Nevěsty 2020

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsou tu už taky nevěsty, které budou mít svatbu v roce 2020?😊
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynasam No právě, já nemám zrovna nožky jako baletka, takže abych se dobře cítila musím mít dlouhé sukně i šaty a navíc máme svatbu na konci srpna a to už noci bývají chladné, takže převlíkat se večer z dlouhých svatebních do populnoček po kolena mi přijde jako blbost. Mám doma dlouhou béžovou sukni z několika vrstev látky, tak si vezmu tu a mozná k ní dokoupim jen krajkové body s dlouhým rukávem ať to vypada elegantněji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynasam Přesně jak píší ostatní, jsou přímo půjčovny, nebo to běžně pujcují cateringovky kde si objenáváte raut a párkrát jsem četla že se dá nádobí vypujčit třeba ve školní jídelně- hlavně teda asi na vesnicích. Tím jak jsou školy zavřené, tak se to dá....
Odpovědět
Holky ... béžové, vlečka, korzet který sedí (ale teda stažení jako blázen), rozhodnutí do rána. Co myslíte? (původní představa V výstřih, bílé :D )
Odpovědět
@kristynasam ten korzet ti ale v okoli hrudnika na pravej strane nesedi dobre. alebo by sa tie saty este upravili na tvoju postavu?
Odpovědět
@kristynasam Chceš korzet a vydržíš v něm celý den, zkoušela sis v nich sednout? Jak ti sedí bez podprdy nebo budeš mít speciální? Šaty jsou pěkné, líbí se mi moc ta vrstvená sukně, ale taky se mi zdá, že ti ten korzet moc nesedí nebo nebyl celý zašněrovaný?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynasam Jsou krásné, ale taky mi přijde, že se ti to pod žebry a na břiše krabatí, byly opravdu stáhnuté dobře? A co podprda? JInak jsou fakt krásné a líbí se mi.
Odpovědět
podprsenka by pod tím pak nebyla a jsou na zip
Odpovědět
Děvčata, máte tip, kde sehnat tělovou nebo bílou podprsenku na které se dají odepnout ramínka? Potřebuji si tam přidělat průhledné. Jsem XXL, takže obvod cca 100 cm a košíčky C. Nemůžu na netu nic najít :-| Pokud víte kde hledat, napište, než budu muset do kamenného obchodu. Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@werrys já myslím, že byste měla jen do kamenného obchodu. Každá značka a střih sedí jinak.
Odpovědět
@werrys zkusila bych astratex, tam maji velky vyber roznych velikosti a daji se tam i zdarma vymenit. Nejvetsi odepinaci jsem tam tedy videla 95 C, ale byla to barva ecru a nebyla hladka, ale vzorovana, tak mozna k tomu koupit jeste takovy ten prodluzovaci pasek. Ale taky bych se priklanela ke kamene prodejne. Jinak ty pruhledny raminka dobre zvaz, nevim jaky mas vybrany typ satu, ale i kdyz budou pruhledny tak budou videt a vetsinou to vypada fakt blbe.
Odpovědět
@kriss13 Já mám krajkove rukavy, mají docela hustý vzor, takže ty průhledné tam nepůjdou vidět. Mrknu se tam a kdyztak určitě zajdu do normálního obchodu. :-)
Odpovědět
@werrys ahoj, a urcite mas velkost 100C? ja som totizto par rokov zila vo velkom omyle ohl. mojej velkosti, az ked som si kupila podprsenku v specialnom obchode, tak som pochopila, co je to mat dobru podprsenku :D tak jenom taky maly typ, skus mrknut do kamennych obchodov, kde ti aj poradia a zmeraju spravnu velkost. x-)
Odpovědět
Článek se načítá
@werrys taky doporučuju dojít do obchodu a nechat si poradit. Já jsem taky xxl a odbornou velikost mám 85E, byla jsem přímo v Le Chaton. Podprda sice za dva litry, ale vyplatí se každá koruna. Nebo a dudy v tom nošení. Jinak když jsem tam byla, tak jsem se ptala na podprsenky bez ramínek. Na to se moc netvářili, protože prsa jsou těžká a prostě to bez těch ramínek v těchto velikostech už moc nefunguje. Navíc mají krásné tělové barvy a možná bys nepotřebovala měnit ani za plastová ramínka, (o kterých si mimochodem taky myslím, že jsou hnusná, ), protože ta tělová pod hustou krajkou by taky nemusela být vidět
Odpovědět
Holky o správné velikosti jsem už taky přemýšlela :-D Jako je možné, že ziju v omylu, ale koupila jsem si kdysi podprsenku s košíčky C a ještě mi odstavaly :-D tak já nevím.. Bude nejlepší jít do specializovaného obchodu jak říkáte.. Jsem si toho vědoma. Přikládám fotku, kde je zhruba vidět, jaká ta krajka na šatech je. Když jsem si je zkoušela, měla jsem právě tělovou podprsenku se sirsima ramínkama a lezly mírně ze šatů ven. Tak jsem chtěla tenčí a kdyztak ty průhledné. Bez podprsenky se necítím.
Odpovědět
@werrys určite zajdi do profi obchodu, budeš spokojná x-) a skúšala si biele raminka? Alebo to bolo moc viditeľné?
Odpovědět
@pvln34 Nezkoušela právě, jen tělovou co nosím běžně, ale jak jsem psala, má silnější ramínka v přední části. Musím zkusit, jak půjdu k mamce. Mám je u ní schované :-D
Odpovědět
Neznáte odkaz na album se svatebními vtipy, které se čas od času objevuje v přípravných? První je fotka kluka, který si zavazuje boty před Eiffelovkou. Často jsem na něj narážela a teď, když potřebuju inspiraci, ne a ne ho najít...
Odpovědět
Holky, budete mít vývazky a i s myrtou? Podělte se případně o foto. Přemýšlím, jestli s myrtou (kvůli tradicím) nebo bez (to se mí líbí víc jen mašličky) a taky přemýšlím, že bych sama vyrobila. Tam se dává jen obyčejný špendlík nebo sponka?
Odpovědět
Budu mít takové a zezadu zavírací špendlík 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít na magnetky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, plánujete už některé rozlučku se svobodou? :) Já jí budu mít už v dubnu, takže pomalu začínám vymýšelet, co podniknout. Zatím se mi nejvíc pozdává plavba malou soukromou lodí po Vltavě a večer se přesunout někam do klubu. :) Ta plavba mi přijde jako super zážitek, ale mám u ní trochu strach z počasí. ;-( Co máte vymyšleného vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@andyiinka ja bych chtela na moju rozlucku nekam odjet. Idealni by byl welnes, ale mame svatbu v cervenci. Tak uvidime. Spis zacinam planovat rozlucku kamosky. Ma svatbu v dubnu😊
Odpovědět
Profilova fotka
@andyiinka Já ani nevím, jestli budu rozlučku mít, to uvidíme podle okolností. Kdyby ale byla, tak by mi stačilo se jít pobavit někde do klubu, všechny mé kamarádky mají děti a často se jen tak ven nedostanou včetně mě, takže bych to klidně brala... Relax, zábava, hudba :-)
Odpovědět
Mně rozlučku plánuji kamarádky, jen jsem jim řekla koho bych si tam přála mít a dal nic. Jen mi sdělí termín abych měla volno z práce. :-D
Odpovědět
Rozlučku neplánuju. O "svobodu" jsem přišla před 11 lety, když se mi narodil syn :) a nějak nemám potřebu někam vyrazit jen proto, že se vdávám. Opít se s holkama můžu kdykoliv jindy 🤣
Odpovědět
Ja kamaradce (svedkyni) rekla, ze bych chtela rozlucku na Naplavce (v Praze), tam popijet, delat trochu rozruch 😁 a pak se klidne presunout nekam do klubu. Hlavne nechci zadny striptery a limuziny, spis pohodu. Taky uz mam dite, takze uz jenom to, ze nekam vypadnu s holkama, je pro me super 😀
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda rozlučku neplánuju ale svědkyně, i když ráda bych do toho kecala... :D Líbí se mi taky výše zmíněná plavba lodí, našla jsem jednu komplet na pronájem i oro menší skupinky. :) Akorát partner letí s kamarády do zahraničí, tak mi to začalo být trochu líto, ale vím že kamarádky z jistých důvodu nemůžou se mnou odjet, tak jsem jim řekla že bych alespoň byla ráda u nějaké doma, že nechci být přes noc sama. A úplně bych si užila holčičí večer, debaty o chlapech, víno, romantický film... Tak uvidíme... :)
Odpovědět
Budete mít kapelu, nebo DJ? My se nemůžeme shodnout a když jsme nakonec vybrali kapelu, rodina prosazuje DJ. :D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynasam My DJ, mám s kapelami spíše blbou zkušenost a navíc jsem jako angličtinář dost háklivá na špatnou výslovnost při zpěvu anglických písniček a proto by u mě málokterá kapela prošla :D
Odpovědět
@raduushka Já taky tak, navíc nemám ráda takové ty 'odrhovačky'. DJ může 'zahrát' cokoli a dobře. Přítel ale touží po kapele... Můžu se zeptat na cenu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?