Nevěsty 2020

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsou tu už taky nevěsty, které budou mít svatbu v roce 2020?😊
Odpovědět
Profilova fotka
My už finishujem, máme to za 32 dní. :-O :-D Tak rychle to ubíhá...
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 Máš pravdu, my máme sice o 7 dní víc, ale letí to strašně rychle :D Hlavní věci bychom už měli mít snad vyřešeny, už zbývají jen drobnosti...které když by nebyly, tak si snad ani nikdo nevšimne :)
Odpovědět
My to máme ,,až" 20.6. a už máme téměř vše krom obleku pro ženicha a bot, ale i tak mi přijde, že nic nemám :-D Furt řeším, zda máme dostatek dekorace, jestli to nebude prázdné... Před pár dny jsme tiskli noviny, kompletovali oznámení, teď budeme tisknout menu a napojovy lístek a budu si to lepit a dodělávat. No uteče to hrozně rychle. Všem nevěstam v roce 2020 přeji hodně štěstí a pevné nervy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@werrys musíš si rict, že méně je většinou více a některá místa jsou dekoraci sama o sobě, takze já to přehnat nechci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaery Sluší, líbí se mi, že ti sedí i ta cizí hlava :-D
Odpovědět
Ženy, jaký budete mít účes? Já si moc nevím rady. Líbí se mi drdol, ale je škoda ho schovat závojem, který budu mít a taky pak je jedno, že mám dlouhé vlasy. Kadeřnice navrhovala navlnit, z toho mám smíšené pocity. Mám jemné dlouhé rovné vlasy.
Odpovědět
Profilova fotka
Původně jsem chtěla něco takového...Jenže pak jsem začala přemýšlet nad tím že bych chtěla závoj a že nejsem zvykla mít vlasy dolů, nosím buď drdol nebo vysoký culik. Navíc mám vlasů málo a jemné a kudrliny mi nedrží, takze by byl třeba příčes, což jsou zase peníze navíc...
Odpovědět
Profilova fotka
Navíc vím že bych měla pořád tendenci si do vlasů sahat a dávat je pryč z krku a nebo je sepnout nahoru, tak budu mit asi spise neco takoveho, akorát teda chci spíše vysoký drdol a kvetinovou ozdobu a zavoj pod něj. I když už jsem četla že to vypadá jako ocásek :-D me se to tak líbí. Bude stačit jen nějaká jednoduchá podložka aby byl drdol plnější. Vše bude držet, nebude mi horko a nic me nebude štvát :-D Navíc asi snoubence prekvapim zavojem, který dle mého asi nejspíš nečeká....
Odpovědět
Profilova fotka
Drdol asi spíš nějak takhle na té předchozí se mi líbí ten květnový venecek :-D
Odpovědět
U nás aktuálně přípravy stagnují, páč mě čekají ještě 2 zkoušky 😱 ale pak se vrhnu na oznámení :) Účes nevím, asi rozpuštěné a nějak lehce zapletené. Mám vlasy dlouhé, husté a tvrdé, takže je prý za trest je česat 🤣
Odpovědět
má představa účesu :)
Odpovědět
@fascialka Já se chystám na nějaký ,,drdol" ,ale takový volnější, líbí se mi copánek na boku hlavy.. 3.2. mám zkoušku účesu, tak uvidím :-D Jinak mám vyrobeny květinový hřebínek do vlasů, budu mít na obřad závoj dlouhý. Původně jsem chtěla mít vlasy navlněné a svazane jen boky, ale nakonec volím něco ,,vycesaneho" kvůli vedru a kvůli tomu, že saty mají hezké záda, tak ať to nezakryvam vlasy :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@raduushka Já se snažím se pořád uklidňovat, ale sotva si večer lehnu do postele, zavřu oči, tak si představuji to místo a říkám si ,,Tady půjde cedule svatba, tady dáme lucernu,tady dáme toto..." :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@fascialka Já mám takovouto představu, snad to z mých vlasů půjde....příští týden zjistím :-D
Odpovědět
Já budu mít vlasy takhle. Bez závoje,mám už dvě děti,takže závoj jako symbol čistoty je u mne už pasé :-D Navíc bych ho musela mít nejspíš pod drdolem a to se mi jako kadeřnici vůbec nelíbí. Jinak nám už chybí jen vybrat hudbu k obřadu,vybrat hudbu k prvnímu tanci,s rodiči a se svědky,vybrat jídlo na hostinu a máme hotovo :-) Všechno ostatní je zařízený,takže už máme pohodu a jen se těšíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@werrys jo ja se takhle smazim vymyslet jak budou stoly, hlavne si to teda neumim uplne predstavit jak to pujde dohromady :-D tak snad to ve finále nebude chaos :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mi to srotuje v hlave😁 co jeste zaridit, koupit a objednat. A jestli vseho bude dost😁 Aby nikdo nijak nestradal
Odpovědět
Svatební účesy se mi hrozně líbí. :-) Já mám dlouhé blond vlasy a chci je mít polorozpuštěné a natočené, nějak takhle.
Odpovědět
@raduushka nó stoly řeším taky :-D Kolik těch kulatin drevenych nařezat, tím pádem kolik váziček :-D Mě z toho jebne a nejlepší je, když mi chlap řekne ,,V pohodě, nejak to vyjde." :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@iviiiii Jo hlavně diskuze na beremku mi moc nepomáhaj :D teď jsem četla že někde v cukrářství vypočítali že v průměru se na svatbě sní 10-12 kousků koláčků nebo cukroví nebo prostě sladkého na osobu :-O Já plánuju jen dort, bábovku, tak dva štrůdly a chtěla bych kynuté povidlové buchty tak pekáč :-D Možná ještě drobenkový koláč normálně na plechu pečený... Švagrová měla malé svatební koláčky, frgály a i cukroví a vím že to bylo na stole přede mnou a strašně mi to smrdělo (strašně přeslazeně) a po dortu jsem to odnesla na stul k dětem, které tam stejně neseděly :D U nás v rodině se moc sladké nejí, tak snad to bude stačit a nebude třeba objednávat 100koláčku a dalších 50kilo cukroví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A nebo třeba popůlnoční šaty- vůbec jsem nad nimi neuvažovala a byla přesvědčená, že ve svatebních vydržím celou dobu, ale pak jsem našla diskuzi a tam jedna slečna psala "Co když spadnu do rautu? Nebudu chtít chodit zbytek večera s řízkama na šatech." :D "A co když se něco s šatama stane ještě před obřadem?" Popůlnočky by tudíž měly být takové, aby byla nevěsta schopna se v nich i vdát :D :-x Bum a už člověk projíždí a hledá náhradní svatební šaty a to ještě nemám ani ty hlavní :D Naštěstí nekupuju vše a každou korunu 30x obrátím, tak snad se mi to rozleží a zjistím že to vlastně ani nepotřebuju...
Odpovědět
Profilova fotka
@werrys Jo můj chlap je taky v klidu, já zatím pořád zdobím ty stoly, teď jsem hledala nějaké ubrousky co by se hodily a líbili se mi a nestály majlant a až to vymyslím, tak pak budu určitě zdobit místo pro obřad :-D
Odpovědět
@raduushka Nó my jedeme na začátku února do IKEI, tak hodlám koupit ubrousky tam, plus další blbosti :-D Rozpočet na dekorace je už několikrát překročeny =-) :-D
Odpovědět
@raduushka Jinak ty populnocky taky neřeším. Neděste mě tady, že spadnu nebo tak :-D Jsem ráda, že jsem se svou velikostí sehnala vysněné šaty a koupila jsem si je s tím, že v nich prostě budu až do noci a hotovo :-D Ještě tak shánět nějaké jiné... A koláčky máme taky 10ks na osobu, plus zákusky a dort :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myslim, ze nebudu rikat, kolik kolacku budeme mit my😆😆
Odpovědět
@werrys Přesně. Myslela jsem, že máme na stoly plus mínus vše. Pak přišla mamka... a vyvedla mě z omylu. 'Nejhorší' je, že ma hezké nápady. @raduushka Populnoční šaty... Mám už z bazárku koupené krátké a došlo mi, že vlastně POTŘEBUJU dlouhé, takže asi tak :D
Odpovědět
Holky, netušíte, kde sehnat 60 sklenic na šampaňské a 60 bílých talířů? Neumím si představit kupovat je, finančně i 'co s tím potom'.
Odpovědět
@kristynasam nevím z jakého jsi města, ale existují půjčovny inventáře, tak hoď do Googlu a mrkni a nebo zkusit restauraci nějakou, ale to by chtělo spíš po známosti nó. :-)
Odpovědět
@kristynasam Zkusila bych přesně ty půjčovny inventáře a určitě obeslat cateringovky, svatební agentury a svatební koordinátory - ti všichni budou mít a jde jen o to, jestli a za jakých podmínek by půjčili.
Odpovědět
Nejdete dnes někdo na ochutnávku Cakeland cupcakes? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?