Menu Forum

Nevěsty 2012 Litoměřice a okolí. Podělíte se o plány?

17. črc 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sarkar
16
Registrovala se 18. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 535 příspěvků. Má 29 přátel. Třebenice, Region Litoměřice.
fotoportrét
fotoportrét
sarkar
16
Registrovala se 18. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 535 příspěvků. Má 29 přátel. Třebenice, Region Litoměřice.
 @teriip No mě se to tam taky moc nelíbí. Párkrát jsem tam už něco kupovala ale v pohodě, ale jsou hezčí a příjemnější místa.
3. dub 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
Registrovala se 16. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 273 příspěvků. Má 8 přátel. Region Litoměřice.
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
Registrovala se 16. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 273 příspěvků. Má 8 přátel. Region Litoměřice.
 @sarkar přesně tak emoticon
3. dub 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
Registrovala se 2. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků. Má 10 přátel. Region Litoměřice.
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
Registrovala se 2. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků. Má 10 přátel. Region Litoměřice.
 @mylive neříkej,já jsem vedle z Řepnice emoticon ..nám bude dort péci zřejmě paní Valyiová z cukrárny Lilie,všichni si jí nemohou vynachválit,budeme mít dorta pro cca 46 lidí, 3patrovej s plno růžičkama ,které jsou prý na dortu nejdražší a budeme se vejít do 1.500,- ..každé patro bude mít jinou příchuť..v květinářství jsem byla zatím jen u toho velitelství,jak psaly holky,ale taky váhám,chtěla jsem do kytky madagaskarskej jasmín - to jsou ty malé bílé kvítky,které se do svatební kytice běžně dávají a paní mi řekla, že to nedělají..trochu mě to zklamalo,tak zkusim to u toho Roba..kadeřnici budu mít v Družbě nad tou zeleninou,ještě jsem tu paní ani neviděla,ale slyšela jsem na ní také samou chválu,v květnu jdu na zkoušku,tak sem dyžtak hodím reference emoticon ..
@tarikaa tak jsem sehnala dva stejné Jaguary ,ze Žalhostic,oba dva by nás měly vyjít kolem 3.500,-,mají tam ještě Rolls Royce z nějakých 60.let,ale ty dva Jaguáry by podle mě vypadaly na fotkách lépe..a holky,taky začínáte mít ze všeho takovej vítr?Mě se furt zdá o tom,že máme hostinu a nic na stolech,nebo že jdeme z obřadu a nemáme auto,které by nás odvezlo..asi už mi z toho hrabe emoticon emoticon
14. dub 2012 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
 @belina46 Ahoj emoticon Koukám,že se vdáváme ve stejný den emoticon No já jsem kupodivu v klidu.Jediné,čeho se bojím jsou příbuzní a jejich příp. excesy emoticon
14. dub 2012 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
 @teriip Ahojky emoticon ,tak toho se taky bojím,budu tam mít pozvané 3 sestřenice,jejichž manželové se moc nemusejí,už se i stalo,že se porvali..jestli tam ale něco takového udělají,osobně je půjdu vykopat ze sálu emoticon emoticon ..také máš něco takového v příbuzenstvu,že zrovna z tohohle máš strach? emoticon
15. dub 2012 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
 @belina46 Já mám strach z tchyně a tchána.Jsou rozvedení a tchán chce vzít svou nynější ženu,kterou nesnese tchyně.A pak z mojí strany se bojím svého čtyřletého hyperaktivního synovce,který neví,co je autorita,neumí poslechnout na slovo a nedávno dokázal nabourat i auto emoticon Tak se hrozím,co vyvede,aby mi nepřišlápl šaty,nebo nezničil fotografa a podobně emoticon No veselé to asi bude emoticon
15. dub 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
 @teriip Ty bláho,tak to je teda taky dobrý emoticon ,tomu čtyřletýmu bych hned ráno něco nasypala do pití emoticon a tchýně s tchánem se snad budou trošku hlídat,ne..hlavně nesmíme být v pozoru a pořád to sledovat,musíme se bavit a hlavně si to užít,je to přeci náš den,oni,ať se třeba pos.... emoticon emoticon emoticon
16. dub 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
 @belina46 Něco do pití to mě nenapadlo emoticon Tchánovi jsem včera řekla,že jestli budou zlobit,seženu nějaký veselý tabletky a všichni si povinně dají.Sice možná uvidí nějaký draky,ale budou veselí emoticon Ne to je sranda,snad se to nějak přežije emoticon
16. dub 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
 @teriip A nebo napeč "výborné koláčky",jako Macháček v tom filmu emoticon a bude ještě větší sranda jak s tabletkama emoticon
16. dub 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
 @belina46 Máme tu výborné svatební koláčky emoticon I když v našem případě by to chtělo pro každého KOLÁČ emoticon Kromě synovce emoticon
16. dub 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
megienka
Registrovala se 6. března 2012 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků.
  • Svatba byla 4. srpna 2012
    Zámek Velké Březno, Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
megienka
Registrovala se 6. března 2012 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků.
  • Svatba byla 4. srpna 2012
    Zámek Velké Březno, Region Ústí nad Labem
 Ahoj holky,
vdávám se 4.8.2012 na zámku Velké Březno. Jsem jinak z Ústí. Požádaná jsem byla po 9ti letech cca 14 dní před výročím - nečekaně emoticon, takže v únoru. No a už mám skoro vše zařízené...skoro emoticon V podstatě mi chybí už jen rozvoz, dodělat výzdobu a pak už jen péct emoticon Jo a boty nemam emoticon
17. dub 2012 ve 14:19  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tarikaa
10
Registrovala se 10. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 67 příspěvků. Má 2 přátele. Region Litoměřice.
fotoportrét
fotoportrét
tarikaa
10
Registrovala se 10. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 67 příspěvků. Má 2 přátele. Region Litoměřice.
 @belina46 Jooo a nemas na ne nahodou kontakt? Me by se libil spis ten Rolls,ale uvidime...Jinak co se tyka toho plaseni tak to mam taky emoticon sny ve stylu,ze nic nestiham,ze v den D nic nemam atd.Taky uz zacinam pekne plasit...jsem takova,ze si toho hodne naplanuji a pak to nechavam na posledni chvili a nestiham,ale ted uz se hlidam aby to tak nedopadlo a nebyla jsme zklamana emoticon
Jinak holky co kadernice v Ltm? Nevite o nejake dobre,levne a prijemne? Co by me hezky ucesala a prijela by i ke me domu treba emoticon dekuju
22. dub 2012 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
 @tarikaa on ho má přítel,zařizoval to sám,zítra mu řeknu a napíšu Ti kontakt emoticon ..ty sny už mě začínají pomalu vytáčet,ale určitě se bojíme úplně zbytečně..emoticon
S těma kadeřnicema,hodně chválej holky kadeřnictví v ulici 5.května,je to v prvním poschodí a zvenku je výloha s tou stavební spořitelnou od Lišky..já jdu ke kadeřnici v družbě,ještě jsem u ní nikdy nebyla,ale prý je taky skvělá,kolem 24.května k ní jdu na zkoušku,tak Ti písnu,jaká je,ale nedělá soboty,mamce dalo šerednou práci,aby jí ukecala emoticon
24. dub 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tarikaa
10
fotoportrét
fotoportrét
tarikaa
10
 @belina46 uz nepotrebuji cisilko.Priteluv znamy zna toho majitele tak mu bude zitra volat emoticon jupiii.Dekuju moc za tip emoticon Uz jsem sehnala i nejaky tipy na kadernice tak to obvolam a snad neco klapne.Jak jste pokrocili s pripravama emoticon
24. dub 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
 @tarikaa Ahojky,tak já to tu už psala.Půjdu do G-stylu a nechám se i rovnou namalovat emoticon zrovna dneska jsem si potvrdila hodinu emoticon Mám tam být už v 7:15-7:30 emoticon Mě vomejou.To abych vstávala v pět emoticon
Jinak já už dodělávám oznámení,stačí sehnat obálky a můžeme ho rozdat a už nám zbývá jen sehnat ženichovi boty a košili,výzdobu,krabičky na výslužky,domluvit kytky a to snad bude všechno emoticon
24. dub 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
 @tarikaa tak nakonec se asi taky povezu tim Rollsem emoticon ,jsem hrozná,ale jak jsem jela kolem toho pána,měl toho Rollse venku..prostě nádhera emoticon

@teriip já holky nemůžu sehnat za Boha boty,nemáte nějaký tip?!?Mám hodně dlouhé šaty a jelikož se nemůžou zkrátit kvůli zdobené krajce,nechci mít mega spodnici,ale raději vyšší boty..jelikož ale neumím chodit na jehlách,hledám s platformou,klidně teda i ta jehla,kdyby bylo nejhůř,ale aby byly ve předu vyšší,budu hodně tancovat - jak se znám a nerada bych se přerazila emoticon ..
29. dub 2012 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
 @belina46 Já koupila boty v Deichmannu.Přes internet se bojím,to jsem boty ještě nekupovala a já zase naopak,potřebovala podpatek max. 6cm emoticon abych se nezabila emoticon
29. dub 2012 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
 @teriip tam jsem taky koukala,ale už to je asi měsíc,třeba tam mají něco nového,omrknu to všechno znovu..jen mě děsí to,že příští týden mám jít na zkoušku šatů s botama,nevím,jak to stihnu :-O emoticon ..držte mi palce holky,fakt jsem z toho na nervy..ani ty větnamci nic nemají emoticon
29. dub 2012 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
 @belina46 Tak to držím palce emoticon Já sehnala hned v prvním obchodě.Takový nákupy miluju emoticon
29. dub 2012 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
 @teriip Tak to teda závidím!!! emoticon ..já jsem si myslela,že zrovna boty budu mít hned jako první,že to nebude problém,ale zdaleka to není pravda..zkloubit krásu,pohodlnost a finanční nenáročnost je fakt těžký emoticon
29. dub 2012 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
 @belina46 To je,já jsem nakonec ubrala na té kráse.Boty nebudou moc vidět,ale i tak si myslím,že jsou hezké,i když byly levné emoticon
30. dub 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
 @teriip Tak je to až k neuvěření,ale boty jsem nakonec v LTM sehnala v Rosmannu emoticon ,já mám takovou radost..sice jsou klínkové,ještě k tomu klínek je takový jakoby slaměný,ale vršek je bílý a s takovýma kytičkama,pak sem dyžtak hodím fotku..jsou fakt pěkný a mají je v akci,stály mě teda 200,- emoticon..ještě jich tam mají dost,kdyby některá chtěla emoticon
1. kvě 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
 @belina46 Tak to je super emoticon A u vietnamců nebo v Labotě? My byli v sobotu u těch vietnamců,protože přítel společenské boty nikam nenosí,tak na těch pár hodin o svatební den mu prý stačí od vietnamců.A sehnali jsme moc hezké a za 300,- emoticon Na dámské jsem tam taky koukala a asi bych si taky vybrala emoticon
1. kvě 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
 @teriip Jj,u vietnamců,Tomovi se tam taky líbily pánský,ale už doma jedný má od vietnamců z Dlouhý..mají docela výběr,to jsem zůstala koukat..ale ty dámský - většinou jehly bez platformy,já chtěla platformu,tak nakonec jsem si vybrala tyhle na klínku,stejně to nebude moc vidět - a i kdyby,jsou fakt pěkný,vyfotim si je na "kopejtku" a vokážu emoticon ..ale černých bot,těch mají přehršle,co..
1. kvě 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
fotoportrét
fotoportrét
teriip
4
 @belina46 No to jo těch sandálů.Jako vybrala bych si,fakt emoticon Asi tam zabrousím.Na léto nic nemám emoticon
1. kvě 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
 @teriip To ju,a těch tunik a šatiček,co všude mají,taky bych se vyřádila emoticon ..jo a holky,které ještě nemáte kapelu a chtěly by jste,my jsme museli zrušit Cervezu z Litoměřic,kvůli nedostatku místa na sále,tak jsou volní,chtějí 5.000,- ..kdyby něco,dám kontakt emoticon
1. kvě 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makkkynka
Registrovala se 6. září 2011 na beremese.cz. Přidala 85 příspěvků. Má 2 přátele. Region Ústí nad Labem.
fotoportrét
fotoportrét
makkkynka
Registrovala se 6. září 2011 na beremese.cz. Přidala 85 příspěvků. Má 2 přátele. Region Ústí nad Labem.
 @belina46 A jaká to je kapela? Jestli se můžu zeptat? Já sice už zamluvenou mám, ale kdyby tato byla lepší emoticon........
1. kvě 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
 @makkkynka Já jsem je popravdě nikdy neslyšela emoticon ,ale všechny,co znám,tak mi ji doporučují..kapelníci jsou starší,ale prý zahrají absolutně vše..jsou hlavně bigbeatoví,tak-že Olympic a tak..troufnou si i na modernu,vše je jen na domluvě,mám za to,že na Facebooku mají své stránky a repertoár emoticon
3. kvě 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
fotoportrét
fotoportrét
belina46
4
 Holky dotaz,necháváte si některá z Vás dělat květinovou výzdobu,či jen kytičku u družby v LTM v tom květinářství?!?
14. kvě 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkar
16
fotoportrét
fotoportrét
sarkar
16
 @belina46 Ahoj, ani nevím, kde to je, jen se chci podělit o svoje zkušenosti - v květinářství vedle tržnice, taková starší paní, nebyla nic moc příjemná a ani ochotná. Pak jsem byla v Lovosicích u kostela, tam mi zas přišly docela drahý. Pak na náměstí, odtud měla kytku myslím terip a chválila si to tam, no na mě paní vůbec nezapůsobila. Málem si klepala na čelo že se jí ptám, kolik by to tak mohlo stát. Takže jsem skončila v květinářství pod Robem (naproti Otylce), kde mají i katalog s pár ukázkama a obě prodavačky jsou moc ochotný. Ukázala mi i katalog odstínů kytek, co chci a cena je taky v pohodě. S květinářstvím u družby zkušenost bohužel nemám emoticon
4. črc 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš