Nevěsty 2012 Litoměřice a okolí. Podělíte se o plány?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, kdyby tady náhodou byl někdo ze severu, případně z Litoměřic, budu ráda, když se přidáte do diskuze a budeme probírat co máme a co ne, kde, kdy a tak ;-) Moje svatba srpen 2012, místo ještě trochu dohadujeme jak pro obřad tak hostinu, ale určite ne daleko od Litoměřic....a co vy???
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip No mě se to tam taky moc nelíbí. Párkrát jsem tam už něco kupovala ale v pohodě, ale jsou hezčí a příjemnější místa.
Odpovědět
@sarkar přesně tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mylive neříkej,já jsem vedle z Řepnice :-D ..nám bude dort péci zřejmě paní Valyiová z cukrárny Lilie,všichni si jí nemohou vynachválit,budeme mít dorta pro cca 46 lidí, 3patrovej s plno růžičkama ,které jsou prý na dortu nejdražší a budeme se vejít do 1.500,- ..každé patro bude mít jinou příchuť..v květinářství jsem byla zatím jen u toho velitelství,jak psaly holky,ale taky váhám,chtěla jsem do kytky madagaskarskej jasmín - to jsou ty malé bílé kvítky,které se do svatební kytice běžně dávají a paní mi řekla, že to nedělají..trochu mě to zklamalo,tak zkusim to u toho Roba..kadeřnici budu mít v Družbě nad tou zeleninou,ještě jsem tu paní ani neviděla,ale slyšela jsem na ní také samou chválu,v květnu jdu na zkoušku,tak sem dyžtak hodím reference ;-) .. @tarikaa tak jsem sehnala dva stejné Jaguary ,ze Žalhostic,oba dva by nás měly vyjít kolem 3.500,-,mají tam ještě Rolls Royce z nějakých 60.let,ale ty dva Jaguáry by podle mě vypadaly na fotkách lépe..a holky,taky začínáte mít ze všeho takovej vítr?Mě se furt zdá o tom,že máme hostinu a nic na stolech,nebo že jdeme z obřadu a nemáme auto,které by nás odvezlo..asi už mi z toho hrabe :-D :-D
Odpovědět
@belina46 Ahoj :) Koukám,že se vdáváme ve stejný den :-) No já jsem kupodivu v klidu.Jediné,čeho se bojím jsou příbuzní a jejich příp. excesy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip Ahojky :-D ,tak toho se taky bojím,budu tam mít pozvané 3 sestřenice,jejichž manželové se moc nemusejí,už se i stalo,že se porvali..jestli tam ale něco takového udělají,osobně je půjdu vykopat ze sálu :-D 8-) ..také máš něco takového v příbuzenstvu,že zrovna z tohohle máš strach? :-N
Odpovědět
@belina46 Já mám strach z tchyně a tchána.Jsou rozvedení a tchán chce vzít svou nynější ženu,kterou nesnese tchyně.A pak z mojí strany se bojím svého čtyřletého hyperaktivního synovce,který neví,co je autorita,neumí poslechnout na slovo a nedávno dokázal nabourat i auto :-o Tak se hrozím,co vyvede,aby mi nepřišlápl šaty,nebo nezničil fotografa a podobně :-D No veselé to asi bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip Ty bláho,tak to je teda taky dobrý :-D ,tomu čtyřletýmu bych hned ráno něco nasypala do pití :-D a tchýně s tchánem se snad budou trošku hlídat,ne..hlavně nesmíme být v pozoru a pořád to sledovat,musíme se bavit a hlavně si to užít,je to přeci náš den,oni,ať se třeba pos.... :-D 8-) ;-)
Odpovědět
@belina46 Něco do pití to mě nenapadlo :) Tchánovi jsem včera řekla,že jestli budou zlobit,seženu nějaký veselý tabletky a všichni si povinně dají.Sice možná uvidí nějaký draky,ale budou veselí :-D Ne to je sranda,snad se to nějak přežije :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip A nebo napeč "výborné koláčky",jako Macháček v tom filmu :-D a bude ještě větší sranda jak s tabletkama :-D
Odpovědět
@belina46 Máme tu výborné svatební koláčky :-D I když v našem případě by to chtělo pro každého KOLÁČ :-D Kromě synovce :-D
Odpovědět
Ahoj holky, vdávám se 4.8.2012 na zámku Velké Březno. Jsem jinak z Ústí. Požádaná jsem byla po 9ti letech cca 14 dní před výročím - nečekaně :-), takže v únoru. No a už mám skoro vše zařízené...skoro :-) V podstatě mi chybí už jen rozvoz, dodělat výzdobu a pak už jen péct :-) Jo a boty nemam :-(
Odpovědět
@belina46 Jooo a nemas na ne nahodou kontakt? Me by se libil spis ten Rolls,ale uvidime...Jinak co se tyka toho plaseni tak to mam taky :-D sny ve stylu,ze nic nestiham,ze v den D nic nemam atd.Taky uz zacinam pekne plasit...jsem takova,ze si toho hodne naplanuji a pak to nechavam na posledni chvili a nestiham,ale ted uz se hlidam aby to tak nedopadlo a nebyla jsme zklamana :-( Jinak holky co kadernice v Ltm? Nevite o nejake dobre,levne a prijemne? Co by me hezky ucesala a prijela by i ke me domu treba :-) dekuju
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@tarikaa on ho má přítel,zařizoval to sám,zítra mu řeknu a napíšu Ti kontakt ;-) ..ty sny už mě začínají pomalu vytáčet,ale určitě se bojíme úplně zbytečně..:-) S těma kadeřnicema,hodně chválej holky kadeřnictví v ulici 5.května,je to v prvním poschodí a zvenku je výloha s tou stavební spořitelnou od Lišky..já jdu ke kadeřnici v družbě,ještě jsem u ní nikdy nebyla,ale prý je taky skvělá,kolem 24.května k ní jdu na zkoušku,tak Ti písnu,jaká je,ale nedělá soboty,mamce dalo šerednou práci,aby jí ukecala :-D
Odpovědět
@belina46 uz nepotrebuji cisilko.Priteluv znamy zna toho majitele tak mu bude zitra volat :-) jupiii.Dekuju moc za tip ;-) Uz jsem sehnala i nejaky tipy na kadernice tak to obvolam a snad neco klapne.Jak jste pokrocili s pripravama :-)
Odpovědět
@tarikaa Ahojky,tak já to tu už psala.Půjdu do G-stylu a nechám se i rovnou namalovat :-) zrovna dneska jsem si potvrdila hodinu :-) Mám tam být už v 7:15-7:30 :-o Mě vomejou.To abych vstávala v pět :-D Jinak já už dodělávám oznámení,stačí sehnat obálky a můžeme ho rozdat a už nám zbývá jen sehnat ženichovi boty a košili,výzdobu,krabičky na výslužky,domluvit kytky a to snad bude všechno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tarikaa tak nakonec se asi taky povezu tim Rollsem :-D ,jsem hrozná,ale jak jsem jela kolem toho pána,měl toho Rollse venku..prostě nádhera :-) @teriip já holky nemůžu sehnat za Boha boty,nemáte nějaký tip?!?Mám hodně dlouhé šaty a jelikož se nemůžou zkrátit kvůli zdobené krajce,nechci mít mega spodnici,ale raději vyšší boty..jelikož ale neumím chodit na jehlách,hledám s platformou,klidně teda i ta jehla,kdyby bylo nejhůř,ale aby byly ve předu vyšší,budu hodně tancovat - jak se znám a nerada bych se přerazila :-D ..
Odpovědět
@belina46 Já koupila boty v Deichmannu.Přes internet se bojím,to jsem boty ještě nekupovala a já zase naopak,potřebovala podpatek max. 6cm :-) abych se nezabila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip tam jsem taky koukala,ale už to je asi měsíc,třeba tam mají něco nového,omrknu to všechno znovu..jen mě děsí to,že příští týden mám jít na zkoušku šatů s botama,nevím,jak to stihnu :-O :-D ..držte mi palce holky,fakt jsem z toho na nervy..ani ty větnamci nic nemají :-D
Odpovědět
@belina46 Tak to držím palce :) Já sehnala hned v prvním obchodě.Takový nákupy miluju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip Tak to teda závidím!!! :-D ..já jsem si myslela,že zrovna boty budu mít hned jako první,že to nebude problém,ale zdaleka to není pravda..zkloubit krásu,pohodlnost a finanční nenáročnost je fakt těžký :-S
Odpovědět
@belina46 To je,já jsem nakonec ubrala na té kráse.Boty nebudou moc vidět,ale i tak si myslím,že jsou hezké,i když byly levné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip Tak je to až k neuvěření,ale boty jsem nakonec v LTM sehnala v Rosmannu :-D ,já mám takovou radost..sice jsou klínkové,ještě k tomu klínek je takový jakoby slaměný,ale vršek je bílý a s takovýma kytičkama,pak sem dyžtak hodím fotku..jsou fakt pěkný a mají je v akci,stály mě teda 200,- :-D..ještě jich tam mají dost,kdyby některá chtěla ;-)
Odpovědět
@belina46 Tak to je super :-) A u vietnamců nebo v Labotě? My byli v sobotu u těch vietnamců,protože přítel společenské boty nikam nenosí,tak na těch pár hodin o svatební den mu prý stačí od vietnamců.A sehnali jsme moc hezké a za 300,- :-) Na dámské jsem tam taky koukala a asi bych si taky vybrala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip Jj,u vietnamců,Tomovi se tam taky líbily pánský,ale už doma jedný má od vietnamců z Dlouhý..mají docela výběr,to jsem zůstala koukat..ale ty dámský - většinou jehly bez platformy,já chtěla platformu,tak nakonec jsem si vybrala tyhle na klínku,stejně to nebude moc vidět - a i kdyby,jsou fakt pěkný,vyfotim si je na "kopejtku" a vokážu :-D ..ale černých bot,těch mají přehršle,co..
Odpovědět
@belina46 No to jo těch sandálů.Jako vybrala bych si,fakt :-) Asi tam zabrousím.Na léto nic nemám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip To ju,a těch tunik a šatiček,co všude mají,taky bych se vyřádila :-D ..jo a holky,které ještě nemáte kapelu a chtěly by jste,my jsme museli zrušit Cervezu z Litoměřic,kvůli nedostatku místa na sále,tak jsou volní,chtějí 5.000,- ..kdyby něco,dám kontakt ;-)
Odpovědět
@belina46 A jaká to je kapela? Jestli se můžu zeptat? Já sice už zamluvenou mám, ale kdyby tato byla lepší :-)........
Odpovědět
Profilova fotka
@makkkynka Já jsem je popravdě nikdy neslyšela :-D ,ale všechny,co znám,tak mi ji doporučují..kapelníci jsou starší,ale prý zahrají absolutně vše..jsou hlavně bigbeatoví,tak-že Olympic a tak..troufnou si i na modernu,vše je jen na domluvě,mám za to,že na Facebooku mají své stránky a repertoár :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dotaz,necháváte si některá z Vás dělat květinovou výzdobu,či jen kytičku u družby v LTM v tom květinářství?!?
Odpovědět
Profilova fotka
@belina46 Ahoj, ani nevím, kde to je, jen se chci podělit o svoje zkušenosti - v květinářství vedle tržnice, taková starší paní, nebyla nic moc příjemná a ani ochotná. Pak jsem byla v Lovosicích u kostela, tam mi zas přišly docela drahý. Pak na náměstí, odtud měla kytku myslím terip a chválila si to tam, no na mě paní vůbec nezapůsobila. Málem si klepala na čelo že se jí ptám, kolik by to tak mohlo stát. Takže jsem skončila v květinářství pod Robem (naproti Otylce), kde mají i katalog s pár ukázkama a obě prodavačky jsou moc ochotný. Ukázala mi i katalog odstínů kytek, co chci a cena je taky v pohodě. S květinářstvím u družby zkušenost bohužel nemám :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?