Nevěsty 2012 Litoměřice a okolí. Podělíte se o plány?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, kdyby tady náhodou byl někdo ze severu, případně z Litoměřic, budu ráda, když se přidáte do diskuze a budeme probírat co máme a co ne, kde, kdy a tak ;-) Moje svatba srpen 2012, místo ještě trochu dohadujeme jak pro obřad tak hostinu, ale určite ne daleko od Litoměřic....a co vy???
Odpovědět
makkkynka ja jsem take o tom uvazovala o Brezne,ale nakonec to vyhrali kostelicky.Jak to tam maji s organizaci,cenama atd? Kde jsi sehnala saticky,a jake mas ? Ja uz je mam take doma :-) uz se tesim az si je obleknu a vyfotim se a pak sem neco dam... :-N JInak o tech pronajmech moc nevim,oni to delaji skoro vsude,ale za korkovne :-| takze to cloveka prijde jeste draz kdyz si ma koupit jeste sve piti a jidlo :-( Ja vim ze u nas na urade pronajimaji sal.Obradni sin je tam hrozna,ale ten sal dkyz se nazdobi docela i ujde :-) nevim jak honosnou svatbu si predstavujes...
Odpovědět
@tarikaa No cena 5000 za obřad na zámku a 1000 matrice, ještě tam musíme příští týden zajet a vyplnit nějaký papíry a zaplatit poplatek.Šatičky jsem kupovala od jedné paní z Lovo, měla je šité. Jak to myslíš korkovné?
Odpovědět
Profilova fotka
Tip na svatebni misto v Litomericich - klasika - Koliba.
Odpovědět
Profilova fotka
@belina46 Já se právě že vůbec nestresuju kvůli svatbě, ale kvůli tý hypo. My ten dům prostě MUSÍME dostat...Abych řekla pravdu tak ta svatba mě teď vůbec netankuje. Ve středu ale jdeme něco málo pozařizovat, tak mě to třeba chytne pak, i když pochybuju...Měli jste s hypotékou hodně starostí?
Odpovědět
Profilova fotka
@maky87 To si zvykneš...můj přítel taky nic neřeší. Akorát svatebko vybral on a kategoricky odmítl prstýnky z chir. oceli, takže budou z b. zlata. Toť vše, co prozatím zařídil :-D Jo - a předběžně domluvil hospodu na oslavu a zatím má v jednání DJe...Ale jelikož má na všechno dost času, tak si nejsem jistá, jak to s tím DJem dopadne...
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar ..no procházka růžovým sadem to teda není,no..my teda máme hypotéku od spořitelny - a to tak - táta má statek,na kterym má jeden dům,který chátrá,chtěl ho zbourat,ale mě napadlo,že bych si ho zrenovovala..tak-že jsem dostala hypotéku jakoby na faktury,protože jelikož je to rujna - museli jsme udělat všechno od píky..elektriku,vodu,topení,střechu,okna,podlahy - byla to totiž sušárna na ovoce,tak-že tam nebyly ani podlahy,jelikož tam byla jedna obrovská pec..tak-že,nejdřív všechno přepsat na mě,na finančák,že se toho táta vzdal,pak geometrický zaměření - že je to na jednom dvoře,tak se to muselo rozdělit,a museli jsme nechat vypracovat všechny rozpočty od firem (mohlo to být i po domácku) ,na kolik by nás ta rekonstrukce vyšla..no a půjčili nám teda tu částku,na kterou ty rozpočty vyšly..20%nám z tý částky dali na ruku a zbytek musíme dokládat vždycky fakturama,tak-že každý materiál,který koupíš,vezmeš fakturu a běžíš do banky,aby Ti to proplatili..je to šílený,komplikovaný,ale zvládli jsme to v pohodě a už máme skoro hotovo,zbývá nám jen fasáda - na kterou si holt ještě počkáme,protože jsme jí do rozpočtu nedali..určitě do toho běž a ničeho se neboj.. ;-) zvládli jsme to my,zvládnou to jiný 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@belina46 No tak u nás to bude jednodušší, když budeme kupovat a nebudeme rekonstruovat...Akorát se bojím sousedů, resp. jejich závisti,,. Vedle toho domu, co budem kupovat, je totiž dům mojí babičky se snad největším pozemkem, jakej tam v okolí je (už ten pozemek nám teď dost lidí závidí). A ten dům jednou zdědím já, asi ho pak zbouráme a oba pozemky spojíme. Ten babiččin dům je taky snad 100 let starej, je špatně koncipovanej a hypotéka na renovaci by stála daleko víc než koupit ten sousední zrekonstruovanej. A hlavně - babička tu může být ještě dalších 10 let, do tý doby budeme mít děti a náklady na život se zvýší, takže bysme pak na tu hypo ani nemuseli dosáhnout. A hlavně bysme při zvelebování toho starýho domu museli bydlet někde v podnájmu a to jsou další zbytečný náklady. No tak uvidíme jak to dopadne no...Taky si říkám, že v dnešní době má hypotéku každej, tak že to taky zmáknem.
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar tak to Ti moc držím palečky,jestli je to takhle,protože o ten dům bude určitě hodně velký zájem..to bude tedy na tom to nejtěžší,aby Vám ho nikdo nevyfouknul..pak už je to ale v pohodě,uvidíš,jen párkrát zajdeš na katastr a bude to cajk,to my jsme si vybrali tu těžší cestu,no,ale taky,než někde kupovat nějaký starý barák a ještě do něj investovat,hodně jsme ušetřili,protože jsme ten barák dostali a jen do něj vrazíme..hlavně pevný nervy ;-)..a jak jsi řekla,hypotéku má dneska každý..a taky - máš někde platit nájem,nebo platit do svého ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevíte o nějaké živé kapele na Litoměřicku?Vůbec nevíme koho,a když už,je to všechno drahé :-(
Odpovědět
Tak jsem se sem opet dostala :-) sarkar my taky nemame hostinu,ale jen raut.Pro nas je to mnohem lepsi ;-) doufam ze vam to vyjde s hypotekou,neni to sranda v dnesni dobe. :-S zluta by mohla byt hezka i s pouzitim slunecnic,ty nechces pouzit :-) ty jsou moc krasne a nevestu vzdy uuuplne rozzari :-N Snad tu levanduli sezenu je to docela problem,uvidime :-|
Odpovědět
belino ty me asi znat moc nebudes,ale Tom by jsi me pamatovat mel.Kristyna ze Zitek :-) tak co uz si vzpomina... JInak ja budu mit kapelu DOU MANE a ty jsou vazne bomba.Pan mi volal a mluvili jsme asi pul hodky,vse mi podrobne vysvetlil. M y budem platit sedm tisic i s dopravou a budou hrat cca od sesti do pulnoci.Coz si myslim,ze je fajn.Jsou docela levni,kdyz porovnam cenu a kvalitu tak uplne bomba :-D jsem rada ze meli volno na nas termin.Koukni na jejich webovky,maji tam i kalendar ,ale uz maji docela plno,ale treba budete mit stesti.Kdyby meli plno tak bohuzel o jinych nevim :-| To jste meli s tim domeckem docela stigro,co ;-) nas to teprve bude cekat,ale taky budeme mit pozemek od nasich.Jen bychom to chteli mimo stavebni plan a tak musime taky litat :-( Chceme to mit jak malinkou ekofarmicku se zviratkama a tak. Muj skoro muz je sikovnej takze to postavi skoro cele pomalu sam, a tak asi hypo brat nebudeme a kdyz tak maaalo nebo si radsi pujcime od nasich.Clovek nikdy nevi co by se stalo a pak treba nebudeme moc splacet a jsou problemy na svete :-( Holky a co stavebni cesta ? jedete nekam nebo na to prdite :-N my kdyz uz tak nekam po cr.Tak ted pokukuji,ale je to vsechno drahe kdyz uz to ma trochu vypadat.Asi pockame a koupime neco na sleverech :-p
Odpovědět
@maky87 Ahoj maky87, koukám asi Markéta a ročník 87? Tak jako já :-) Zdravím tě. Kde budete mít hostinu a raut? A jestli se můžu zeptat na kolik Vás to přibližně víde? U nás je to s chlapem to samí taky se nějak nestresuje.
Odpovědět
Článek se načítá
@makkkynka no myslim tim,ze kdyz mate nekde u nekoho v prostorach pronajatou restauraci a chcete sve obcerstveni ipresto,ze oni vam ho mohou zaridit,ptz ho tam maji a zivi je to.Potom vam reknou,ze zaplatite tzv.korkovne ktere pokryje bud naklady jen za vino a vy si vezmete sve vino nebo cely pronajem a pak budete mit vse sve.Takto to docela hodne delaji.Pak jen zbyva si vypocitat zda by se vam to vyplatilo i s korkovnym ;-)
Odpovědět
@tarikaa No my si nechceme pronajímat restauraci, ale sál tak snad nám to klapne. A nějakou obsluhu tak snad nám to klapne.
Odpovědět
@makkkynka Ahoj Markét, jj, jsem Markéta, ročník 87 :-) My máme svatbu odpoledne a pak jen raut, máme cca 35 lidí a předběžně to vyjde na 20.000.
Odpovědět
@belina46 Slyšela jsem, že je dobrý Viva song Víti Vávry nebo Plusáci.
Odpovědět
@maky87 Tak to je dobrý, že se takhle potkáváme. Kdy máte datum a jakou restauraci jste si vybrali?
Odpovědět
Profilova fotka
Litoměřičanky, tak jsem se dozvěděla, že park U Hvězdárny se možná přejmenuje na park Václava Havla. To je fakt hnusnej název pro tak krásnej park....Ale jinak už máme zařízenou matriku a s potěšením jsem zjistila, že je možný natáhnout elektřinu z jedný kavárny tam, abysme mohli mít reprodukovanou hudbu :-) A v Manuele nám udělali kalkulaci na prstýnky do 6ti tis., kdežto ve zlatnictví v Dlouhý měli v průměru 13tis....
Odpovědět
@sarkar No take jsem slysela :-S nevim myslim,ze stary nazev je hezci.Staci,ze letiste bude asi prejmenovane...no,ale k tematu :-D Musim rict,ze jsem se Manuele vyhybala obloukem,jednou jsem tam byla zkouset plesovky a des bes,ale ted tam jdeme zkouset oblek zenichovi a na to,ze chceme zaket nebo frak tak maji ve velikostech vyber jak v obr salonech :-p a o cenach ani nemluvim.Nic levnejsi jsem v usteckem kraji ani v PHa nemohla sehnat.Snad to nebude odrazene na kvalite :-( nemas zkusenost ? :-. Pisnu jak jsme pochodili 8-) A jaky teda mate termin? Ja si dnes koupila svatebni boticky...uplnou nahodu jak to tak byva :-D a take jsme objednali obr spodnici a mluvila jsem s babickou o svatbe v kostele a rikala ,ze nam pomuze nejak to zkusit zaridit.Je to nas sen a radi bychom to stvrdili pred bohem,ikdyz nejsme krteny.V tom je velky problem,ani jsme nijak extra nevyrustali ve vire.Jen jsme k tomu nejak dosli :a hlavne verime od te doby co jsme spolu :-) tak uvidime.Mozna ze se jeste vse zmeni. Nevite nahodou o nejake kaply nebo kostele kde by nas oddali bez vetsich problemu a dlouhych priprav? Jo a vubec nemohu nikde sehnat Levanduli :-( jen susenou a ta je taky draha ]-(
Odpovědět
@sarkar my uz mame prstynky doma.Rozdelavali jsme je jako vanocni darek.Pak sem musim dat vsechny fotky...jsem flink :-D Mame je z oceli a na nich jmena,ale neni to moc videt :-S A jaky budete mit vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@tarikaa No já do tý Manuely taky nějak moc nechtěla...nejdřív jsme byli ve městě ve zlatnictvích, pak jsme šli do Nicole nebo jak se jmenuje ten salon na námku, ale měli polední pauzu tak jsme šli do Manuely a tam nás příjemně překvapili...Jako nevypadá to tam nijak extra, ale to není tak důležitý... Termín máme 28.7.2012 :-) S kostelem Ti fakt neporadím, to netuším...Přítel by možná i v kostele chtěl, je křtěný, ale vzhledem k tomu, že ani jeden víru neudržujeme tak mi to nepřijde jako dobrý nápad a ten park je supráckej, takže chci tam. S levandulí taky neporadím :-( Zkus to najít někde na fóru... Prstýnky budou takový obyčejný, z bílého zlata a občas na nich nějaký vzorování, ale chci bez kamínku a jen nějaký slabší, nelíbí se mi takové ty tlusté prsteny...Ale objednávat je budeme až na jaře, času dost a hlavně teď není tolik peněz na zálohu, spíš nejdřív udělám oznamko a tak a pak až prsteny.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nedalo mi se k Vám nepřidat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tarikaa: Vím, že se neznáme, ale máš mou fotografku v termín, kdy jsem si jí přála ;-) Lada je můj poklad :-)
Odpovědět
@fioraia Ahojky, nemůžu si pomoci, ale jsi mi nějak povědomá, neděláš náhodou v lékárně? Jestli se teda můžu zeptat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, přidává se k vám další nevěsta. Já už to mám tedy za pár. Budeme se brát 7.4.2012 asi vás to překvapí ale místo ještě řešíme a vlastně i vše ostatní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makkkynka Nene, nedělám, jsem zahradní projektant ;-)
Odpovědět
@fioraia Tak to ju, tak máš dvojnici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tarikaa já už možná vím,ale Tom,ten pořád ne :-D ..to je jedno,třeba si ještě časem vzpomene.. Už máme asi kapelu,dostali jsme tip na kapelu Cerveza z LTM,prý zahrají vše a slyšela jsem na ně chválu,tak kdyby je někdo chtěl mimo 9.6,mrkněte na facebook,mají tam i nějaká videa.. Už máme i doma oznámení,riskli jsme to a objednali přes net a jsme spokojeni,třikrát jsme to ještě měnili a vyhověli nám,tak kdyby jste chtěly,mrkněte na svatební dekorace tečka cz,třeba si taky vyberete ;-) .. Nevím proč,ale Manuele jsem se taky obloukem vyhýbala :-D ,nakonec mě ukecali..ty ceny jsou suprový,ale ta kvalita už je znát..asi podlehnu přece jen tomu Brilliant princes a půjčím si ty nejdražší šaty,co jsem si zkoušela.. .. a @tarikaa ,já myslím,že v každé kapli budou rádi,když se tam bude konat obřad..zkusila bych ten Červený kostel u parku..nevím teda,jak jsou na to hákliví,aby neřekli - ,,no,si řekli,že se pro parádu chtějí vzít v kostele a myslej,že se každej zblázní"..každopádně bych to zkusila,za pokus nic nedáš ;-) @leila_ to jsi teda borec,já mám stresy už teď,natož se vdávat o dva měsíce dřív :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makkkynka No nechtěla bych jí potkat :-)
Odpovědět
@fioraia Dokonce mám tušení, že je z Bohušovic :-) Není to třeba tvoje mamča?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?