Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
barus: ahojky, jestli Ti můžu sdělit svůj názor, tak mě se nejvíc líbíš v romance č. 4 ;-) moc Ti sluší!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamilka21- díky, taky sem se v nich nejlíp citila čtu tu, že se bavíte o kytkách na auto, tak my budeme míit nejspíš kočár s koňma, tak auta budou nazdobena jen trošku nějaké stuhy a věnečky do oken. Budou se s nima převážet přespolní hosti a ti hůře chodící a starší, zbytek svatby pujde od ženicha k nám a pak od nás do kostela i z kostela na hostinu pěšky průvodem, takže na tom ušetříme, navíc ješťe ženichuv bratranec pracuje ve velkoskladu a vázat mi bude kamarádka květinářka
Odpovědět
barus: jé ten kočár ti závidím, ale v Praze to moc nejde to bych na obřad jela asi tak půl dne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kočár je super, ale u nás ho neprovozují. Ale na obřad to máme od baráku kousíček, takže já tu výzdobu na auto nebudu moc řešit, protože autem pojedeme asi tak 5 minut :-D
Odpovědět
tak to ti závidím mě čeká cesta cca 30 minut pře centrum Prahy, ale v sobotu by to mohlo být v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nahodou je to hezky jet dlouho ve svatební koloně :-D
Odpovědět
tak to u mě asi ne bojím se toho abych šaty nacpala do auta abych je neušpinila a abych se nezpotila jako prasátko :-) a ještě cesta preš celou Prahu no nic moc i v civilu.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, hlavně jsem si dneska říkala jak to děsně utíká.... už jen březen a duben. V květnu už budou přípravy v plném proudu ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
to máš pravdu včera jsem nad tím taky přemýšlela ale stejnak nejradši bych byla kdyby to bylo už za mnou :-) a už se jen pařilo a papalo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem dneska navštívila ještě salon Nevěsta v Praze a mám další šaty favority... :-D Vy už máte šaty všechny vybrané? Já jsem děsne nerozhodná, achjo. :-| Ale dneska mi přišly svatební skleničky s pískováním, jsou fakt moc pěkné, tak mám radost.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: souhlasim.... už si představuju jak budu nervozni az pujdu k oltari a tam se bojim ze brzy reknu ano a ze budu plakat a jak budou vsichni koukat a jen na me a přitele... uplne me to desi :-D :-D :-D
Odpovědět
tak dneska jsem objednala tisk oznamka tak už se těším až je tiskárna vyplivne :-) dokonce se mě podařilo na nich ušetřit :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lakys: tak dej potom foto do alba.... kolik jsi dala? já jsem tento víkend udělala vývazky, mám radost, že už něco mám hotové a nakonec to nebyla taková práce :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith: vývazky se ti moc povedly - jsou krásné. Hele, mám asi blbej dotaz, ale jak se potom připevní ten vývazek, aby špendlík nebyl moc vidět?
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblack: díky moc. to je otazka na kterou zatim neumim odpovedet, asi budou videt. coz mi tolik nevadi, spis nezavidim tomu, kdo je bude svatebcanou pridelavat na klopy ;-) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky edithn: vývazky jsou vážně super. Chci se zeptat, budete k těm vývazkům dávat ještě myrtu, nebo je necháte samotné. Taky přemýšlím kdo bude ten vyvolený, že 60- ti svatebčanům rozdá vývazky :-D
Odpovědět
edithn: tak oznamka vyšla celkem na 1440 Kč a je to 75 oznámení + 15 pozvánek na hostinu + 50 pozvánek na večerní mejdan. Oznamko má celoplošný tisk a je 14 x 14 cm :-) nad těma vývazkama jsem taky přemýšlela jak je připevnit a nic nevymylsela budu se muset kouknout do nějaké diskuze :-).
Odpovědět
Profilova fotka
tynah: diky moc. Původně jsem chtěla s myrtou,ale pak jsem si říkala že to bude strašně pracný k tomu jeste pripevnovat myrtu, tak jsem nakonec skončila jen u tehle maslicek. lakys: me jeste napadlo koupit takovy ty maly spinacky a tema to chytit, to by mohlo byt lepsi nez špendlík.Jinak oznámení máš fakt za super cenu ;-)
Odpovědět
připevňování určitě pracné bude tak jako tak chudák který to bude dělat :-) edith: díky hodně jsem ušetřila na návrhu oznamka graficky jsem ho zpracovávala sama a na výsledné ceně tisku je to znát. Grafici neví co by si za to vzali :-) a photoshop umí zázraky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: taky jsem přemýšlela jen o těch vývazkách. Až teď jsem si všimla, že tam nemáš špendlík. Když jsem na ně koukala poprvý, tak jsem myslela, že jsi sehnala špendlík s tak hezky ozdobnou hlavičkou.
Odpovědět
Profilova fotka
tynah: to byl puvodní plan se spendlikem, ale ja jsem ten vyvazek lepila tou tavnou pistoli a neslo to propichnout, takze jsem rekla ze tam dam kaminek a pripinat se to bude nekde jinde a asi tim spinackem.
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: tím to půjde určitě dobře přidělat, aspoň nikoho nebude někde píchat klasickej špendlík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prave, ze ja se klasickyho bojim aby se nikomu nezabodl do hrude :-D :-D :-D :-D sice spinacek bude videt,ale nehodlam to resit... mozna koupim cernej a stribrnej a podle barvy obleceni budou lidi dostavat ten spravnej.
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: no pěkně jsi to vymyslela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: jo, to je chytrý - malinký spínací špendílky jsou fakt super nápad - a myslím, že ani moc vidět nebudou, když se koupí ty opravdu malinký. Lakys: to je opravdu super cena za ty oznamka. Já dám stejné peníze za asi 45 kusů oznámení a 20 pozvánek ke stolu (máme ke stolu a na mejdan jedno, bereme všechny na obojí). Což je fakt vidět ten rozdíl v ceně.
Odpovědět
cena za oznamka mě taky překvapila tak snad dopadnou tak jak mají a nebudou třeba na novinovém papíře :-) měla jsem na ně vyčleněný asi 3000 a tak jsem ráda že se to takhle hezky povedlo. Hodně jsem ušetřila na gafikovi a ještě do konce února dávali časovou slevu a čím víc jich je k tisku tím jsou levnější :-) takže suma sumárum jedno vyšlo na 14 kč a pozvánka na 6 kč :-) místo 18 a 9 Kč. Už se jich nemůžu dočkat když jsem si s nimi dala takovou práci jednou mě je sežral počítač naštěsí na podruhé se zadařilo.
Odpovědět
Profilova fotka
Aho holky, já se přidávám k diskuzi - myrtu mít nebudeme, jen vývazky - jsou samy o sobě moc pěkné, takže myrtou zdobit nebudeme. Dnes jsme si byli vyzvednout prstýnky, chtěla jsem nafotit, ale bohužel mi to nejde :-(, ale máme ty, které mám v albu - pro nás výherní :-) Teď je na řadě řešit oblečení...
Odpovědět
Profilova fotka
dorazily nám skleničky - už jsou v albu. Za tu cenu nevypadají špatně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vendysi: vyvazky jsi si delala sama nebo si je nechas udelat? mrsblack: sklenicky jsou moc pekny, je to hezka vzpominka, presto jsem se rozhodla ze do nich nepujdu, jelikoz se na ne potom jenom prasi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jdu hledat kde mi udělají nějaký pěkný vývazky, nevíte o něčem ? holky, co budete mí za boty ? otevřenou špičku, nebo zavřenou ?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?