Nevěsty 2020

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsou tu už taky nevěsty, které budou mít svatbu v roce 2020?😊
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 Neboj, bude to boží!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 Už to budeš mít alespoň za sebou a my tady budeme všechny hromadně šílet :-D
Odpovědět
@prdinka314 Přeji, ať všechno vyjde podle vašich představ! :-) Já si ještě do června počkám :-D Pevné nervy a hlavně štěstí! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky holky. :-) Snad to vyjde a všichni budeme spokojení! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se musím pochlubit s pokrokem, dnes jsem byla s kamarádkou v ateliéru domluvit se na ušití šatů a jsem fakt nadšená :-) Paní naprosto úžasná, hodně věcí mi vysvětlila, ukázala možnosti a domluvily jsme se na postupu. Potom me nechala vyzkoušet jedny šaty co tam zrovna měla, nebyl to sice můj styl, ale byly to první svatebni šaty co jsem na sobě měla :-D Vypadala z mych satu stejne nadsena jako ja a kamaradka byla taky i kdyz jsem si myslela ze bude mit spise jiny vkus nez ja. Uz se nemuzu dockat az budou hotové a obléknu je na sebe :-)
Odpovědět
@raduushka Radost z vytoužených svatebních šatů je nepředstavitelná :-) Já jsem ke svým šatům měla jinou cestu :-D předem, než něco napíšu chci říct, že jsem nevěsta větších rozměrů a tak i shánění šatů je o něco horší :-D Už od zasnub jsem měla vysněné šaty od Madory. Objevila jsem kousek od nás svatební salón, kde šaty od nich měli mít. Zašla jsem tam, něco vyzkoušela, ale ty vyhlidle neměli. Tak jsem to ale nevstávala a říkala si, že pokud neseženu v salonu nebo na bazaru k prodeji, tak si je nechám ušít, ikdyz by se mi to cestování prodrazilo. Nakonec úplnou náhodou jsem na ty moje vysněné narazila tady na bazaru a nechala si je poslat poštou jen podle mír. Neměla jsem se jak dostat na zkoušení a navíc paní měla tesne před termínem porodu. A ta radost, když mi padly jak ulite, jen je nechám zkrátit trošku, byla nepopsatelna :-) A navíc byly za dobrou cenu. Původní cena přes 18.000,- Nó už se nemůžu ani, až si je obleču.. 20.6. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@werrys Tak to je super. Mě se do šití taky moc nechtělo, jenže šaty které jsem chtěla tady u nás prostě nejsou, na bazarku jsem našla podobné, ale bylo by na nich třeba dost úprav a oprav a to by nakonec vyšly stejně jako nové. Ve finale jsem ale nadšená, pani je moc prijemna a vedela o cem mluvi, navíc se ji šaty líbí tak je ráda že bude šít něco trochu jiného :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My už máme oznámení vytisklé :) Ale kartičku s informacemi jsme museli nechávat tisknout znova. Našli jsme tam chybu. Málem mě z toho trefilo! Takže ty budou zítra. Ještě musím dodělat obálky a můžem rozvážet :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, máte někdo královsky modrou a bílou svatbu? Nevím jestli se to tady řešilo těch příspěvků je tady hodně :D jestli některá máte, máte už něco z výzdoby a podělila se semnou? :) Něco málo už taky máme ale asi bych potřebovala jěště nějakou inspiraci :)
Odpovědět
My už také máme oznámeníčko vytištěné :-) už se těším, až ho uvidím na vlastní oči :-)
Odpovědět
@melaniepokorna Není něco k dohledání na pinterestu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verucer Mě příjde, že ty obrázky jsou všude stejné :D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@melaniepokorna My máme královskou modrou, bílou a k tomu ještě stříbrnou...většinu hotových/připravených věcí mám už tady v albu, tak se kdyžtak mrkni :)
Odpovědět
My máme oznámení už i předaná a těší mě, že jsou z nich všichni nadšení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marki92 My taky už budeme předávat, takže zatím jsme nadšení jenom my :D ale už se těším na reakce ostatních :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, máte už někdo tip na svatebni baleriny? Boty jsem chtěla nechat až někdy na poslední chvíli :-D ale tím že budu mít šaty na míru, tak by bylo dobře abych na zkoušky už měla boty ve kterých budu. Chodím normálně v barefoot, takze potřebuju něco pohodlného, ale zase nechci utratit 2 tisíce za boty, které nejspíš vícekrát nevyužiju. V obchodech toho zatím moc nebude, takze asi musím objednat z netu, abych je už na příští schůzce se svadlenou měla.
Odpovědět
Profilova fotka
@hlouskol Děkuji :) ta stříbrná už mě taky napadla, že bych jí k tomu přihodila :)
Odpovědět
@raduushka Mám z Ali,asi za 350,-,ale trvalo to přes 2 měsíce. U nás jsem nic nenašla.
Odpovědět
Profilova fotka
@snahnah A můžu poprosit odkaz? Na Ali jsem koukala už před časem a nic mě nezaujalo a všechno mi to přijde už od pohledu strašně nepohodlné a děsí mě, že většina je strašně do špičky :-D
Odpovědět
@raduushka https://m.aliexpress.ru/item/32992351... Brala jsem to největší číslo 9,5, jinak nosím 40. Jsou mi tak tak,ale tím, že je to látka, jsou měkké a netlačí.
Odpovědět
Profilova fotka
@snahnah díky za tip, na ty jsem vlastně taky koukala, ale nějak mě nezaujaly, navíc si je neumím představit k mým satum.
Odpovědět
Profilova fotka
Asi jsem se rozhodla pro tyhle melissky. Vždycky se mi líbily, ale neměla jsem důvod si je koupit, tak hádám že lepší důvod už mít nikdy nebudu.
Odpovědět
@raduushka Ahoj. Já měla na přezutí tyto obyčejné baleríny, ale byly strašně pohodlné.
Odpovědět
@leny83 mohu se zeptat odkud jsou?
Odpovědět
@raduushka Na melissky jsem se taky dívala, ale musím mít pásek přes nárt :D
Odpovědět
Nevíte, kde stáhnout pěkný font v kaligrafickém stylu? Ten, co jsem si vybrala na ceskefonty.cz jaksi neumí českou diakritiku :-(
Odpovědět
@kriss13 Z Bonprixu🙂
Odpovědět
@leny83 dekuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
@snahnah No já pásek přes nart nikdy nepotřebovala, tak snad mi nebude scházet ani u těchto :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@leny83 Taky vypadaji dobre, ale takove derovane nebo krajkove jsem zavrhla kvuli pripadnemu dešti, jelikož to máme celé "venku". Navíc budu mít tylove šaty s puntíky, tak mám strach aby to s takovýma zdobenyma botama nevypadalo už preplacane. No už jsem objednala ty Melissy, protože jak se znám tak bych si za chvíli vymyslela takové boty co by mi museli dělat na zakázku :-D Jako už to mám s šatama i prstýnkama :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?