Nevěsty 2012 Litoměřice a okolí. Podělíte se o plány?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, kdyby tady náhodou byl někdo ze severu, případně z Litoměřic, budu ráda, když se přidáte do diskuze a budeme probírat co máme a co ne, kde, kdy a tak ;-) Moje svatba srpen 2012, místo ještě trochu dohadujeme jak pro obřad tak hostinu, ale určite ne daleko od Litoměřic....a co vy???
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip Já je zadám do výroby mámě :-) Už šije moje šaty, připravovala závoj, vývazky, hadry ségře, sobě, Romčově mámě možná a taky mý svědkyni. A samozřejmě mi snad pomůže sehnat organzu na stůl atd. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makkkynka tmavě fialovou jsem ještě asi neviděla, ale v kombinaci s bílou to může být moc pěkný! Ale to i ta tmavě červená.
Odpovědět
@sarkar A jaké budeš mít šaty? btw. půjdeš na ten sraz v pátek?
Odpovědět
@makkkynka Ta hodně tmavá fialová je fakt úžasná.S dekorací bys mohla uspět,ale ty kytky mě nějak nenapadají.
Odpovědět
@teriip Jo to mě taky ne, ale vzdát se mi to nechce :-)
Odpovědět
@makkkynka Napadla mě akorát fialka nebo orchidej a nakombinovat s nějakými bílými květinami.Teda nevím,jak ta fialka.Jestli by šla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip šaty mám krátký, s širokýma ramínkama. Na sraz nejdu, jdu na operaci a budu po narkóze :-/ Jinak bych šla....
Odpovědět
@sarkar Aha,tak ať ti to dobře dopadne a jsi brzy fit ;-) Škoda,mohly jsme zase pokecat.A na šaty jsem zvědavá.Až je budeš mít,tak mi dej vědět :-)
Odpovědět
@teriip Jé děkuji, no ta fialka asi ne, ale ta orchidej by šla, ale to by si ji muselo, ale květinářství sehnat. Prej ještě růže, ale ty nejsou tak tmavé. :-)
Odpovědět
@makkkynka S tou fialkou jsem si to myslela.To jen,že mi jí nabídl strýček "gůgl" :-D Zkus se v květinářství na tu orchidej zeptat ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, přidávám se, máme svatbu 11.8.2012 na zámku v Ploskovicích. Chtěla bych se Vás zeptat, jestli nemáte typ na dorty. Jsem od Roudnice nad Labem tak někde tam nebo kolem Litoměřic. Jinak oběd bude v Roudnici v Zámecké a večer grilovačka u nás na zahradě, snad vyjde počasí.
Odpovědět
Holky ja mam Levanduli takze ta ohrana fialkova :-D miluji levanduli. Ja sem musim nahazet uz nejaka fota,ne a ne se k tomu dostat.Uz mame dekoraci byli jsme nakoupit v unoru :-) v dubnu pojedu zkouset na misto hostiny tak jsem zvedava kolik toho bude jeste potreba dokoupit .Jinak me jeste napadl kosatec jako hodne filova kytka.BUde nej kdyz se optas v kvetinkach a nebo me hodne pomohli na veletrhu.Tak jsem dokonce i objevila dodavatele zive levandule coz byl jinak problem,ale uz jsme to vyresila a kytku pro sebe i druzicky nakoupila :-) a co satky,uz mate vybrane? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@tarikaa Jak to myslíš, že si kytky nakoupila. Máš je u nich objednané nebo nějaké umělé?
Odpovědět
@tarikaa Jo a ten kosatec super nápad, děkuji.
Odpovědět
@makkkynka Neni zac ;-) no ja mam susene z prirodnich materialu.Uz doplnuji album o predstavy tak je tam pak taky hodim.Jsem dost netradicni,jako cela svatbicka :-D
Odpovědět
@tarikaa Hmmm to je zajímavé, tak se pak podívám :-)
Odpovědět
ahojky, hlásím se jako další - ráda bych načerpala inspiraci a dozvěděla se nějaké rady, jak se z toho nezbláznit:-) Teď řeším kapelu, nemáte tip na nějakou v okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
@onmo no headache
Odpovědět
Profilova fotka
@makkkynka Tmavě fialové jsou i eustomy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vanysek Ahojky, tak jak pokračuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už mi dochází trpělivost ohledně našeho DJe...Dostal to za úkol přítel a zatím se projevuje jako typický chlap, takže zatím není nic zařízený a já jsem čím dál tím víc nervózní. Takže - můžete doporučit nějakého dobrého DJe Litoměřice a okolí? Ráda bych i někoho, kdo by nám odmoderoval tombolu a samozřejmě by bylo vhodný, kdyby to byl někdo vtipný, ne příliš vlezlý. Definitivně jsem se rozhodla, že kapelu nechceme.
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar Já jsem kolem Litoměřic nikoho moc neobjevila a zkusila jsem dát na typy z fóra, kde holky probíraly určitá jména Djeů, který co umí a neumí. Jukni se na to téma ve fóru a třeba tě někdo zaujme. Problém je, že vesměs si Djeové berou 8000Kč, což mi přijde hodně.
Odpovědět
Profilova fotka
@fioraia Našla jsem nějakou agenturu ve štětí a ty mi to spočítali na 5000, jinak jak píšeš, 8000 Kč minimum :-| Ještě ale pořád prověřuju možnosti, třeba najdu ještě někoho levnějšího...
Odpovědět
@makkkynka A nebo mě ještě napadla levandule :-)
Odpovědět
@teriip No už je to pasé, nakonec jsem se rozhodla pro vínovou barvičku.
Odpovědět
@sarkar Ja bych vedela o jednom hraje uz leeeta i na svatbach.Jmenuje se Jaroslav Šrajer a pokud chces sezenu ti na nej kontakt a muzes mu zavolat.Myslim,ze chce kol peti tisic ;-)
Odpovědět
@makkkynka Tak to jó :-) No vínovou mám taky moc ráda :-) Holky mohly byste mi doporučit nějaké květinářství v Litoměřicích,kde mi udělají krásnou kytku,ale nebudou za ní chtít majlant? Já měla vybrané květinářství v Bohušovicích,ale majitelka nebere objednávky na červen,protože bude rodit.Vůbec nemám ponětí,jaké kde dělají kytky.
Odpovědět
Profilova fotka
@tarikaa Super, prosím o kontakt na něj :-)
Odpovědět
@sarkar Máš IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fioraia Ahooj ,ty jo vůbec nic ,jen jsem zařídila video ,našla jsem šikovneho kluka ..:) Jinak mě to ted nebaví a neměla jsem moc času . Tak ,až v dubnu zase začnu řešit :) Vy tu svatbu máte dříve noo a co tu hudbu jak jsi vyřešila to stále nemáme :(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?