Menu Forum

Nevěsty 2012 Litoměřice a okolí. Podělíte se o plány?

17. črc 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sarkar
16
Registrovala se 18. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 535 příspěvků. Má 29 přátel. Třebenice, Region Litoměřice.
fotoportrét
fotoportrét
sarkar
16
Registrovala se 18. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 535 příspěvků. Má 29 přátel. Třebenice, Region Litoměřice.
 Holky myslíte že v papírnictví seženu velký krabice na dort? Asi bych měla co...v obuvi je mít určitě nebudou emoticon
4. črc 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
Registrovala se 2. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků. Má 10 přátel. Region Litoměřice.
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
Registrovala se 2. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků. Má 10 přátel. Region Litoměřice.
 @sarkar Ahojky,nakonec jsem skončila v tom květinářství v družbě emoticon ..bylo to hezké,všem se to líbilo,ale já jsem chtěla něco jiného emoticon ..bylo to docela i drahý,paní mi řekla,že se budu vejít do dvou tisíc a ve finále,když jsem si vyzvedávala kytičky,tak mi řekla 2.800,- :-O ..moc mě nepotěšila,kor když to bylo úplně jinak..chtěla jsem růžičky do tvaru kuličky a mezi nima měly být drobné kvítky jasmínu,nebo jiných malých bílých kvítků,které mi ukazovala..kytice ale nebyla do kuličky,ale do placky a žádné kvítečky tam nebyly emoticon ..byla jsem zklamaná..drahé a ještě k tomu úplně jinak..
Jinak s tou krabicí - v papírnictví v Dlouhé ulici,nebo naproti velitelství u tržnice měli docela velký výběr krabic,koupila jsem tam i hezké na výslužky,zkus to tam emoticon
6. črc 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitkakra
4
Registrovala se 3. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 2 přátele. Litoměřice, Region Litoměřice.
fotoportrét
fotoportrét
jitkakra
4
Registrovala se 3. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 2 přátele. Litoměřice, Region Litoměřice.
 @sarkar určitě zkus to na Dlouhý tam jsme kupovali krabice různé velikosti emoticon)
17. črc 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitkakra
4
fotoportrét
fotoportrét
jitkakra
4
 @belina46 Já budu mít kytici z Libochovic, tchyně tam zná ty holky co tam dělají a jsou fakt šikovný. Dělají výzdoby jak na výstavy tak i na zámek v Libochovicích. emoticon
17. črc 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš