Svatba v srpnu 2011. Podělíte se o rady či plány?

Profilova fotka
Ahojky budoucí nevěstinky, tak pokud máte někdo datum v srpnu příštího roku, tak se přidejte do téhle diskuze, kde by jsme si navzájem mohly poradit co a jak :) Sice je to daleko vše ještě, ale čas letí a letí a než se nadějeme, tak srpen 2011 je tady :-) Máte už někdo stanovené datum?? Či místo?? Já jsem z Brna, takže koukáme po Brně a okolí :) Pokud i máte nějaké dobré zkušenosti v Brně se svatebním salónem, vizážistkou, místem svatby atd.. Šup sem s radami, za každou jsem vděčná :):)
Odpovědět
Ahoj, srpnu 2011 bych chtěla mít svatbu taky.Jsem s Pardubic, ale asi se budu vdávat u Prahy protože tam máme chalupu.Ještě uvidím. Je pravda, že je to opravdu všechno jen v plánování a nevím vlastně skoro nic. Mám jen takové představy.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahojky u nas taky srpen 2011 a jsem taky z Brna :-) takze rada se pridam at se nam to lip planuje :-)
Odpovědět
Ahoj, tak já taky srpen 2011. Chtěla bych mít svatbu v Poděbradech. Koukám, že nejsem sama, kdo už teď plánuje.
Odpovědět
Ahoj holky,i já se přidávám na srpen 2011.My jsme se zatím jen tak předběžně bavili o svatbě,nic naplánovaného nemáme.Ale postupem času se na to vrhneme. :-) A co vy,už některá něco máte zařízeného nebo jsou ten jen zatím představy?
Odpovědět
oleandr: zařízeného ještě nic, ale už jsem psala orientačně na matriku kvůli termínu a fotografce, protože to bývá hned zamluvené. Až bude termín, tak zarezervujeme restauraci a pak bude na chvíli klid:-). Je to šílené, plánovat a zařizovat rok předem, ale nechci skončit tak, abych byla bez svého termínu, bez své fotografky a bez vybrané nádherné restaurace.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my budeme mít svatbu v červnu a datum je 11.6.2011, máme tady na toto datum i zvlášť diskuzi. My už zařizujeme hodně, protože jsem zjistila, že fotografové, místa i hospůdky už mají spousty datumů rezervovaných, takže fotografku máme zamluvenou a teď řešíme místo obřadu a hostiny a hudbu. Jinak malé drobnůstky už mám doma nakoupeny a schovány v krabici :-) :-)
Odpovědět
bella:my jsme se zase byli orientačně podívat a pozeptat na drobnosti v jedné restauraci,ta nám hodně padla do oka.A následně jsme se shodli,že to uděláme nakonec tam,ale zamlouvat to budeme až v zimě,tak kolem nového roku.Jinak termín už máme vybraný. :-) Vidím,že budeš o celé 3 týdny vdaná dříve než já......my pak můžeš udělovat rady. ;-) No a kdy půjdeš na šaty?Nevím,zda jít na podzim nebo až v zimě.......aby to zase nebylo brzy,když termín je konec srpna.
Odpovědět
Profilova fotka
Achjo holky..my mame termin,ale misto ne :(( a zatim to ani nevypada
Odpovědět
oleandr: tak mám termín na radnici a fotografku. Nevím, kdy mám zamluvit restauraci na svatební hostinu, snad to stačí až na podzim. Bojím se, že nám ji někdo zabere, protože je nádherná a asi bych z toho byla hodně smutná. Možná jim orientačně napíšu. Určitě ti potom jako novopečená nevěsta poradím, jestli bude s čím :-D .
Odpovědět
Holky tak už máme srpen,tak už to máme jenom za rok a méně...... :-D bella:tak to jim jenom orientačně napiš......my se začneme radit a zařizovat restauraci a všechno ostatní až od října.
Odpovědět
ahoj holky, můžu k vám? my plánujeme svatbičku na 13.8...nejspíše..ještě uvidíme..jsem z chrudimi, takže další kraj do placu a vidíme to zatím na zámek nové hrady..jinak zařízeno ještě nic nemáme..jen vím, že chci kaly :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nevestapetulka • 7. květen 2010 v 15:13 Tak to vypadá, že dopadne srpen... Mě se nejvíc líbí 6. beruska_sedmitecna • 9. květen 2010 ve 23:15 Ahojky, taky se (snad) budeme brát 6. srpna. O tomhle datu mluvíme asi od Vánoc, tak snad se do té doby nic nezmění... Je to ještě spousta času, což mě docela štve... že ještě nemůžu pořádně nic zařizovat a tak Holt musím nejdřív dodělat školu. Jinak, koukala jsem, že podle původních plánů už jsi měla nějakou tu chvilku být "paní", tak držím palce, ať tentokrát to nové datum dopadne nevestapetulka • 10. květen 2010 v 07:36 jj, měla. Ale nakonec to vypadá ještě na jiné datum - 24. července. Nechtěli jsme sice pátek, ale 24. července máme výročí, tak to bude na naše 4 roční..Asi zatim nejvíc z těch datumů. Taky musim dodělat školu, já končm příští rok.. nevestapetulka • 27. květen 2010 v 16:06 Ještě někdo plánujete svatbu na srpen? Zase jsme na 6. srpnu. Pokud nebudeme dělat dvoudenní svatbu - to by byl obřad a hostina v pátek 5. a raut s kamarádama 6. blondynecka • 29. květen 2010 ve 21:48 Taky to vidím na srpen.Ještě vůbec nevím kdy, ale chci aby to bylo v srpnu, aby malýmu, co se má tento rok v srpnu narodit byl skoro rok :D oleandr • 31. květen 2010 ve 13:42 Taky uvažujeme o srpnu,zatím padla první zmínka o měsíci.Ale ještě nevíme kdy přesně.Zatím je na to spousta času. betuskaa20 • 8. červenec 2010 v 11:39 ahojky, přidávám se k vám 6.8. 2011...máme zrovna 6 let výročí v tento den a zrovna je sobota...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, taky bych se k Vám ráda přidala, my plánujeme svatbu na 20. srpna a jsme ze středočeského kraje, já od Prahy a přítel od Příbrami, hledáme nějaké vhodné místo... Jinak zatím tak koukáme po internetu na výzdobu, dumáme nad kytkama, oznámením, já nad šatama, ale bohužel zatím nic není konkrétní, jsou to jen představy... Nemáte tip na nějaké místo v téhle oblasti? Nechceme nic drahého, líbil se nám zámeček na Trnové, ale to je 15000 :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám že mě sem přesunuli, i když diskuzi jsem zakládala před několika měsíci :-| No neva. Zatim platí pořád 5. a 6. srpna, vše záleží na matrice, která v lednu vypíše termíny. Takže musíme čekat skoro se vším - restaurace,....
Odpovědět
to jako fakt az v lednu? :-o
Odpovědět
Hmm, to je dlouho...to bych nevydržela!
Odpovědět
Ahoj, my bychom taky chtěli v srpnu, konkrétně 13. Jsme z Havířova, takže svatba bude asi na zámečku, teď vyhlížím prostory pro hostinu, protože se tam sejde asi 110 lidí :-D Matriky vypisují termíny až v lednu? Já si termín chtěla zajistit už teď :-o Má pro mě i pro přítele takový symbolický výynam...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, bohužel. A to jsem si vybrala úplně jiný okres - Českou Lípu a původně Turnov taky vypisuje až v lednu. Prostě na nový rok.
Odpovědět
Profilova fotka
Ale nejhorší je, že si nemůžete nic na 100% zamluvit! Tak máme restauračku zamluvenou na oba termíny, na dvě jména :-)
Odpovědět
sharami, nevestapetulka: každá matrika to má jinak, nás zapsali už teď, rok dopředu, ale stejně tu není tlak, takže by to v tom lednu určitě stačilo.
Odpovědět
Profilova fotka
V lednu to určitě stačí zamluvit, ale samozřejmě bychom už rádi věděli alespoň termín a jestli to vyjde, aby se mohlo plánovat dál...
Odpovědět
Profilova fotka
sari_nka • Dnes ve 12:13 Ahoj, kdo má svatbu v srpnu 2011, tak se určo přidejte... My si dneska konečně zarezervovali termín na matrice, tak ještě potvrdit místo hostiny a a to nejtěžší bude za námi jak jste na tom vy? trckin • Dnes ve 12:24 Ahojda, hlásím se - my to máme 13.8.2011 :) Matrika ještě nevypsala termíny, ale chceme to v Pavilonu Gröbovka, tak snad to dopadne. Jinak máme zamluvenou fotografku Zuzanu Scharf a místo pro hostinu a pártošku sari_nka • Dnes ve 12:44 No my fotografa zatím nemáme, ale máme pár tipů mezi známými jen se musíme dokopat to nějak s nima domluvit my to budeme mít 20.8.2011 v Selským mlýně, hostinu i obřad, abysme nemuseli řešit žádný přesuny... podle čeho jste vybírali toho fotografa? a co máte v plánu řešit v nejbližší době? trckin • Dnes ve 14:50 Nad fotkami Zuzky jsem tu slintala už asi půl roku, takže volba byla jasná :) Jinak termín svatby jsme vybrali vlastně podle ní - kdy měla volno Teď ujukávám nějaké kapely, ale zatím žádný favorit - ty co jsem chtěla už mají plno a pár kterým jsem se napsala se ještě neozvaly...asi toho mají hodně. Ještě jsem si vzpoměla....máme kapelu na obřad - Musica festiva di Praga a koupili jsme u Blažka oblek. Je to trošku šílené to plánovat tahle dopředu, ale alespoň pak nebudou žádné stresíky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, tak jsem taky přesunutá...jak si můžete přečíst výše - čeká nás to 13.8.2011 v Praze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u mě možná také nakonec 12.-13.8., protože na 2 víkendy předtím, co se nám líbilly, je už obsazena chata.
Odpovědět
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat?Taky bychom chtěli v srpnu 2011, ale zatím je to jen tak předběžně. Ještě nic domluvené nemáme,... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojk ytka se taky přidávám..dneska jsme si byli zamluvit termín je stanoven na 13.8. 2011...budeme se brát v kostele v Ludgeřovicích, ale jelikož tam nemáme ani jeden trvalej pobyt, musíme ještě zajet co nejdřív do kostela v místě trvalého bydliště a poporsit tam faráře aby nám dal svolení ke sňatku v jimén městě, takže se modlím ať nám to svolení dá...
Odpovědět
Profilova fotka
jinak oslavu v restauraci jsme si dnes taky zamluvili..je to mazec ale nejlepší je fakt rok předem zamlouvat....docela jsem čuměla ale už byly nějaké termíny svatby zamluvené v tom srpnu...a to jsem myslela že my budem první a ono ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak se k vám taky přidávám. Termín máme stanovený na 13.8. , restauraci máme zamluvenou už skoro rok, protože na ni musí mít člověk štěstí a nebo se musí domluvit hodně předem. Kostel zatím nemáme, ale chystáme se tam koncem října. Jinak brát se budeme v Chuchelné (okres Opava). A vidím, že je tady dost nevěst, které mají svatbu 13.8. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já chtěl původně 8.8. ale je to zrovna pondělí no a oddává se v sobotu v tom kostele a soboty byly zabraný jen 13tka ne tak jsme do toho šli, nakonec to je taky krásný číslo a navíc v ten den slaví mů tatka narozky takže bude i rád :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No my jsme chtěli 13.8. kvůli zařizování a času (protože oba máme v červnu státnice, tak aby bylo víc času na všechno) a právě můj děda má v ten den taky narozeniny, tak prostě vyhrálo tohle datum.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?