsou klasické závěsy
Odpovědět
Profilova fotka
@iviiiii taky to tipuji na záclonu :) Ale vypadá to moc hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pinkyy No tak to jste mě teď nahlodala s tím, že se nechám líčit od kamarádky. Paní Zegzulková dělá podle FB naprosto úžasnou práci. Možná blbá otázka, samozřejmě plánuji ji oslovit, ale můžu se zeptat, jak je to s cenami? :-N
Odpovědět
@enninka92 no ohledne ceny se mi celkem protocily panenky, ale zase chci byt hezka a zadna prace se mi od nikoho nelibila tolik, jako od ni. Jeji cena je 4500 i se zkouskou (liceni, uces)
Odpovědět
Profilova fotka
@pinkyy Fakt? No mně to přijde docela v pohodě cena, zažila jsem i dražší :D Tak moc děkuji :)
Odpovědět
Ahoj holky, konecne jsem se dockala a dostala vytouzeny prstynek😁takze zacinam planovat, chteli by jsme svatbu nekdy na jare 2020. Bohuzel misto o kterem jsem si myslela ze tam budem mit svatbu je na cely rok uz obsazene🙈 takze zacinam hledat. Chtela bych obrad i hostinu na jednom miste nekde v Plzni nebo blizkem okoli. Nemela by jste nektera nejaky tip na takove misto? Dekuji
Odpovědět
@nikolka008 co statek Ujezd? Dlouho jsem na to misto koukala, ale je to pro nas moc daleko.
Odpovědět
@pinkyy je to tam krasne, ale spis by jsme chteli neco bliz k Plzni. Koukala jse na penzion u Matasů, nebo hotel Privamera ci u Pramenu ale nejak me to necinklo ze je to to prave😌
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jen info pro ty, které máte v plánu oslovit paní Báru Zegzulkovou kvůli makeupu a vlasům, začátkem roku porodí mimčo, takže prý má omezený počet svateb, které bude příští rok "tvořit" :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobře děkuji za informaci. Já mám objednanou. Paní Barboru Sadilkovou. Jinak ji doporučuji všem kdo by měl zájem ji oslovit.
Odpovědět
@nikolka008 Ahojky, co Lesní restaurace Lipovka? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@mickeymouse98 ahojky, dekuji moc za tip, sle to je pro nas uz moc daleko😒 Nakonec asi pujdem kouknout k tem Matasum tak uvidime jestli nas to tam oslovi.
Odpovědět
@mickeymouse98 a kde to budete mit Vy??
Odpovědět
@nikolka008 Dobře, ještě mě napadla Papírna. ;-) My to právě budeme mít na Lipovce 11.7.2020. Hodně lidí z našeho okolí byli spokojeni.
Odpovědět
Holky plánujete některá svatbu na květen? 🙂
Odpovědět
@kimh Jo :)
Odpovědět
@birds Děkuji za tip, na ten jsem se už taky dívala, ale bohužel nás to nijak neoslovilo a přijde nám to tam takové stísněné pro cca 50 lidí. Tím, že to bude v zimě, tak budeme moc být jenom uvnitř, tak zároveň potřebujeme dost prostoru na všechny stoly, sweet bar, foto koutek, dětský koutek a taky taneční parket.... :-(
Odpovědět
@mickeymouse98 tak dnes jsme byli u Matasu a docela se nam to tam libilo, tak uvidime psala jsem email majteli zda si muzem dat schuzku tak uvidime potom. Kazdopadne moc dekuji za tipy😁
Odpovědět
@kimh ano my :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kimh my taky :)
Odpovědět
@katterinka1 nejsi blazen, lepsi postupne nez pak dat najednou majlant. Navic kdyz se ti ted neco libi, treba by to za pul roku nemeli.. Ja taky uz syslim veci v supliku nektere. Akorat ja si jich vetsinu vyrabim, chtela jsem to koupit ale nakonec se ukazalo ze nejsem uplne nesikovna a jeste tim usetrim. Ale veci na vyrobu objednavam z ali a taky mam uz naobjednano a cekam, jak to postupne dorazi. Jednoduse kdyby se mi to nelibilo, nebo to treba vubec neprislo, abych mela dost casu objednat neco jineho a nestresovat se tim zda to vcas dorazi :-) Ja mam radsi veci s predstihem, nez se pak stresovat
Odpovědět
@snahnah @enninka92 @simmons Holky a kdy? My 15.5, sice už jsem slyšela nějaké námitky, že v květnu být svatby nemají, ale my na to nevěříme 🙂
Odpovědět
@kimh my 16.5. A rika se no, svatba v maji do roka mary. Ale znam nekolik manzelstvi, i celozivotnich, ktera jsou kvetnova a stale drzi. Manzelstvi je takove, jake si ho lidi udelaji. Ale ja obecne neverim ani na znameni v horoskopech a tak. To by lidi rozeni ve stejnem mesici museli mit vsichni stejni osud, takze takovou poveru beru s rezervou. Navic to chcem mit do roka od zasnub :-)
Odpovědět
@kimh My 9.5. Jo, pověra je, ale já na ně naštěstí nevěřím 😆 a na tradice taky nedám, takže odmítám rozbíjení talíře, vzájemné krmení polévkou, troubící kolonu atd. A šaty rozhodně nebudou bílé 😁
Odpovědět
@snahnah saty uz mam, koupila jsem zde a jsou ivory, takze tradicni :-) ale jinak taky nejsme na zadne krmeni, hostinu se svickovou atd. A ani muj nastavajici, odpoledne to bude oslava jako oslava, bude studeny raut a tak.. A myslim ze kdo nas zna, neocekava kolonu aut, vyzdobu az na mesic ani hostinu a krmeni deravou lzici. Jen babicka nemohla prekousnout ze nechci delat vysluzky, ze mi to prijde jako totalni zbytecnost a i ztrata casu. Budu se chvili pred svatbou zabyvat jinymi vecmi urcite. Dopadlo to tak, ze jsem ji (v domeni ze odmitne) rekla, ze kdyz si to zaplati nebo napece ale taky i zabali a porozdava, tak at si dela co chce.. No uz prej si objednala krabicky :-D Ale tak kdyz ji to takhle uspokoji, hlavne ze tim nepridelava praci na mem seznamu :-D
Odpovědět
Ty pověry ke květnovým svatbám byly v minulosti celkem oprávněné.to Pokud nevěsta (předpokládalo se, že byla v den svatby panna) otěhotněla hned po svatbě, tak ji v prvním trimestru čekala práce na poli a s tím i spojené velké riziko potratu. Pokud se žena dostala až do posledního trimestru, tak ten zase připadal na to nejhladovější období roku, na jaro,kdy zásoby již docházely, takže opět riziko. Myslím, že dnes už žádná z nás nepracuje na poli a ani na jaře nemusí hladovět :-)
Odpovědět
@tamaraad právě jsem to hledala a našla taky tohle co píšeš a říkala jsem si, že teď už to nehrozí 😐
Odpovědět
Profilova fotka
@kimh přesně ten samý datum :)) Námitky byly taky, hlavně od budoucí tchýně, ale já to neřeším. :)
Odpovědět
@enninka92 a už něco vybírás? Chlap mi furt říká že o svatbě a přípravách nechce do Vánoc slyšet 😀
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?