Nevěsty 2020

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsou tu už taky nevěsty, které budou mít svatbu v roce 2020?😊
Odpovědět
@kristynasam Na obřad smyčce, na pařbu Dj :-D
Odpovědět
My kapelu, přijde mi, že to vypadá lépe 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynasam V podvečer budeme mít kapelu, respektive kamarádku, která zpívá s kytaristou - bude to sloužit i pro zabavení hostů, hezky se na ně kouká. :-) A chtěli bychom je i na první tanec. A pak na večerní párty budeme mít DJ, už je to vysloveně na paření do noci, tancování apod.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynasam DJe máme za 6tisic na 7 hodin a potom každá další hodina 500kč, domluvit ho chceme až od 18ti hodin, do té doby živá hudba u obřadu a po něm máme k dispozici Jukebox, tak snad to takhle bude OK.
Odpovědět
My mame kapelu, ale to jen proto, ze je to kapela meho taty, takze zadarmo 😁 ale libi se mi jak hrajou, neni to nic nudneho, na zabavach jsem na ne vzdy trsala, i kdyz posloucham uplne neco jineho. Kdyz budou mit pauzy, tak chci mit stazeny pisnicky a ty se pusti. Od pulnoci, az pujde starsi generace (snad) spat, tak bude hrat nas kamarad nas styl muziky 😀
Odpovědět
Profilova fotka
@misickua My starší generaci mít nebudeme, takže můžeme rovnou začít pařbu :-D
Odpovědět
@andyiinka ja som hrozne chcela, aby mi to cele naplanovala segra, ale musela som ju trosku nakopnut :P takze uz viem termin a miesto, ale program necham na nu. Uz sa fakt tesim a to hlavne na vsetky kamosky :) moja predstava je dobre jedlo, dobre drinky a hlavne napohodu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynasam My budeme mít DJe. Chceme, aby hrál některé naše konkétní oblíbené písničky a ty by žádná kapela v repertoáru neměla, takže my měli jasno hned, že chceme DJe. Navíc bude zajišťovat i hudbu na obřad a bude i moderovat soutěže, hry a vše ostatní co se bude dít. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@1p2e3t4r5a Já bych měla tendenci do toho kecat taky a navíc mezi kamarádkama jsem zrovna já ten nejvíc organizační typ, takže si to raději asi zorganizuji sama, aby to bylo přesně podle mých představ a abych nebyla zklamaná, že prostě jen jdem někam sednout do baru jako chodíme běžně. :-D Navíc moje svědkyně žije v zahraničí, takže i termín přizpůsobuji tomu, aby tady mohla na rozlučku být, takže to musí být domluvené dopředu, aby si mohla na ten termín domluvit dovču a přiletět. ;-)
Odpovědět
Holky, otazka... jak budete prevazet sladkosti? Mam v planu, ze si budu sama delat ruzne pannacoty, ruzne kremy do kelimku atd, ale stale dumam nad tim, jak to prevezu 🤔 normalni cukrovi navrstvim do krabice na sebe, ale ty kelimky? Nekdo nejaky tip?
Odpovědět
@misickua zkus sehnat vetsi krabice treba bananovky nebo podobne, vyskladej spodni radu prekryj najakym rozstrizenym sackem, alobalem nebo freshkou aby do toho nepadal binec, proloz kartonem a na ten karton dej dalsi vrstvu tu zas prekryj atd. Nebo dobre jsou ty male drevene ovocnarske bedny od mandarinek atd. Sice nevyskladas vic rad do vrchu, ale zas ty bedynky dobre drzi na sobe
Odpovědět
@misickua jeste me napada pokud mas nejake zname v nejake mensi samosce, restauracce nebo hospode, pripadne se zeptej primo toho kdo vam bude zajistovat misto/jidlo zda by ti nezapujcil takove ty velke masarske bedny, byvaji cervene nebo bile, ma to dve ucha, vozivaji v tom zbozi napr Makro, Bidvest nekdo ma i svoje koupene a vetsinou ma kazdy neco navic a ten den dva to nikdo postradat nebude. My se v nich v podstate stehovali :D Hlavne kuchyn, nadobi, hrnce, potraviny a bylo to super, drzi na sobe, jsou prostorne a hodne silne tak se v nich nic nerozbije kdyz to tam dobre vyskladas.
Odpovědět
Článek se načítá
@misickua vypadaji nejak takto
Odpovědět
Holky, prosím, jak dlouho předem by měli hosté potvrdit účast? Nevím, v jaké konverzaci bych to teď lovila. Děkuji předem :-)
Odpovědět
@verucer Asi do kdy potřebuješ nahlásit počet porcí na hostině + rezerva.
Odpovědět
@kristynasam My budeme mít DJ. Je pravda, že kapela vypadá líp, živá hudba je super,co si budeme povídat, ale my chceme různorodý repertoár, od lidovek přes rock a ne všechny kapely umí dané písničky dobře prezpivat. Takže jsme volili DJ, je to známý, takze to je plus, zahraje úplně všechno, písničky na přání :) Takže za mě z praktického hlediska DJ, ale pokud najdete kapelu, která vám zahraje vše co chcete, tak klidně běžte do ní.
Odpovědět
@fascialka Budeme mít takové vyvazky, určitě zezadu zavírací špendlík a chci i myrtu či něco podobného, jen musím sehnat. Moje floristka ji nemá prý.
Odpovědět
@andyiinka Já plánuji rozlučku na květen, svatbu máme 20.6. Nejsem klubový tip, mám ráda venkovní zábavy a akce, takže bych to viděla na společnou večeři a pak si jit zapařit na nějakou venkovní zábavu. Nic extra, spíš bych to pojala jako dámskou jízdu v poklidu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@andyiinka Vzhledem k tomu, že jsme dvě holky, nepijeme a kamarády máme vesměs společné, tak se možná sejdeme s kamarády, zahrajeme si nějaké stolní hry a pokecáme jako vždycky. Na místě svatby budeme už o dva dny dříve, tak asi jeden z večerů si takhle sedneme :)
Odpovědět
@andyiinka Ahoj :) ..já budu mít rozlučku někdy v květnu a jelikož jsem z Moravy, plánujeme nějakej 2denní výlet poblíž Brna do vinařské oblasti, kde obejdeme různé sklípky a někde tam přespíme :-) Párty v klubů jsem si užila až až a zrovna rozlučku bych v klubu slavit určitě nechtěla, právě proto buď někam do sklípku nebo úplně do soukromí jen s těmi nejbližšími :))
Odpovědět
Profilova fotka
@andyiinka Já mám rozlučku tuto sobotu, ale celé jsem to přenechala v režii svědkyně a kamarádek... Vím pouze, kdy a kam dojet, ale vůbec netuším, co se bude dít. :-D Ale řekla jsem pár věcí, které si opravdu nepřeji, takže věřím, že má přání budou vyslyšena :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andyiinka Tak to je super že už víš jak si to zorganizuješ. Já bych se v tom taky vyžívala, mám celkem dost jasnou představu o klidném holčičím večeru a i když se to snažím holkám sdělovat tak vím, že si to chtějí zařídit samy, což zas mám strach jak to dopadne... :D No, nebudu lhát že partnerovi nezávidím, jeho plánování nebaví tak je rád že mu to chlapi vymyslí, zaplatí a ještě jedou do zahraničí na prodloužený víkend, ideál... :D Ale co, nějak to dopadne, hlavně abychom byli s těmi, které máme rádi že. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky asi už to tu bylo, ale jaké plánujete účesy? Já bych ráda rozpuštěné vlnité vlasy, ale kadeřnice mě od toho odrazuje, že to nevydrží. Máte některá zkušenost? Je mi jasné, že záleží na konkrétních vlasech, ale jestli jste to některá viděla někde na svatbě či jak se vám to zdá praktické nebo ne...
Odpovědět
Profilova fotka
@1p2e3t4r5a chtěla jsem původně jen natočené a zapnuté vzadu nebo takový polorozpadly cop, ale nakonec asi budu mít vysoký drdol a závoj. Mě moc nedrží natočené vlasy a jak nejsem zvykla na to mít vlasy dolů a nosím buďto drdol a nebo vysoky culik, tak by mi vlasy vzadu na krku asi i dost vadily, hlavně když bude horko. Takže pro mě zvítězilo pohodlí a dobrý pocit, vlasy hezky pevně nahoru, když bude horko nebudu se pod vlasy potit, nebudou mi vadit při jídle nebo tanci a pokud by pršelo tak nebudu ve stresu že mi spadnou vlny :-D
Odpovědět
@1p2e3t4r5a taky jsem prvně chtěla rozpustene navlnene vlasy a seple jen boky, aby mi nezavazely, ale velice rychle jsem si to rozmyslela z více důvodů :-D Například líbí se mi záda na mých šatech, tak je nechci zakrývat dlouhými vlasy, dále kvůli vedru, pocení a pohodlí. Máme svatbu v červnu, takže počítám s vedrem a zpoceny krk pod vlasy nechci :-D Byla jsem na zkoušce účesu před pár dny a budu mít volný ,,drdol" z navlnenych vlasů ,nic ulizleho a na předu podél hlavy francouzský cop. Mám vyrobeny květinový hřebínek do vlasů a budu mít na obřad závoj dlouhý. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@werrys Mám podobnou představu, jen trochu výše a asi bez copánku :-) Z vrchu asi ozdobu z květin a závoj, ale to ještě nevím jak dlouhý
Odpovědět
@1p2e3t4r5a Já teda plánuji něco podobného jako ty, navlněné vlasy a lehce sepnuté. Tento styl jsem viděla u spoustu nevěst a myslím, že hodně záleží na kadeřnici. Já jsem už na pár svatbách jako host měla tento styl účesu a když Ti to dobře zafixuje, nevidím důvod, proč by Ti to nemělo vydržet :-). Mě vlnité vlasy vydržely ještě x dnů potom, samozřejmě už to nebylo logicky tak hezky upravené, ale vlnky stále držely :-)
Odpovědět
Ahoj, já bych si právě přála vlasy ve stylu viz obrázky. Svatbu máme v září, pátého, tak teplo asi bude, ale snad ne takové. :-) Zatím jsem nekonzultovala s kadeřnicí, teprve ji sháním.
Odpovědět
Holky přemýšlíte někdo o výzdobě stropu netkanou textilií?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, už mě to čeká za 2 týdny a mám snad všechny pocity smíšený v sobě aaaaaa pomoooc.... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?