Nevěsty 2020

Profilova fotka
Jsou tu už taky nevěsty, které budou mít svatbu v roce 2020?😊
Odpovědět
1
2
56
Anoo, já se hlasím ❤
Odpovědět
Profilova fotka
hura😊konecne nekdo😊
Odpovědět
Je ještě docela brzo no, ale aspoň hodně času plánovat a nestresovat se :-D
Odpovědět
@marie_filip já se holky bojím, že naopak čím víc je času, tím je to "horší". já mám pocit, že mi to snad nemůže utýct... :D hrozně se na ten den těším a říkám si, že je přede mnou strašně dlouhá doba, než to přijde... :D
Odpovědět
@mija_91 neboj uteče to. My se zasnoubili loni na začátku září a berem se až letos na konci prosince takže po 16 měsící, taky to uteklo ani nevím jak. Když tím člověk vyloženě nežije a sem tam něco zařídí je to na pohodu :))
Odpovědět
@ardent1 jako jooo, máš pravdu, že to utíká ani člověk neví jak... když jsem v práci nebo něco dělám, tak to utíká a je mi jasný, že za pár měsíců si řeknu, že jsem si říkala, jak mi to neutíká a přitom už je to tady... jen prostě když mám volnější den, tak mi přijde, že je to ještě hrozně dlouhá doba a že se snad nedočkám. :D
Odpovědět
@mija_91 člověk se tím prostě nesmí nechat pohltit a myslet jen na to, je potřeba si stanovit nějakou normální míru, udělat si nějaký plánovač, sem tam něco zařídit, co je potřeba, a pak ti to krásně uteče a zas nebudeš mít pocit, že nestihas 😁😊
Odpovědět
Profilova fotka
@iviiiii takyyy se hlásím :D , měli jsme mít přístí rok , bohužel ze závažných problému jsme to museli odložit :/ ale tak aspon více času na plánování :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já nejspíš taky, ještě toho nemáme moc zařízenýho, ale chci svatbu v zimě (nejlíp v únoru), takže se mi zdaj 4 měsíce málo. :) Takže tak na 90 procent to bude zima 2020. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, zimni svatba by se mi libila, kdyby byla zaruka snehu😊jinak ne😁😁 takze to bude leto😊 @prdinka314
Odpovědět
Profilova fotka
@iviiiii Já miluju sníh a moc ráda bych ho měla i na fotkách, ale když nebude, tak nebude no, co se dá dělat. :-) Mám raději zimu než léto a taky doufám, že to zařizování bude klidnější a nebude všechno hned obsazený. :-D Na jaře máme oba se snoubencem alergie, takže kdyby nevyšla zima, byl by to podzim. :) Ale ta zima snad vyjde! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se hlásím mezi nevěsty roku 2020!! ;-) Svatbu plánujeme na květen nebo červen. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@andyiinka my vahali mezi cervnem a cervencem. A cervenec vyhral 😊Mame 11.7.2020 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@iviiiii My jsme zatím ve stadiu obhlídek, takže ještě nemáme definitivně vybrané místo ani termín. :) Ale doufám, že tak do měsíce to budem mít vše projité a finálně se rozhodneme o obojím. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@andyiinka my mame uz fotografa zamluveneho a misto uz je vybrane a budeme taky zamlouvat na pevno😊
Odpovědět
Plánujete některá jít na nějaký veletrh? 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@marie_filip ja byla v nedeli😊Na Slovacke svatebni show v Kunovicich😊
Odpovědět
Profilova fotka
@marie_filip Ja byla v sobotu na Wedding Expo v hotelu International v Praze, rozhodne doporucuji ( v lednu bude zas). :-)
Odpovědět
A zkušenosti? Dalo vám to něco? My určitě půjdeme na Svatební dny v Clarionu (bydlíme asi 500m od tama a bude tam Elody) a možná pak i na to wedding expo 😊
Odpovědět
Profilova fotka
My taky byli na tom Expu v Praze, bylo pár ochutnávek, pokecali jsme s fotografem a koordinátorkou, dostali jsme spoustu vizitek a letáčků, ale jako dohromady si nemyslim, že by nám to moc pomohlo. :-N Mimochodem, jak to holky řešíte s rezervováním místa, když na matrice budou mít termíny na rok 2020 až tak za rok? :-D Já pořád nějak nevím, jestli máme už rezervovat místo s tím, že na matrice se to zarezervuje později a to je riskantní žejo... nebo shánět unitáře a podobný, jestli nás neoddaj... fakt nevím a miláček mě štve, že se moc nezapojuje, akorát vymýšlí ptákoviny typu naše useknutý hlavy jako dorty a u toho nápis "Dokud nás smrt nerozdělí"... 8-( Nemáte s tím někdo zkušenosti? :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 my mame uz rezervovane misto, s tim ze na matriku budu volat po novem roce, od kdy muzeme rezervovat datum😊at to neprosvihnu.
Odpovědět
@marie_filip krásné datum
Odpovědět
Profilova fotka
@marie_filip Mně na tom Wedding Expu vyhovovalo, že si člověk tak nějak může porovnat možnosti - prohlídnout si práci více fotografů, šaty z více salonů, prstýnky z více zlatnictví a má to vše na jednom místě, aniž by musel jezdit po Praze sem a tam a osobně jsem si udělala takový předvýběr, kam se vypravím a kam ne. Akorát mě teda zklamalo, že tam bylo strašně málo cukrářek s dorty a když už tam byly, tak měly jen 3 dorty vystavené a žádný katalog jak mají třeba fotografové, tak to bylo takové o ničem..
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 Já budu místo určitě rezervovat už teď, protože na tom našem místě měli všechny pátky a soboty na 2019 obsazené ještě dříve, než matrika začala vůbec potvrzovat termíny na 2019. :-D S tím, že záloha se bude platit až matrika termín potvrdí. Ale většinou tam prý s pátky a sobotami není problém, tak budeme doufat, že to vyjde. :-) @iviiiii Já už na tu naší matriku volala a řekli mi, že za rok. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, taky se hlásím ke svatbě v roce 2020. :-D Myslela jsem si, že to ještě nebudu nějak řešit, ale od doby co mám na ruce prstýnek, pořád na něco koukám a zjišťuju informace. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se asi zeptám na tom místě, jdeme tam v pondělí, jestli tam fakt dělaj jenom pátky... Já bych raději v sobotu no, tak uvidíme. :) Jinak to místo asi zamluvím co nejdřív. :) Už se těším! :-D
Odpovědět
@tamaraad jee, děkujeme, pro nás je to srdcovka ❤ @andyiinka ti fotografove a prstýnky by mě zajímali asi nejvíc no, ty fotografy hlavně i poznat osobně, aby člověk věděl že jsou fakt na stejný vlně 😃 dorty se mi strašně líbí od jedné slečny, co jsem objevila přes instagram, tak si u ní někdy objednáme ochutnávky 😇
Odpovědět
Profilova fotka
@andyiinka to same na slovacke svatebni show. Sladke a ani nic takoveho tam nebylo vbc, coz jsem doufala, ze bude. Ale jinak to bylo super 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@marie_filip My fotografa zkouseli loni😁jsme si nechali udelat fotky😊
Odpovědět
@marie_filip my byli na Expu v Praze a neuvěřitelně mě tam vytáčelo, že mi každej něco nabízel a každej se na mě hned vrhnul, nemohla jsem si ani v klidu prohlídnout jejich stánky. Ale chápu, že potřebují sehnat co nejvíce klientů. Rozhodně už na žádnou takovou věc nepůjdu :D Jediné co mi to dalo, tak jsem si vybrala typ prstýnku. Můj zásnubní je netypický a chci je nosit na jednou prstu, tak nyní již vím, který mi bude slušet :)
Odpovědět
1
2
56
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?