Nevěsty 2012 Litoměřice a okolí. Podělíte se o plány?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, kdyby tady náhodou byl někdo ze severu, případně z Litoměřic, budu ráda, když se přidáte do diskuze a budeme probírat co máme a co ne, kde, kdy a tak ;-) Moje svatba srpen 2012, místo ještě trochu dohadujeme jak pro obřad tak hostinu, ale určite ne daleko od Litoměřic....a co vy???
Odpovědět
Profilova fotka
Není špatný vid ,určitě výzdoba udělá hodně a hlavně i venku to je super :) Noo hudbu má nastarost přítel a chtěl by Dj,ale zatim ještě nevíme koho ,ale ta Domča prej zná někoho kdo jim tam hraje a je prej dobrej ..:) Zkus se ji taky zeptat ,možná ,že mu taky řeknem a do jaké barvičky to budeš ladit tu výzdobu ? My do zelena bíla ,je to tam do žluta ,tak to bude ladit :) Zálohu jdu zaplatit v týdnu ...:)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahojky, potřebuju holky poradit dobrou kadeřnici a kam se jít nechat nalíčit v LTM. Děkuji za typy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makkkynka Mě kamarádka doporučila kadeřnictvi G styl v LTM, za dva týdny jdu na zkoušku, tak snad to bude ok. Líčit mě bude známá, co si teď bude otvírat kosmetický salon v LTM.
Odpovědět
@sarkar Děkuji mrknu na to.....a kolik si účtují jestli se můžu zeptat?
Odpovědět
Profilova fotka
@makkkynka Já chci jen nějaký jednodušší uzlík a prý by to mohlo být tak 800-1000 Kč, načesanější účesy kolem 1200 Kč. Nevím, jak se pohybujou ceny jinde, ale přijde mi to ok.
Odpovědět
No já nemám vůbec šajn kolik se to tak pohybuje, ale poptám se, už bych měla začít něco už dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
@vanysek No já to budu mít fialkovo-bílé s lehce zeleným nádechem :-) Teď hledám místo, kde si půjčit potahy na židle, protože myslím, že s nimi dostane místnost zcela jiný ráz. Několik DJů jsem si našla přes zdejší fóra, kde na ně byly vcelku dobré ohlasy. Myslím, že když si zadáš do vyhledávače DJ na svatbu, vyleze ti z fóra pár odkazů, kde se dočteš spoustu zajímavých věcí :-) Já právě nejsem ještě zcela rozhodnutá, jestli by třeba kapela nebyla lepší, opravdu nevím... Co jsem se zatím dívala na rozpočty, tak si DJ bere zhruba kolem 8500Kč.
Odpovědět
Také jsem plánovala potahy, ale platí se za pronájem a případné ušpinění a pak vyjdou hrozně draho. to radi hosty pozvu na pořádnou oslavu a na židle nakonec dám mašli z organzy :).
Odpovědět
Ahoj holky,tak se taky hlásím mezi Litoměřicke nevesty.Mi budeme mit obřad v Budyni nad ohří.Termín máme v červnu a už to máme podepsané a zaplacené.Už se nám to krátí a moc se těším :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem taky moc chtěla potahy ,ale nakonec jsem si to rozmyslela,dám jen organzu jako mašli :) Na ty sloupy taky uvážu mašle ,balonky a bude to dobré na ten závěs se může taky něco dát v bíle a zelené barvě :)Jinak DJ zatím nemáme ,stále nevíme ...,ale jak říkám Přítel to zařizuje .Ty jo ještě nemám vůbec nic nák mě to ted nebaví :) Tak si pak hlavně tu výzdobu vyfot nechám se inspirovat ,když jsi předemnou :) Jsem zvědavá jak to tam bude vypadat :)
Odpovědět
Ahoj nevěstinky. Do vašich řad bohužel zatím ještě nepatřím, ale snad se taky jednou dočkám. Jak jsem to tak pročítala, řešily jste např. problémy s hudbou. Dobrá je kapela Fantazie Music. Hraje na plesech, zábavách, v tanečních i svatby ... Mě osobně se líbí jak hrajou. Ohledně míst pro hostinu/raut. Pro nučnický motorest bych dala palec nahoru. Skvěle vaří a s nepříjemnou obsluhou jsem se snad nesetkala a to tam jezdíme docela často. A že sál vypadá studeně ... Když se doladí barevnou výzdobou, myslím, že by to pak bylo fajn. Kamarádka když se vdávala si pronajala sál v kulturním domě v Polepech. Jídlo a pití si obstarávali sami. Na hostině jsem nebyla,ale podle fotek to tak taky vypadalo moc hezky. Mají tam udělané nové sociálky, i pro ZTP. A zase, s finálovou výzdobou to pak vypadalo úplně jinak. @vanysek Moje sestřenice měla svatbu laděnou do zelenobíla a bylo to úžasné! Tchýňka jí udělala květinovou výzdobu, všude ve velkých vázách byly zelenobílé vazby, bílé ubrusy, zelené polstrování židlí, a já jsem jí pekla dort. Celý bílý, zelené stužky. A přání bylo s živými květy, aby ladil s kyticí ... Vypadalo to nádherně.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, i já se k vám přidávám. Sice nejsem z Litoměřic, ale z Ústí a to je taky sever :)) Svatbu budem mit 21.7. ve Velkém Březně na zámku. Byl to můj sen odmalička. Každopádně se chci vyjádřit k hostině, což tu bylo docela dost diskutované téma. My hostinu dělat taky nebudem...uděláme jen raut...a co se týče místa...mám ráda svatby, z kterých nikdo nespěchá domu...a dost našich známých a příbuzných bydlí mimo Ústí a tak jsem hledala na netu, až jsem narazila na koňskou farmu - je to v Třebušíně - Zababeč. Majitelka naprosto úžasná, ceny taky super. Ubytování pro cca 50 lidí a do těch 13 tisíc se vejdeme-, což se mi zdá nádherné. Jídlo dohodnuté tak, že nám udělají řízky, zbytek si přivezeme sami a pití, že pivo a nealko bude jejich a tvrdší alkohol a víno si též přivezeme my. K tomu ani nemluvě o tom, že tam mají dětské hřiště, bazén, trampolínu a jeětě nám nabídli, že nám děti povozí na koních či poníkách (celkem tam bude osm dětí). Takže pokud by tu nějaká z Vás tápala, doporučuju se juknout na jejich stránky :) když jsme se byli juknout osobně, tak to byla láska na první pohled :)
Odpovědět
Profilova fotka
@vanysek No jelikož jsem na půl květinářka, je pro mě výzdoba hodně důležitá. Budu jí dávat dohromady s mojí kamarádkou Simonou, která má květinářskou firmu a je prostě úžasná. Ona organza není úplně nejlevnější záležitost a když chceš, aby židle vypadala dobře, tak jí tak 2-3metry spotřebuješ. Já už určitou představu mám a potřebuju teď zjistit rozměry židle a rozpětí sloupů :-) Nebude to se mnou jednpduché :-)
Odpovědět
Profilova fotka
juu ,tak to jsi šikovná a máš výhodu s výzdobou :) Noo,když se jukneš na ty židle tak maj nahoře trochu výstupek to nevadí na ty potahy aby to nedělalo neplechu a na ty potahy musíš dát taky organzu ? nebo nebudeš dávat . Já jsem myslela ,že na tom ušetřím bez potahů :D V Chudoslavicích měla paní červené a to se nám k zelené nehodilo..a na kolibě maj docela dobrou barvu sedáku ...Jsem nerozhodná ,to je na lepáka u mě :D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, právě poslouchám na Radiožurnálu dnešního hosta, pana Schejbala, známého šéfkuchaře, co začal vařit na Mostce. Dokonce jsem mu psala, že jsem tam nedávno byla, a že mě to nenadchlo a právě říkal, že se změnili majitelé a celý styl té restaurace. Takže to asi bude pro pořádání svatby dobrá restaurace, musím se tam vypravit znovu a očíhnout tu změnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, sice zatím svatbu nechystáme, ale náhodou jsem na vás narazila. Jsem z Bohušovic a už se nemůžu dočkat až se ten můj k něčemu rozhoupe :-D Jestli můžu přidat pár mých postřehů, tak kamarád měl hostinu ve Vrbičanech (hospoda u silnice, nevím název) a měli to formou rautů, catering jim zajišťovali Salačovi, kdo znáte a bylo to super. O kameranovi a fotografovi bych věděla. Můj bratr v tom teď začal podnikat. Praxi si udělal u jedné nejmenované agentury a rozjel to na sebe. Je mladý a kreativný, za rozumné ceny. mohu doporučit. Fotí maturitní tabla, točí maturáky a svatby. Také jiné akce točil. např. Bobík bitva s Evropou 2 (na youtube). Webové stránky má ve výstavbě, nemá čas je dodělat, celé víkendy točí. Už se nemůžu dočkat až budu taky nevěstou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zhuska Ahojky ,můžu dostat kontakt na bráchu ? My stále nemáme video a hledáme :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@sarkar Tak já asi také zkusím ten G-styl, nic lepšího v LTM není a může mě rovnou nalíčit, což je super :-)
Odpovědět
@sarkar Tak mi musíš povědět jak tě učesala ju?
Odpovědět
@belina46 No me to je asi jedno.Klidne i limuzinu.Ja jeste vlastne nevim.Asi co by bylo nejak nejvyhodnejsi ;-) Koukala jsem i na veletrhu v Pha a tam taky nic :-( tak ja nevim asi pojedu normalnim,usetrime a jeste to bude bez starosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj , sice už mam svatbu za sebou tak Vám mohu na 100% doporučit dodavatele :) make up a účes úžasná Kateřina Drobná z Libochovic květinová vyzdoba jeji sestra Simona Břečkova firma Anette take z Libochovic fotografka - Lada Baladová z Loun
Odpovědět
Profilova fotka
@makkkynka Jasně, o víkend dám vědět ;-)
Odpovědět
Ahoj holky,tak se k vám přidávám.Svatba bude v Ploskovicích 14.7.2012 :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vanysek No mně přijde židle s potahem svátečnější. Navodí to místu úplně jinou atmosféru. Výstupek myslím, že by vadit neměl, univerzální potah si poradí se vším. :-) Mašli pak už asi dávat nebudu, vymyslím spíš jiný doplněk na spoj :-)
Odpovědět
AHOJKY já jsem se snoubencem z Lovosic, ale žijeme již druhým rokem v Německu, tak že taky plánujeme na dálku :) ale rýsuje se to pěkně. Svatbu máme 22.6.2012 obřad v kostele v Milešově ( i když nejsme křtění, oblítala jsem půlku církveních zástupců v ČR :D a vyšlo to) a hostina v Čížkovicích v takovém zděném altánku :) je to tam u fotbalového hřiště..podstřešené ale jen střecha a strany...tak že nefouká, kdyby náhodou..moc hezký místo, ale nejsem obyvatelé Čížko tak to byla taky akce :) ale přesvědčila jsem koho jsem přesvědčit potřebovala :D tak že hostina budou formou rautu a grilování po celý večer..hostů máme cca 80 (všichni z obřadu jsou zváni i na raut), šaty jsem si nechala objednat z USA značkové Jesus Peiro má je salon Naive, zatímco za zapůjčení bycch platila 12000 tak jsem je koupila nové, upravené na míru asi za 10000 i poštovným...hrůza jaký to jsou tady vydřiduši :( tak doporučuju fakt šaty prubnout z USA vyplatí se to..jsou nádherný přímo jako v salonu...dali mi k tomu zadarmo i závoj.. taky moc krásný :) máme fotografa z elitephoto už zaplacený :), vybraný dort, objednaná oznámení, Dj objednaného na hostinu, prstýnky vybrané, výzdoba na auto nevěsty koupená, výzdoba na svatební stůl koupená, doopravdy se to rýsuje :) ale přijmu rady ohledně vizážisty a kadeřníka v okolí Litoměřic...to nemám..a potřebuju někoho fakt dobrýho..hlavně se jedná o účes..a hezký líčení a jsem náročná tak at stojí za to...kdyby jste měla nějaká dobrý zkušenosti a doporučení tak budu čekat na odpověd:)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrabb Ahoj, výborná vizážistka je Káťa Drobná, která velmi pěkně češe a líčí. Dokáže vykouzlit z každé princeznu :-) Když si zadáš její jméno do vyhledávače, najde ti to její stránku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, znáte nějakého dobrého a hlavně vtipného DJ z LTM a okolí? Přítele šéfové znají jednoho, ale v jejich vesnici se vyskytuje jen na jaře a v létě, jinak bydlí v Praze a já se trochu bojím, že než se ho zeptají tak nebude mít volno...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?